אינפיניטי קופת גמל להשקעה

-0.38
הלכה יהודית
-2.03
משולב מניות
-3.84
פאסיבי
-3.94
כללי
-5.32
מניות

קופת גמל להשקעה אינפיניטי

אינפיניטי גמל להשקעה הוא מוצר פיננסי נזיל שהציג תשואה עודפת דו ספרתית אך לצד זה מציג סכום נכסים מנוהל נמוך, האם זה הרגע דווקא לעבור לאינפיניטי?

קופת גמל להשקעה של בית ההשקעות אינפיניטי מנוהל באופן דומה לשאר המוצרים הפנסיונים והנזילים בבית ההשקעות. ניתן לראות זאת באיכות ניהול ההשקעות והביצועים המרשימים שהציגה הקופה בעלת החשיפה המקסימלית למניות בטווחי זמן שונים.

יחד עם זאת, נראה שסך הנכסים בקופות הגמל להשקעה השונות באינפיניטי אינו גדול, כך גם נתון הצבירה החודשי, האם הלקוחות חוששים להתנסות עם בית ההשקעות? כך או כך, ישנן תשואות אשר מחייבות אותנו לבדוק לעומק התאמה חכמה של בית ההשקעות לתיק נכסים קיים.

קופת גמל להשקעה אינפיניטי דמי ניהול

קופת גמל להשקעה באינפיניטי כפופה למדרג דמי ניהול המתעדכן מעת לעת, ניתן לומר שבית ההשקעות אינו גובה דמי ניהול "פרימיום" ולרוב לקוחות אינם רואים בדמי הניהול מכשול או פרמטר שמנע מהם לבצע את ההפקדה.

בית ההשקעות אינפיניטי אינו גובה דמי ניהול מכל הפקדה שתבצעו בקופת הגמל להשקעה שלכם, כלומר דמי הניהול היחידים שתדרשו לשלם הינם אך ורק בגין הצבירה שיש לכם באינפיניטי.

על פניו גמל להשקעה אינפיניטי נמצא במקום טוב באמצע בטווח דמי הניהול מבין כל בתי ההשקעות וחברות הביטוח השונים, אך האם זהו שיקול היחידי שנדרש על מנת להצטרף לבית ההשקעות?

אינפיניטי קופת גמל להשקעה מסלולים

רשימת כל מסלולי ההשקעה של גמל להשקעה המנוהלים בבית ההשקעות אינפיניטי.

אינפיניטי קופת גמל להשקעה הפקדה

במידה ובחרתם לפתוח גמל להשקעה באינפיניטי תדרשו לבצע הפקדה כלשהי, בין אם הפקדה חד פעמית של סכום או הפקדה חודשית קבוע של סכום קבוע.

בית ההשקעות אינפיניטי מציע לקהל החוסכים מגוון אפשרויות לבצע הפקדה, בצורה נוחה קלה ובטוחה.
אלו אשר בוחרים לבצע הפקדה חד פעמית בין אם ראשונה או מזדמנת כלשהי, מומלץ להיעזר בהעברה בנקאית או למסור צ'ק לבית ההשקעות או לאיש מקצוע מטעמם.

במקרה של הפקדה קבועה על בסיס חודשי, מומלץ להיעזר בהוראת קבע בנקאית.

במי מהדרכים שתבחרו, מומלץ לשמור את האסמכתא הבנקאית על ביצוע ההעברה או תשלום בהוראת קבע, את האסמכתא שלחו לבית ההשקעות בצירוף צילום תעודת זהות על מנת לוודא שיוך נכון של הכספים לקופה הנכונה על שמכם.

אינפיניטי קופת גמל להשקעה תשואות

גמל להשקעה אינפיניטי מציגה תשואות מרשימות במיוחד, כמעט בכל טווח זמן שנבדוק את המסלולים ברמות חשיפה גבוהה למניות, נראה תשואות דו ספרתיות אשר בהחלט יכולות להיות משובצות בדירוג מכובד לצד בתי ההשקעות המובילים בטבלה.

יחד עם זאת, המסלולים הסולידים באופן כמעט עיקבי לחלוטין מציגים ביצועים מכובדים בהשוואה למסלולים דומים בבתי השקעות אחרים.

אחת הסיבות לכך יכולה להיות גודל הקופה הקטן אשר עובד דווקא לטובת ועדת ההשקעות של אינפיניטי כך שהיא יכולה לבצע שינויים חדים ולהגיב במהירות לשווקים ולשנות עסקאות בזריזות.

מוכנים לקופת גמל להשקעה מצויינת?
קבלו מאתנו את ההצעה הטובה ביותר. נקודה

קופת גמל להשקעה של מנהלי השקעות אחרים

לא סגורים על אינפיניטי? בחרו מבין מנהלי ההשקעות המובילים בתחום גמל להשקעה.

6 מסלולים >

5 מסלולים >

14 מסלולים >

11 מסלולים >

8 מסלולים >

8 מסלולים >

10 מסלולים >

7 מסלולים >

60 מסלולים >