כלכלה יומית

בואו נשים רגע בצד את ההשקעות והפנסיה וננסה להתמקד בהוצאות היומיומיות שלנו.. היכן אנחנו יכולים לחסוך קצת יותר ולהשאיר לעצמנו כסף בכיס. בין אם מדובר בחופשות, הטבות בנקאיות, פינוקים, בתי מלון ועוד.

בקטגוריה זו תמצאו מידע על:

רווח גולמי : מה זה רווח גולמי ואיך מחשבים אותו?

רווח גולמי מתייחס לנתונים פיננסים של חברות ועסקים שונים, במידה ואתם מנהלים חברה או עובדים בתפקידי מפתח בתחום הפיננסי, בוודאי תצטרכו לדעת כיצד לחשב רווח גולמי

דמי ביטוח לאומי 2020: כמה תשלמו לביטוח לאומי השנה?

ביטוח לאומי נועד לסייע לכל אזרח במצבי קיצון משתנים במהלך החיים, על מנת להנות מהזכאות לקבלת קצבה מביטוח לאומי תצטרכו לשלם דמי ביטוח לאומי לפי תעריפי 2020

אזרחים ותיקים מגיע לכם יותר! מדריך הטבות וזכויות

הפרישה שלכם מביאה איתה הטבות וזכויות רבות, על מנת שתוכלו למקסם ולייעל את כל המגיע לכם, ריכזנו עבורכם את ההטבות העיקריות והדרכים להשיג אותם.

איך לבחור חברת סלולר? 8 טיפים שימושיים

הטלפון הפך להיות המוצר שאנחנו משתמשים בו הכי הרבה, יחד עם זאת, לבחור חברת סלולר בצורה נכונה זאת משימה לא פשוטה בכלל. ריכזנו כמה טיפים בשבילכם כיצד לבחור חברת סלולר?

איביי (eBay) : השיטה לקנות אך ורק מוצרים איכותיים

אם אתם כמונו, אז גם אתם נהנים לרכוש מוצרים מEbay , אך לצד המחירים המשתלמים, ישנה לפעמים אכזבה בזמן קבלת המוצר שאיכותו לא בשיא. אז מה עושים?

בריאים וחסכוניים : 7 טיפים לחיים בריאים נכונים כלכלית

כולנו רוצים לחיות בריא , אין שאלה בכלל! אך משום מה, לאורח חיים בריא הצטרפה דעה רווחת שהיא יקרה. אנחנו כאן לתת לכם מספר טיפים שיאפשרו לכם לשדרג את אורח החיים מבלי לשבור את החיסכון

החלטתם לשפץ את הבית? 6 טיפים שיעזרו לכם לעבור אותו בשלום

אין כמו שיפוץ וחידוש של הבית על מנת להרגיש שוב את הרעננות וההתרגשות של בית חדש, אך יחד עם התקווה לסיום טוב, לעיתים שיפוץ בית יכול לגרור אתכם להוצאות מיותרות. אספנו כמה טיפים קטנים שיעזרו לכם.

ניהול תקציב משפחתי : עד כמה הוא משפיע וכיצד תבנו אותו נכון?

אין משפחה שלא צריכה לנהל תקציב משפחתי, מחקרים רבים הראו שהורים המנהלים תקציב, מצליחים להעביר את הידע והערכים הללו לילדיהם בקלות יתרה.

דמי אבטלה למסיימי שירות לאומי אזרחי

שירות לאומי מאפשרת לכל אזרח אשר לא מתגייס מסיבות כאלו ואחרות לתרום למדינה ועל כך מתגמלת מדינת ישראל בזכאות אותו אדם בדמי אבטלה.

7 דרכים לחסוך בהוצאות בתקופת החגים

תקופת החגים מתקרבת ומעבר להתרגשות של לראות את כל בני המשפחה, חשוב לזכור את הצד הכלכלי ואת ההוצאות הנלוות לחגים.
הרשמו לניוזלטר שלנו
כל מה שחשוב לכסף שלכם
אצלכם במייל

הצטרפו ל58,942 קוראים אשר מקבלים מאתנו ניוזלטר מעת לעת

משא ומתן בדמי הניהול הוא נושא מאוד חשוב. יחד עם זאת, חשוב שלא נתפתה להעביר את כספנו לגופים אשר אינם מצטיינים בתשואות רק בעבור הוזלה בדמי הניהול. פערי התשואות בין המקום הראשון לאחרון יכול להגיע גם ל-5%! שזהו פער גבוה מכל הוזלת דמי ניהול אפשרית.
מי אנחנו

מערכת אתר לירות מורכבת מאנשי מקצוע מנוסים ובכירים בתחומי הפיננסים, ביטוחים, פנסיה, פרישה והשקעות מגוונות. אנו פועלים מדי יום במטרה להעלות את המודעות לחשיבות של ניהול פיננסי נכון בקרב הקוראים שלנו באמצעות כתבות, חומר פרסומי, עלונים מקצועיים ואף סיוע וליווי אישי לכל קורא אשר יזדקק לכך.

לירות המגזין
עושים סדר בביטוחים. ובחינם.
ניתוח תיק ביטוח באמצעות סימולטור ביטוח בין דורי מתקדם. בלעדי למגזין לירות
בדיקה בחינם >>
Don`t copy text!
Asset 2
הרשמה לניוזלטר
מצטרפים לניוזלטר שלנו ונהנים מהטבות והצעות בלעדיות
הרשמה לניוזלטר
מצטרפים לניוזלטר שלנו ונהנים מהטבות והצעות בלעדיות
אנחנו מבטיחים לא להעביר את המייל שלכם לאף אחד בהתאם למדיניות הפרטיות שלנו.
הרשמו לניוזלטר המשובח שלנו
אלפי קוראים כבר הצליחו לחסוך הון בזכותו
אנחנו מבטיחים לא להעביר את המייל שלכם לאף אחד בהתאם למדיניות הפרטיות שלנו.
זמן מוגבל
חינם לזמן מוגבל בלבד!
חוברת תכנון פיננסי 2020
תכנון פיננסי אישי ומנצח במתנה!

ההטבה המבוקשת ביותר שלנו ממשיכה גם לשנת 2020 ואתם המרוויחים הגדולים. מהרו להזמין חוברת תכנון פיננסי אישי לפני שההטבה תגמר.

זמן מוגבל
חינם לזמן מוגבל בלבד!
חוברת תכנון פיננסי 2020
תכנון פיננסי אישי ומנצח במתנה!

ההטבה המבוקשת ביותר שלנו ממשיכה גם לשנת 2020 ואתם המרוויחים הגדולים. מהרו להזמין חוברת תכנון פיננסי אישי לפני שההטבה תגמר.