Top Finance – פוליסת החיסכון שיודעת לקבל מט"ח

פוליסת חיסכון מנורה מקבלת מטח
קהל המשקיעים במט"ח גדל מדי שנה ואינו זוכה לאפיקי השקעה ראויים המציעים עלויות מזעריות, תשואות עודפות לאורך שנים, רמת שירות גבוהה והכי חשוב, עלויות המרה למטבע השקעה הוגנות. חברת הביטוח מנורה לוקחת צעד ענק לטובת קהל המשקיעים ומציעה פוליסת חיסכון בניהול מט"ח ללא עלות המרה בכלל.

תוכן עניינים

כן, רבים מאתנו כבר שמעו על הבאזז הגדול שנוצר סביב פוליסת החיסכון של חברות הביטוח השונות. בשנים האחרונות הועברו מיליארדי שקלים מתיקים מנוהלים וקרנות נאמנות לטובת פוליסות חסכון מתוך הבנה כי מדובר במכשיר השקעה מתוחכם, רווחי ונכון לניהול הכספים הנזילים והחסכונות.

אז מהי פוליסת חסכון למי שלא מכיר?

פוליסת חסכון היא תיק השקעות לכל דבר ועניין אך מנוהלת במטווה שמזכיר לנו יותר את קופות הגמל וקרנות ההשתלמות.

בפוליסת חסכון לא קיימים עלויות קניה ומכירה או דמי משמרת אלא רק דמי ניהול בהתאם לצבירה המנוהלת עבור הלקוח, כלומר אם אנו מסתכלים על האלטרנטיביות של השקעה כמו תיקי השקעות קיים עבורנו חסכון גדול בעלות.

יתרונות נוספים של פוליסת החיסכון

בראש ובראשונה דחיית מס, אם בכל קניה ומכירה ושינוי של תיק ההשקעות בבנק אנו משלמים מס במקור ונפרדים מהכספים לטובת קופת המדינה, הרי שבפוליסת החיסכון אנו נהנים מניהול של דחיית מס והכספים שבפועל שייכים למדינת ישראל עובדים בשבילנו עד לרגע פדיון , מה שמהווה יתרון מיסוי גדול ויתרון תשואה על תשואה לאורך זמן.

אז מי מנהל את פוליסת החיסכון?

כל חברות הביטוח המוכרות ובנוסף יש גם בתי השקעות שהצטרפו למשחק כמו ילין לפידות , אלטשולר שחם , פסגות ומיטב דש שמנהלים את פוליסת החיסכון שלהם דרך הכשרה חברה לביטוח.

היתרון הגדול של הכשרה בסט אינווסט הוא מעבר או שילוב מנהלי השקעות שונים בתוך הפוליסות ללא אירוע מס.

אז אחרי שראינו את היתרונות של פוליסת החיסכון על פני האלטרנטיבות השונות באופן מובהק, נבדוק סוגיה נוספת, פוליסות החיסכון יודעות לקבל רק שקלים ולכן לפעמים כאשר עומד לרשותנו סכום כסף במטבע זר אנו נתקלים בבעיה, שכן תיקי השקעות נפתחים מסכומים גבוהים ואילו המרת המטבע אל מול תעריפי הבנקים עומדים ממש בגבול גזל! אז מה ניתן לעשות?

מט"ח בפוליסת חיסכון ללא בעיה בכלל

מצאנו את הפתרון, פוליסת החיסכון של מנורה טופ פייננס (Top Finance) יודעת לקבל את המט"ח שלכם ללא עלות המרה ! כן שמעת נכון, בעת הפקדה לפוליסת החיסכון של מנורה טופ פייננס (Top Finance), המרת המטבע תתבצע בצמוד לשער היציג של המטבע בו אתם נמצאים ללא תוספות.

נסביר למה הכוונה בתוספות, כל אחד מאתנו שטס לחו"ל בוודאי ביקר אצל דוכן ה Change הקרוב לביתו וביקש להמיר כסף למטבע המקומי של היעד אליו הוא טס.

בעת ההמרה אומנם הובטח לכם שלא ייגבו מכם "עמלת המרה" אך האם באמת לא גובים ממכם עמלה? אם כך למעשה השער שאתם מקבלים בדוכן כבר מכיל בתוכו עמלות ולכן הוא שונה בפער של כמה אחוזים מהשער היציג.

מכאן שפוליסת החיסכון של מנורה, טופ פייננס (Top Finance), היא חלוצה בתחום המרה וניהול של כספי הון במטבע זר.

אז איך פוליסת החיסכון של מנורה מנוהלת וממה היא מורכבת ?

מנורה מציעה מספר רחב של מסלולי השקעה בתוך הפוליסה וכמובן כל מעבר בין מסלול למסלול אינו מהווה אירוע מס , כמו כן דמי הניהול של מנורה אטרקטיביים ונוחים.

ביצועי העבר שמנורה יודעת להציג לנו הינם ביצועים מרשימים וגבוהים ביחס לממד הייחוס של השווקים בכל רמת חשיפה למניות. יתרון נוסף שעומד לרשות פוליסת החיסכון של מנורה הינו רכיב הנכסים לא סחירים העומד על כ27% מסך נכסי הפוליסה במסלול הכללי.

מנורה טופ פייננס (Top Finance) – השורה התחתונה

היתרון של פוליסת החיסכון טופ פייננס של מנורה נמצא דווקא בחברת הביטוח עצמה.

נסביר, אומנם פוליסת החיסכון טופ פייננס מעניקה הטבה פנטסטית בעת הפקדת כספי מט"ח, אך זוהי רק תחילת הדרך ואנו נבקש ממנהל ההשקעות לייצר עבורנו תשואה חיובית גבוהה ככל הניתן לאורך שנים.

פרמטר חיוני לניהול השקעות מוצלח הינו יציבות כספי הקופה. בשוק דינמי ורחב, מנהל ההשקעות חייב לשמר מזומנים על מנת להיות נגיש להזדמנויות השקעה ומאידך, להיות נזיל לכל עמית אשר זקוק לכספו בחזרה מבלי לפגוע בהשקעות הקיימות.

חברת מנורה הינה מובילה בתחום הפתרונות לגיל השלישי ומציעה מספר מוצרים, בין היתר טופ גולד (Top Gold), מוצר פיננסי אשר מאפשר לקהל לקוחות להפקיד כספים נזילים לקופה, לקבע מקדם ולהבטיח קצבאות שארים.

אם כך, כספים רבים המנוהלים בפוליסות החיסכון של חברת מנורה, הינם כספי פנסיה אשר אינם עתידים לצאת מהקופה ולכן מאפשרים למנהל ההשקעות לעשות את עבודתו נאמנה בראש שקט וצלול.

לאחר ההצלחה של מנורה במוצרי הגיל השלישי, אנחנו בטוחים שגם בפוליסת החיסכון טופ פייננס (Top Finance) מנורה תצליח להעניק לקהל המשקיעים תמורה מצויינת.

מערכת אתר לירות

צוות מגובש בעל עשרות שנות ניסיון בתחום הפנסיה, ביטוח והשקעות שכל מטרתו היא להנגיש לציבור הרחב כמה שיותר מידע רלוונטי שיכול לסייע לו בהצלחת ניהול החיסכון שלו לפנסיה.

מוכנים לפוליסת חיסכון מצויינת?
קבלו מאתנו את ההצעה הטובה ביותר. נקודה
כתבנו לא מעט על פוליסות חיסכון
פוליסת חיסכון הכשרה Best Invest

האם פוליסת החיסכון של הכשרה בסט אינווסט מספקת תוצאות?

חברת "הכשרה חברה לביטוח" מציעה ללקוחותיה מגוון מוצרים, בהתמקדות בביטוח אלמנטרי. בשנים אחרונות השיקה החברה פוליסות חיסכון אשר שוברות שיאים ומציגות תשואות פנטסטיות הרבה מעל לשאר השוק. אל תשארו אדישים למגמה ובדקו האם המוצר הזה טוב יותר מהדרך שבה אתם מנהלים את כספכם היום
כסף ישן בעובר ושב

מנערים את האבק מהכספים ששכחתם בעובר ושב ומתחילים להרוויח

לא תאמינו לסכום הכסף שחוסכים רבים שומרים בפקדונות בנקאיים ועובר ושב, מדובר בכסף שאינו מצייר תשואה ובמרבית המקרים אפילו מאבד מערכו וכך מציגה הפסד וודאי.
ווארן באפט ריבית דה ריבית

תוך כמה זמן כספכם יוכפל? חוק ריבית דריבית

סיפרו לכם על אפיק השקעה שמניב תאושה שנתית ? מעולה! השאלה הבאה צריכה להיות האם אפקט ריבית דריבית עובד באפיק השקעה שכזה?
פקדון שיקלי בבנק או בבית השקעות

פיקדון שקלי – בבנק או בבית השקעות?

פיקדון שקלי מתייחס לחיסכון אשר אינו חשוף לתנודתיות של שוק ההון והחוסך מרוויח אך ורק כתוצאה מריבית שמשולמת על ידי הגוף אשר מנהל את החיסכון.
מינוף פיננסי 50% פוטנציאל תשואה ללא הון עצמי

מינוף פיננסי – תשואה של 50% כמעט ללא הון עצמי

מינוף פיננסי נכון יכול להניב תשואה גבוהה מהשקעה יחסית קטנה. תחום המינוף תפס תאוצה לאחרונה בעיקר בתחום הנדל"ן אך גם בשוק ההון. מינוף השקעות היברידי…
פוליסת חיסכון הכשרה אלטשולר שחם

פוליסת החיסכון שתגרום לכם לשכוח מתיק ההשקעות שלכם

תיקי השקעות תמיד היו המוצר הסקסי והנחשק ביותר בבנק. בשנים האחרונות פוליסות החיסכון מתחרות על המקום הראשון ואף מנצחות לא פעם את מנהלי ההשקעות הותיקים. אל תדלגו על המוצר הזה, בדקו האם הוא מתאים לתיק הנכסים שלכם.
פוליסות חיסכון מעולות שכדאי לכם לשקול
4.68
מרץ 2022
229.8
יתרת נכסים
11.22
12 חודשים
0
36 חודשים
0
60 חודשים
2.74
מרץ 2022
310.8
יתרת נכסים
0
12 חודשים
0
36 חודשים
0
60 חודשים
2.71
מרץ 2022
68.3
יתרת נכסים
25.52
12 חודשים
0
36 חודשים
0
60 חודשים
2.49
מרץ 2022
152.6
יתרת נכסים
10.64
12 חודשים
0
36 חודשים
0
60 חודשים
2.27
מרץ 2022
139.7
יתרת נכסים
3.17
12 חודשים
0
36 חודשים
0
60 חודשים
2.21
מרץ 2022
469.4
יתרת נכסים
12.31
12 חודשים
0
36 חודשים
0
60 חודשים
זה לא מכובד להעתיק
ניוזלטר
הרשמו לניוזלטר וקבלו את התשואות החודשיות ישירות למייל שלכם
בהתאם למדיניות הפרטיות ותקנון האתר