הראל קופת גמל להשקעה

-0.43
משולב מניות
-0.41
משולב מניות
-0.1
שקלי טווח קצר
0.04
כללי
0.19
מניות
0.33
הלכה יהודית
4.72
מדד

קופת גמל להשקעה הראל

הראל קופת גמל להשקעה חווה קפיצת גדילה משמעותית בעזרת מיזוג עם פסגות. זוהי תנופה אדירה לחברת הביטוח הראל.

חברת הביטוח הראל נחשבת לגוף בכיר בתחום הנכסים הלא סחירים, ועדת ההשקעות בהראל מצליחה לשלב בכל מסלולי ההשקעה במוצרים השונים, השקעה בנכסים לא סחירים שכל מטרתם היא לאזן ולמתן את התנודתיות האופיינית לשוק ההון.

את היכולת הזאת מנתבת הראל לקופת הגמל להשקעה שלה בהצלחה יתרה, קהל המשקיעים מצביע ברגליים והצבירה בהראל גדלה באופן חיובי מדי חודש. הראל עתידה למזג באופן מלא את קופות הגמל להשקעה של פסגות וכך להגדיל באופן ניכר את הנכסים המנוהלים בה.

אך האם הראל גמל להשקעה היא הבחירה הנכונה בזכות הנכסים הלא סחירים? ייתכן שכן, אך יש צורך לבדוק באופן יסודי התאמה נכונה לתיק הנכסים שלכם.

קופת גמל להשקעה הראל דמי ניהול

דמי ניהול גמל להשקעה הראל משתנים מעת לעת וכפופים לפרסום מדרג דמי ניהול. חברת הביטוח הראל נמצאת במקום מכובד באמצע טווח דמי הניהול על פני כל המוצרים הפיננסים והנזילים שלה ולכן ניתן להעיד באופן דומה גם על הגמל להשקעה שלה.

סך הנכסים בקופת הגמל להשקעה של הראל מעיד שנושא דמי הניהול הוא אינו המכשול או הפקטור שמכריע האם משקיעים יבחרו להצטרף. יחד עם זאת, יש צורך לבחון לאורך זמן ועל פני מסלולי ההשקעה השונים את התמורה לעלות ניהול ההשקעות.

הראל קופת גמל להשקעה מסלולים

רשימת מסלולי השקעה של קופות גמל להשקעה בניהול חברת הביטוח הראל.

הראל קופת גמל להשקעה הפקדה

חברת הביטוח הראל חרטה על דגלה לאפשר גמישות מלאה לקהל המשקיעים בכל המוצרים שלה, החל מתפעול ושירות של מוצרים קיימים והצטרפות דיגיטלית למוצרים חדשים.

לכן, הפקדה לקופת גמל להשקעה הראל נחשב לתהליך נוח פשוט וקל ויכול להתבצע במגוון דרכים.

למקרה של הפקדה חד פעמית בין אם ראשונה או מזדמנת, נהוג לבצע זאת בעזרת העברה בנקאית או מסירת צ'ק למשרדי הראל או לאיש מקצוע מטעמם.

במידה ובחרתם לבצע הפקדה חודשית בסכום קבוע מראש, מומלץ לעשות זאת על ידי הוראת קבע בנקאית.

בכל דרך שתבחרו להפקיד, מומלץ לוודא שיש בידכם אסמכתא בנקאית להפקדה שביצעתם וזאת על מנת לוודא שהכספים שויכו לקופה הנכונה על שמכם.

הראל קופת גמל להשקעה תשואות

תשואות קופת גמל להשקעה הראל חוות תנודתיות מתונה בהשוואה לגופים מקבילים בענף וזאת בזכות אסטרטגית השקעה בנכסים הבלתי סחירים שלה, יחד עם זאת, התשואה הכוללת אינה ממקמת את הראל בצמרת טבלת התשואות בטווחי זמן שונים.

גמל להשקעה הראל מציגה תשואה אטרקטיבית למשקיעים דווקא במסלולים הסולידיים יותר, בהם הציגה הראל מספר פעמים תשואה דו ספרתית.

יחד עם זאת, הראל מוכרת בניהול ההשקעות של פוליסת החיסכון שלה "הראל מגוון" ולכן משקיעים רבים בוחרים בגמל להשקעה הראל מתוך כוונה להנות מאותה איכות ניהול ההשקעות לטווח הארוך.

מוכנים לקופת גמל להשקעה מצויינת?
קבלו מאתנו את ההצעה הטובה ביותר. נקודה

בוחרים גמל להשקעה לפי מנהל השקעות

לא בטוחים לגבי הראל? בחרו מבין מנהלי ההשקעות המובילים בתחום הגמל להשקעה.

6 מסלולים >

5 מסלולים >

11 מסלולים >

14 מסלולים >

8 מסלולים >

8 מסלולים >

10 מסלולים >

59 מסלולים >