חולמים על לפתוח בנק פרטי? עכשיו זה אפשרי!

ארנו קפיטל מתנהג כמו בנק פרטי עבור יזמים
כיום ניתן להשתמש במרכיב הרווח הגדול ביותר של הבנקים לטובתנו. השקעות בחוב "בשעבוד ראשון". קרן ארנו קפיטל מאושרת על ידי הרשות לניירות ערך וזמינה לציבור הרחב.

תוכן עניינים

אם היו מציעים לנו להחליף את בינו צדיק או שרי אריסון, הרב המוחלט בנינו היו בוחר בתשובה החיובית שהרי להיות בעלי תאגידים כמו בנק קונה לנו שקט נפשי ורווחה כלכלית לדורי דורות.

אז מה הוא אחד הכלים הרווחים ביותר עבור הבנקים? עמלות, קנסות, ריביות אבל הכי חשוב הלוואות! הבנקים בעצם עושים השקעות כמו כל אחד מאתנו עם כסף פנוי, אבל הם מבצעים השקעה בחוב.

אז מה הכוונה ב"השקעה בחוב"?

מאז ומתמיד הייתה עדיפות להיות הצד המלווה על פני הצד הלווה. העולם כמנהגו נוהג ועל מנת לייצר כסף חדש עלינו להקים, לבנות, לעשות ולפתח.

הרבה פעמים על מנת לקדם רעיונות, טכנולוגיות, מוצרים וכו' עלינו לקבל הון ראשוני. הבנקים שגילו לפני שנים את הצורך בכסף לטובת מימוש חלומות, רצונות או אפילו הצלחה כלכלית הציעו את עזרתם האדיבה בעליות ריבית שבהחלט מספקות עבורם רווחים לא מבוטלים.

אז מהו בדיוק חוב ראשון?

המונח "חוב" ברור לכולנו, אדם אשר לווה סכום כסף מאדם אחר, תאגיד, חבר או אפילו מחברה בבעלותו (הלוואת בעלים ) יוצר עבור עצמו חוב. לחוב יש עלות עבור הלווה וערך כלכלי חיובי עבור המלווה.

חוב ראשון או חוב ב"שעבוד ראשון" מתייחס להלוואות אשר הלווה משעבד נכסים וערבויות עבור הלווה על מנת להבטיח את כושר החזרת החוב שלו בכל תרחיש אפשרי. הזכות להיות מלווה בשעבוד ראשון שמורה עד כה לבנקים, בתי השקעות, מוסדות גדולים ובעלי הון.

דוגמה מצוינת היא קופות הגמל וקרנות ההשתלמות שלנו, אם נבחן את פיזור ההשקעות שמתבצע בכספי הקופה שלנו (בהנחה שאנחנו לא ב100% מניות או במסלול שקלי וכדומה..) נגלה שישנן השקעות בנכסים לא סחירים כגון נדל"ן והלוואות.

כלומר, לבתי ההשקעות ניתנה הזכות לבצע השקעה ישירה בנדל"ן במנגנון של השקעה בחוב בשעבוד ראשון. אז איך ניתן לקפוץ לראש התור ולקבל תנאים דומים לבתי השקעות ולהרגיש בנק פרטי ליום אחד?

ארנו קפיטל – השקעות בחוב "שעבוד ראשון" לציבור הרחב

אז אם היינו מגלים לכם סוד ובו קיימת קרן מפוקחת על ידי הרשות לניירות ערך המזמינה אתכם להחליף את הבנקים ואתם לא חייבים להיות בעלי כיסים עמוקים, אלא עם תיק נכסים של כחצי מיליון ₪. מה הייתם אומרים?

שנייה אחת בבקשה, קצת רקע על ארנו קפיטל

ארנו קפיטל החלה פעילות בשנת 2018 ונכנסה לנעלי הבנקים, הקרן יודעת להעניק הלוואות עבור יזמים וקבלנים לטובת פרויקטים של נדל"ן כמו תמ"א 38 לדוגמא, לאחר בדיקה קפדנית של יכולת פירעון ההלוואה, אך מאחר שאין לדעת מה יוליד יום, ארנו קפיטל משעבדת את הנכס אל בעלותה עד להחזרת החוב המלא.

ניתן להקביל את ההשקעה כמו לקיחת משכנתא, משכנתא ממזמן לא הפכה להיות מילה גסה ושזורה אצלנו בשגרה ביום יום כחוויה מחייבת לטובת רכישת נכס.

הרי כאשר אנו באים לבקש משכנתא, בודקים אותנו ביסודיות, דורשים מאתנו להגיע עם הון ראשוני וכל עוד יש לנו חוב מול הבנק של משכנתא, הבית לא שלנו. כל יום אנו קונים מרצפה חדשה בבית עד שנסיים לרכוש את כל המרצפות. אך אם אי פעם נקלע לקושי לשלם את החוב שלנו, הנכס יעבור לרשות הבנק ולכן הסיכון של הבנק נמוך מאוד.

אז בדיוק את זה ארנו קפיטל יודעת לספק עבורנו, אנו נכנסים לנעליים של המלווים עם מעמד של חוב ראשון ובכך אנו מקטינים לעצמנו את הסיכונים כמה שיותר. ארנו קפיטל עובדת כקרן ציבורית, כלומר בכל רגע נתון ישנם מספר פרויקטים תחת הקרן מה שגורם לנו לפיזור סיכונים רחב יותר ויתרון יחסי.

אך לא הכל דבש, השקעות מסוג זה חשופות לירידת מחירי הדירות, האטה במכירת דירות, בעיות בבניה, מזג אוויר וכו'. אין השקעות בטוחות אך חשוב לבצע השקעות מושכלות עם סיכון מחושב ובכך יש לנו סיכוי גבוה להצלחה בהשקעה שלנו.

כמה כסף אני צריך להשקיע בזה?

אז למה אמרנו שחשוב שיהיה סכום של כחצי מיליון ₪ , לא בגלל שארנו קפיטל בניגוד למתחרים שלה דורשת סכום השקעה גבוה, אלא בגלל שחשוב לזכור כי פיזור סיכונים הינו חיוני ולכן, השקעות אלטרנטיביות מומלצות עד כ20% מסך הנכסים, היזהרו מאנשי מקצוע שמנסים לגרום לכם להשקיע יותר מהיחס הזה, ייתכן שהם רוצים בטובתם יותר מאשר טובתכם.

אם איש מקצוע הציע לכם יחס גבוה ואתם מנהלים אצלו כספים נוספים, הגיע הזמן לבדוק חלופה. בעולם המתכננים הפיננסים קיימים אנשי מקצוע הגונים ומקצועיים אשר לא יוליכו אתכם שולל. (אנו מבצעים סינונים רבים מאוד של אנשי מקצוע במערכת, תאמינו לנו, ראינו הכל…).

תיק נכסים יציב בנוי מהשקעות שונות בשוק ההון, עם מנהלי השקעות שונים ומסלולים שונים אשר הותאמו בהתאם לצרכים שלכם, במקביל לחלקו של שוק ההון בתיק הנכסים שלכם חשוב לשלב השקעות אלטרנטיביות ויפה שעה אחת קודם.

מערכת אתר לירות

צוות מגובש בעל עשרות שנות ניסיון בתחום הפנסיה, ביטוח והשקעות שכל מטרתו היא להנגיש לציבור הרחב כמה שיותר מידע רלוונטי שיכול לסייע לו בהצלחת ניהול החיסכון שלו לפנסיה.

מוכנים להרוויח עם קרן הלוואות חוב נדלן?
קבלו מאתנו את ההצעה הטובה ביותר. נקודה
כתבנו לא מעט על קרן הלוואות חוב נדלן
קרנות חוב נדלן

קרנות חוב נדל"ן – האם זה הדור החדש של ההשקעות?

בשנים האחרונות קיימת עלייה מטאורית של קרנות השקעה בחוב נדל"ן , אפיק השקעה זה מצליח לייצר עבור המשקיעים בטוחות גבוהות לצד תשואות יעד אטרקטיביות ויציבות.
קרן השקעות ביטחונות נדלן

הכירו: קרן השקעות עם ביטחונות נדל"ן

הכירו קרן השקעות בעלת בטוחות נדל"ן , נייר ערך , פיקוח של משרד האוצר ועוד שלל יתרונות. חושבים לפזר סיכונים משוק ההון ? קרן השקעות היא בהחלט הדרך..
השקעות לא מפוקחות

אז למה לא כדאי להשקיע במוצרים לא מפוקחים?

קיבלתם הצעה להשקעה מפתה ברחבי אירופה עם תשואה "מובטחת" של 20% ומעלה? עצרו שניה לפני שאתם קופצים ראש.. גלו כיצד לזהות עסקאות לא מפוקחות ולא כשרות..
ארנו-קפיטל-Arno-Capital

ארנו קפיטל – קרן השקעות שניצחה את הבנקים בקלות יתרה

ארנו קפיטל מציעה אפשרויות השקעה בעולם הנדל"ן ביחס סיכוי / סיכון הטוב ביותר כיום. ריכזנו עבורכם את כל הפרטים החשובים אודות קרן ההשקעות החדשה, ארנו קפיטל .
זה לא מכובד להעתיק
ניוזלטר
הרשמו לניוזלטר וקבלו את התשואות החודשיות ישירות למייל שלכם
בהתאם למדיניות הפרטיות ותקנון האתר