מגדל קרן פנסיה

קרן פנסיה מגדל

חברת הביטוח מגדל מנהלת מעל ל-200 מיליארד שקל מכספי העמיתים, זהו ללא ספק מספר יוצא דופן בענף וממקם את מגדל כאופציה המועדפת על החוסכים לפנסיה.

קרן הפנסיה של מגדל מנוהלת על ידי חברת הבת של מגדל בשם "מגדל מקפת" והיא כיום חברת הפנסיה הגדולה בישראל עם היקף נכסים של מעל 200 מיליארד שקל.

קרן פנסיה נחשבת למוצר מורכב אשר כולל מספר שכבות, ביטוח, חיסכון וקצבה. חברת מגדל נחשבת לגוף ותיק, יציב ומקצועי אשר ידע בכל שלב להעניק ליווי ושירות לחוסכים שכן זהו פרט חשוב לא פחות מאשר תשואה או דמי ניהול.

האם המוניטין של חברת מגדל מספיק על מנת להפוך את קרן הפנסיה של מגדל לעוגן מחייב בכל תיק נכסים? ייתכן בהחלט, אך רק לפני הצטרפות לקרן פנסיה של מגדל, מומלץ לבצע בדיקת התאמה חכמה של תיק הנכסים שלכם עם קרנות הפנסיה של מגדל.

קרן פנסיה מגדל דמי ניהול

דמי ניהול בקרן פנסיה מגדל נקבעים בהתאם לסכום הצבירה הראשוני וההפקדות החודשיות, כל זאת כפוך למדרג דמי ניהול המתעדכן מעת לעת ובהתאם להחלטות הנהלה.

על פניו סך הנכסים המנוהל ומספר הלקוחות בקרנות הפנסיה של מגדל מצביעות על כך שנושא דמי הניהול במגדל אינו מהווה מכשול או פרמטר המונע מעמיתים להצטרף לקרן הפנסיה.

חברת מגדל מקפת מציעה מעת לעת תנאים אטרקטיביים במיוחד במדרג דמי הניהול ועל כן מומלץ לבדוק עם נציג מגדל, מהו מדרג דמי הניהול העדכני ביותר.

קרן פנסיה מגדל מסלולים

פירוט קרנות פנסיה בניהול מגדל הכולל תשואות, פירוט אחזקות ומדיניות השקעה.

מגדל קרן פנסיה הפקדה

חברת מגדל מקפת מנהלת קרנות פנסיה בעבור כ-2 מיליון עמיתים, מתוקף כך היא מתורגלת להעניק שירות ותפעול קל ונוח ובפרט בנושא הפקדות חודשיות או מזדמנות.

אפשרויות ההפקדה לקרנות הפנסיה של מגדל מגוונות, החל מהעברה בנקאית, הוראת קבע וצ'ק. יחד עם זאת, נראה שהאופציה הנפוצה היא העברה בנקאית, הן למעסיק והן לעצמאים.

במקרה של הפקדה באמצעות העברה בנקאית, יש לוודא מול נציגי מגדל, מהם פרטי חשבון הבנק הרלוונטי למסלול הפנסיה שבחרתם.

לאחר ביצוע העברה בפועל, תדרשו לבקש מהבנק אסמכתא המאשרת את ביצוע ההעברה ואותה לשלוח למגדל יחד עם צילום תעודת זהות על מנת לזרז את תהליך שיוך הכספים לקופה.