אקסלנס והפניקס – המיזוג שדווקא הצליח!

הפניקס ואקסלנס המיזוג
אקסלנס גמל אשר נרכשה על ידי חברת הביטוח הפניקס עברה את אחד המיזוג המוצלחים בעולם הפיננסים והביטוח ועברה להוביל את דירוג התשואות במרבית המסלולים. כל הפרטים

תוכן עניינים

שנת 2018 הוכיחה באופן מובהק את היתרון שיש לבית ההשקעות אקסלנס על ידי השלמת המיזוג שלו עם חברת הביטוח הפניקס. מיזוגים בעולם הפיננסים והביטוח עלולים להיות בעייתיים, מסורבלים ויכולים לגרום לא מעט נזק עבור בתי ההשקעות וחברות  הביטוח.

אקסלנס והפניקס – איך התחיל הרומן?

מי שהכיר את אקסלנס וההיסטוריה שלה הכיר את השמות גיל דוישט ורוני בירם שמכרו בעבר את המניות שלהם לחברת הביטוח הפניקס. בשנים האחרונות אקסלנס היה בית השקעות מוכר אך לא בלט יתר על המידה בתשואות שלו ולכן היה כחלק קטן מסך תיק הנכסים של משקיעים רבים.

הפניקס שאכן מנהלת קופות גמל וקרנות השתלמות בהיקפים קטנים גייסה לשורותיה את רועי יקיר, מנהל השקעות מוביל אשר הצליח להוביל את הפניקס למקומות הראשונים בטבלה במוצרי הגמל וההשתלמות בשנים 2015, 2016, 2017 וב-2018 (תחת השם של אקסלנס).

תחת ניצוחו של רועי יקיר על מחלקת ההשקעות באקסלנס והפניקס, אין מקום לשאננות וחייבים להתחיל לראות את אקסלנס גמל והשתלמות כמנהל השקעות שהוא חובה בתיק הנכסים הכללי שלנו.

קופות הגמל של אקסלנס נמצאות כשרות ועוברות את הבדיקה הקפדנית של מגזין לירות בכל פרמטר.

הן קטנות וכך נעות ומגיבות מהר מאוד בשווקים, מדד השארפ גבוה מה שמקטין את סטיות התקן של הקופות, התשואות מצליחות לעמוד במקומות הראשונים בשנים האחרונות , ואם זה לא מספיק אז אקסלנס ידועים ברמת שירות גבוהה ודמי ניהול נוחים.

שמרה על פרופיל נמוך או הזדמנות לא מנוצלת למשקיעים?

המשקיעים אשר הגדילו לעשות ועובדים עם מתכנן פיננסי צמוד, סבירות גבוהה שאקסלנס נמצאת כבר עכשיו בתוך תיק הנכסים שלהם. (יש לוודא שהמסלולים מתאימים לרמת החשיפה הכוללת של התיק.)

לגבי שאר המשקיעים, אקסלנס חרטה על דגלה את תודעת השירות שלה, מתוך מחשבה ששירות ברמה גבוהה בתוך עולם סבוך בירוקרטיה ועיכובים, ימשוך אליה לקוחות רבים.

זוהי כמובן גישה פנטסטית שאנחנו מחזקים אך יחד עם זאת, רק לאחר כניסתו של רועי יקיר והצגת הביצועים שלו לאורך שנים, ניתן להמליץ בלב שלם לשקול לחזק את תיק הנכסים שלכם עם אחד המוצרים של אקסלנס.

מה הקסם שבניהול השקעות?

הקופות שקיבל רועי יקיר לניהול היו קטנות באופן יחסי ולכן היה קל יותר לתקן את המעוות, לרכוש נכסים טובים ולבנות תמהיל יציב. כיום כאשר משקיעים מזהים את הפוטנציאל הגלום בניהול הכספים תחת אקסלנס הרי שהם מכניסים כסף חדש פנימה והיתרון של כסף חדש יוצר אפשרות להשקעה בהזדמנויות בשווקים הן בשוק ההון הטהור והן בנכסים בלתי סחירים.

חשוב לראות כי קופות גמל וקרנות ההשתלמות של אקסלנס יודעות להציג תמהיל בו קיים אחוז גבוה של נכסים לא סחירים אשר עוזרים ליציבות הקופה בעיקר בעת משבר או שוק תנודתי, באופן מובהק ניתן לראות את התנהלות הקופות גמל וקרנות ההשתלמות של אקסלנס בשנת 2018 .

אקסלנס גמל מציגה מספר רחב של מסלולים ותת מסלולים ולכן על מנת למצוא את המסלול שנכון עבורנו ועבור תיק הנכסים שלנו חשוב להבין באילו מסלולים אקסלנס חזקה ועל פי זה לבחור את החלק היחסי שחשוב שהיא תיקח בסך תיק הנכסים.

השורה התחתונה

אקסלנס גמל עברה לקדמת הבמה לאחר השלמת המיזוג עם חברת הביטוח הפניקס כאשר היא מצוידת במנהל השקעות עם רקורד מוצלח של שנים (ניתן להשוואת את הקופות באתר הממשלתי, גמל-נט) , רמת שירות מצויינת ובית גדול וחזק כמו הפניקס.

אין ספק שכדאי מאוד לשקול להוסיף את אקסלנס לתיק הנכסים שלכם אך לא בכל מחיר. אנחנו במגזין לירות חסידים גדולים של פיזור סיכונים וניהול פיננסי מתקדם ולכן מציגים עבורכם את הגופים הבולטים ביותר בתחומם.

אם כן, אקסלנס פנטסטית כרגע בתחום הגמל וההשתלמות (וכמובן תיקון 190) אך יחד עם זאת, יש לבחון את שאר התיק שלכם על מנת להתאים את המסלול הנכון ודמי הניהול.

אנחנו כאן עבורכם לכל שאלה שלא תהיה, שיהיה לנו ולרועי יקיר המון בהצלחה! ?

מערכת אתר לירות

צוות מגובש בעל עשרות שנות ניסיון בתחום הפנסיה, ביטוח והשקעות שכל מטרתו היא להנגיש לציבור הרחב כמה שיותר מידע רלוונטי שיכול לסייע לו בהצלחת ניהול החיסכון שלו לפנסיה.

מוכנים לקרן השתלמות מצויינת?
קבלו מאתנו את ההצעה הטובה ביותר. נקודה
כתבנו לא מעט על קרן השתלמות
הלוואה מקרן השתלמות

הלוואה מקרן השתלמות – איך? למה? וכמה?

כאשר אנחנו חושבים על הלוואה, קרן ההשתלמות שלנו היא כנראה המקור האחרון שנחשוב עליו כאופציה וזאת טעות!. הלוואה מקרן השתלמות יכולה להיות מאוד ריווחית עבורנו.
מור קרן השקעות

מעל 30% תשואה בנוסף למקלט מס – אין יותר טוב מזה!

לא מדובר בנבואה או הבטחת תשואה, אלה סקירה של אפיק השקעה מצויין שהניב למשקיעים מעל 30% רווח בשילוב פטור ממס רווחי הון.
צריכים הלוואה

צריכים הלוואה? יתכן ותוכלו לקבל תנאים עדיפים דרך הגופים המוסדיים

משקיעים רבים לא מנצלים את מלוא פוטנציאל הכסף שלהם. מעבר לתשואות וקצבת פנסיה, כספי קופות הגמל וקרנות ההשתלמות יכולים לסייע לכם לקבל הלוואה בתנאים מועדפים.
משיכת כספים מקרן השתלמות

משיכת כספים מקרן השתלמות – מה שלא כולם יודעים ?

צריכים למשוך כסף מקרן ההשתלמות ולא מעוניינים להמתין 6 שנים ? גלו כיצד תכנון נכון של קרן השתלמות יכול לשפר את הנזילות של הכספים בחיסכון שלכם.
איך לבקש קרן השתלמות מהמעסיק שלכם

איך לבקש קרן השתלמות מהמעסיק שלכם?

גלו כיצד ניתן להשיג קרן השתלמות מהמעסיק שלכם וכך בעצם להגדיל את הרווח הנקי שלכם בסוף השנה. שימוש חכם בקרן השתלמות יכול לייצר תשואה פנטסטית
האם קרן ההשתלמות שלכם מטופלת כראוי

קרן ההשתלמות שלכם – האם היא מטופלת כראוי?

מרביתנו לא מייחסים חשיבות לקרן ההשתלמות שלנו ורואים בה חלק מתלוש המשכורת שלנו. אך יש לפנינו מספר רב של אפשרויות כיצד למנף את ערכה של קרן ההשתלמות.
קרן השתלמות מעולות שכדאי לכם לשקול
קופה גדולה
7.61
יולי 2022
-851.78
צבירה נטו
-9.3
12 חודשים
15.58
36 חודשים
38.9
60 חודשים
קופה פופולארית
קופה גדולה
7.19
יולי 2022
1754.05
צבירה נטו
-1.79
12 חודשים
42.35
36 חודשים
68.85
60 חודשים
7.06
יולי 2022
8.82
צבירה נטו
-1.89
12 חודשים
25.54
36 חודשים
39.82
60 חודשים
6.69
יולי 2022
3.11
צבירה נטו
-1.76
12 חודשים
25.79
36 חודשים
48.32
60 חודשים
6.52
יולי 2022
0.12
צבירה נטו
-0.01
12 חודשים
22.24
36 חודשים
37.65
60 חודשים
קופה פופולארית
קופה גדולה
6.51
יולי 2022
432.65
צבירה נטו
-1.53
12 חודשים
31.09
36 חודשים
47.72
60 חודשים
זה לא מכובד להעתיק
ניוזלטר
הרשמו לניוזלטר וקבלו את התשואות החודשיות ישירות למייל שלכם
בהתאם למדיניות הפרטיות ותקנון האתר