מגדל קופת גמל להשקעה

חיסכון קצר מועד בניהול שמרני

קופת גמל להשקעה של מגדל מציעה איכות ניהול השקעות שמרני ויציב לאורך שנים. ודאו שקבלתם את התנאים האידיאלים

טבלת קופות גמל מגדל

קופת גמל להשקעה מגדל מנוהלת בחברת הביטוח הידועה כגוף סולידי ויציב, מסלולי האג"ח של מגדל נמצאים במקומות הראשונים בטבלת התשואות.

חברת הביטוח מגדל מנהלת עבור קהל המשקיעים שלה קופת גמל להשקעה במגוון רחב של מסלולי ההשקעה, בין אם מסלול הלכה ושיקלי טווח קצר ועד למסלול 100% ומחקה מדד ארצות הברית, כל משקיע יוכל למצוא את עצמו ברמת הסיכון הנכונה ומתאימה לו.

בנוסף, גמל להשקעה בעל מאפיינים ויתרונות כמוצר משלם קצבה, עמיתים רבים בוחרים במגדל כגוף לניהול גמל להשקעה מתוך הבנה שיקבלו קצבה עתידית מאותו גוף.

האם היציבות והסולידיות של מגדל כגוף הופכת אותו לבחירה האוטומטית עבורכם לניהול קופת גמל להשקעה? לא בהכרח, ראשית יש לוודא התאמה חכמה של מגדל לתיק הנכסים שלכם.

מגדל קופות גמל להשקעה מסלולים

טבלת מסלולי השקעה של קופות גמל להשקעה במגדל

שם קופהחודשיתמתחילת שנה12 חודשים36 חודשים60 חודשיםתכונות
6.27
11.89
34.51
4.8
5.08
16.4
18.27
29.96
4.16
7.27
3.79
8.48
23.02
22.81
57.58
2.46
4.71
13.59
14.62
31.52
2.39
4.58
12.65
11.12
23.48
1.09
1.92
7.71
3.89
12.69
0.75
0.76
0.29
0.99
4.59
4.92
5.31
-0.21
-0.26
1.55
-4.07
1.45

קופת גמל להשקעה במגדל

חברת הביטוח מגדל מנהלת עבור המשקיעים שלה קופות גמל להשקעה במספר מסלולי השקעה ברמות סיכון משתנות. 

רמות החשיפה במסלולי ההשקעה של מגדל נעות החל מ0% מניות ועד לחשיפה פאסיבית של מחקה מדד מוביל בארה"ב. כל אלו מאפשרים למגדל להיות אטרקטיבית ונגישה לכלל המשקיעים.  

קופת גמל להשקעה מגדל דמי ניהול

דמי ניהול בקופת גמל להשקעה של מגדל כפופים למדרג דמי ניהול המתפרסם ומתעדכן מעת לעת, על פניו חברת הביטוח מגדל חרטה על דגלה את נושא ההוגנות והגמישות בכל הקשור לעלויות ניהול ההשקעות.

יחד עם זאת, מומלץ לבחור במסלול השקעה נכון לטווח הארוך כך שפוטנציאל התשואה תואם את עלות דמי הניהול ויציע לכם יחס תמורה עודף.

למוצר קופת גמל להשקעה במגדל יש תקרת הפקדה שנתית ולכן סכום ההפקדה הראשוני אינו מהווה פקטור מהותי לגובה דמי הניהול שיקבע לכם. לכן, דאגו לבדוק מהו מדרג דמי הניהול העדכני ביותר המוצע במגדל לגמל להשקעה.

מגדל קופת גמל להשקעה הפקדה

קופת גמל להשקעה במגדל הוא מוצר בעל תקרת הפקדה חד פעמית או חודשית, גמישות המוצר מאפשרת לכל משקיע לחסוך לכל מטרה או טווח השקעה ועל כן חברת הביטוח מגדל מציעה לקהל החוסכים מספר אפשרויות הפקדה נוחות.

אלו שבוחרים לבצע הפקדה חד פעמית, מומלץ לבצע את ההפקדה באמצעות העברה בנקאית או דרך מסירת צ'ק לנציג מגדל או איש מקצוע מטעמם. מאידך, במקרה של הפקדה חודשית, מומלץ להקים הוראת קבע בנקאית מוגדרת לסכום מוגדר מראש.

בכל מקרה, לאחר ביצוע הפקדה מכל סוג, יש לשלוח למגדל אסמכתא בנקאית בצירוף צילום תעודת זהות וזאת על מנת לוודא שיוך של הכספים לקופת גמל להשקעה הנכונה על שמכם.

מגדל קופת גמל להשקעה תשואות

תשואות קופת גמל להשקעה מגדל מציגות יציבות מסוימת על פני מסלולי השקעה שונים כאשר המסלול הבולט לעין שלהם הוא דווקא מסלול האג"ח ממשלתי אשר הציג מעט מתחת לתשואה דו ספרתית ללא מניות בכלל.

אומנם בהשוואה לבתי להשקעות אחרים אשר מנהלים בעיקר בסביבת מניות, זוהי אינה תשואה אטרקטיבית אך לקהל הסולידי ובהשוואה לאפיקי השקעות נטולי מניות, זאת ללא ספק תשואה מרשימה.

האם ניתן לסמוך על חברת מגדל שתמיד תספק תשואה עודפת במסלול סולידי? לא בהכרח, לכן יש לוודא התאמה חכמה לתיק הנכסים הקיים שלכם.

הצג עוד

שאלות על קופת גמל להשקעה של מגדל

כל התשובות שיעזרו לכם להחליט האם גמל להשקעה של מגדל מתאימה לכם.

מהי קופת גמל להשקעה מגדל?

קופת גמל להשקעה הינה קופת חיסכון המבוססת ניהול השקעות לחיסכון נזיל לטווח בינוני/ארוך ובעלת הטבות מס במועד הפרישה. גמל להשקעה מאפשרת הפקדה שנתית מצטברת של כ-70,000 ש"ח לכל תעודת זהות, הן בהפקדות חד פעמיות והן בהפקדות שוטפות בהוראת קבע. 

חברת הביטוח מגדל מציעה לקהל המשקיעים שלה לנהל את קופת הגמל להשקעה שלהם באחד ממסלולי ההשקעה שלה ברמות סיכון ואופי השקעות שונה. 

מגדל חברה לביטוח מציעה דרך האתר שלה תהליך הצטרפות דיגיטלי די נוח ופשוט. לאחר קבלת אישור פתיחת קופה, תקבלו מחברת הביטוח הנחיות כיצד לבצע הפקדה חד פעמית או קבלת אישור לבנק על מנת להקים הוראת קבע מתחדשת. 

למרות התהליך הדיגיטלי והידידותי, ייתכן שחלקכם מעדיפים ליווי אישי וזה מצוין, כי המומחים של אתר לירות ישמחו להעניק שירות ולבצע את התהליך עבורכם. כל שצריך לעשות הוא להשאיר פנייה באתר שלנו ואנחנו כבר נדאג לכל התהליך. 

לחברת הביטוח מגדל יש איזור אישי אשר מתעדכן בתדירות גבוהה ומציג את הנתונים הרלוונטים ביותר אודות המוצרים השונים שיש לכם בחברת הביטוח. הן בצד הביטוח והן בצד הפיננסי. 

מלבד צפייה ביתרה העדכנית שלכם באזור האישי, נמליץ בחום לבצע השוואה של הקופה הנוכחית שלכם עם שאר קופות הגמל להשקעה של המתחרות המובילות באמצעות עמוד השוואת גמל להשקעה שלנו. 

דמי הניהול בקופות גמל להשקעה של מגדל כפופות למדרג דמי הניהול שהחברה מפרסם ומעדכנת מעת לעת. 

חברת הביטוח שואפת להיות דינמית ותחרותית ככל שניתן וכפופה לשינויים בשווקים ובענף הביטוח ולכן ייתכן שמדרג דמי הניהול ישתנה באופן שוטף ודינמי במהלך השנה. 

ודאו שאכן יש ברשותכם את מדרג דמי הניהול העדכני והאטרקטיבי ביותר, בצעו זאת על ידי פנייה ישירה למגדל או לפנות אלינו וכך תקבלו את מדרג דמי הניהול של כל הגופים. 

מסלולי ההשקעה של קופות גמל להשקעה של מור מניבים תשואה אטרקטיבית לאורך שנים שנראה שמטיבה עם העמיתים. 

יחד עם זאת, אין ערבות לכך שבית ההשקעות ימשיך לככב במקומות הראשונים ולכן יש לעקוב מעת לעת אחר הביצועים של הקופות השונות.

מנהלי השקעות נוספים

רוצים לבחון עוד בית השקעות או חברת ביטוח? לפניכם רשימת הגופים המובילים בניהול קופות גמל להשקעה לבחירתכם.

8 מסלולים

6 מסלולים

11 מסלולים

8 מסלולים

9 מסלולים

10 מסלולים

11 מסלולים

7 מסלולים

10 מסלולים

11 מסלולים

כתבות, חדשות וראיונות

  • קופת גמל להשקעה
  • 2 דקות
רבים מההורים מתחילים לחסוך לילדיהם כבר בגיל קטן מתוך מחשב...
מגיע לך קופת גמל להשקעה מצוינת!

קופת גמל להשקעה של מגדל יכולה להוות חלק נהדר בתיק נכסים קיים כזרוע המתמחה בניהול השקעות שמרני בעל השקפה מודרנית. ודאו שקיבלתם את ההצעה הטובה ביותר.

כל הזכויות שמורות לאתר לירות
אלפי מבקרים כבר נרשמולניוזלטר המשובח שלנו

הרשו לנו לשלוח לכם מדי פעם עדכונים חשובים הנוגעים לכסף שלכם, בין אם בנושא פנסיה או השקעות מעבר לים.