האם פוליסת החיסכון של הכשרה בסט אינווסט מספקת תוצאות?

חברת "הכשרה חברה לביטוח" מציעה ללקוחותיה מגוון מוצרים, בהתמקדות בביטוח אלמנטרי. בשנים אחרונות השיקה החברה פוליסות חיסכון אשר שוברות שיאים ומציגות תשואות פנטסטיות הרבה מעל לשאר השוק. אל תשארו אדישים למגמה ובדקו האם המוצר הזה טוב יותר מהדרך שבה אתם מנהלים את כספכם היום
פוליסת חיסכון הכשרה Best Invest
אם רוצים, אפשר גם רק להקשיב 🎧

פוליסות החיסכון הן מכשיר פיננסי פנטסטי לניהול כספים נזילים המוצע על ידי חברות הביטוח השונות כאלטרנטיבה לתיקי ההשקעות המנוהלים, פיקדונות בנקאיים, קרנות גידור או כל אפיק השקעה אחר לכספים נזילים. פוליסת חיסכון הינה חוזה ביטוחי (נגזרת רחוקה של ביטוח מנהלים) בין חברת הביטוח לבין המשקיע וכתוצאה מזה, גובה דמי הניהול ניתן למשא ומתן ונתון לשינוי בהתאם ללקוח, סכום הכסף המושקע ועוד. תכונה שמאוד קורצת למנהלי תיקי ההשקעות אשר משלמים עמלות גבוהות ומשונות.

למרות דמי הניהול האטרקטיביים, פטור מעמלות בנקאיות ושאר היתרונות שיש לפוליסות החיסכון על פני תיקי ההשקעות, חברות הביטוח נאלצו במשך תקופה ארוכה להתחרות אל מול בתי ההשקעות הפרטיים באלמנט החשוב ביותר ללקוחות, "תשואות". מרבית חברות הביטוח עשו שינויים חוזרים בהרכב ועדת ההשקעות שלהם אך בתי ההשקעות הפרטיים המשיכו להציג בשנים האחרונות תשואה עודפת על פני פוליסות החיסכון של המתחרים.

בסט אינווסט (Best Invest) – מציגה פוליסות חיסכון של בתי השקעות

חברת "הכשרה חברה לביטוח" אשר הבינה את היתרונות בפוליסות החיסכון וחזתה את בקשת קהל הלקוחות לניהול של פוליסות החיסכון הללו על ידי טובי מנהלי ההשקעות בארץ. וב-2012 חתמה הסכם ישיר מול בתי ההשקעות הפרטיים "אלטשולר שחם" ו"ילין לפידות" , על פיו חברת "הכשרה" תנהל את הפן האדמיניסטרטיבי של הלקוחות ותשאיר את ניהול ההשקעות בפועל למנהלי ההשקעות הפרטיים.

שיתוף הפעולה בין חברת "הכשרה" לבית ההשקעות הפרטיים יצר הד גדול בעולם הביטוח וההשקעות, שכן מדובר בהזדמנות פז ללקוחות, בה יוכל הלקוח לבחור מנהל השקעות מצוין ולשלם עבורו דמי ניהול נמוכים של כ-0.8% לשנה בלבד (לבעלי מיליון ₪ ומעלה) בעבור ניהול כספים נזילים, כאשר האלטרנטיבה, ניהול תיקי השקעות על ידי אותם בתי ההשקעות, יקרה וחסרת יתרונות.

השקת המוצר הציגה תוצאות הרבה מעבר למצופה, הציבור הצביעה ברגליים וכספים רבים בשוק החלו למצוא את דרכם מהבנקים לניהול המשותף של הכשרה ובתי ההשקעה. הבהלה לזהב הייתה כה גדולה שחברת הכשרה כמעט ולא עמדה בעומס מבחינת תפעול ושירות לקוחות.

האם בסט אינווסט (Best Invest) באמת עמד בציפיות?

אומנם על הנייר מדובר במוצר נהדר הכולל את כל הנתונים, אך לקוחות שמרנים רבים לא מיהרו לעזוב את תיקי ההשקעות לטובת פוליסות החיסכון של אלטשולר שחם וילין לפידות בטענה שהפוליסות עדיין קטנות, הנכסים בקופה לא מגוונים ושילוב נכסים לא סחירים יכול לפגוע בביצועי הפוליסה יותר מאשר להטיב עמה.

לאחר 24 החודשים הראשונים של הפוליסות הללו נראה שבתי ההשקעות המובילים הצליחו להציג את התשואות האופייניות להם.

  • אלטשולר שחם : 14.92%
  • ילין לפידות : 21.09%

כפי שאתם רואים, מנהלי ההשקעות מיהרו להצדיק את שמם הטוב וסיפקו ללקוחות הנאמנים שלהם תשואה פנטסטית. אשר קוראת להם לשקול להעביר את כספם מתיק ההשקעות לפוליסת החיסכון.

נשמע טוב! למי זה מתאים?

על פי התקנון של "הכשרה חברה לביטוח" פוליסות החיסכון בסט אינווסט (Best Invest) מוצעות לכלל הלקוחות ובכל הסכומים. יחד עם זאת, קיימים מס' תרחישים בהם לקוחות מסוימים ייהנו מיתרונות והטבות שונות אשר מעלות את הכדאיות להפקיד את כספם בפוליסת החיסכון.

קופות גמל להשקעה – לקוחות אשר צברו מתחת ל-300 אלף ₪, מעדיפים להפקיד את כספם בקופות גמל להשקעה במגוון בתי ההשקעות וכך יצרו רף תחתון של כ-300 אלף ₪ להפקדות לפוליסות החיסכון.

בני הגיל השלישי – לקוחות אשר נולדו לפני 1948 יכולים ליהנות מהטבת מס משמעותית על פי סעיף 125 ד' לפקודת מס הכנסה אשר מעניקה להם פטור ממס רווחי הון לזכאים.

הלוואות – בשונה מתיקי השקעות, לקוחות רשאים לנהל את כספם בפוליסות החיסכון ולבקש בהלוואה מחברת "הכשרה חברה לביטוח" בתנאים יוצאי דופן ובכך ליהנות מהלוואה הוגנת, וניהול הכסף המשועבד על ידי טובי מנהלי ההשקעות בשוק.

מינוף – אלו מאתנו אשר יותר ספקולטיביים ואוהבים ריגושים בשוק ההון, נעזרים במסלולים השונים בפוליסות החיסכון ותנאי ההלוואות לטובת מינוף נכסים ובמקרים רבים מצליחים לייצר תשואה עודפת גבוהה.

פירוט המסלולים הקיימים בבסט אינווסט (Best Invest)

במידה ואני מעוניין, איך מתחילים?

"הכשרה חברה לביטוח" אשר מנהלת את פוליסות החיסכון בסט אינווסט (Best Invest) אינה מאפשרת פתיחת פוליסה והפקדה לחיסכון באופן ישיר, אלה מחייבת עבודה עם מתכנן פיננסי בכיר על מנת שיתאים את מסלול ההשקעה הנכון לסך תיק הנכסים הקיים אשר ברשותכם.

ראשית, מלאו את הפרטים בתיבה למטה ואנו נקשר אתכם עם מתכננים פיננסים אשר עברו סינון קפדני של צוות אתר "לירות". תוכלו לקרוא על עשרת הדיברות שלנו בבחירת מתכנן פיננסי.

בדומה ליועץ השקעות בנקאי, המתכנן פיננסי יצור אתכם קשר לצורך בירור צרכים ראשוני, הכרה ומיפוי של תיק הנכסים הכללי שלכם. השלב הזה הוא הקריטי ביותר מבחינתכם, בו תצטרכו ביחד עם המתכנן הפיננסי לוודא שאין התנגשות במסלולי השקעה אחרים או חוסר ניצול הטבות מס המגיעות לכם.

במידה והחלטתם לפתוח את הפוליסה, תצטרכו לחתום על מספר מסמכים הכוללים את פרטי המסלול וגובה דמי הניהול שנקבע עבורכם. הטפסים הנ"ל ישלחו לחברת "הכשרה" לטובת פתיחה והקמה של הפוליסה עבורכם.

לאחר הקמת הפוליסה במערכת של חברת הכשרה חברה לביטוח, תוכלו לבצע הפקדה בעזרת צ'ק או העברה בנקאית כפי שהייתם עושים לחשבון הבנק שלכם. תקבלו שם משתמש וסיסמא בעזרתם תוכלו לעקוב אחר הכסף באתר הכשרה ובאפליקציה בכל זמן.

פוליסת בסט אינווסט (Best Invest) – השורה התחתונה

פוליסות החיסכון שהוצעו עד לא מזמן על ידי חברות הביטוח הציגו תשואות בינוניות ולא יציבות אך יחד עם זאת התאימות לחוסכים אשר ביקשו הפקדות שוטפות, נזילות לכסף ועוד. למרות היתרונות הברורים של פוליסת החיסכון לעומת תיקי השקעות, נראה שהפוליסות הפסידו והסיבה הפופולארית הינה מנהלי ההשקעות שניהלו אותן בחברות הביטוח.

הציבור הצביע ברגליים שהוא נאמן יותר למנהל השקעות מאשר למוצר עצמו ולכן ברגע שהכשרה חברה לביטוח השיקה את בסט אינווסט (Best Invest) כחלק מהמוצרים שלה, הלקוחות לא איחרו להגיע, ובהמוניהם. זהו אפיק השקעה אשר משלב את כל היתרונות בנוסף למנהלי ההשקעות המובילים במדינה.

אנו יודעים שפוליסת החיסכון בסט אינווסט (Best Invest) הוצגה פה בצורה מושלמת למדי אך יחד עם זאת, אל תמהרו להפקיד את כספכם בהכשרה מבלי להתייעץ עם איש מקצוע, מחשש שמסלולי ההשקעה מנוגדים לנכסים אשר קיימים ברשותכם.

אנחנו נשמח לענות על כל שאלה ולסייע בכל נושא, צאו לדרך ובהצלחה!

מה תמצאו בכתבה

  • פוליסת חיסכון
  • 3 דקות
לא תאמינו לסכום הכסף שחוסכים רבים שומרים בפקדונות בנקאיים...
35.17% תשואה.מתקדמים לפוליסת חיסכון ומרוויחים!
כל הזכויות שמורות לאתר לירות
אלפי מבקרים כבר נרשמולניוזלטר המשובח שלנו

הרשו לנו לשלוח לכם מדי פעם עדכונים חשובים הנוגעים לכסף שלכם, בין אם בנושא פנסיה או השקעות מעבר לים.