מנורה קרן השתלמות

0.19
חו"ל
0
אג"ח קונצרניות
0
אוכלוסיית יעד
0
הלכה יהודית
-0.02
שקלי טווח קצר
-0.99
חו"ל - פאסיבי
-1.61
מניות חו"ל
-1.78
אג"ח
-1.95
אג"ח ממשלתי
-2.1
משולב במניות - פאסיבי
-2.22
אג"ח
-2.28
פאסיבי
-2.48
כללי
-3.69
מניות

קרן השתלמות מנורה

קרנות ההשתלמות של מנורה מנהלות כ-10 מיליארד ₪ על פני מספר מסלולים כאשר העיקרי שבניהם הוא מסלול כללי.

קרן השתלמות מנורה מנוהלת על ידי ועדת השקעות מקצועית של חברת הביטוח מנורה, המסלול הכללי כולל סך נכסים של כ-8 מיליארד ₪ מכספי העמיתים. מסלול זה מנוהל ברמת חשיפה בינונית למניות וכך מאלץ את ועדת ההשקעות להתפרס על פני מגוון אפיקי השקעה וסקטורים שונים.

מנורה ידועה כחברת ביטוח יציבה, ותיקה ומקצועית המשמשת כגוף מועדף לחיסכון פנסיוני של קהל עמיתים גדול, כך קרן ההשתלמות תפסה תאוצה גם כן בקרב החוסכים והעמיתים של מנורה.

האם קרן ההשתלמות של מנורה צריכה להוות חלק פעיל בתיק נכסים קיים של משקיע? ייתכן, מה שבטוח חובה לבצע בדיקת התאמה נכונה לפי מדיניות ההשקעה של מנורה ומסלול ההשקעה של קרן ההשתלמות לתיק הנכסים הקיים שלכם.

קרן השתלמות מנורה דמי ניהול

דמי ניהול בקרן ההשתלמות מנורה נקבעים בהתאם למדרג דמי ניהול הכפוף להחלטות הנהלה. אין אפשרות לנקוב במדרג דמי ניהול בקרן השתלמות שכן הוא יכול להשתנות מעת לעת.

קרן ההשתלמות של מנורה נהנת מגמישות מסוימת במדרג דמי ניהול כך שלמעשה היא זוכה להסכמה ואהדה מציבור המשקיעים.

גובה דמי הניהול בקרן ההשתלמות יקבע לפי סכום ההפקדה / העברה הראשוני שתבצעו בין אם אתם מפקידים חד פעמי או מעבירים צבירה קיימת מבית השקעות או חברת ביטוח אחרת. ישנה חשיבות מסוימת לסכום ההפקדה החודשי במקרה של קרן השתלמות פעילה אך מרבית המשקל נשען על סכום הצבירה.

בכל זאת, במידה ותרצו להעביר קרן השתלמות למנורה, חשוב לוודא עם נציג החברה, מהו מדרג דמי הניהול העדכני ביותר.

מנורה קרן השתלמות מסלולים

פירוט קרנות ההשתלמות המנוהלות במנורה כולל תשואות, אחזקות ונכסים.

מנורה קרן השתלמות הפקדה

לקרן השתלמות ניתן לבצע הפקדה חד פעמית, מזדמנת או הפקדה שוטפת מדי חודש. לרוב חוסכים עצמאים יבצעו הפקדות מזדמנות לאורך השנה בזמן שחוסכים שכירים ייהנו מתהליך הפקדה שקוף.

הפקדה לקרן השתלמות מנורה יכולה להתבצע במספר דרכים. חברת הביטוח מנורה דוגלת במתן שירות ותמיכה לכל משקיע ובכל המוצרים הפנסיונים שהיא מציעה.

אמצעי הפקדה פופולארי הוא העברה בנקאית, במקרה כזה, ראשית יש לוודא את פרטי חשבון הבנק הייעודיים למסלול ההשקעה שבחרתם בקרן ההשתלמות. לאחר ביצוע ההעברה, יש לשלוח למנורה אסמכתא בנקאית בצירוף צילום תעודת זהות על מנת לשייך את הכסף בצורה נכונה.

דרך הפקדה נוספת היא מסירת צ'ק, במקרה כזה יש למסור ישירות למשרדי חברת הביטוח מנורה או לנציג מטעמם, צ'ק על שם חברת מנורה. לאחר 3 ימי עסקים יתקבל אישור הפקדה.

מעסיקים אשר יבחרו להפקיד עבור העובדים שלהם לקרן השתלמות מנורה, יבצעו העברה בנקאית של הסכום הכולל בכל חודש ולאחר מכך ישלחו למנורה דוח פיצול אשר מנחה את מנורה כיצד לחלק את הסכום בין קרנות ההשתלמות של העובדים.

מנורה קרן השתלמות תשואות

תשואת קרן ההשתלמות מנורה במסלול הכללי שזהו המסלול הפופולארי ביותר שלהם, מרשימה ואטרקטיבית, שנת 2019 הציגה קרן ההשתלמות של מנורה תשואה דו ספרתית. זהו בהחלט נתון מרשים אשר משך משקיעים רבים.

יחד עם זאת, בטווחי זמן שונים הצליחה קרן ההשתלמות של מנורה לפלס את דרכה לדירוג גבוה בטבלת התשואות לצד מנהלי השקעות מובילים.

תשואת קרן ההשתלמות של מנורה במסלול מניות הציגה תשואה גבוהה במיוחד בשנת 2019 מעל ל-20%, למרות זאת, סך הנכסים במסלול זה נע בטווח מאות מיליוני שקלים. משקיעים מתקשים להביע נאמנות בניהול ההשקעות במסלול המניות בהשוואה לגופים אחרים.

כך או כך, מסלולי ההשקעה של קרן ההשתלמות במנורה מאירים את טבלת התשואות ויש לבצע בחירה קפדנית, כאשר משלבים את מנורה בתיק נכסים קיים.

מוכנים לקרן השתלמות מצויינת?
קבלו מאתנו את ההצעה הטובה ביותר. נקודה

קרן השתלמות של מנהלי השקעות אחרים

לא בטוחים לגבי מנורה? בחרו מבין מנהלי ההשקעות המובילים בענף.

8 מסלולים >

6 מסלולים >

14 מסלולים >

26 מסלולים >

9 מסלולים >

11 מסלולים >

13 מסלולים >

15 מסלולים >

152 מסלולים >