הכשרה בסט אינווסט משיקה אפליקציה חדשה והיא מצוינת

הכשרה חברה לביטוח השיקה אפליקציה חדשה ללקוחות בסט אינווסט (Best Invest) לקחנו אותה לבדיקה והנה התוצאות שלנו
אפליקציה פוליסת חיסכון הכשרה
אם רוצים, אפשר גם רק להקשיב 🎧

הכשרה חברה לביטוח השיקה בחודשים האחרונים אפליקציה חדשה לחלוטין בשם "הכשרה Best invest" אשר זמינה להורדה בחנויות אפל ואנדרויד.

הגרסת האפליקציה הזו באה להחליף את הגרסה הקודמת שהייתה מעט מיושנת ואולי כל כך לא מעודכנת עם הטכנולוגיה הזמינה כיום.

חשוב לציין שהעדכון החדש אינו מגיע באופן אוטומטי כפי שאנחנו מכירים מאפליקציות אחרות בטלפון שלנו כגון פייסבוק, וואטסאפ וכו', אלה נדרש מאיתנו להוריד אותה מהחנות ולהירשם מחדש פעם נוספת.

תחום הביטוח מתקדם בצעדי ענק אל עבר עולם הדיגיטל ומנסה לייצר נקודות ממשק עם הדור הצעיר אשר רגיל לעשות כמעט הכל באמצעות הטלפון החכם שלו.

ולכן כאשר קיבלנו לידינו את האפליקציה החדשה של הכשרה בסט אינווסט, נדהמנו לגלות עד כמה עדכנית, חכמה ומהירה היא וייתכן שנעשתה כאן קפיצה משמעותית ברמת השירות שמציעה חברת הכשרה בדיגיטל.

הכנו עבורכם סקירה מעמיקה של האפליקציה, מה ניתן לעשות בעזרתה, מהם החסרונות ומה היתרונות הבולטים שלה, אך למי שמעוניין בספויילר קטן, הציון הסופי שלנו לאפליקציה הוא 4.8 מתוך 5 ולכן יש למה לחכות ?

כמה מילים על הכשרה בסט אינווסט ?

בסט אינווסט Best Invest הינה למעשה זרוע ההשקעות וניהול החיסכון של חברת הביטוח "הכשרה" , בין המוצרים השונים נמצאת פוליסת החיסכון של הכשרה בסט אינווסט אשר פופולארית מאוד בקרב החוסכים השונים.

ניהול ההשקעות במחלקת בסט אינווסט מציע שילוב ייחודי של מיטב מנהלי ההשקעות בענף כגון אלטשולר שחם, ילין לפידות, מיטב דש ואקסלנס לצד מנהלי ההשקעות של הכשרה.

כך למעשה בכל מוצר שתבחרו לרבות בפוליסת החיסכון של הכשרה, תוכלו לפצל את כספכם בין מנהלי ההשקעות השונים ללא אירועי מס מיותרים, מכיוון שכספכם עדיין נמצא תחת קורת הגג של הכשרה.

האפליקציה של בסט אינווסט – מתחילים

על פי האתר הרשמי של חברת הכשרה, האפליקציה מיועדת אך ורק ללקוחות קיימים של בסט אינווסט, אך לדעתנו, גם לקוחות פוטנציאלים או אלו אשר רוצים להתעדכן בביצועי הפוליסות לפני שמקבלים החלטה, בהחלט יוכלו להנות משימוש במחשבון התשואות באפליקציה ובמידה וירצו לקפוץ למים, יוכלו לתאם פגישת התקדמות באמצעות כפתור הצור קשר.

עדכון (21.11.2019) חברת הכשרה השיקו סרטון הדרכה מצויין לשימוש באפליקציה, תוכלו לצפות בו כאן וכמובן להמשיך ולהעזר במדריך שלנו לפי צילומי המסך

בזמן הפעלת האפליקציה בפעם הראשונה תגיעו למסך הפתיחה בו תצטרכו להירשם לשירות, אך רגע לפני שנדריך אתכם כיצד נרשמים, נתייחס לשלושת קיצורי הדרך שחשוב שתכירו.

צור קשר – כפתור צור הקשר בצד ימין למעשה מוביל לטופס הרשמה (מעט ארוך לטעמנו אך לא נורא) , שם תוכלו לפנות להכשרה בבקשה לעזרה בתפעול האפליקציה, שירות או אפילו הצטרפות לאחד מהמוצרים השונים.

מחשבון תשואות – בעזרת לחיצה על מחשבון התשואות בצד שמאל למעלה, תוכלו לערוך השוואות בין מנהלי ההשקעות השונים בקלות ולעקוב אחר ההשקעה שלכם בהשוואה לממוצע בהכשרה. (אנחנו נפרט על מחשבון התשואות בהמשך)

מבט מהיר – פונקציה נהדרת המוכרת היטב מאפליקציות הבנקים השונים (פועלים, מזרחי, לאומי ועוד) שם נוכל בעזרת החלקת אצבע לקבל תמונת מצב מהירה של כספנו בהכשרה , תשואות, דמי ניהול ועוד.

הרשמה לשירות באפליקציה

לאחר שבחרנו רישום לשירות במסך הפתיחה, נעבור למסך הרשמה בו נדרש להזין את מספר תעודת הזהות ותאריך ההנפקה, לכן חשוב להצטייד בתעודת הזהות שלכם.

לאחר מכן המערכת תשלח אלינו סיסמה זמנית בין אם כהודעה לטלפון הנייד או הודעה לדואר האלקטרוני אותה נצטרך להזין במסך הבא.

זהו השלב שבו האפליקציה איבדה 0.2 נקודות מבחינתנו, שלב בחירת הסיסמא החדשה.

אנחנו נדרש לבחור סיסמה חדשה המורכבת מ 8 תווים בדיוק וכוללת אותיות באנגלית, אות אחת גדולה, סימן (@!#$) ומספר.

מרביתנו רגילים לסיסמאות מהסוג הזה אך ללא הגבלת תווים וכך אפשר לשלב את שמנו בסיסמא וכו', הדרישה ל8 תווים בדיוק מעט מגבילה ומתסכלת, אנחנו יודעים.. קצת סבלנות, זהו תהליך חד פעמי ?

מסך הבית של האפליקציה

לאחר תהליך ההרשמה המעט מסורבל, הגענו למסך הבית של האפליקציה אשר גדוש בכל טוב ומציע לנו מידע רב באופן קל ונוח. בנוסף ישנו תפריט צד המציע לנו לבצע פעולות ישירות מהאפליקציה.

נסביר את כל המידע שרואים בעמוד הבית לפי סדר:

בראשית העמוד נמצא מספר הפוליסה שלנו, במידה ויש לכם כמה פוליסות על שמכם, תוכלו לדלג בין הפוליסות השונות.

היתרה בפוליסה מתייחסת ליתרה ברמה היומית ליום העסקים האחרון (כפוך לתאריך המופיע מעל) , אנחנו יודעים שהצגת יתרה באופן יומיומי גרמה לכמה מהקוראים שלנו להתמכר לאפליקציה, זה נורמלי בהתחלה, מבטיחים לכם שלאט לאט אתם תשכחו לבדוק את היתרה ופשוט תסמכו על מנהלי ההשקעות השונים.

תשואות הפוליסה, איזה כיף שהכשרה לא "חוששת" להציג תשואות. במערכות טכנולוגיות אחרות שבדקנו, הציגו לנו תשואה שנתית וזהו אך באפליקציה של הכשרה תוכלו למצוא תשואה עדכנית תחת 3 פרקי זמן שונים: מתחילת החודש, מתחילת השנה ומתחילת הפעילות.

אנחנו רואים בכך יתרון עצום מכיוון שבתקופות מעט לא יציבות בשוק ההון העיתונות דואגת להראות לנו גרפים שליליים ולכן טוב שבלחיצת כפתור נוכל לבדוק האם אנחנו ברווח או הפסד מתחילת הפעילות למרות הירידות בשווקים בטווח הקצר.

נגלול מעט במסך הבית ונמצא מידע נוסף הרלוונטי עבורנו כגון פירוט מנהלי ההשקעות, דמי ניהול ועוד.

תאריך פתיחת הפוליסה – חשוב לבדוק שהתאריך המוצג כאן הינו בסמוך (עד 24 שעות) לרגע שביצעתם העברה בנקאית (על פי אסמכתא) או מסרתם את הצ'ק למתכנן הפיננסי שלכם.

שם הסוכן – גם כאן חשוב לוודא שמוצג איש הקשר שלכם על מנת שתוכלו להנות משירות צמוד.

דמי ניהול – הפרמטר שכל הקוראים שלנו אוהבים, חשוב לוודא שגובה דמי הניהול תואם את ההצעה שקיבלתם מסוכן הביטוח שלכם (אצלנו מופיע 1% אבל זוהי פוליסה לצורך בדיקת האפליקציה ואין לה משמעות ולכן אל תיקחו אותנו כדוגמא ?  ).

מדיניות השקעה – לדעתנו זהו פיצ'ר ייחודי של הכשרה, כאן תוכלו לראות כיצד מתחלק כספכם בין מנהלי ההשקעות השונים (אלטשולר שחם, ילין לפידות וכו' ) ובמידה ותרצו לבצע שינוי מסלול , תוכלו בעזרת לחיצה על כפתור שינוי מסלול.

פירוט הפקדות – אלו מאיתנו אשר חוסכים באופן חודשי או משתמשים באחד מהמוצרים הפנסיונים של הכשרה חברה לביטוח כגון חיסכון לעצמאים, פנסיה, מוצרי עתיד ועוד' יוכלו לעקוב אחר ההפקדות השוטפות ולוודא שבוצעו בזמן.

תפריט הצד – סרגל הכלים שלכם

האפליקציה גדושה במידע רלוונטי עבורכם אך גם באפשרויות לביצוע פעולות שירות כגון הפקת דוחות, שינוי מסלול, פידיון וכו'.

נבחן את הפעולות השונות שתוכלו לבצע בתפריט הצד של האפליקציה.

מחשבון תשואות – בהמשך תמצאו הסבר מפורט על מחשבון התשואות.

הגשת בקשה לפדיון – כאן תוכלו למלא בקשה לפדיון באמצעות מערכת הטפסים הדיגיטלית של הכשרה. (משקיעים אשר זכאים להטבת מס בגין סעיף 125 ד , צריכים מדי שנה לבצע פדיון רעיוני על מנת לייצר אירוע מס)

הפקדה חד פעמית – במידה ואתם מעוניינים להוסיף סכום כסף באופן חד פעמי לפוליסה, תוכלו לבצע זאת בקלות בעזרת מערכת הטפסים הדיגיטלית.

דוחות ומסמכים – אין ספק שזוהי הלשונית שהקוראים שלנו הכי אוהבים, דוחות! כאן תוכלו למצוא העתק פוליסה, הצהרת הון,  דוח הפקדות , הרכב תיק, דוח שנתי ועוד.

הגדרות חשבון ומידע אישי – שינוי שם משתמש סיסמא וכו' לתפעול האפליקציה

צור קשר – פנייה לסיוע מנציגי התמיכה של הכשרה

מחשבון התשואות של הכשרה בסט אינווסט

מי מאיתנו לא אוהב לעקוב אחרי ההשקעות שלו? לוודא שביצענו את ההחלטה הנכונה ושכספינו נמצא תמיד במקום הראשון.

נכון, כלל זה לא תקף לגבי כולנו, לצערנו אנחנו מקבלי פניות מלקוחות שנמצאים בגופים אשר מפסידים כבר שנים רבות ללא אפשרות להזיז את הכסף.

מחשבון התשואות של הכשרה מעניק לנו מבט על של ביצועי מנהלי ההשקעות השונים בעזרת מצג גרפי נוח ופשוט.

נוכל לבחור בלחיצת כפתור אילו מנהלי השקעות להציג בגרף, באילו מסלולים ואת טווח הזמן.

טיפ של מומחים:

נסו להישאר במסלול חשיפה למניות אשר נוח לכם, כפי שראיתם בצילומי המסך, הפוליסה שאנחנו השתמשנו בה נמצאת במסלול מניות אגרסיבי של ילין לפידות והציגה תשואה של 24% מתחילת הפעילות שזהו נתון פנטסטי אך כלל הרבה מאוד עליות וירידות בדרך.

לכן במידה ואתם משקיעים סולידיים ומחושבים, נסו שלא לפזול למסלולי המניות במחשבון התשואות, התנודתיות של הגרף והתשואות הגבוהות יגמרו לכם קצת לכאב לב בנוגע להשקעה שלכם ?

משקיעים רבים ביצעו קפיצה באחוז החשיפה למניות מבלי להיות שלמים עם המהלך וגילו קשים לעכל את התנודתיות בשוק.

טיפ של מומחים #2 :

פיזור סיכונים זה מצוין אבל חשוב לראות את התמונה הרחבה,

מחשבון התשואות לעיתים יציג את אלטשולר שחם במקום הראשון ולעיתים את מיטב דש או ילין לפידות וכו'.

כתוצאה מכך, משקיעים רבים מתייחסים אליהם כאל מניות ומנסים לרדוף אחר הכוכב התורן. זוהי לא אסטרטגיה שגויה לחלוטין ויש לבצע אותה בחוכמה.

למשל: במידה ויש לכם כבר קרן השתלמות די גדולה באלטשולר שחם, אין סיבה שתעבירו אחוז נכבד מפוליסת החיסכון שלכם גם כן לאלטשולר שחם (למרות שלאחרונה הם מצוינים בביצועים), זאת לא כדי למנוע ממכם להנות מהתשואות של אלטשולר אלה כדי להכין את הקרקע במידה ותהיה תנודתיות וכוכב אחר יעלה למקום הראשון.

האפליקציה של הכשרה בסט אינווסט – השורה התחתונה

אנו לא בטוחים שהכשרה הבינה עד כמה חשובה הגרסה האחרונה של האפליקציה שלהם, מעבר ליכולות טכנולוגיות שאנו חושבים שהם מצויינים, יש כאן צעד נוסף לעבר חיבור בין פוליסות החיסכון שהן ללא ספק מוצר עדיף על תיקי השקעות לבין לקוחות שעדיין חוששים להוציא את הכסף מהבנק מכיוון שהרגישו "ניתוק" מסויים מחברת הביטוח.

האפליקציה מתעדכנת באופן יומי, מייצרת תקשורת ישירה בין המבוטח לחברת הביטוח, מעניקה לו את השליטה בביצוע פידיון, שינוי מסלול וכמעט כל שירות שירצה.

אנו מקווים מאוד שהצעד הזה מצד הכשרה בסט אינווסט יסייע לאחרוני המתלבטים לשקול השקעה בפוליסות החיסכון של בסט אינווסט ולהצטרף למוצרי החיסכון הפופולאריים ביותר בענף בביטחון.

בכל מקרה, חשוב להזכיר שאנחנו לא מתוגמלים, זוהי לא כתבה ממומנת או כל דבר כזה או אחר, סך הכל סקירת דעה שלנו. בהצלחה לכולנו ואם יש לכם שאלות, אנחנו כאן.

מה תמצאו בכתבה

  • פוליסת חיסכון
  • 4 דקות
חברת "הכשרה חברה לביטוח" מציעה ללקוחותיה מגוון מוצרים, בה...
35.17% תשואה.מתקדמים לפוליסת חיסכון ומרוויחים!
כל הזכויות שמורות לאתר לירות
אלפי מבקרים כבר נרשמולניוזלטר המשובח שלנו

הרשו לנו לשלוח לכם מדי פעם עדכונים חשובים הנוגעים לכסף שלכם, בין אם בנושא פנסיה או השקעות מעבר לים.