לירות המגזין 2019
הרשמו לניוזלטר המשובח שלנו
אלפי קוראים כבר הצליחו לחסוך הון בזכותו
אנחנו מבטיחים לא להעביר את המייל שלכם לאף אחד בהתאם למדיניות הפרטיות שלנו.
הרשמה לניוזלטר
Pruvo

שתפו את הכתבה:

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

Pruvo – אותו חדר, באותו המלון, ב-50% פחות!

מזמינים חופשה בארץ או בחו"ל, חברת Pruvo  מציעה שירות חדשני אשר יוזיל לכם את עלות ב-50%!

עידן האינטרנט הביא אתו שינוי גדול מאוד בתרבות הצריכה שלנו, הנגישות שלנו לספקי שירות שונים הגדיל את התחרות בשוק והוביל לירידת מחירים. יחד עם זאת כצרכנים הפכנו לחכמים ומתוחכמים יותר, כמעט כל אדם מבצע חיפוש אחר מחיר טוב יותר לכל עסקה שהוצעה לו וכך גם בתחום התיירות.

בשונה מכל תחום אחר בחיינו, בתחום התיירות מחירי הטיסות ובתי המלון משתנים מדי יום ואפילו מספר פעמים ביום, כל אחד מאתנו חושש להתאכזב שמלון שהזמין במחיר X כיום מוצע בחצי מחיר. שירות פרובו (Pruvo) מציע שירות אשר יוודא שאכן שילמתם את המחיר הזול ביותר עבור אותו חדר בבית המלון.

קצת על חברת Pruvo

חברת פרובו פיתחה אלגוריתם מתקדם אשר שסורק את הרשת ועוקב אחר שינוים בתעריפי החופשות ובתי המלון, אותו פיתוח יודע לסרוק את ההזמנה שלכם לפרטי פרטים כולל דמי ביטול, ארוחות בוקר, גודל מיטה ואפילו צד החדר במלון על מנת לוודא שההנחה שלכם תתאפשר עבור אותו דיל בדיוק.

אומנם השירות חדש יחסית אך החשיפה שקיבלה החברה ברשתות החברתיות ובערוצי התקשורת בינו עצום! אין ספק שמדובר בשירות אשר הולך לשנות את עולם התיירות לחלוטין.

קצת יותר על השירות עצמו

בתי המלון ברחבי העולם משתמשים לרוב באתרי השוואת מחירים צד שלישי על מנת לשווק את החדרים שלהם לצרכנים, האתרים הללו משתמשים בכל טכניקה הכתובה בספרי השיווק על מנת להאיץ בנו הצרכנים לקנות (חדר אחרון, מחיר לשעה מסוימת וכו').

אתרי התיירות מקבלים עמלה גדולה מבית המלון ולכן עושים כל ביכולתם לגרום לנו הצרכנים לבצע הזמנה אימפולסיבית ולוותר על סקר שוק ובדיקה יסודית ברשת, חברת פרובו מציעה פלאגין לדפדפן הכרום שלכם אשר סורק את ההזמנה שביצעתם באחד מהאתרים הנ"ל און ליין ומתחיל לבצע את הבדיקה עבורכם.

מרבית בתי המלון מציעים 2 מחירים לכל חדר, מחיר הכולל אפשרות ביטול ומחיר שאינו מאפשר ביטול מבלי לשלם קנס. על מנת שתוכלו להוציא את המקסימום משירות הפרובו מומלץ לבצע הזמנה הכוללת אפשרות ביטול ללא קנסות. כך תוכלו בקלות לבטל את ההזמנה ולרכוש מחדש במחיר שתקבלו מPruvo.

סיכום

שימוש בשירות של פרובו אינו כולל סיכון כמעט ובכלל עבורכם ולכן אין סיבה שלא להשתמש בו, הזמינו את החופשה שלכם בדרכם הרגילה ושלחו לנציגי החברה את אישור ההזמנה. במידה ותמצא עבורכם הנחה, הרווחתם ואם לא, תזכו באישור שמצאתם את הדיל הטוב ביותר ותוכלו לתת לעצמכם טפיחה על השכם.

אולי יעניין אותך לקרוא:

Don`t copy text!
Asset 2
הרשמה לניוזלטר
מצטרפים לניוזלטר שלנו ונהנים מהטבות והצעות בלעדיות
זמן מוגבל
חינם לזמן מוגבל בלבד!
חוברת תכנון פיננסי 2020
תכנון פיננסי אישי ומנצח במתנה!

ההטבה המבוקשת ביותר שלנו ממשיכה גם לשנת 2020 ואתם המרוויחים הגדולים. מהרו להזמין חוברת תכנון פיננסי אישי לפני שההטבה תגמר.

זמן מוגבל
חינם לזמן מוגבל בלבד!
חוברת תכנון פיננסי 2020
תכנון פיננסי אישי ומנצח במתנה!

ההטבה המבוקשת ביותר שלנו ממשיכה גם לשנת 2020 ואתם המרוויחים הגדולים. מהרו להזמין חוברת תכנון פיננסי אישי לפני שההטבה תגמר.