אינפיניטי קופת גמל להשקעה

אפיק חיסכון בניהול ייחודי

ניהול השקעות של אינפיניטי הינו גורם מפתח להצלחה של גמל להשקעה שלהם. ודאו שקבלתם את התנאים טובים ביותר.

טבלה של קופות גמל אינפיניטי

אינפיניטי גמל להשקעה הוא מוצר פיננסי נזיל שהציג תשואה עודפת דו ספרתית אך לצד זה מציג סכום נכסים מנוהל נמוך, האם זה הרגע דווקא לעבור לאינפיניטי?

קופת גמל להשקעה של בית ההשקעות אינפיניטי מנוהל באופן דומה לשאר המוצרים הפנסיונים והנזילים בבית ההשקעות. ניתן לראות זאת באיכות ניהול ההשקעות והביצועים המרשימים שהציגה הקופה בעלת החשיפה המקסימלית למניות בטווחי זמן שונים.

יחד עם זאת, נראה שסך הנכסים בקופות הגמל להשקעה השונות באינפיניטי אינו גדול, כך גם נתון הצבירה החודשי, האם הלקוחות חוששים להתנסות עם בית ההשקעות? כך או כך, ישנן תשואות אשר מחייבות אותנו לבדוק לעומק התאמה חכמה של בית ההשקעות לתיק נכסים קיים.

אינפיניטי קופות גמל להשקעה מסלולים

בחרו מבין מסלולי ההשקעה של גמל להשקעה באינפיניטי

שם קופהחודשיתמתחילת שנה12 חודשים36 חודשים60 חודשיםתכונות
5.78
8.82
23.93
28.1
59.46
3.71
9.30
31.97
37.54
78.28
2.12
5.37
16.81
16.18
35.15
2.01
5.24
16.72
11.07
0.98
2.58
10.63
9
18.24

אינפיניטי קופת גמל להשקעה

קופת גמל להשקעה של אינפיניטי הינו מוצר מבטיח במידה וזאת בזכות השקפת העולם של ועדת ההשקעות בבית ההשקעות.

אם ניתן ללמוד מאופי ניהול ההשקעות בקופות הגמל המסורתיות באינפיניטי ולהשליך על ניהול קופות הגמל להשקעה, אז בהחלט ניתן לומר שמדובר בניהול השקעות אישי עם תשומת לב רבה לפרטים הקטנים ביותר. 

קופת גמל להשקעה אינפיניטי דמי ניהול

קופת גמל להשקעה באינפיניטי כפופה למדרג דמי ניהול המתעדכן מעת לעת, ניתן לומר שבית ההשקעות אינו גובה דמי ניהול "פרימיום" ולרוב לקוחות אינם רואים בדמי הניהול מכשול או פרמטר שמנע מהם לבצע את ההפקדה.

בית ההשקעות אינפיניטי אינו גובה דמי ניהול מכל הפקדה שתבצעו בקופת הגמל להשקעה שלכם, כלומר דמי הניהול היחידים שתדרשו לשלם הינם אך ורק בגין הצבירה שיש לכם באינפיניטי.

על פניו גמל להשקעה אינפיניטי נמצא במקום טוב באמצע בטווח דמי הניהול מבין כל בתי ההשקעות וחברות הביטוח השונים, אך האם זהו שיקול היחידי שנדרש על מנת להצטרף לבית ההשקעות?

אינפיניטי קופת גמל להשקעה הפקדה

במידה ובחרתם לפתוח גמל להשקעה באינפיניטי תדרשו לבצע הפקדה כלשהי, בין אם הפקדה חד פעמית של סכום או הפקדה חודשית קבוע של סכום קבוע.

בית ההשקעות אינפיניטי מציע לקהל החוסכים מגוון אפשרויות לבצע הפקדה, בצורה נוחה קלה ובטוחה.
אלו אשר בוחרים לבצע הפקדה חד פעמית בין אם ראשונה או מזדמנת כלשהי, מומלץ להיעזר בהעברה בנקאית או למסור צ'ק לבית ההשקעות או לאיש מקצוע מטעמם.

במקרה של הפקדה קבועה על בסיס חודשי, מומלץ להיעזר בהוראת קבע בנקאית.

במי מהדרכים שתבחרו, מומלץ לשמור את האסמכתא הבנקאית על ביצוע ההעברה או תשלום בהוראת קבע, את האסמכתא שלחו לבית ההשקעות בצירוף צילום תעודת זהות על מנת לוודא שיוך נכון של הכספים לקופה הנכונה על שמכם.

אינפיניטי קופת גמל להשקעה תשואות

גמל להשקעה אינפיניטי מציגה תשואות מרשימות במיוחד, כמעט בכל טווח זמן שנבדוק את המסלולים ברמות חשיפה גבוהה למניות, נראה תשואות דו ספרתיות אשר בהחלט יכולות להיות משובצות בדירוג מכובד לצד בתי ההשקעות המובילים בטבלה.

יחד עם זאת, המסלולים הסולידים באופן כמעט עיקבי לחלוטין מציגים ביצועים מכובדים בהשוואה למסלולים דומים בבתי השקעות אחרים.

אחת הסיבות לכך יכולה להיות גודל הקופה הקטן אשר עובד דווקא לטובת ועדת ההשקעות של אינפיניטי כך שהיא יכולה לבצע שינויים חדים ולהגיב במהירות לשווקים ולשנות עסקאות בזריזות.

הצג עוד

שאלות על קופת גמל להשקעה של אינפיניטי

התשובות לשאלות הנפוצות של גמל להשקעה באינפיניטי

מהי אינפיניטי קופת גמל להשקעה?

קופת גמל להשקעה הינה אפיק השקעה לחיסכון לכל מטרה, את החיסכון ניתן לנהל לטווח בינוני או ארוך שכן הכספים נזילים לחלוטין לכל התקופה. יחד עם זאת, במידה והמשקיע בוחר להשתמש בכספים המנוהלים בגמל להשקעה כקצבה בעת פרישה, יהיה המשקיע זכאי להטבת מס משמעותית. 

אינפיניטי בית השקעות מציע מסלולי השקעה מגוונים לניהול גמל להשקעה וברמות סיכון שונות. כל אלו גם כן מתופעלים בבית ההשקעות וכפופים לתקנון גמל להשקעות. 

אינפיניטי בית השקעות מציע אפשרות להצטרף דיגיטלית לקופת גמל להשקעה דרך האתר. התהליך הינו דיגיטלי ברובו וההצטרפות עצמאית. 

במידה והינכם מבין הקוראים שלנו שמעוניינים בליווי אישי ויחס VIP, אתם מוזמנים להשאיר פנייה באתר לירות ואנו נעשה את כל העבודה עבורכם.

אינפיניטי בית השקעות מציע איזור אישי בו תוכלו לצפות ביתרונות העדכניות של כל המוצרים המנוהלים באינפיניטי תחת תעודת הזהות שלכם. 

יחד עם זאת, במקביל ליתרונות העדכניות שלכם, מומלץ לבחון את ביצועי קופת גמל להשקעה של אינפיניטי אל מול הגופים המתחרים. 

תוכלו לעשות זאת באתר שלנו באמצעות עמוד לוח תשואות קופות גמל להשקעה.

בית ההשקעות אינפיניטי פועל על מנת לשמור על אטרקטיביות ותחרותיות בתחום קופות גמל להשקעה. הן בפן של דמי הניהול והן בפן של הצלחה בהשקעות בעצמן.

כתוצאה מכך, מדרג דמי הניהול של גמל להשקעה באינפיניטי דינמי ועלול להשתנות מעת לעת בהתאם לתנאי השוק והשינויים בענף. 

לכן, דאגו לבחון את תנאי דמי הניהול באינפיניטי מעת לעת, על ידי פנייה ישירה לבית ההשקעות או באמצעות פניה אלינו באתר לירות וכך תוכלו לקבל את מדרג דמי הניהול העדכני ביותר לכל הגופים. 

בית ההשקעות אינפיניטי מנהל קופות גמל להשקעה במגוון מצומצם של מסלולי השקעה בהשוואה לגופים הגדולים, אך ייתכן שזאת דווקא החוזקה שלו, שכן הביצועים תואמים גוף אשר מעניק תמורה לטווח ארוך. 

יחד עם זאת, אין ערובה או וודאות להצלחת גמל להשקעה באינפיניטי אך זוהי בהחלט נקודה למחשבה שכן ייתכן שנכון יהיה לשלב את אינפיניטי כאחד מרגלי היסוד בתיק הנכסים שלכם.

מנהלי השקעות נוספים

רוצים לבחון עוד בית השקעות או חברת ביטוח? לפניכם רשימת הגופים המובילים בניהול קופות גמל להשקעה לבחירתכם.

8 מסלולים

6 מסלולים

11 מסלולים

11 מסלולים

9 מסלולים

10 מסלולים

11 מסלולים

8 מסלולים

10 מסלולים

11 מסלולים

כתבות, חדשות וראיונות

  • קופת גמל להשקעה
  • 2 דקות
רבים מההורים מתחילים לחסוך לילדיהם כבר בגיל קטן מתוך מחשב...
מגיע לך קופת גמל להשקעה מצוינת!

קופת גמל להשקעה של אינפיניטי יכולה להוות חלק הפאזל ההשקעות הקיים שלכם בזכות דרך ניהול ההשקעות היחודית של בית ההשקעות. ודאו שקיבלתם את התנאים הטובים ביותר.

כל הזכויות שמורות לאתר לירות
אלפי מבקרים כבר נרשמולניוזלטר המשובח שלנו

הרשו לנו לשלוח לכם מדי פעם עדכונים חשובים הנוגעים לכסף שלכם, בין אם בנושא פנסיה או השקעות מעבר לים.