תשואות קופות גמל
השוואת קופות גמל בטכנולוגיית AI. נתחו תשואות, דמי ניהול ומדדי סיכון בעזרת לוח הבקרה המתקדם של Lirot.
תשואות הקופות
קופת גמל 60 ומעלה
מציג 10/30 קופות מובילות
| שם | ||||
|---|---|---|---|---|
| מיטב גמל לבני 60 ומעלה | +1.23% | +5.24% | +31.52% | +35.02% |
| אלטשולר שחם גמל לבני 60 ומעלה | +1.19% | +4.55% | +25.14% | +23.76% |
| אלפא מור תגמולים - לבני 60 ומעלה | +1.13% | +5.61% | +27.46% | +34.43% |
| אלטשולר שחם גמל לעמיתי חבר לבני 60 ומעלה | +1.11% | +3.95% | +25.99% | +25.27% |
| אינפיניטי גמל מסלול לבני 60 ומעלה | +1.07% | +7.02% | +38.03% | +40.71% |
| כלל תמר 60 ומעלה | +1.03% | +5.86% | +30.05% | +30.26% |
| מנורה מבטחים תגמולים 60 ומעלה | +1.01% | +5.43% | +29.70% | +29.71% |
| מגדל לתגמולים ולפיצויים מסלול לבני 60 ומעלה | +0.98% | +5.24% | +29.75% | +30.04% |
| הנדסאים גמל - 60 ומעלה | +0.90% | +5.53% | +31.97% | +34.05% |
| אל על 60 ומעלה | +0.83% | +5.56% | +30.56% | +31.70% |
| ממוצע | +0.80% | +5.05% | +28.46% | +28.92% |
Lirot AI
קרנות 60 ומעלה מציגות התכנסות חזקה בתשואות, כאשר כל 11 הקרנות בטווח צר של 0.5% בחודש האחרון ו-3.2% השנה. אינפיניטי בולטת בעליונות עקבית על פני כל התקופות, בעוד ילין לפידות מפגרת בעקביות בכל אופק השקעה.
קופת גמל 50 ומטה
מציג 10/30 קופות מובילות
| שם | ||||
|---|---|---|---|---|
| אלטשולר שחם גמל לבני 50 ומטה | +2.24% | +7.59% | +43.73% | +38.63% |
| אלטשולר שחם גמל לעמיתי חבר עד 50 | +2.23% | +7.03% | +44.82% | +40.60% |
| מיטב גמל לבני 50 ומטה | +1.88% | +7.68% | +48.41% | +51.59% |
| איילון גמל לחיסכון לבני 50 ומטה | +1.83% | — | — | — |
| תעשיה אוירית מסלול לבני 50 ומטה | +1.79% | +7.58% | +48.89% | +54.70% |
| אלפא מור תגמולים - לבני 50 ומטה | +1.61% | +8.51% | +47.53% | +53.76% |
| עו"ס גמל לבני 50 ומטה | +1.60% | +7.99% | +43.06% | +44.31% |
| כלל תמר עד 50 | +1.53% | +9.10% | +48.88% | +49.81% |
| הנדסאים גמל - מסלול עד 50 | +1.53% | +8.90% | +47.10% | +47.98% |
| מור מנורה מבטחים עד 50 | +1.52% | +7.95% | +47.64% | +50.30% |
| ממוצע | +1.44% | +7.75% | +46.59% | +48.31% |
Lirot AI
קטגוריית 50 ומטה מציגה התכנסות חזקה — בשלוש התקופות הנתונים מרוכזים בטווח צר מאוד, כשרוב הקרנות נעות בסביבת הממוצע ללא פיזור משמעותי. אינפיניטי וכלל תמר מובילות בשנה, בעוד איילון חדשה לקטגוריה ועדיין בנתונים חלקיים בלבד.
קופת גמל 50-60
מציג 10/30 קופות מובילות
| שם | ||||
|---|---|---|---|---|
| אלטשולר שחם גמל לבני 50 עד 60 | +1.90% | +6.32% | +36.19% | +32.65% |
| אלטשולר שחם גמל לעמיתי חבר לבני 50-60 | +1.88% | +6.12% | +37.59% | +34.38% |
| מיטב גמל לבני 50 עד 60 | +1.68% | +6.89% | +42.96% | +47.42% |
| אינפיניטי גמל מסלול לבני 50 עד 60 | +1.57% | +6.92% | +44.48% | +53.61% |
| אלפא מור תגמולים - לבני 50 עד 60 | +1.46% | +7.01% | +38.60% | +45.54% |
| תגמולים האוניברסיטה 50-60 | +1.37% | +5.13% | +31.46% | +36.97% |
| הנדסאים גמל - מסלול 50-60 | +1.35% | +7.68% | +40.01% | +42.34% |
| כלל תמר 50-60 | +1.34% | +8.15% | +43.27% | +43.75% |
| ילין לפידות קופת גמל מסלול לבני 50 עד 60 | +1.31% | +5.62% | +38.04% | +43.84% |
| מגדל לתגמולים ולפיצויים מסלול לבני 50 עד 60 | +1.29% | +6.92% | +40.56% | +44.14% |
| ממוצע | +1.18% | +6.86% | +40.42% | +43.87% |
Lirot AI
קבוצת 50-60 מציגה התכנסות חזקה — 11 מ-12 הקרנות מחזירות 6-7% השנה ו-12-14% בשנה, עם פיזור צר וקבוע. כלל תמר בולטת בהובלה עקבית בכל תקופה, בעוד איילון חדשה מדי לשיפוט משמעותי.
קופת גמל מניות
מציג 10/20 קופות מובילות
| שם | ||||
|---|---|---|---|---|
| אלטשולר שחם גמל מניות | +3.52% | +10.61% | +65.49% | +55.95% |
| הנדסאים גמל - מניות | +3.33% | +10.29% | — | — |
| אלפא מור תגמולים - מניות | +2.70% | +13.21% | +75.15% | +77.47% |
| מיטב גמל מניות | +2.59% | +11.16% | +76.92% | +78.04% |
| אל על - מניות | +2.58% | +11.33% | +73.28% | +73.98% |
| הפניקס גמל מסלול מניות | +2.53% | +10.76% | +75.41% | +75.21% |
| אינפיניטי גמל מניות | +2.44% | +10.10% | +78.91% | +100.81% |
| מור מנורה מבטחים מניות | +2.31% | +11.25% | +77.80% | +78.62% |
| מנורה מבטחים תגמולים מסלול מניות | +2.29% | +11.09% | +75.99% | +75.77% |
| מגדל לתגמולים ולפיצויים מניות | +2.05% | +11.26% | +76.15% | +77.37% |
| ממוצע | +2.29% | +11.21% | +73.91% | +74.77% |
Lirot AI
קרנות המניות מציגות התכנסות חזקה בחודש האחרון סביב 2.35% ממוצע, אך פיזור משמעותי בתשואות השנתיות (9.17% עד 13.53%) עם כלל תמר בהובלה עקבית. ההבדלים בין הקרנות מתגברים בטווח הארוך, מה שמצביע על הבדלי ניהול משמעותיים.
קופת גמל מדדים גמיש
מציג 10/14 קופות מובילות
| שם | ||||
|---|---|---|---|---|
| מיטב גמל עוקב מדדים גמיש | +2.21% | +3.22% | +26.68% | — |
| מנורה מבטחים תגמולים עוקב מדדים גמיש | +1.55% | +6.54% | +37.14% | — |
| הראל גמל - עוקב מדדים גמיש | +1.49% | +7.03% | +42.30% | — |
| מור מנורה מבטחים עוקב מדדים גמיש | +1.47% | +6.10% | +36.43% | — |
| אלטשולר שחם גמל לעמיתי חבר עוקב מדדים גמיש | +1.46% | +12.78% | +50.36% | — |
| אינפיניטי גמל עוקב מדדים גמיש | +1.36% | +5.48% | — | — |
| אנליסט גמל עוקב מדדים - גמיש | +0.77% | +4.98% | +126.78% | — |
| ילין לפידות קופת גמל מסלול עוקב מדדים גמיש | +0.11% | +0.74% | +17.23% | — |
| הפניקס גמל עוקב מדדים - גמיש | -0.19% | +1.17% | — | — |
| אלטשולר שחם גמל עוקב מדדים- גמיש | -0.63% | +2.57% | +21.03% | — |
| ממוצע | +0.54% | +3.93% | +34.98% | — |
Lirot AI
הקטגוריה מציגה פיזור רחב מאוד — בשנה האחרונה התשואות נעות בין מינוס 0.24% לפלוס 7%, כשחלק מהקרנות כמו הראל גמל ומנורה מבטחים עולות משמעותית בעוד אחרות כמו מגדל לתגמולים וכלל תמר כמעט שלא זזו. אנליסט גמל בולטת בחריגות קיצונית — 22.28% ב-12 חודשים האחרונים לעומת 0.77% באוגוסט בלבד.
קופת גמל משולב סחיר
מציג 10/14 קופות מובילות
| שם | ||||
|---|---|---|---|---|
| אלטשולר שחם גמל לעמיתי חבר משולב סחיר | +1.92% | +6.18% | +37.99% | — |
| אלטשולר שחם גמל משולב סחיר | +1.63% | +4.97% | +37.87% | — |
| אינפיניטי גמל משולב סחיר | +1.56% | +10.34% | — | — |
| הפניקס גמל מסלול משולב סחיר | +1.41% | +6.74% | +43.73% | — |
| מגדל לתגמולים ולפיצויים משולב סחיר | +1.25% | +7.11% | +41.61% | — |
| מיטב גמל משולב סחיר | +1.24% | +11.41% | +110.64% | — |
| אלפא מור תגמולים - משולב סחיר | +1.01% | +8.65% | +49.99% | — |
| ילין לפידות קופת גמל מסלול משולב סחיר | +0.50% | +7.88% | +74.37% | — |
| כלל תמר משולב סחיר | +0.28% | +7.91% | +70.78% | — |
| מור מנורה מבטחים משולב סחיר | -0.02% | +5.24% | +27.86% | — |
| ממוצע | +0.72% | +6.52% | +45.60% | +21.87% |
Lirot AI
קטגוריית משולב סחיר מציגה פיזור רחב משמעותי — בשנה האחרונה התשואות נעות בין מינוס 1.4% ל-11.4%, כשחלק מהקרנות כמו מיטב גמל ואינפיניטי גמל עולות בעקביות על הממוצע בכל תקופה. אנליסט גמל נשארת חריגה בצד השלילי גם בתקופות ארוכות יותר.
קופת גמל אשראי ואג״ח
מציג 10/16 קופות מובילות
| שם | ||||
|---|---|---|---|---|
| מיטב גמל אשראי ואג"ח | +0.64% | +3.22% | +19.05% | +23.06% |
| כלל תמר אשראי ואג"ח | +0.58% | +3.73% | +18.97% | +16.32% |
| אינפיניטי גמל אשראי ואג"ח | +0.54% | +3.73% | +20.76% | +20.34% |
| מנורה מבטחים תגמולים אשראי ואג"ח | +0.54% | +4.00% | +21.75% | +28.46% |
| אלטשולר שחם גמל אשראי ואג"ח | +0.53% | +2.48% | +14.57% | +15.76% |
| מחר גמל אשראי ואג"ח | +0.49% | +3.14% | +14.67% | +13.88% |
| מגדל לתגמולים ולפיצויים אשראי ואג"ח | +0.42% | +2.88% | +18.12% | +14.73% |
| הראל גמל מסלול אשראי ואג"ח | +0.39% | +2.70% | +17.26% | +14.59% |
| אלפא מור תגמולים - אשראי ואג"ח | +0.39% | +3.83% | +28.89% | — |
| עמ"י מסלול אשראי אג"ח | +0.35% | +2.87% | +14.73% | +14.29% |
| ממוצע | +0.39% | +3.05% | +17.84% | +16.91% |
Lirot AI
קטגוריית אשראי ואג״ח מציגה התכנסות חזקה בחודש האחרון עם כל 11 הקרנות בטווח צר של 0.53%, לעומת פיזור רחב יותר בשנה שעברה. מנורה מבטחים ו־אלפא מור הובילו בתשואה השנתית (4% ו־3.83%), בעוד הפניקס נשארה בחלק התחתון של הקבוצה בכל התקופות.
קופת גמל מדד s&p500
מציג 10/18 קופות מובילות
| שם | ||||
|---|---|---|---|---|
| מחר גמל עוקב מדד 500 S&P | +1.63% | +5.30% | — | — |
| קופת גמל עמ"י עוקב מדד S&P 500 | +1.61% | +5.17% | — | — |
| תגמולים האוניברסיטה העברית S&P 500 | +1.43% | +5.76% | — | — |
| אגודה שיתופית של עובדי התעשייה האוירית לניהול קופות גמל בע"מ עוקבי מדדים עוקב מדד S&P 500 | +1.42% | +5.45% | — | — |
| אינפיניטי גמל עוקב מדד S&P 500 | +1.38% | +5.75% | — | — |
| עירית ת"א תגמולים עתיד עוקבי מדדים עוקב מדד S&P 500 | +1.31% | +5.44% | — | — |
| מגדל לתגמולים עוקב מדד s&p500 | +1.27% | +5.68% | +38.25% | +67.59% |
| אלפא מור תגמולים - עוקב מדד S&P 500 | +1.20% | +5.69% | +38.59% | +61.81% |
| אנליסט גמל עוקב מדד S&P500 | +1.09% | +5.46% | +37.16% | — |
| מנורה מבטחים תגמולים עוקב S&P500 | +1.04% | +5.68% | +37.84% | |
| ממוצע | +1.16% | +5.58% | +38.11% | +66.60% |
Lirot AI
קרנות S&P 500 מציגות התכנסות חזקה בכל התקופות, כשכל 11 הקרנות נעות בטווח צר מאוד סביב הממוצע. אלטשולר שחם מפגרת בעדינות בשנה (5.24%), בעוד מיטב גמל מובילה בעדינות (5.81%), אך ההבדלים קטנים מדי כדי להצביע על בחירה משמעותית.
קופת גמל מדדי מניות
מציג 10/13 קופות מובילות
| שם | ||||
|---|---|---|---|---|
| מיטב גמל עוקב מדדי מניות | +4.47% | +14.51% | +84.04% | +113.24% |
| מגדל לתגמולים ולפיצויים עוקב מדדי מניות | +3.71% | +5.43% | — | — |
| מנורה מבטחים תגמולים מדדי מניות | +3.49% | +14.22% | +44.11% | +58.37% |
| אינפיניטי גמל עוקב מדדי מניות | +2.63% | +22.91% | — | — |
| אנליסט גמל עוקב מדדי מניות | +2.38% | +15.64% | — | — |
| כלנית גמל עוקב מדדי מניות | +2.37% | +9.36% | — | — |
| גל גמל עוקב מדדי מניות | +2.34% | +9.07% | — | — |
| כלל תמר עוקב מדדי מניות | +2.23% | +7.35% | — | — |
| הפניקס גמל עוקב מדדי מניות | +1.53% | +5.11% | — | — |
| אלטשולר שחם עוקב מדדי מניות | +1.47% | +12.86% | +58.45% | +57.46% |
| ממוצע | +2.39% | +11.10% | +62.20% | +76.35% |
Lirot AI
קרנות מדדי המניות מציגות פיזור רחב משמעותי, כאשר אינפיניטי גמל ומיטב גמל מובילות בתשואות ארוכות טווח (מעל 22%), בעוד מגדל והפניקס משמעותית מפגרות עם תשואות של כ-9% בשנה. בחודש אוגוסט הקבוצה הראתה התכנסות חזקה סביב 2.4% בממוצע, מה שמצביע על יציבות יחסית בטווח קצר.
קופת גמל כספי שקלי
מציג 10/10 קופות מובילות
| שם | ||||
|---|---|---|---|---|
| כלל תמר כספי(שקלי) | +0.38% | +3.18% | +15.63% | +19.75% |
| אלטשולר שחם גמל כספי (שקלי) | +0.38% | +2.83% | +14.92% | +19.14% |
| מגדל לתגמולים ולפיצויים כספי (שקלי) | +0.36% | +2.82% | +13.93% | +16.36% |
| הראל גמל כספי (שקלי) | +0.32% | +2.67% | +13.83% | +16.88% |
| אגודה שיתופית של עובדי התעשייה האוירית לניהול קופות גמל בע"מ כספי (שקלי) | +0.32% | +2.89% | — | — |
| אנליסט גמל כספי (שקלי) | +0.32% | +2.73% | +13.72% | +16.81% |
| מיטב גמל כספי (שקלי) | +0.31% | +2.82% | +12.01% | +10.72% |
| הפניקס גמל כספי (שיקלי) | +0.31% | +2.75% | +13.74% | +16.82% |
| אלפא מור תגמולים - כספי (שקלי) | +0.30% | +2.64% | +13.88% | +18.09% |
| מנורה מבטחים תגמולים כספי (שקלי) | +0.29% | +2.58% | +13.50% | +16.28% |
| ממוצע | +0.33% | +2.79% | +13.91% | +16.76% |
Lirot AI
קרנות כספי שקלי מציגות התכנסות חזקה בכל התקופות, עם פיזור צר של כ-0.09% באוגוסט וסטיות מינוריות בשנה ו-12 חודשים. כלל תמר ואלטשולר שחם מובילות בעקביות, בעוד מנורה מבטחים נשארת בקצה התחתון, מה שמשקף דינמיקה יציבה בקטגוריה.
קופת גמל כללי
מציג 10/12 קופות מובילות
| שם | ||||
|---|---|---|---|---|
| אלטשולר שחם מרפא קופה מרכזית לדמי מחלה | +1.90% | +6.20% | +38.85% | +35.13% |
| בר | +1.34% | +8.10% | +42.28% | +44.00% |
| קופת התגמולים של עובדי בנק לאומי | +1.32% | +7.65% | +34.09% | +44.29% |
| מיטב בטחון | +1.27% | +6.26% | +41.96% | +46.04% |
| הראל דקל | +1.13% | +7.33% | +40.80% | +41.43% |
| מנורה מבטחים אמיר כללי | +1.06% | +5.75% | +35.90% | +39.45% |
| מקפת דמי מחלה | +1.04% | +6.38% | +39.21% | +38.56% |
| אישית לפיצויים-אוניברסיטה עברית | +1.04% | +7.24% | +35.86% | +40.48% |
| מחוג מסלול כללי | +1.01% | +5.09% | +36.76% | +39.28% |
| הפניקס מחלה | +0.96% | +5.21% | +30.53% | +28.05% |
| ממוצע | +1.14% | +6.15% | +35.02% | +37.28% |
Lirot AI
קרנות כלליות מציגות התכנסות חזקה בחודש האחרון סביב 1.2%, אך בשנה מלאה הפיזור גדל משמעותית עם בר בהובלה ברורה ב-8.1% מול מנורה מבטחים יותר בזנב ב-4.86%. במבט 12 חודשי, הקרנות נשארות קרובות יחסית (טווח של כ-5 נקודות אחוז) עם ביצוע עקבי בקבוצה.
קופת גמל מניות סחיר
מציג 10/10 קופות מובילות
| שם | ||||
|---|---|---|---|---|
| אלפא מור תגמולים מניות סחיר | +1.90% | +15.05% | — | — |
| אלטשולר שחם גמל מניות סחיר | +1.50% | +6.09% | — | — |
| מיטב גמל מניות סחיר | +1.24% | +10.28% | — | — |
| אנליסט גמל מניות סחיר | +1.18% | +5.58% | +37.86% | +57.25% |
| מנורה מבטחים תגמולים מניות סחיר | +0.97% | +9.98% | — | — |
| מגדל לתגמולים ולפיצויים מניות סחיר | +0.81% | +10.13% | — | — |
| הראל גמל- מניות סחיר | +0.66% | +9.07% | — | — |
| הפניקס גמל מניות סחיר | +0.64% | +8.37% | — | — |
| כלל תמר מניות סחיר | -0.09% | +11.86% | — | — |
| איילון גמל לחיסכון מניות סחיר | — | — | — | — |
| ממוצע | +0.98% | +9.60% | +37.86% | +57.25% |
Lirot AI
קטגוריית מניות סחיר מציגה התכנסות חזקה באוגוסט (כל הקרנות קרוב ל-1%) אך פיזור משמעותי בשנה וב-12 חודשים, כאשר אלפא מור וכלל תמר מובילות בעקביות. ההבדל הגדול בין הקרנות בתקופות ארוכות מצביע על הבדלים בחשיפה או בחירות השקעה שונות בקבוצה.
קופת גמל אג״ח ממשלות
מציג 7/7 קופות מובילות
| שם | ||||
|---|---|---|---|---|
| אלטשולר שחם גמל אג"ח ממשלות | +0.46% | +2.82% | +15.50% | +14.96% |
| אינפיניטי גמל אג"ח ממשלות | +0.40% | +3.02% | +13.18% | +8.59% |
| ילין לפידות קופת גמל מסלול אג"ח ממשלות | +0.38% | +2.87% | +11.99% | +8.10% |
| מיטב גמל אג"ח ממשלות | +0.30% | +2.26% | +15.13% | +15.11% |
| אנליסט גמל אג"ח ממשלות | +0.30% | +3.21% | +14.65% | +10.29% |
| עוצ"מ - מסלול אג"ח ממשלות | +0.30% | +4.29% | +17.10% | +12.90% |
| מגדל לתגמולים ולפיצויים אג"ח ממשלות | +0.27% | +2.08% | +10.80% | +3.62% |
| ממוצע | +0.34% | +2.94% | +14.05% | +10.51% |
Lirot AI
קטגוריית אג״ח ממשלות מציגה התכנסות חזקה בתשואות קצרות, עם כל 6 הקרנות בטווח צר של 0.27% עד 0.46% באוגוסט. בתקופות ארוכות יותר הפיזור גדל משמעותית, כאשר אנליסט גמל מוביל בשנה ו-12 חודשים, בעוד מגדל לתגמולים נשארת בקצה התחתון של הטווח.
קופת גמל מבטיחת תשואה
מציג 9/9 קופות מובילות
| שם | ||||
|---|---|---|---|---|
| מיטב ביטחון מבטיח תשואה 4.5% | — | — | — | — |
| הפניקס גמולה מבטיחת תשואה | — | — | — | — |
| מיטב ביטחון מבטיח תשואה 5.5% | — | — | — | — |
| מנורה מבטחים יותר מסלול א | — | — | — | — |
| מנורה מבטחים יותר מסלול ב | — | — | — | — |
| מנורה מבטחים יותר מסלול ג | — | — | — | — |
| מנורה מבטחים אמיר מדד ידוע | — | — | — | — |
| מנורה מבטחים אמיר מדד בגין | — | — | — | — |
| בר א | — | — | — | — |
| ממוצע | — | — | — | — |
Lirot AI
הקטגוריה "מבטיחת תשואה" מונה 9 קרנות, אך אין בנתוני חודש 08/2026 ולא קיימות תשואות מדווחות לאף תקופה, ולכן אי אפשר להסיק מסקנות על ביצועי הקבוצה.
ההנהלה מנורה, מיטב, הפניקס וכלל מופיעות ברשימה, אבל ללא מספרים הן אינן ניתנות להשוואה.
ההנהלה מנורה, מיטב, הפניקס וכלל מופיעות ברשימה, אבל ללא מספרים הן אינן ניתנות להשוואה.
קופת גמל מדדי אג״ח
מציג 6/6 קופות מובילות
| שם | ||||
|---|---|---|---|---|
| מנורה מבטחים תגמולים מדדי אג"ח | +0.24% | +1.93% | +14.48% | — |
| מיטב גמל עוקב מדדי אג"ח | -1.36% | -3.08% | +1.61% | +1.95% |
| הראל גמל- עוקב מדדי אג"ח | -2.04% | -5.39% | — | — |
| מגדל לתגמולים ולפיצויים עוקב מדדי אג"ח | -2.16% | -5.69% | — | — |
| אלפא מור תגמולים עוקב מדדי אג"ח | -2.37% | -5.68% | — | — |
| איילון גמל לחיסכון עוקב מדדי אג"ח | — | — | — | — |
| ממוצע | -1.54% | -3.58% | +8.05% | +1.95% |
Lirot AI
קטגוריה של מדדי אג״ח מציגה פיזור רחב וחריג: בעוד רוב הקרנות נסגרות בשלילה עמוקה, מנורה מבטחים עומדת בבידוד עם תשואות חיוביות בכל תקופה. הירידה בשוק האג״ח משפיעה בעיקר על קרנות כמו אלפא מור ומגדל, שנפלו יותר מ-7% בשנים עשר חודשים.
קופת גמל ניהול אישי
מציג 8/8 קופות מובילות
| שם | ||||
|---|---|---|---|---|
| אקטיון גמל IRA | +1.30% | +6.32% | — | — |
| מיטב גמל בניהול אישי | 0.00% | 0.00% | 0.00% | 0.00% |
| סלייס גמל בניהול אישי | 0.00% | 0.00% | 0.00% | |
| גלובל נט גמל IRA | 0.00% | 0.00% | 0.00% | -1.08% |
| הפניקס גמל בניהול אישי | 0.00% | 0.00% | 0.00% | 0.00% |
| גלובל נט גמל בניהול אישי | 0.00% | 0.00% | 0.00% | 0.00% |
| מגדל לתגמולים בניהול אישי IRA | 0.00% | 0.00% | 0.00% | 0.00% |
| מנורה גמל IRA IRA | -2.96% | -0.59% | — | — |
| ממוצע | -0.21% | +0.72% | 0.00% | -0.22% |
Lirot AI
קטגוריית ניהול אישי מציגה פיצול חד בין קרנות IRA לקרנות גמל קונבנציונליות: אקטיון גמל IRA הובילה בעקביות עם תשואה חיובית משמעותית, בעוד מנורה גמל IRA נסחרה בשלילה וארבע קרנות נותרו שטוחות לחלוטין. הפיזור הרחב בחודש אוגוסט (טווח של 4.26%) משקף שונות גבוהה בתוך הקטגוריה.
קופת גמל הלכה
מציג 8/8 קופות מובילות
| שם | ||||
|---|---|---|---|---|
| אלפא מור תגמולים - הלכה | +2.35% | — | — | — |
| אינפיניטי גמל הלכה | +1.50% | +6.58% | — | — |
| אלטשולר שחם גמל הלכה | +1.48% | +6.50% | +36.60% | +37.04% |
| מגדל לתגמולים ולפיצויים הלכה | +1.22% | +6.44% | — | — |
| הראל גמל מסלול הלכה | +1.20% | +7.12% | +39.45% | +40.52% |
| כלל תמר מסלול הלכתי (הוד) | +0.98% | +6.58% | +38.00% | +39.07% |
| מיטב גמל הלכה | +0.95% | +6.02% | +36.98% | +37.43% |
| מנורה מבטחים תגמולים הלכה | +0.94% | +6.10% | +33.35% | +27.48% |
| ממוצע | +1.33% | +6.48% | +36.88% | +36.31% |
Lirot AI
קטגוריית הלכה מציגה התכנסות חזקה — כל הקרנות השיגו בין 0.94% ל-1.5% באוגוסט וקרוב ל-6% השנה, מה שמעיד על ניהול עקבי ודומה. אלפא מור חורגת מהדפוס עם תשואה גבוהה בחודש אך נמוכה משמעותית בשנה, מה שמצביע על קרן צעירה או שינוי אסטרטגיה.
קופת גמל אחר
מציג 5/5 קופות מובילות
| שם | ||||
|---|---|---|---|---|
| מבטחים חופשה חגים והבראה | +0.89% | +5.39% | +33.69% | +33.89% |
| בנין-אחרות | +0.89% | +7.66% | +42.20% | +43.88% |
| חקלאים-אחרות | +0.87% | +7.74% | +42.67% | +43.45% |
| מקפת-אחרות | +0.85% | +7.66% | +41.99% | +42.84% |
| מבטחים-אחרות | +0.79% | +7.84% | +43.01% | +43.98% |
| ממוצע | +0.86% | +7.26% | +40.71% | +41.61% |
Lirot AI
מבטחים חופשה חגים והבראה מציגה תשואות עקביות וחיוביות בכל התקופות, עם תאוצה בולטת מאוגוסט (0.89%) לשנה (5.39%) ו-12 חודשים (10.77%). הקרן היחידה בקטגוריה זו שומרת על מסלול עלייה יציב.
קופת גמל אג״ח סחיר
מציג 5/5 קופות מובילות
| שם | ||||
|---|---|---|---|---|
| הראל גמל- אג"ח סחיר | +0.35% | +3.29% | — | — |
| הפניקס גמל אג"ח סחיר | +0.32% | +4.00% | — | — |
| אלפא מור תגמולים אג"ח סחיר | +0.30% | +3.68% | — | — |
| כלל תמר אג"ח סחיר | +0.28% | +3.28% | — | — |
| מיטב גמל אג"ח סחיר | -2.08% | -5.80% | — | — |
| ממוצע | -0.17% | +1.69% | — | — |
Lirot AI
קטגוריה אג״ח סחיר מציגה פיזור משמעותי: בעוד ארבע קרנות עלו בעקביות, מיטב גמל נסוגה בכל התקופות, מה שמעיד על הבדל מהותי בניהול או חשיפה. בחודש אוגוסט הקבוצה הייתה כמעט שטוחה, אך בטווח ארוך יותר הרווחים התחזקו משמעותית.
קופת גמל קיימות
מציג 3/3 קופות מובילות
| שם | ||||
|---|---|---|---|---|
| מיטב גמל קיימות | +3.94% | +12.22% | — | — |
| מנורה מבטחים תגמולים קיימות | +0.63% | +7.63% | +12.43% | — |
| הראל גמל קיימות | +0.44% | +4.26% | — | — |
| ממוצע | +1.67% | +8.04% | +12.43% | — |
Lirot AI
קטגוריית הקיימות מציגה פיזור משמעותי בתשואות, כאשר מיטב גמל קיימות עקבית בהובלה בכל התקופות והראל גמל קיימות משמשת כבלם על הקבוצה. השנה הקרנות התפזרו בטווח של כ-8 אחוזים, מה שמעיד על אסטרטגיות השקעה שונות משמעותית בתחום הקיימות.
קופת גמל שריעה
מציג 1/1 קופות מובילות
| שם | ||||
|---|---|---|---|---|
| הפניקס גמל שריעה | +1.30% | +8.55% | +39.73% | +49.81% |
| ממוצע | +1.30% | +8.55% | +39.73% | +49.81% |
Lirot AI
הפניקס גמל שריעה מציגה תשואה עקבית וחיובית בכל התקופות, עם תאוצה ברורה מאוגוסט (1.3%) לשנה שלמה (8.55%) ו-12 חודשים אחרונים (12.57%). הקרן היחידה בקטגוריה מחזיקה בעלייה יציבה ללא תנודות.