סלייס קרן השתלמות

2.85
חו"ל
1.21
פאסיבי
0.54
אג"ח
0
כללי
0
כללי
0
פאסיבי
0
מניות
0
פאסיבי
0
מניות ישראל
0
אג"ח ישראל
0
אג"ח צמוד מדד בינוני
0
חו"ל
0
פאסיבי
-0.45
כללי

קרן השתלמות סלייס

קרנות ההשתלמות של סלייס בית ההשקעות מנוהלות במסלולי השקעה ייחודיים והביצועיים אכן מצדיקים זאת. 

בית ההשקעות סלייס יחסית חדש בתחום ניהול קרנות השתלמות ומתבסס על פלטפורמה של "קל גמל". 

קרנות ההשתלמות של סלייס מתחלקות למסלולי השקעה בעלי התמחויות שונות כגון קרנות גידור, השקעות בהלוואות חוב וכדומה. 

קרן השתלמות סלייס הינה המוצר החם ביותר בתחום הגמל והשתלמות שכן המשקיעים השונים נהנים מניהול השקעות ייחודי ואכן ביצועי הקרנות אכן מצדיקים זאת.

אך האם קרן ההשתלמות סלייס נכונה לכל משקיע? ייתכן, אך ראשית יש לבצע בדיקת התאמה חכמה בין מסלולי ההשקעה של סלייס לתיק הנכסים הקיים שלכם.

קרן השתלמות סלייס דמי ניהול

דמי ניהול בקרן השתלמות סלייס נקבעת על פי מדרג דמי ניהול ייחודי ונפרד משאר בתי ההשקעות וחברות הביטוח וזאת משום שמסלולי ההשקעה בסלייס דורשים השקעות בחברות וקרנות זרות. 

על פניו, דמי הניהול בסלייס לעיתים יהיו יקרים במקצת מהגופים המתחרים, אך קצב גיוס הנכסים מעיד שהמשקיעים לא רואים בדמי ניהול מכשול או פרמטר כלשהו שימנע מהם להנות מביצועי קרנות ההשתלמות של סלייס. 

סלייס קרן השתלמות מסלולים

פירוט קרנות ההשתלמות בניהול סלייס כולל תשואות, אחזקות ונכסים.

סלייס קרן השתלמות הפקדה

קרנות השתלמות הינה אפיק חיסכון טהור מעולה בעל יתרונות והטבות מס אשר ניתן להפקיד אליה באופן חד פעמי או כהפקדות שוטפות. חוסכים עצמאים לרוב יבצעו את ההפקדה בסוף השנה.

בית ההשקעות סלייס מאפשר לקהל המשקיעים לבצע הפקדה באמצעות העברה בנקאית, מסירת צ'ק או הוראת קבע.

במקרה של העברה בנקאית חשוב לוודא את פרטי חשבון הבנק של סלייס התואם את מסלול ההשקעה בו מנוהלת קרן ההשתלמות שלכם. לאחר ביצוע ההעברה, יש לדרוש מהבנק אסמכתא בנקאית ולשלוח אותה לבית ההשקעות סלייס בצירוף צילום תעודת זהות.

במקרה של הפקדה באמצעות צ'ק, יש למסור את הצ'ק ישירות למשרדי החברה או לאיש מקצוע מטעמם, בצירוף צילום תעודת זהות. 3 ימי עסקים לאחר מסירת הצ'ק יתקבל אישור הפקדה.

הפקדות מעסיק מתרחשות באופן מרוכז על ידי מחלקת הנהלת חשבונות, המעסיק מבצע העברה בנקאית של הסכום הכולל עבור כל העובדים ושולח לסלייס דוח פיצול עם הנחיה כיצד לחלק את הסכום לקופות העובדים.

סלייס קרן השתלמות תשואות

תשואות קרנות ההשתלמות המנוהלות על ידי בית ההשקעות סלייס הינן יוצאות דופן מכל גוף השקעות אחר, מסלולי קרנות גידור ושוק ההון מצליחים לא פעם להציג ביצועים עדיפים על מנהלי ההשקעות המסורתיים ומאידך, מסלול השקעות הלוואות חוב, מצליח להישאר רלוונטי עם תשואה עודפת בתקופות תנודתיות בשוק ההון.

קרנות ההשתלמות של סלייס אינן מוצגות באופן מלא בגמל-נט מכיוון שרכשו את חברת ניהול הגמל "קל גמל", על כן ישנם פערים בדיווח התשואות, זה אומנם עתיד להסתדר אך בינתיים יש לוודא את הנתונים מול בית ההשקעות.

כתוצאה מכך, מרבית המשקיעים בוחרים בקרנות ההשתלמות של בית ההשקעות סלייס יחד עם איש מקצוע בתחום ניהול פיננסי אשר יוכל לשלב את מסלולי ההשקעה הייחודיים של סלייס יחד עם שאר המוצרים הפיננסים ופנסיונים שלהם.

מוכנים לקרן השתלמות מצויינת?
קבלו מאתנו את ההצעה הטובה ביותר. נקודה

קרן השתלמות של מנהלי השקעות אחרים

לא בטוחים לגבי סלייס? בחרו מבין מנהלי ההשקעות המובילים בענף.

8 מסלולים >

6 מסלולים >

28 מסלולים >

9 מסלולים >

11 מסלולים >

13 מסלולים >

15 מסלולים >

152 מסלולים >