אינפיניטי קרן השתלמות

2.23
מניות ישראל
1.98
מניות חו"ל
1.71
אוכלוסיית יעד
1.48
כללי
0.2
משולב מניות
0.19
משולב מניות
0
אג"ח קונצרניות
0
כללי
-0.03
אג"ח
-0.3
אג"ח ממשלתי

קרן השתלמות אינפיניטי

שיטת אינפיניטי לניהול קרנות השתלמות מאפשרת לכם לנהל את קרן ההשתלמות כ-"תיק השקעות עם הטבת מס".

בית ההשקעות אינפיניטי מנהל קרנות השתלמות בשיטת אינפינטי, זוהי למעשה שיטה ייחודית לבית ההשקעות, בדרך זו, זוכה כל לקוח להתאמה אישית של מדיניות השקעה, אפיקי השקעה ורמת סיכון כוללת של קרן ההשתלמות.

שיטת אינפיניטי משלבת בינה מלאכותית עם צוות מקצועי אשר עובר ומפקח על הפעילות, בדרך זאת אפשר לדייק ברמה גבוהה אחוזי ההשקעה באפיקים השונים.

נראה שעמיתים רבים בוחרים באינפיניטי בזכות שיטת הניהול הייחודית הזאת, אך האם היא מתאימה כמו כפפה לכל חוסך? ייתכן, כך או כך יש לבצע התאמה חכמה לתיק הנכסים הקיים שלכם.

קרן השתלמות אינפיניטי דמי ניהול

דמי ניהול בקרן ההשתלמות אינפיניטי משתנה בהתאם לסוג המסלול, יתכן שבזכות שיטת הניהול אינפיניטי אשר כוללת משאבים רבים לניהול חכם, נכון ומדויק של קרן השתלמות מדרג דמי הניהול יהיה מעט שונה.

בית ההשקעות אינפיניטי מעדכן מעת לעת את מדרג דמי הניהול בכפוף להחלטת ההנהלה, ולכן חשוב לוודא ישירות עם בית ההשקעות מהו המדרג העדכני ביותר וגובה דמי הניהול אותם תשלמו בקרן ההשתלמות.

בהשוואה לשאר בתי ההשקעות וחברות הביטוח, לא ניתן לקבוע שדמי הניהול באינפיניטי חורגים מהטווח הממוצע אם כן, ייתכן שהם מוגדרים "פרמיום" אך כל עוד ניתן לקבוע שיש תמורה חיובית עודפת לעלות דמי הניהול אין ספק שניתן לשקול את אינפיניטי כאופציה.

אינפיניטי קרן השתלמות מסלולים

פירוט תקציר קרנות השתלמות בניהול בית ההשקעות אינפיניטי כולל תשואות ואחזקות.

אינפיניטי קרן השתלמות הפקדה

בית ההשקעות אינפיניטי מאפשר לקהל המשקיעים לבצע הפקדה לקרן השתלמות במספר דרכים על מנת לשמור על רמת שירות ותפעול גבוהה ולספר שירות נוח וקל.

הדרכים הפופולאריות ביותר הן ביצוע העברה בנקאית או מסירת צ'ק ישירות למשרדי בית ההשקעות, לרוב מעסיקים יבחרו לבצע העברה בנקאית לכלל העובדים המנהלים את קרן ההשתלמות באינפיניטי אך עצמאים, ייתכן שבחרו במסירת צ'ק.

בכל דרך שתבחרו, מומלץ לבקש מהבנק אסמכתא המאשרת את הפעולה ואותה לשלוח לבית ההשקעות בצירוף צילום תעודת זהות וזאת על מנת לשייך את הכספים לקופה הנכונה על שמכם.

אינפיניטי קרן השתלמות תשואות

תשואות קרן השתלמות אינפיניטי מרשימות בהחלט לאורך שנים על פני כל המסלולים, היא אכן נמצאת בטבלת דירוג התשואות במקומות נוחים מאוד. יחד עם זאת, ישנה תנודתיות מסוימת בסך הנכסים והצבירה של קרן ההשתלמות של אינפיטי למרות ביצועי הקופה.

על פניו, אינפיניטי אכן הצליחו להציג תשואה אטרקטיבית במסלולי מניות, כללי וכמובן שיטת אינפיניטי מותאם אישית, לכן ניתן בהחלט לשקול שילוב של אחד ממסלולי ההשקעה של אינפיניטי בתנאי שזה מתאים לתיק הנכסים הקיים שלכם.

יתרה מכך, בעזרת שיטת אינפיניטי יכול כל משקיע להנות מרמת סיכון שונה ובהתאם לכך, פוטנציאל תשואה שונה.

מוכנים לקרן השתלמות מצויינת?
קבלו מאתנו את ההצעה הטובה ביותר. נקודה

קרן השתלמות של מנהלי השקעות אחרים

לא בטוחים שאינפיניטי מתאים לכם? בחרו מבין מנהלי ההשקעות המובילים בענף.

8 מסלולים >

6 מסלולים >

14 מסלולים >

28 מסלולים >

9 מסלולים >

11 מסלולים >

13 מסלולים >

15 מסלולים >

152 מסלולים >