מנורה קופת גמל להשקעה

0.23
חו"ל
-0.03
שקלי טווח קצר
-0.49
חו"ל - פאסיבי
-0.95
חו"ל - פאסיבי
-1.73
אג"ח
-2.26
משולב במניות - פאסיבי
-2.6
כללי
-2.68
פאסיבי
-3.12
הלכה יהודית

קופת גמל להשקעה מנורה

קופת גמל להשקעה מנורה מנהלת מעל מיליארד ₪ במגוון מסלולי השקעה שונים ועם צבירה חיובית עודפת באופן חודשי.

חברת ביטוח מנורה מנהלת קופות גמל להשקעה עבור קהל החוסכים שלה על פני מספר מסלולים בעלי רמות חשיפה משתנות לשוק המניות.

ועדת ההשקעות של מנורה מציגה מדיניות השקעה יציבה בכל מוצרי החיסכון ובגמל להשקעה בפרט, ייתכן שזאת בוודאי תרמה לתחושת הביטחון של העמיתים השונים להצטרף ולהגדיל את ההשקעות במנורה.

יחד עם זאת, נראה שמרבית העמיתים בוחרים דווקא במסלול הכללי (עד 40% מניות), האיזון שבין הסולידיות המאופיינת של מנורה עם פוטנציאל התשואה של שוק ההון הוא מה שהפך את מנורה ליעד אטרקטיבי לגמל להשקעה.

קופת גמל להשקעה מנורה דמי ניהול

דמי ניהול בקופת גמל להשקעה של מנורה כפופים למדרג דמי הניהול המתעדכן מעת לעת ונתון לשיקול דעת ההנהלה.

נושא דמי הניהול בקופת גמל להשקעה אינו נתון למשא ומתן באופן ניכר וזאת משום שתקרת ההפקדה ידועה מראש (עד כ-70 אלף ₪ לשנה) כך שאין מרווח תמרון משמעותי.

לכן, סכום ההפקדה אינו צריך להוות שיקול מבחינת דמי ניהול, יחד עם זאת, מומלץ תמיד להתעדכן מול נציג מנורה או איש מקצוע מטעמה מה הוא מדרג דמי הניהול העדכני ביותר.

נוסף על כך, חברת מנורה הינה דוגלת בהוגנות ושקיפות בכל נושא דמי הניהול ולכן נראה שנושא דמי הניהול אינו מנע ממשקיעים להצטרף לקופת גמל להשקעה במנורה.

מנורה קופת גמל להשקעה מסלולים

תקציר קופות גמל להשקעה מנורה כולל תשואות ופרטי אחזקות הקופה.

מנורה קופת גמל להשקעה הפקדה

במקרה ובחרתם להצטרף למנורה ולפתוח קופת גמל להשקעה במנורה, תתבקשו לבצע הפקדה ראשונה לקופה, בין אם מדובר בהפקדה חד פעמית, מזדמנת או ראשונה, או הפקדה חודשית קבועה של סכום מוגדר מראש.

חברת הביטוח מנורה מציעה לעמיתים שלה מספר אפשרויות לביצוע הפקדה, בצורה קלה נוחה ובטוחה. העמיתים שיבחרו לבצע הפקדה חד פעמית, יוכלו לעשות זאת באמצעות העברה בנקאית או למסור צ'ק ישירות לחברת הביטוח או איש מקצוע מטעמם. במקרה ובחרתם בהפקדה חודשית קבועה, מומלץ להיעזר בהוראת קבע בבנק.

בכל אחת מהדרכים שתבחרו תמיד מומלץ לוודא שיש ברשותכם אסמכתא בנקאית המאשרת את ביצוע העברה בנקאית או הוראת הקבע, שלחו את האסמכתא בצירוף צילום תעודת זהות על מנת לוודא שהכספים אכן משויכים לקופה הנכונה על שמכם.

מנורה קופת גמל להשקעה תשואות

קופות גמל להשקעה של מנורה מנהלות מעל מיליארד ₪ אשר מפוזרים באופן לא סימטרי בין כל מסלולי ההשקעה שמציעה חברת הביטוח. נראה שהמסלול העיקר הוא מסלול כללי אשר כולל עד 40% חשיפה למניות ואלו המסלול השני בגודלו הוא מסלול 100% חשיפה למניות.

המסלול הכללי של מנורה מציג תשואה מרשימה ויציבה לאורך שנים, ייתכן שמדיניות ההשקעה אינה אגרסיבית או "חמדנית" ולכן מצליחה לשמור על תנודתיות נמוכה אשר אטרקטיבית מאוד לקהל המשקיעים.

נראה שמנורה אכן מספקת תמורה ראויה לדמי הניהול שהיא גובה בעבור ניהול ההשקעות שכן סך נכסים מנוהל של מיליארד ₪ אינו מובן מאליו, יחד עם זאת, יש לבחון בכל עת האם יחס התמורה שמתקבל הוא אכן עדיף על פני האלטרנטיבות.

מוכנים לקופת גמל להשקעה מצויינת?
קבלו מאתנו את ההצעה הטובה ביותר. נקודה

קופת גמל להשקעה של מנהלי השקעות אחרים

לא בטוחים לגבי מנורה? בחרו מבין מנהלי ההשקעות המובילים בענף.

6 מסלולים >

5 מסלולים >

14 מסלולים >

11 מסלולים >

8 מסלולים >

8 מסלולים >

10 מסלולים >

7 מסלולים >

60 מסלולים >