אינפיניטי חיסכון לכל ילד

3.18
חיסכון לילד -חוסכים המעדיפים סיכון גבוה
0.96
הלכה יהודית
0.95
חיסכון לילד -חוסכים המעדיפים סיכון בינוני
0.65
חיסכון לילד -חוסכים המעדיפים סיכון מועט

אינפיניטי חיסכון לכל ילד

בית ההשקעות אינפיניטי מציע ניהול מגוון לחיסכון לכל ילד ברמות סיכון שונות וכולל מסלול הלכה שהפך פופולארי מאוד.

אינפיניטי חיסכון לכל ילד הוא שירות המוצע על ידי בית ההשקעות הותיק אינפיניטי. הורים אשר יבחרו לנהל את חיסכון לכל ילד של ילדיהם באינפיניטי יהנו ממגוון מסלולים ורמות סיכון שונות, זאת על מנת להתאמים באופן מקסימלי את אופי ניהול ההשקעות לאופי המשפחה וטווח ההשקעה (גילו של הילד). 

בחינה של שילוב אינפיניטי כמנהל ההשקעות לתוכנית חיסכון לכל ילד בעבור ילדיכם הוא בהחלט צעד שיש לשקול ובהינתן תנאים מסויימים אף יכול להיות החלטה מושכלת וחכמה מאוד. 

חיסכון לכל ילד אינפיניטי דמי ניהול

כל משקיע קיים באינפיניטי אשר מנהל תיק השקעות, קופת גמל או כל חיסכון אחר בוודאי משלם דמי ניהול שנתיים בהתאם לתקנון ולעיתים גם מוסיף הוצאות ישירות. 

חיסכון לכל ילד אינפיניטי פטור מעלויות דמי ניהול כלשהן , ביטוח לאומי משלם ישירות לבית השקעות וזאת עד גיל 21, במידה וילדיכם ירצה להשאיר את קופת הגמל להשקעה בבית ההשקעות, עליו יהיה לשלם דמי ניהול באופן עצמאי.

חיסכון לכל ילד אינפיניטי מסלולים

מבט על מרוכז של כל המסלולים והקופות הזמינים בחיסכון לכל ילד באינפיניטי

אינפיניטי חיסכון לכל ילד הפקדה

בחיסכון לכל ילד באינפיניטי אין כל כך צורך בהפקדה יזומה מדי חודש, כלומר גם במידה ובחרתם להכפיל את סכום ההפקדה בעוד 51 ש"ח מקצבת הילדים שלכם, את מלוא הסכום יעביר ביטוח לאומי ישירות לקופת הגמל להשקעה שלכם בבית ההשקעות אינפיניטי. 

יחד עם זאת, את הפעולה הראשונית של פתיחת תוכנית החיסכון לכל ילד באינפיניטי ושיוך החשבון לביטוח לאומי יש לעשות בסיוע נציגי שירות של אינפיניטי או דרכנו במערכת לירות. לשירותכם.

אינפיניטי חיסכון לכל ילד תשואות

שנת הקורונה 2021 עוד לא הסתיימה אך בהסתכלות על המסלול המנייתי בסיכון מוגבר, ניתן לראות שנתיים האחרונות (2019, 2020) קלנדרי, הציג בית ההשקעות תשואה דו ספרתית חיובית שזהו הישג מרשים. 

ייתכן ומול גופים אחרים התשואה תראה גבוה או נמוכה אך תשואה נטו זה לא הפרמטר היחיד שיש לשקול כאשר בוחרים מסלול וגוף לניהול חיסכון לכל ילד. 

לחיסכון לכל ילד של אינפיניטי ישנם יתרונות רבים וניתן לנתח לעומק את אופי הניהול ולהתאמו לחוסך המתאים

מוכנים לקופת חיסכון לכל ילד מצויינת?
קבלו מאתנו את ההצעה הטובה ביותר. נקודה

בוחרים חיסכון לכל ילד לפי מנהל השקעות

תוכנית חיסכון לכל ילד בוחרים רק אצל מנהלי ההשקעות המובילים בארץ

3 מסלולים >

4 מסלולים >

4 מסלולים >

4 מסלולים >

8 מסלולים >

3 מסלולים >

4 מסלולים >