בלנדר הלוואות חברתיות

קרן הלוואות P2P

בלנדר מציעה גישה מפוקחת להשקעות בהלוואות בין אנשים ועסקים המבוססת פלטפורמה חכמה ומאובטחת.

בלנדר הלוואות חברתיות

חברת בלנדר מציעה שירות מפוקח בתחום ההלוואות P2P, בלנדר מתפתחת בקצב מטאורי וכיום ניתן לקבל מימון מידי כבר בעמדת התשלום בחנויות השונות.

כל מה שצריך לדעת על בלנדר

blender הינה בראש ובראשונה, חברת טכנולוגיה. זאת האמירה והגישה אשר מושרשת עמוק בDNA של החברה, הרבה בזכות המייסדים: דר' גל אביב, בועז אביב וברק גור. לרוב חברות דומות לבלנדר מקוטלגות כחברות פיננסיות המעניקות אשראי חוץ בנקאי אך בבלנדר מאמינים שזה לא העיקר והמספרים שלהם מראים שהם בדרך הנכונה.

בלנדר רואים בהלוואות חברתיות הזדמנות אדירה, הן למשקיעים והן לצרכנים אשר זקוקים למימון בהיקפים שונים. להבדיל מגופי אשראי חוץ-בנקאי אשר ממתגים את הענף כ"מוצא אחרון" למסורבים בבנק, בלנדר מאמינה שאפשר וצריך לשלב את פתרונות המימון של ענף ההלוואות חברתיות לצד פתרונות האשראי הקיימים כגון אשראי בנקאי וחברות כרטיסי אשראי.

היתרונות של בלנדר (blender)

בלנדר הלוואות חברתיות מציעה יתרון ראשון חשוב ועיקרי למשקיעים והוא, ניתוק משוק ההון. כל השקעה בבלנדר אינה קשורה באופן ישיר לשוק ההון ואינה מושפעת מהתנודות שלו ולכן נחשבת להשקעה יציבה ובטוחה יותר.

השקעה בבלנדר נחשבת לסולידית ומשקיע יכול לצפות פוטנציאל תשואה של כ-5% לאורך תקופת ההשקעה, זהו בהכרח נתון גבוה מהאלטרנטיבות המוצעות בבנקים השונים, גם כן במסלולים סולידיים.

בלנדר חברה ציבורית

בלנדר הנפיקה בהצלחה את החברה ופועלת כגוף ציבורי לכל דבר, לכך יש יתרונות רבים, בין היתר שקיפות, בקרה ופיקוח של רשות ההון. מנקודת מבטו של הלווה, זאת למעשה "תעודת אחריות" שאכן מדובר בגוף מוסדי ומוסדר.

טכנולוגיה ברמה אחרת

בלנדר (blender) פיתחה טכנולוגיה מתקדמת וייחודית לה אשר הופכת את כל תהליך קבלת האשראי לדיגיטלי באופן מלא. תשתית המערכות של בלנדר הינה מעולם הביון, המערכת בנויה על בסיס ביג-דאטה ויודעת לפלח פרמטרים מתקדמים ולבצע הערכות סיכון.

הטכנולוגיה המתקדמת של בלנדר והניהול הנכון של הדאטה בחברה מאפשר לבלנדר להוביל בתחום ניהול סיכונים, בקרה וחלוקה של הלוואה בין תיק ההלוואות של המשקיעים השונים.

כלומר, אין צורך לבחור מסלולי השקעה, בלנדר פועלת על מנת לוודא שכל משקיע ייהנה מפילוח חכם של הלוואות בדירוג שונה וכך לייצר תיק הלוואות יציב לאורך זמן.

בנוסף לאלגוריתם פיזור הלוואות, בלנדר מציעה מנגנון הגנה ייחודי למקרים של פערים בהחזרי הלוואה, קרן ביטחון מחזיקה בכספים המיועדים להשלים את תזרים המזומנים והתשואה למשקיעים.

בלנדר – איך זה עובד בפועל?

בלנדר מתקדמת בצורה ניכרת על פני המתחרים ולכן תהליך ההצטרפות מגוון וניתן לעשות זאת במספר רב של דרכים ונקודות ממשק בצריכה השוטפת שלנו.

תחילה יש צורך לפתוח חשבון, בדומה לחשבון בנק או חשבון PayPal, פתיחת החשבון אינה חייבת להיות בסמוך לרגע תשלום כלשהו והוא יכול להימצא גם ללא יתרה בכלל.

אופן פתיחת החשבון דיגיטלי לחלוטין כולל חיתום ואישור, ניתן לבצע זאת מכל מחשב או טלפון חכם. בנוסף, ישנה אפשרות להצטרף בנקודת המכירה בתהליך קצר.

קבלת המימון בעזרת בלנדר אפשרית במגוון דרכים ותלויה בצורך ומטרת האשראי.

blender Pay – קבלת אשראי מידי בנקודת רכישה בחנות קמעונאית בעת ביצוע התשלום (פריסה של עד 60 תשלומים).
blender Car – קבלת אישור עיקרוני (באופן מידי) להלוואה ואשראי חוץ בנקאי לצורך רכישה של רכב יד שניה.
blender Loans – הלוואה כל מטרה, בקשת ההלוואה לרוב מתבצעת באזור האישי באתר האינטרנט של בלנדר.

בלנדר מציגה אפשרויות תשלום נגישות וכך מדמה את תחום ההלוואות החברתיות לאמצעי תשלום בשוטף לכל דבר, זאת בשונה מפתרונות אשראי חוץ בנקאי הקיימים אשר בהם נדרש העמית לבקש הלוואה בסכום גורף ורק לאחר מכן לבצע רכישות ככל שיצטרך.

דעתנו הקצרה על בלנדר הלוואות חברתיות

בלנדר blender מגשרת בין לווים ומלווים פוטנציאלים ולכן נביע את דעתנו על פעילותה של בלנדר משני הצדדים.

מצד המשקיעים, אין ספק שמדובר באפיק השקעה יוצא מן הכלל, מלבד הניתוק משוק ההון וטכנולוגיה מתקדמת לפיזור וניהול סיכונים של תיק ההלוואות השונות, בלנדר מפעילה קרן ביטחון אשר שומרת על המשקיעים ונכנסת לפעולה במקרה של דיפולט.

מצידם של הלווים השונים, בלנדר דואגת להימצא זמינה ונגישה עבורם בכל נקודה שבה יצטרכו, כך למעשה בלנדר פונה לפלח שוק צרכני מבוסס אשר בוחר בצורה מושכלת לבצע עסקה בעזרת בלנדר על פני אמצעי התשלום הקיים שלו.

הפיתוח הייחודי של בלנדר מאפשר לה להציע שירות באופן כמעט מידי לשני הצדדים וכך למעשה מקטינה את זמן ההמתנה והתפעול הכרוך באשראי חוץ בנקאי ובהתאמה, את הבירוקרטיה הכרוכה בהשקעה ומשיכה של הכספים.

הצג עוד

שאלות נפוצות בנושא בלנדר (blender)

ריכזנו את השאלות הנפוצות ביותר שאנחנו מקבלים אודות בלנדר הלוואות חברתיות.

מה זה למעשה הלוואות בין אנשים?

הלוואות חברתיות מתרחשות כאשר יש מפגש בין אנשים פרטים המעוניינים להעניק הלוואה איש לרעהו. ענף ההלוואות החברתיות מוסדר, בטוח ושקוף היום ולכן תופס תאוצה שכן הוא מציע ריביות תחרותיות ושירות יוצא דופן על פני האלטרנטיבות הקיימות.

חברת בלנדר blender מבצעת בדיקה וסינון יסודי וקפדני מאוד המבוסס על טכנולוגיה ואלגוריתם ייחודי. בין היתר בלנדר בוחנת את הפרופיל האישי והחברתי של כל לווה.

כל אדם בעל חשבון בנק פעיל בישראל יכול להשקיע בבלנדר ולהעמיד את כספו כמימון להלוואות. המלווים יכולים להיות אנשים פרטיים, חברות ומוסדות פיננסים.

כל אזרח במדינת ישראל רשאי לבקש הלוואה מבלנדר באמצעות האתר או האפליקציה, בתנאי שהוא בעל משכורת של 5,000 ₪ ומעלה.

כתבות, חדשות וראיונות

  • הלוואות חברתיות
  • 3 דקות
בוודאי שמעתם די הרבה על הבאזז סביב השקעות בהלוואות. בין א...
כל הזכויות שמורות לאתר לירות
אלפי מבקרים כבר נרשמולניוזלטר המשובח שלנו

הרשו לנו לשלוח לכם מדי פעם עדכונים חשובים הנוגעים לכסף שלכם, בין אם בנושא פנסיה או השקעות מעבר לים.