אלטשולר שחם קרן השתלמות

0.11
אג"ח ללא מניות
0.09
אג"ח ממשלתי
0
כספית
-0.44
משולב מניות
-2.31
כללי
-2.42
כללי
-2.49
הלכה יהודית
-4.36
מניות

קרן השתלמות אלטשולר שחם

קרן השתלמות של אלטשולר שחם מוגדרת כקרן הטובה ביותר בענף עם וותק תשואות חיוביות יוצאות דופן, קשה להתחרות בה.

אלטשולר שחם מוכר כבית השקעות גדול, יציב וותיק בענף, לעובדים של אלטשולר שחם וכמובן לשותפים, גלעד אלטשולר וקלמן שחם, יש ניסיון משותף של מעל 30 שנה בשוק ההון. הידע המקצועי העשיר של מנהלי ההשקעות מתורגם באופן ישיר לביצועים של קרנות ההשתלמות בניהול של בית ההשקעות.

הנתון המשמעותי ביותר בקרן ההשתלמות של אלטשולר שחם הוא דווקא הצבירה החודשית, קצב גיוס הנכסים לקופות המסלולים השונים משקף את האמון והנאמנות של העמיתים בניהול של בית ההשקעות לאורך שנים.

אך האם קרן ההשתלמות של אלטשולר שחם בהכרח צריכה להיות בתיק הנכסים שלכם? ייתכן מאוד שכן, אך רגע לפני התשובה הוודאית הזאת, רצוי לבצע בדיקה חכמה של תיק הנכסים שלכם.

קרן השתלמות אלטשולר שחם דמי ניהול

דמי הניהול בקרן ההשתלמות של אלטשולר שחם כפופה למדרג דמי הניהול של בית ההשקעות המתעדכן מעת לעת ובהתאם להחלטות ההנהלה.

טווח דמי הניהול של אלטשולר שחם נחשב ל"דמי ניהול פרמיום", גובה דמי הניהול משקף לרוב תמורה עדיפה וחיובית לאיכות ניהול ההשקעות של צוות ועדת ההשקעות.

יחד עם זאת, גובה דמי הניהול שלכם יקבל על פי מספר פרמטרים ולכן יש חשיבות עליונה לוודא עם איש מקצוע מטעם אלטשולר שחם שאכן קיבלתם את הצעת דמי הניהול האטרקטיבית ביותר.

אלטשולר שחם קרן השתלמות מסלולים

רשימת קרנות ההשתלמות של אלטשולר שחם כולל תקציר תשואות ואחזקות הקופה.

אלטשולר שחם קרן השתלמות הפקדה

קרן השתלמות אלטשולר שחם משרתת עמיתים מכל קשת הסוגים ועל כן חשוב שתוכל לאפשר שירות ותפעול מהיר קל ונוח ובפרט בתחום ההפקדה לקרן השתלמות.

עמיתים שכירים בעלי הסכם קיבוצי, ללא הסכם קיבוצי, עצמאים, שכירים בעלי שליטה ועוד. לכל אחד מאלו, יש זכויות והטבות מס שונות ועל כן תקרת הפקדה שונה. על כן, כל חוסך צריך להתעדכן מדי שנה מהי תקרת ההפקדה הרלוונטית אליו ולפיה לבצע הפקדה לקרן ההשתלמות שלו באלטשולר שחם.

אפשרויות ההפקדה באלטשולר שחם מגוונות, הפופולארית ביותר היא העברה בנקאית. על מנת לבצע העברה בנקאית לקרן השתלמות, ראשית יש לבקש את פרטי חשבון הבנק הרלוונטים למסלול ההשקעה של קרן ההשתלמות שלכם. בנוסף יש לשלוח לבית ההשקעות אסמכתא המאשרת את ההעברה בצירוף צילום תעודת זהות על מנת לשייך את ההעברה לקופה הנכונה.

אפשרות נוספת היא ביצוע הפקדה באמצעות צ'ק, תוכלו למסור את הצ'ק למשרדי בית ההשקעות ישירות, לנציג מטעם בית ההשקעות או איש מקצוע אשר עובד איתם. כל אחת מהאפשרויות האלו מקובלת שכן לאחר תהליך תקבלו אישור הפקדה.

אלטשולר שחם קרן השתלמות תשואות

תשואת קרן השתלמות אלטשולר שחם בהחלט שירתה את בית ההשקעות לאורך זמן וסייעה לעמיתים רבים לבחור בה כקרן ההשתלמות שלהם. סך הנכסים של אלטשולר שחם בקרן ההשתלמות מסלול כללי חצה את רף ה-50 מיליארד ₪ זוהי ללא ספק עדות לכך שעמיתים רבים בחרו בה, בין היתר גם בעקבות התשואה של הקרן.

בנוסף, תשואת קרן ההשתלמות של אלטשולר שחם במסלול 100% מניות הציגה ביצועים מרשימים בשנת 2019 וסיימה במקום השני מבין קרנות ההשתלמות במסלול מניות, אך בדומה לכל מוצר פנסיוני בעל חשיפה גבוהה למניות, ישנה תנודתיות רבה ולכן אין חובה שהביצועים של שנת 2019 יחזרו על עצמם.

מוכנים לקרן השתלמות מצויינת?
קבלו מאתנו את ההצעה הטובה ביותר. נקודה

קרן השתלמות של מנהלי השקעות אחרים

לא בטוחים לגבי אלטשולר שחם? בחרו מבין מנהלי ההשקעות המובילים בענף.

6 מסלולים >

14 מסלולים >

26 מסלולים >

9 מסלולים >

11 מסלולים >

13 מסלולים >

15 מסלולים >

152 מסלולים >