תשואות פוליסות חיסכון
השוואת תשואות פוליסות חיסכון בזמן אמת. הכלי המתקדם של Lirot לניתוח דמי ניהול, תשואות היסטוריות וביצועי מסלולים בסינון חכם.
תשואות הקופות
פוליסת חיסכון כללי
מציג 10/15 קופות מובילות
| שם | ||||
|---|---|---|---|---|
| הכשרה - אלטשולר שחם בע"מ - כללי | +1.35% | +5.29% | +36.26% | +31.46% |
| הכשרה חברה לביטוח בע"מ - מנוהל באמצעות מיטב ניהול תיקים בע"מ - כללי | +1.26% | +6.64% | +43.05% | +46.74% |
| הכשרה חברה לביטוח בע"מ - ילין לפידות ניהול תיקי השקעות בע"מ - כללי | +1.11% | +5.68% | +36.25% | +38.44% |
| הראל מסלול כללי | +1.03% | +6.79% | +36.45% | +40.55% |
| הכשרה- אנליסט ניהול תיקי השקעות בע"מ- כללי | +0.99% | +6.27% | +37.55% | |
| הכשרה חברה לביטוח בע"מ- כללי | +0.97% | +5.66% | +36.05% | +39.98% |
| מגדל - כללי | +0.92% | +7.31% | +40.54% | +44.51% |
| הפניקס מסלול השקעה כללי | +0.87% | +6.31% | +41.51% | +47.82% |
| כלל חברה לביטוח בע"מ כללי | +0.83% | +8.03% | +42.67% | +45.58% |
| הכשרה- מור בית השקעות ניהול תיקים בע"מ- כללי | +0.72% | +7.12% | +41.82% | +40.45% |
| ממוצע | +0.75% | +5.78% | +38.87% | +40.45% |
Lirot AI
במסלול כללי של הפוליסות יש 15 פוליסות, נכון ל-08/2026. חציון התשואה ב-12 חודשים הוא 11.6%, וב-36 חודשים 40.3%. הפער בין הרבע העליון לרבע התחתון בתשואה ל-12 חודשים רחב יחסית, והוא גדל לעומת התקופה של שלוש השנים האחרונות. החלון החזק בקבוצה הוא 24 חודשים, והחלש הוא 60 חודשים. בין החברות המנהלות יש פער: הפניקס מציגה חציון של 8.7% ב-12 חודשים, ואילו כלל מציגה 15.0%. שלוש החברות הגדולות מחזיקות 73.7% מהנכסים בקבוצה.
פוליסת חיסכון מניות
מציג 10/17 קופות מובילות
| שם | ||||
|---|---|---|---|---|
| הכשרה - מנוהל באמצעות אלטשולר שחם בע"מ - מניות | +2.50% | +8.40% | +60.78% | +52.75% |
| מנורה מבטחים ביטוח בע"מ מניות | +2.27% | +11.34% | +76.08% | +76.08% |
| הכשרה - מנוהל באמצעות ילין לפידות ניהול תיקי השקעות בע"מ - מניות | +2.09% | +8.64% | +64.22% | +73.18% |
| הכשרה מנוהל באמצעות מיטב ניהול תיקים בע"מ - מניות | +2.00% | +9.60% | +66.05% | +75.68% |
| הראל מסלול מניות | +1.89% | +12.25% | +74.20% | +77.05% |
| הכשרה - מנוהל באמצעות אנליסט ניהול תיקי השקעות בע"מ - מניות | +1.75% | +9.46% | +66.22% | |
| הפניקס מניות | +1.69% | +10.92% | +76.64% | +76.52% |
| הכשרה מנוהל באמצעות מור בית השקעות ניהול תיקים בע"מ - מניות | +1.58% | +11.26% | +71.50% | +67.19% |
| הכשרה חברה לביטוח בע"מ - מניות | +1.58% | +9.50% | +66.11% | +64.10% |
| מגדל מסלול מניות | +1.18% | +11.04% | +75.79% | +77.33% |
| ממוצע | +1.36% | +8.66% | +68.89% | +72.70% |
Lirot AI
במסלול מניות של הפוליסות יש 17 פוליסות פתוחות, נכון ל-08/2026. חציון התשואה ב-12 חודשים עומד על 18.8%, וחציון ב-36 חודשים על 71.5%. הפער בין הרבע העליון לרבע התחתון ב-12 חודשים רחב, והוא גדל לעומת שלוש השנים האחרונות. החלון החזק בקבוצה הוא 24 חודשים, עם 21.0% בשנה, והחלש הוא 60 חודשים, עם 11.9% בשנה. שלושה מנהלים מחזיקים 60.3% מהנכסים בקבוצה, והפוליסה המובילה ב-12 חודשים היא כלל חברה לביטוח בע"מ מניות, עם 26.7%.
פוליסת חיסכון כספי שקלי
מציג 8/8 קופות מובילות
| שם | ||||
|---|---|---|---|---|
| כלל חברה לביטוח בע"מ כספי (שקלי) | +0.34% | +3.20% | +15.51% | +19.50% |
| הראל מסלול כספי (שקלי) | +0.32% | +2.65% | +13.75% | +16.74% |
| מגדל מסלול כספי (שקלי) | +0.30% | +2.83% | +14.01% | +16.33% |
| הכשרה חברה לביטוח בע"מ - כספי (שקלי) | +0.29% | +2.69% | +13.55% | +16.52% |
| איילון חברה לביטוח בע"מ כספי (שקלי) | +0.28% | +2.75% | +14.84% | +7.54% |
| מנורה מבטחים ביטוח בע"מ כספי (שקלי) | +0.28% | +2.56% | +13.53% | +15.96% |
| הפניקס כספי (שקלי) | +0.28% | +2.75% | +13.68% | +16.71% |
| אקסלנס אינווסט כספי (שקלי) | +0.27% | +2.65% | +13.22% | +15.78% |
| ממוצע | +0.29% | +2.76% | +14.01% | +15.64% |
Lirot AI
במסלול כספי שקלי יש 8 פוליסות, נכון ל-08/2026. חציון התשואה ב-12 חודשים עומד על 4.2%. ב-36 חודשים החציון עומד על 13.7%. הפיזור בין הפוליסות צר, והפער בין הרבע העליון לרבע התחתון מתרחב מעט לעומת שלוש השנים האחרונות. החלון החזק ביותר הוא 24 חודשים, בכ-4.4% בשנה, והחלש ביותר הוא 60 חודשים, בכ-3.1% בשנה. שלוש החברות הגדולות מחזיקות 68.9% מהנכסים במסלול, והפוליסה של כלל היא המובילה ב-12 חודשים עם 4.6%.
פוליסת חיסכון אשראי ואג״ח
מציג 10/11 קופות מובילות
| שם | ||||
|---|---|---|---|---|
| הפניקס Apollo אשראי ואג"ח | +0.89% | +3.24% | — | — |
| הראל מסלול אשראי ואג"ח | +0.38% | +2.66% | +16.59% | +13.45% |
| כלל-אשראי ואג"ח | +0.30% | +3.25% | +17.87% | +17.23% |
| איי.די.איי. מסלול אשראי ואג"ח | +0.30% | +2.71% | +17.93% | +18.24% |
| מגדל מסלול אשראי ואג"ח | +0.28% | +2.80% | +15.29% | +11.96% |
| מנורה מבטחים ביטוח בע"מ אשראי ואג"ח | +0.26% | +2.67% | +16.21% | +13.72% |
| הכשרה חברה לביטוח בע"מ - אשראי ואג"ח | +0.23% | +3.09% | +17.77% | — |
| איילון חברה לביטוח בע"מ אשראי ואג"ח | +0.22% | +2.85% | +16.83% | +12.73% |
| הפניקס אשראי ואג"ח | +0.17% | +2.54% | +16.52% | +15.64% |
| כלל חברה לביטוח בע"מ State Street אשראי ואג"ח | 0.00% | 0.00% | — | — |
| ממוצע | +0.30% | +2.58% | +16.88% | +14.71% |
Lirot AI
במסלול אשראי ואג״ח של הפוליסות יש 11 פוליסות, נכון ל-08/2026. החציון ב-12 חודשים עומד על 5.0%, והחציון ב-36 חודשים על 16.7%.
הפער בין הרבע העליון לתחתון ב-12 חודשים צר יחסית, ומעט רחב יותר מאשר בשלוש השנים האחרונות. החלון החזק ביותר הוא 24 חודשים (5.9% בשנה), והחלש ביותר 60 חודשים (2.6% בשנה).
בין החברות המנהלות, החציון ב-12 חודשים נע בין 2.7% ל-5.4%. שלוש החברות הגדולות מחזיקות 68.3% מסך הנכסים במסלול.
הפער בין הרבע העליון לתחתון ב-12 חודשים צר יחסית, ומעט רחב יותר מאשר בשלוש השנים האחרונות. החלון החזק ביותר הוא 24 חודשים (5.9% בשנה), והחלש ביותר 60 חודשים (2.6% בשנה).
בין החברות המנהלות, החציון ב-12 חודשים נע בין 2.7% ל-5.4%. שלוש החברות הגדולות מחזיקות 68.3% מסך הנכסים במסלול.
פוליסת חיסכון מדדי מניות
מציג 9/9 קופות מובילות
| שם | ||||
|---|---|---|---|---|
| מנורה מבטחים ביטוח בע"מ עוקב מדדי מניות | +2.91% | +11.48% | +60.08% | — |
| מגדל מסלול עוקב מדדי מניות | +2.73% | +5.46% | — | |
| כלל חברה לביטוח בע"מ עוקב מדדי מניות | +1.87% | +7.40% | +28.40% | — |
| הפניקס עוקב מדדי מניות | +1.34% | +5.15% | — | — |
| מגדל-מנוהל מגדל שוקי הון-מסלול עוקב מדדי מניות | +1.33% | +7.93% | — | — |
| הראל מסלול עוקב מדדי מניות | +1.11% | +7.31% | — | |
| איילון חברה לביטוח בע"מ עוקבי מדדים עוקב מדדי מניות | +1.08% | +10.09% | +80.01% | +85.80% |
| הפניקס עוקב מדדי מניות | +0.75% | +6.45% | — | — |
| הכשרה חברה לביטוח בע"מ- עוקב מדדי מניות | -1.36% | — | — | — |
| ממוצע | +1.31% | +7.66% | +56.16% | +85.80% |
Lirot AI
במסלול מדדי מניות של הפוליסות יש 9 פוליסות, נכון ל-08/2026. החציון של התשואה ב-12 חודשים עומד על 13.6%, והחציון ב-36 חודשים על 60.1%. הפער בין התשואות הגבוהות לנמוכות רחב, והוא גדל בשנה האחרונה לעומת שלוש השנים האחרונות. החלון החזק ביותר הוא 36 חודשים עם 17.0% בשנה, והחלש ביותר הוא 24 חודשים עם 12.1% בשנה. שלוש החברות הגדולות מחזיקות 75.3% מהנכסים בקבוצה, והנכסים גדלו ב-41.0% ב-12 החודשים האחרונים.
פוליסת חיסכון מדד S&P500
מציג 9/9 קופות מובילות
| שם | ||||
|---|---|---|---|---|
| מגדל מנוהל עי מגדל שוקי הון עוקב מדד S&P 500 | +3.11% | +11.09% | — | — |
| מגדל מסלול עוקב מדד S&P 500 | +1.15% | +5.68% | +38.39% | +67.45% |
| הכשרה חברה לביטוח בע"מ - עוקב מדד 500 S&P | +1.06% | +5.57% | — | — |
| מנורה מבטחים ביטוח בע"מ עוקב מדד S&P500 | +1.04% | +5.73% | — | — |
| הראל מסלול עוקב מדד S&P 500 | +0.90% | +5.61% | +37.64% | +67.81% |
| איילון חברה לביטוח בע"מ עוקבי מדדים עוקב מדד S&P 500 | +0.77% | +5.67% | +36.95% | — |
| כלל חברה לביטוח בע"מ עוקב מדד S&P 500 | +0.75% | +5.73% | +37.69% | +65.70% |
| הפניקס עוקב מדד S&P 500 | +0.71% | +5.70% | +38.25% | +68.89% |
| איי. די. איי. חברה לביטוח בע"מ עוקבי מדדים עוקב מדד S&P 500 | +0.69% | +4.09% | — | — |
| ממוצע | +1.13% | +6.10% | +37.78% | +67.46% |
Lirot AI
בקטגוריית מסלול מדד S&P500 של הפוליסות יש 9 פוליסות, נכון ל-08/2026. החציון של התשואה המצטברת ב-12 חודשים עומד על 7.9%, והחציון ב-36 חודשים על 37.7%. הפער בין הפוליסות בתשואה ל-12 חודשים צר, והוא מעט רחב יותר מזה של שלוש השנים האחרונות. החלון החזק בקבוצה הוא 36 חודשים, עם ממוצע שנתי של 11.3%, והחלש הוא 24 חודשים, עם 6.9% בשנה. הנכסים בקבוצה מרוכזים מאוד: שלושת המנהלים הגדולים מחזיקים 77.9% מהם, והנכסים ירדו ב-11.2% ב-12 החודשים האחרונים.
פוליסת חיסכון מדדים גמיש
מציג 9/9 קופות מובילות
| שם | ||||
|---|---|---|---|---|
| מנורה מבטחים ביטוח בע"מ עוקב מדדים גמיש | +1.52% | +6.51% | +36.60% | — |
| מנורה מבטחים ביטוח בע"מ עוקב מדדים גמיש (משת) | +1.52% | +6.51% | +36.60% | — |
| הראל מסלול עוקב מדדים גמיש | +1.49% | +7.04% | +41.70% | — |
| הכשרה חברה לביטוח בע"מ - עוקב מדדים גמיש | +0.68% | +5.18% | +29.90% | — |
| הפניקס עוקב מדדים גמיש | +0.57% | +7.62% | +48.83% | +50.05% |
| איילון חברה לביטוח בע"מ עוקב מדדים - גמיש | +0.37% | +8.18% | +107.40% | — |
| הפניקס עוקב מדדים גמיש | +0.03% | +2.28% | +13.70% | — |
| מגדל מסלול עוקב מדדים - גמיש | -0.32% | +0.03% | +7.82% | — |
| כלל חברה לביטוח בע"מ עוקב מדדים - גמיש | -0.50% | +0.21% | +11.66% | — |
| ממוצע | +0.60% | +4.84% | +37.13% | +50.05% |
Lirot AI
במסלול מדדים גמיש של הפוליסות יש 9 פוליסות פתוחות, נכון ל-08/2026. החציון של התשואה ב-12 חודשים עומד על 11.3%, והחציון ב-36 חודשים על 36.6%. הפער בין הרבע העליון לרבע התחתון של התשואות ב-12 חודשים רחב, וגדול יותר מהפער שנמדד ב-36 חודשים. החלון החזק ביותר בקבוצה הוא 24 חודשים, עם 12.1% בשנה. בין החברות המנהלות יש הבדלים גדולים: איילון מובילה עם 23.5% ב-12 חודשים, ושלוש החברות הגדולות מחזיקות 80.6% מהנכסים בקבוצה.
פוליסת חיסכון אג״ח ממשלות
מציג 9/9 קופות מובילות
| שם | ||||
|---|---|---|---|---|
| הכשרה - מנוהל באמצעות מיטב ניהול תיקים בע"מ - אג"ח ממשלות | +0.47% | +2.94% | +13.38% | +10.39% |
| איי. די. איי. חברה לביטוח בע"מ מסלול אג"ח ממשלות | +0.35% | +2.83% | +14.94% | +17.03% |
| הכשרה חברה לביטוח בע"מ - מנוהל באמצעות אלטשולר שחם בע"מ - אג"ח ממשלות | +0.32% | +2.21% | +14.69% | +12.96% |
| הכשרה חברה לביטוח בע"מ - מנוהל באמצעות אנליסט ניהול תיקי השקעות בע"מ - אג"ח ממשלות | +0.28% | +2.87% | +13.75% | |
| הכשרה - מנוהל באמצעות ילין לפידות ניהול תיקי השקעות בע"מ - אג"ח ממשלות | +0.28% | +2.47% | +12.68% | +10.72% |
| מגדל אג"ח ממשלות | +0.21% | +2.06% | +10.77% | +3.71% |
| מנורה מבטחים ביטוח בע"מ אג"ח ממשלות | +0.15% | +1.86% | +10.19% | +29.11% |
| הכשרה חברה לביטוח בע"מ - אג"ח ממשלות | +0.12% | +1.68% | +11.61% | +12.66% |
| הכשרה - מנוהל באמצעות מור בית השקעות ניהול תיקים בע"מ - אג"ח ממשלות | +0.02% | +2.22% | +13.83% | +9.98% |
| ממוצע | +0.24% | +2.35% | +12.87% | +13.32% |
Lirot AI
במסלול אג״ח ממשלות של הפוליסות נכון ל-08/2026 מופיעות 9 פוליסות. חציון התשואה ב-12 חודשים עומד על 4.0%, וחציון ב-36 חודשים על 13.4%. הפיזור בין הפוליסות בשנה האחרונה רחב יותר מאשר בשלוש השנים האחרונות. בחלון של 24 חודשים התשואה השנתית החציונית גבוהה יותר, 4.6%, ובחלון של 60 חודשים היא נמוכה יותר, 2.2%. שלוש החברות הגדולות מחזיקות 87.9% מהנכסים בקבוצה, והכשרה היא החברה עם מספר הפוליסות הגדול ביותר.
פוליסת חיסכון מדדי אג״ח
מציג 8/8 קופות מובילות
| שם | ||||
|---|---|---|---|---|
| הראל מסלול עוקב מדדים- אג"ח עם מניות (עד 25% מניות) | +0.80% | +4.30% | — | — |
| הפניקס עוקב מדדי אג"ח | +0.30% | +3.12% | — | |
| איילון חברה לביטוח בע"מ עוקב מדדי אג"ח | +0.24% | +3.28% | — | — |
| מנורה מבטחים ביטוח בע"מ עוקב מדדי אג"ח | +0.23% | +1.88% | — | |
| הפניקס עוקב מדדים עוקב מדדים אג"ח עם מניות (עד 25% מניות) | -1.25% | -4.68% | — | — |
| מגדל עוקב מדדי אג"ח | -1.49% | -6.08% | — | — |
| הראל מסלול עוקב מדדי אג"ח | -2.06% | -5.59% | -6.86% | -10.55% |
| הפניקס מסלול פאסיבי - מדדי אג"ח חו"ל | — | — | — | — |
| ממוצע | -0.46% | -0.54% | -6.86% | -10.55% |
Lirot AI
במסלול מדדי אג״ח יש 8 פוליסות חיסכון, נכון ל-08/2026. חציון התשואה ב-12 חודשים עומד על 3.7%, והחלון החזק ביותר בקבוצה הוא 24 חודשים, עם 4.7% לשנה בחציון. התשואות ב-12 החודשים מפוזרות בפער רחב בין הפוליסות. לפי מנהלים, איילון ומנורה מציגות חציון חיובי ב-12 חודשים, ואילו מגדל, שיש לה פוליסה אחת בקבוצה, מציגה -7.9%. שלוש החברות הגדולות מחזיקות 95.3% מהנכסים בקטגוריה.
פוליסת חיסכון אשראי ואג״ח עד 25% מניות
מציג 7/7 קופות מובילות
| שם | ||||
|---|---|---|---|---|
| הכשרה חברה לביטוח בע"מ - אשראי ואג"ח עם מניות (עד 25% מניות) | +0.68% | +4.50% | — | — |
| מנורה מבטחים ביטוח בע"מ אשראי ואג"ח עם מניות (עד 25% מניות) | +0.49% | +3.73% | +24.86% | +23.97% |
| הפניקס אשראי אג"ח עם מניות (עד 25% מניות) | +0.43% | +4.26% | +28.52% | +27.91% |
| מגדל מסלול אשראי ואג"ח עם מניות (עד 25% מניות) | +0.41% | +4.59% | — | |
| איילון חברה לביטוח בע"מ אשראי ואג"ח עם מניות (עד 25%) | +0.40% | +5.34% | +30.49% | +25.43% |
| כלל חברה לביטוח בע"מ אשראי ואג"ח עם מניות (עד 25% מניות) | +0.10% | +2.19% | +15.00% | +15.45% |
| אקסלנס אינווסט אשראי ואג"ח (עד 25% מניות) | +0.09% | +3.80% | +27.68% | +27.33% |
| ממוצע | +0.37% | +4.06% | +25.31% | +24.02% |
Lirot AI
במסלול אשראי ואג״ח עד 25% מניות של הפוליסות יש 7 פוליסות, נכון ל-08/2026. החציון של התשואה ב-12 חודשים עומד על 8.0%, והחציון ב-36 חודשים על 27.7%.
הפער בין הפוליסות בתשואה ל-12 חודשים צר, והוא מצטמצם לעומת השלוש שנים האחרונות. החלון החזק ביותר בקבוצה הוא 24 חודשים, עם 8.9% בשנה, והחלש ביותר הוא 60 חודשים, עם 4.6% בשנה.
שלושת המנהלים הגדולים מחזיקים 86.0% מסך הנכסים בקבוצה, והפוליסה המובילה ב-12 חודשים היא של איילון, עם 10.0%.
הפער בין הפוליסות בתשואה ל-12 חודשים צר, והוא מצטמצם לעומת השלוש שנים האחרונות. החלון החזק ביותר בקבוצה הוא 24 חודשים, עם 8.9% בשנה, והחלש ביותר הוא 60 חודשים, עם 4.6% בשנה.
שלושת המנהלים הגדולים מחזיקים 86.0% מסך הנכסים בקבוצה, והפוליסה המובילה ב-12 חודשים היא של איילון, עם 10.0%.
פוליסת חיסכון הלכה
מציג 7/7 קופות מובילות
| שם | ||||
|---|---|---|---|---|
| הראל מסלול הלכה | +1.24% | +7.48% | — | — |
| מנורה מבטחים ביטוח בע"מ הלכה | +0.96% | +6.00% | +38.06% | +37.71% |
| מגדל מסלול הלכה | +0.64% | +6.21% | +39.50% | +39.17% |
| כלל חברה לביטוח בע"מ הלכה | +0.62% | +6.75% | +39.18% | +40.43% |
| איילון חברה לביטוח בע"מ הלכה | +0.52% | +7.08% | +40.87% | +32.30% |
| הפניקס הלכה | +0.41% | +5.58% | +39.87% | +40.94% |
| אקסלנס אינווסט הלכה | +0.28% | +5.51% | +35.00% | +35.70% |
| ממוצע | +0.67% | +6.37% | +38.75% | +37.71% |
Lirot AI
במסלול הלכה של הפוליסות, נכון ל-08/2026, פועלות 7 פוליסות פתוחות. חציון התשואה ב-12 חודשים עומד על 12.5%, וב-36 חודשים על 39.3%. הפער בין הרבע העליון לרבע התחתון רחב יותר בשנה האחרונה מאשר בתקופה של 36 חודשים. החלון החזק ביותר בקבוצה הוא 24 חודשים, והחלש ביותר הוא 60 חודשים. בין החברות המנהלות, מגדל היא הגדולה ביותר עם 795 מיליוני ש"ח, ושלוש החברות הגדולות מחזיקות 74.7% מסך הנכסים בקטגוריה. הראל מסלול הלכה מציגה את התשואה הגבוהה ביותר ב-12 חודשים, 14.4%.
פוליסת חיסכון משולב סחיר
מציג 7/7 קופות מובילות
| שם | ||||
|---|---|---|---|---|
| הפניקס משולב סחיר | +1.01% | +6.95% | +49.74% | — |
| מגדל מסלול משולב סחיר | +0.73% | +7.10% | +41.18% | — |
| הכשרה חברה לביטוח בע"מ - משולב סחיר | +0.67% | +6.63% | — | |
| מנורה מבטחים ביטוח בע"מ משולב סחיר | -0.06% | +4.91% | +30.17% | — |
| הראל מסלול משולב סחיר | -0.17% | +4.69% | +13.28% | — |
| כלל חברה לביטוח בע"מ משולב סחיר | -0.28% | +8.15% | +74.68% | — |
| איילון חברה לביטוח בע"מ משולב סחיר | -0.37% | -0.01% | — | — |
| ממוצע | +0.22% | +5.49% | +41.81% | — |
Lirot AI
במסלול משולב סחיר של הפוליסות יש 7 פוליסות, נכון ל-08/2026. החציון ב-12 חודשים עומד על 13.7%, וב-36 חודשים על 41.2%. הפער בין הרבע העליון לרבע התחתון ב-12 חודשים רחב, והוא מתרחב לעומת 36 החודשים האחרונים. החלון החזק בקבוצה הוא 12 חודשים, והחלש הוא 36 חודשים. שלוש החברות המנהלות הגדולות מחזיקות 80.4% מהנכסים בקבוצה. כלל מובילה גם ב-12 חודשים וגם ב-36 חודשים, עם 19.4% ו-74.7%.
פוליסת חיסכון מניות סחיר
מציג 7/7 קופות מובילות
| שם | ||||
|---|---|---|---|---|
| איילון חברה לביטוח בע"מ מניות סחיר | +4.05% | +18.26% | +62.03% | +62.53% |
| הפניקס מניות סחיר | +2.29% | +8.06% | +35.36% | +50.80% |
| מנורה מבטחים ביטוח בע"מ מניות סחיר | +1.96% | +8.96% | +45.20% | +58.65% |
| הכשרה חברה לביטוח בע"מ- מניות סחיר | +0.88% | — | — | — |
| הראל מסלול מניות סחיר | +0.66% | +9.13% | — | — |
| מגדל מסלול מניות סחיר | -0.28% | +10.05% | — | — |
| כלל חברה לביטוח בע"מ מניות סחיר | -1.09% | +12.05% | — | — |
| ממוצע | +1.21% | +11.08% | +47.53% | +57.33% |
Lirot AI
במסלול מניות סחיר של הפוליסות יש 7 פוליסות, נכון ל-08/2026. חציון התשואה ב-12 החודשים האחרונים עומד על 26.4%, ובשלוש השנים האחרונות על 45.2%. הפיזור בין הפוליסות רחב, והפער בין הרבע העליון לתחתון ב-12 חודשים גדל בכ-7.2 נקודות אחוז ביחס לשלוש השנים. החלון החזק הוא 12 חודשים והחלש הוא 60 חודשים, שתשואתו השנתית עומדת על 9.7%. שלוש החברות הגדולות מחזיקות כ-71.8% מהנכסים בקטגוריה. הנכסים בקטגוריה עלו ב-76.9% בתוך שנה.
פוליסת חיסכון אג״ח סחיר
מציג 5/5 קופות מובילות
| שם | ||||
|---|---|---|---|---|
| הראל מסלול סחיר- אג"ח עם מניות (עד 25% מניות) | +0.58% | +4.58% | — | — |
| מנורה מבטחים ביטוח בע"מ אג"ח ממשלתי סחיר | +0.37% | +2.71% | +12.69% | +5.52% |
| הראל מסלול אג"ח סחיר | +0.35% | +3.28% | — | — |
| כלל חברה לביטוח בע"מ אג"ח סחיר | +0.17% | +3.32% | — | — |
| הפניקס אג"ח סחיר | -1.41% | -3.88% | +3.91% | +13.90% |
| ממוצע | +0.01% | +2.00% | +8.30% | +9.71% |
Lirot AI
במסלול אג״ח סחיר של הפוליסות יש 5 פוליסות, נכון ל-08/2026. חציון התשואה ב-12 חודשים עומד על 5.6%, וב-36 חודשים על 8.3%.
הפיזור בין הפוליסות צר, והפער בין הרבע העליון לתחתון ב-12 חודשים צר מהפער שנמדד ב-36 חודשים.
החלון החזק ביותר בקבוצה הוא 24 חודשים, עם 6.4% בשנה. החלש ביותר הוא 60 חודשים, עם 1.9% בשנה.
שלוש החברות הגדולות מחזיקות 96.8% מהנכסים במסלול. הפוליסה המובילה ב-12 חודשים היא הראל מסלול סחיר- אג"ח עם מניות (עד 25% מניות), עם 9.0%.
הפיזור בין הפוליסות צר, והפער בין הרבע העליון לתחתון ב-12 חודשים צר מהפער שנמדד ב-36 חודשים.
החלון החזק ביותר בקבוצה הוא 24 חודשים, עם 6.4% בשנה. החלש ביותר הוא 60 חודשים, עם 1.9% בשנה.
שלוש החברות הגדולות מחזיקות 96.8% מהנכסים במסלול. הפוליסה המובילה ב-12 חודשים היא הראל מסלול סחיר- אג"ח עם מניות (עד 25% מניות), עם 9.0%.
פוליסת חיסכון כללי חו״ל
מציג 3/3 קופות מובילות
| שם | ||||
|---|---|---|---|---|
| כלל חברה לביטוח בע"מ State Street כללי | +0.11% | +1.21% | — | — |
| הפניקס BlackRock כללי | -0.23% | -0.14% | +13.83% | |
| הראל fidelity מסלול כללי | -0.37% | -4.69% | — | — |
| ממוצע | -0.16% | -1.21% | +13.83% | — |
Lirot AI
במסלול כללי חו״ל של הפוליסות יש 3 פוליסות, נכון ל-08/2026. חציון התשואה ב-12 חודשים עומד על 0.8%, וחציון התשואה ב-36 חודשים על 13.8%. הפיזור בין הפוליסות ב-12 חודשים הוא פער רחב, והוא גדול יותר מהפיזור ב-36 חודשים. החלון החזק ביותר בקבוצה הוא 36 חודשים, עם 4.4% בשנה, והחלש ביותר הוא 24 חודשים, עם -2.0% בשנה. בין החברות המנהלות, הפניקס מציגה את התשואה הגבוהה ביותר ב-36 חודשים, 13.8%, ואילו הראל רשמה -4.1% ב-12 חודשים, הנמוך ביותר בקבוצה.
פוליסת חיסכון קיימות
מציג 2/2 קופות מובילות
| שם | ||||
|---|---|---|---|---|
| מנורה מבטחים ביטוח בע"מ קיימות | +0.61% | +9.35% | +14.73% | — |
| הראל מסלול קיימות | +0.52% | +3.95% | +2.69% | — |
| ממוצע | +0.56% | +6.65% | +8.71% | — |
Lirot AI
במסלול קיימות של הפוליסות יש 2 פוליסות, נכון ל-08/2026. חציון התשואה ב-12 חודשים הוא 9.4%, וב-36 חודשים 8.7%. הפער בין הרבע העליון לרבע התחתון ב-12 חודשים צר, והוא מצטמצם לעומת שלוש השנים האחרונות. בהשוואה שנתית, החלון החזק הוא 12 חודשים והחלש הוא 36 חודשים. הראל מסלול קיימות מוביל ב-12 חודשים עם 9.7%, ואילו ב-36 חודשים המוביל הוא מנורה מבטחים ביטוח בע"מ קיימות.
פוליסת חיסכון שריעה
מציג 1/1 קופות מובילות
| שם | ||||
|---|---|---|---|---|
| הפניקס שריעה | +1.69% | +7.62% | — | — |
| ממוצע | +1.69% | +7.62% | — | — |
Lirot AI
במסלול שריעה של הפוליסות יש פוליסה אחת, נכון ל-08/2026. החציון של התשואה ב-12 חודשים עומד על 11.8%, והחציון ל-36 חודשים עדיין לא זמין. בקבוצה יש נתון מלא לפוליסה אחת בלבד, ולכן אי אפשר לדבר כאן על פיזור בין מוצרים. החלון החזק ביותר הוא 12 חודשים עם 11.8% בשנה, והחלש ביותר הוא 24 חודשים עם 7.9% בשנה, כשכל אחד מהם מחושב על בסיס שנתי. הפוליסה הפניקס שריעה היא היחידה בקבוצה, והיא מנוהלת על ידי הפניקס. הנכסים בקבוצה גדלו ב-51.0% ב-12 החודשים האחרונים.