גלעד אלטשולר מזמין אתכם להשקיע איתו בנדל"ן, לא תבואו?

פרופרטיז השקעות מבית אלטשולר שחם פותח את שעריו לציבור ומאפשר לכם להשקיע בצמוד למנהלי בית ההשקעות גלעד אלטשולר וקלמן שחם. הזדמנות נדירה למשקיעים להצטרף.
שתף בפייסבוק
שלח בוואטסאפ
העבר במייל
הדפס

זמן קריאה: 5 דקות

השקעות אלטרנטיביות הם המילה האחרונה בעולם הפיננסים, משקיעים רבים מבינים שעל מנת לבצע בנייה של תיק נכסים יציב, מניב ומוצלח עליהם להשקיע במספר מנהלי השקעות שונים, מוצרים שונים, אסטרטגיות שונות ועולמות השקעה שונים.

אם הייתה לנו אפשרות להיכנס לעסקה עם גלעד אלטשולר וקלמן שחם בעצמם, סביר להניח שהיינו קופצים על המציאה! אם כך נשמח לספר שקרה נס גלוי ובית ההשקעות אלטשולר שחם פתח את הדלתות שלו גם להשקעות בלתי סחירות ופרויקטים שונים.

כמו כל בית השקעות מוסדי שרוכש עסקות שונות דרך מוצרי הגמל וההשתלמות ובכך אנו נהנים מיכולת הניהול, ניתוח ואחריות של מנהלי השקעות שונים. בית ההשקעות אלטשולר שחם לקח צעד קדימה את הנושא ומציע ללקוחות להיכנס באופן ישיר אל ההשקעות השונות.

פרופרטיז – השקעות נדל"ן מבית טוב

פרופרטיז היא חברת בת בבעלות אלטשולר שחם אשר מציעה אפשרות השקעה להיכנס יחד עם בית ההשקעות עצמו והכספים שהוא מנהל אל עסקות נדל"ן שונות ולהשקיע ממש בנכס הריאלי ולא לקבל את התשואה באופן עקיף מבתי ההשקעות, מה שנקרא בשפה פשוטה מהיד לפה. אין באמצע עוד מתווכים.

 

אלטשולר שחם שנחשב אחד מבתי ההשקעות המובילים במשק, מנוהל על ידי טובי המוחות בארץ, מחליט בצעד אמיץ לתת למשקיעים שלו דרך נוספת לגדר את הסיכונים שלהם, להכיר יותר מקרוב דרך ניהול מקצועית ולחלוק את הרווחים שאינו חייב בפועל לחלוק עם הציבור.

בעולם שלנו כיום, עם סביבת ריבית נמוכה, השקעות אלטרנטיביות מהוות שחקן חשוב ומרכזי במגרש. שוק ההון הטהור המנוהל על ידי אגחים ומניות אמנם מציג בשנים האחרונות תשואה יפה, כאשר בשנת 2017 אלטשולר שחם הוביל את כל הטבלות והציג תשואה של מעל 20% בקופת הגמל המנייתית שלו ואילו למי מאתנו שסולידי יותר ובחר במסלול כללי זכה לתשואה הגבוהה מ10% עדיין בוחר להיות חלוץ דרך ולפתוח את שערי ההשקעות האלטרנטיביות דרכו.

רוצה להצטרף לאלטשולר שחם בהשקעה הבאה? אנחנו יכולים לעזור!

הצטרפו ל- 5,938 אנשים אשר ביצעו השקעה חכמה בנדל"ן להשקעה ביחד עם אלטשולר שחם ונהנים מפיזור סיכונים מצויין, ניהול נכסים חכם והוזלת בעלויות.!

אז איך השקעות מסוג זה עובדות?

ראשית חשוב לזכור שכמו בכל השקעה קיים מרכיב של סיכון בו אנו עלולים להיות חשופים לערך נדל"ן שירד, האטה בשוק הנדל"ן או ירידה של המטבע בו ביצענו את ההשקעה (השקעות עלולות להיות בדולר או אירו). בנוסף ההשקעות אינן סחירות, כלומר לפני כניסת משקיע אל פרויקט ולאחר שהובהרו בצורה מקצועית ורגולטורית תנאי העסקה, הכסף המושקע יהיה סגור לתקופת הפרויקט ולכן אף פעם לא נשקיע את מרבית הכספים הנזילים אשר עומדים לרשותנו בהשקעה אלטרנטיבית, חשוב לבצע השקעות אלו עם מתכנן פיננסי שמכיר את תיק הנכסים, הצרכים האישיים ותנאי השוק לפני שקופצים למים ונועלים כספים לתקופה מסוימת.

 

 

יש יתרונות להשקעות אלטרנטיביות על פני מוצרים אחרים?

היתרונות של השקעות אלטרנטיביות הם גדולים וקיימת חשיבות רבה לשלב אותם בסך תיק הנכסים הקיים, אך כניסה להשקעות אלטרנטיבות עם גוף כמו אלטשולר שחם היא גם קניית שקט נפשי, בטחון כלכלי והבנה כי עסקות אלו נחטפות במהירות. לכל פרויקט של מכסה ברור של סכום השקעה, ולכן במידה ונפתחה עבורכם האופציה, ההחלטה צריכה להתקבל מהר אחרת אתם עלולים להפסיד את האפשרות למשקיע אחר שהיה זריז יותר. חשוב לעדכן את המתכנן הפיננסי שלכם ברצון לבדוק השקעה אל מול פרופרטיז של אלטשולר שחם והוא יוכל ללחוץ, לעדכן ולעזור לכם לתפוס משבצת בתוך העסקה .

אהבתי. איך מתקדמים?

ראשית, בדקו האם יש בתיק הנכסים שלכם השקעות אלטרנטיבות? אם התשובה היא כן, בקשו לוודא את הפרויקט, אם יש ברשותכם כספים נזילים נוספים וסך ההשקעות האלטרנטיביות אינן מהוות יותר מ20% מסך הנכסים שלכם, יש מקום לחזק את עולם ההשקעה הזה ואלטשולר שחם פרופרטיז בהחלט יכולה להיות בחירה חכמה. אם אין ברשותכם השקעות אלטרנטיביות כלל, נמליץ  לעשות בדק "בית פיננסי", בדקו את התשואות ומנהלי ההשקעות וקבעו פגישה עם מתכנן פיננסי, במקרה הזה יפה שעה אחת קודם.

לידי המשקיעים נפלה מתנה מהשמיים ,אלטשולר שחם פותחים דלתות לעסקות שונות ואנחנו מקבלים את כל היתרונות של השקעות אלטרנטיביות עם המקצועיות ואנשי המפתח של אלטשולר שחם.

מה דעתכם?

מי אנחנו?

אתר לירות המגזין הוקם במטרה לספר לקוראים שלו נקודת מבט אובייקטיבית על ניהול כספם בשוק ההון. רובנו לא בקיאים במונחים, בחובות ובזכויות שלנו ולכן אנו ממליצים בחום לא להיות ביישנים, לקרוא, ללמוד, לשאול ולהגיב.

הרשמו לניוזלטר שלנו

39,175

קוראים כבר נרשמו

אנחנו מבטיחים שלא להציק או לחפור

חישוב מקדם קצבה - לא קבעתם? הפסד שלכם!

לא קיבעתם את מקדם הקצבה שלכם? זה הפסד שלכם!

חוסכים כל החיים ועדיין אין לכם שליטה כמה תקבלו בפנסיה? כל פעם שמעלים את המקדם קצבה הפנסיה שלנו נופלת. מוצרים חדשים של חברות הביטוח מאפשרות לכם החוסכים לקבוע את גובה הפנסיה שתקבלו, זה פשוט וקל.

5 חברות שאתם חייבים בתיק הנכסים שלכם

אלטשולר שחם

הכשרה חברה לביטוח

אקסלנס נשואה

אקסלנס נשואה

ילין לפידות

הראל

בדיקת כפל ביטוח במתנה

הטבה לקהל הקוראים שלנו

תכנון פיננסי בחינם.

אנו שמחים להעניק לכם חוברת ניתוח תיק אישית המכילה את כל המידע אודות תיק הנכסים אשר ברשותכם. 

דילוג לתוכן