מגדל קופת גמל להשקעה

-1.76
חו"ל
-0.57
אג"ח ממשלתי
-0.3
משולב מניות
-0.11
שקלי טווח קצר
0.47
כללי
0.73
הלכה יהודית
1.32
מניות
2.66
מניות חו"ל

קופת גמל להשקעה מגדל

קופת גמל להשקעה מגדל מנוהלת בחברת הביטוח הידועה כגוף סולידי ויציב, מסלולי האג"ח של מגדל נמצאים במקומות הראשונים בטבלת התשואות.

חברת הביטוח מגדל מנהלת עבור קהל המשקיעים שלה קופת גמל להשקעה במגוון רחב של מסלולי ההשקעה, בין אם מסלול הלכה ושיקלי טווח קצר ועד למסלול 100% ומחקה מדד ארצות הברית, כל משקיע יוכל למצוא את עצמו ברמת הסיכון הנכונה ומתאימה לו.

בנוסף, גמל להשקעה בעל מאפיינים ויתרונות כמוצר משלם קצבה, עמיתים רבים בוחרים במגדל כגוף לניהול גמל להשקעה מתוך הבנה שיקבלו קצבה עתידית מאותו גוף.

האם היציבות והסולידיות של מגדל כגוף הופכת אותו לבחירה האוטומטית עבורכם לניהול קופת גמל להשקעה? לא בהכרח, ראשית יש לוודא התאמה חכמה של מגדל לתיק הנכסים שלכם.

קופת גמל להשקעה מגדל דמי ניהול

דמי ניהול בקופת גמל להשקעה של מגדל כפופים למדרג דמי ניהול המתפרסם ומתעדכן מעת לעת, על פניו חברת הביטוח מגדל חרטה על דגלה את נושא ההוגנות והגמישות בכל הקשור לעלויות ניהול ההשקעות.

יחד עם זאת, מומלץ לבחור במסלול השקעה נכון לטווח הארוך כך שפוטנציאל התשואה תואם את עלות דמי הניהול ויציע לכם יחס תמורה עודף.

למוצר קופת גמל להשקעה במגדל יש תקרת הפקדה שנתית ולכן סכום ההפקדה הראשוני אינו מהווה פקטור מהותי לגובה דמי הניהול שיקבע לכם. לכן, דאגו לבדוק מהו מדרג דמי הניהול העדכני ביותר המוצע במגדל לגמל להשקעה.

מגדל קופת גמל להשקעה מסלולים

רשימת מסלולי ההשקעה של קופת גמל להשקעה מגדל.

מגדל קופת גמל להשקעה הפקדה

קופת גמל להשקעה במגדל הוא מוצר בעל תקרת הפקדה חד פעמית או חודשית, גמישות המוצר מאפשרת לכל משקיע לחסוך לכל מטרה או טווח השקעה ועל כן חברת הביטוח מגדל מציעה לקהל החוסכים מספר אפשרויות הפקדה נוחות.

אלו שבוחרים לבצע הפקדה חד פעמית, מומלץ לבצע את ההפקדה באמצעות העברה בנקאית או דרך מסירת צ'ק לנציג מגדל או איש מקצוע מטעמם. מאידך, במקרה של הפקדה חודשית, מומלץ להקים הוראת קבע בנקאית מוגדרת לסכום מוגדר מראש.

בכל מקרה, לאחר ביצוע הפקדה מכל סוג, יש לשלוח למגדל אסמכתא בנקאית בצירוף צילום תעודת זהות וזאת על מנת לוודא שיוך של הכספים לקופת גמל להשקעה הנכונה על שמכם.

מגדל קופת גמל להשקעה תשואות

תשואות קופת גמל להשקעה מגדל מציגות יציבות מסוימת על פני מסלולי השקעה שונים כאשר המסלול הבולט לעין שלהם הוא דווקא מסלול האג"ח ממשלתי אשר הציג מעט מתחת לתשואה דו ספרתית ללא מניות בכלל.

אומנם בהשוואה לבתי להשקעות אחרים אשר מנהלים בעיקר בסביבת מניות, זוהי אינה תשואה אטרקטיבית אך לקהל הסולידי ובהשוואה לאפיקי השקעות נטולי מניות, זאת ללא ספק תשואה מרשימה.

האם ניתן לסמוך על חברת מגדל שתמיד תספק תשואה עודפת במסלול סולידי? לא בהכרח, לכן יש לוודא התאמה חכמה לתיק הנכסים הקיים שלכם.

מוכנים לקופת גמל להשקעה מצויינת?
קבלו מאתנו את ההצעה הטובה ביותר. נקודה

קופת גמל להשקעה של מנהלי השקעות אחרים

לא בטוחים לגבי מגדל? בחרו מבין מנהלי ההשקעות הטובים ביותר בתחום.

6 מסלולים >

5 מסלולים >

11 מסלולים >

14 מסלולים >

8 מסלולים >

7 מסלולים >

10 מסלולים >

59 מסלולים >