דלג לתוכן
3.0Lirot
דלג לטבלת התשואות
לקוחות מרוצים

113.62% תשואה — נשמע טוב?

ספרו לנו מה חשוב לכם ונחזור אליכם בהקדם

1 / 2

מסייע להתאמת תיק הפנסיה והטבות מס

תשואות קרנות פנסיה

לוח התשואות והשוואת קרנות פנסיה הגדול בישראל. בחינת מסלולים, דמי ניהול ותשואות לאורך זמן בעזרת כלי ניתוח מתקדמים.

תשואות הקופות

קרן פנסיה מקיפה — מקבלי קצבה

מציג 10/21 קופות מובילות

מקבלי קצבה: השוואת 10 קרנות לפי תשואה
שם
‎+2.65%———
‎+1.14%‎+9.93%‎+40.21%—
‎+0.93%‎+7.51%——
‎+0.92%‎+7.10%‎+30.67%‎+48.36%
‎+0.84%———
‎+0.83%‎+5.38%——
‎+0.78%‎+6.35%‎+31.48%‎+49.27%
‎+0.78%‎+9.42%——
‎+0.73%‎+8.53%‎+33.46%—
‎+0.71%‎+6.24%‎+30.75%‎+48.00%
ממוצע‎+0.72%‎+5.74%‎+26.61%‎+38.82%
Lirot AI
במסלול מקבלי קצבה שבקטגוריית מקיפה פועלות 21 קרנות, נכון ל-09/2026. חציון התשואה ב-12 חודשים עומד על 7.3%, וב-36 חודשים על 28.6%. הפיזור בין הקרנות רחב, והפער ב-12 החודשים האחרונים גדול מזה שב-36 חודשים. החלון החזק ביותר של הקבוצה הוא 36 חודשים, והחלש ביותר הוא 12 חודשים. הקבוצה מרוכזת: שלוש החברות הגדולות מחזיקות 64.9% מהנכסים. המובילה ב-12 חודשים היא אינפיניטי עם 12.9%, אף שהיא מחזיקה נכסים מעטים.
לכל הקופות במסלול מקבלי קצבה

קרן פנסיה מקיפה — מניות

מציג 9/9 קופות מובילות

מניות: השוואת 9 קרנות לפי תשואה
שם
‎+1.19%‎+12.11%——
‎+1.03%‎+10.63%‎+60.40%‎+72.01%
‎+0.95%‎+14.10%‎+71.19%
‎+0.81%‎+11.69%‎+63.12%‎+71.83%
‎+0.78%‎+9.95%‎+62.12%‎+71.85%
‎+0.68%‎+10.03%‎+62.40%‎+72.39%
‎+0.56%‎+9.69%‎+57.91%‎+60.51%
‎+0.56%‎+9.91%‎+62.90%‎+76.56%
‎+0.50%‎+9.54%‎+63.54%‎+70.13%
ממוצע‎+0.78%‎+10.85%‎+62.95%‎+70.75%
Lirot AI
בקטגוריית מניות שבמסלול מקיפה פועלות 9 הקרנות, נכון ל-09/2026. חציון התשואה המצטברת ב-12 חודשים עומד על 15.5%, ובתקופה של 36 חודשים על 62.7%. הפער בין הרבע העליון לרבע התחתון בתשואה ל-12 חודשים רחב, והפיזור בשנה האחרונה גדול יותר ממה שהיה בשלוש השנים האחרונות. החלון החזק ביותר בקבוצה הוא 36 חודשים עם 17.6% בשנה, והחלש ביותר הוא 60 חודשים עם 11.4% בשנה. בראש הרשימה ל-12 חודשים נמצאת מור פנסיה מקיפה - מניות עם 19.3%, ובתחתית אלטשולר שחם פנסיה מקיפה מניות עם 12.2%.
לכל הקופות במסלול מניות
Lirot AI
במסלול פרישה בשנה מסויימת יש 9 קרנות, נכון ל-09/2026. מתוכן 3 מדווחות לחודש זה, וכולן מנוהלות בידי מנורה. חציון התשואה ב-12 חודשים עומד על 12.3%, וב-36 חודשים על 45.0%.
הפער בין הרבע העליון לרבע התחתון בתשואה ל-12 חודשים צר מהפער שנמדד ל-36 חודשים, כלומר הקרנות קרובות יותר זו לזו בשנה האחרונה. החלון החזק בקבוצה הוא 24 חודשים, עם תשואה שנתית של 13.7%, והחלש הוא 60 חודשים, עם 9.6% לשנה.
הקרן המובילה ב-12 חודשים היא מנורה מבטחים פנסיה - מסלול לבני 50 ומטה, עם 13.9%, ואילו מסלול לבני 60 ומעלה נמצא ב-9.5%.
לכל הקופות במסלול פרישה בשנה מסויימת

קרן פנסיה מקיפה — מדדים גמיש

מציג 9/9 קופות מובילות

מדדים גמיש: השוואת 9 קרנות לפי תשואה
שם
‎+1.81%‎+8.67%‎+34.95%—
‎+1.79%‎+4.78%‎+21.38%—
‎+1.66%‎+7.12%‎+36.73%—
‎+1.10%‎+5.44%‎+24.64%—
‎+0.67%‎+5.86%‎+45.18%—
‎+0.64%‎+3.69%‎+24.57%—
‎+0.63%‎+4.12%‎+17.02%—
‎+0.55%‎+8.28%‎+47.58%—
‎+0.23%‎+7.34%‎+41.85%—
ממוצע‎+1.01%‎+6.14%‎+32.66%—
Lirot AI
במסלול מדדים גמיש יש 9 קרנות, נכון ל-09/2026. חציון התשואה ב-12 חודשים עומד על 7.9%, וחציון התשואה ב-36 חודשים על 35.0%. הפער בין הרבע העליון לרבע התחתון בתשואת 12 החודשים צר יחסית, וצר יותר מהפער בתשואת 36 החודשים. החלון החזק בקבוצה הוא 36 חודשים עם 10.5% בשנה, והחלש הוא 24 חודשים עם 7.4% בשנה. בין החברות המנהלות, הראל הובילה ב-12 חודשים, וכלל הייתה הנמוכה. שלוש החברות הגדולות מחזיקות 72.0% מהנכסים בקבוצה.
לכל הקופות במסלול מדדים גמיש

קרן פנסיה מקיפה — מדד s&p500

מציג 9/9 קופות מובילות

מדד s&p500: השוואת 9 קרנות לפי תשואה
שם
‎+1.97%‎+7.43%——
‎+1.90%‎+7.54%‎+40.82%‎+69.43%
‎+1.88%‎+7.44%‎+41.27%‎+70.32%
‎+1.87%‎+7.51%‎+41.27%
‎+1.86%‎+7.31%‎+40.60%‎+70.68%
‎+1.80%‎+7.31%‎+40.97%‎+68.70%
‎+1.78%‎+7.35%‎+40.73%‎+69.33%
‎+1.77%‎+6.93%—
‎+1.68%‎+7.43%‎+41.05%
ממוצע‎+1.83%‎+7.36%‎+40.96%‎+69.69%
Lirot AI
במסלול מדד s&p500 בתוך המקיפה יש 9 קרנות, נכון ל-09/2026. חציון התשואה ב-12 חודשים עומד על 7.1%, וב-36 חודשים על 41.0%. הפער בין הרבע העליון לרבע התחתון ב-12 החודשים האחרונים צר, והוא גדול יותר מהפער שנמדד לאורך 36 חודשים. החלון החזק בקבוצה הוא 36 חודשים, והחלש הוא 24 חודשים. שלוש החברות הגדולות מחזיקות 62.2% מהנכסים בקבוצה, והקרן המובילה ב-12 חודשים היא אינפיניטי מקיפה עוקב מדד S&P 500 עם 7.5%.
לכל הקופות במסלול מדד s&p500

קרן פנסיה מקיפה — הלכתי

מציג 9/9 קופות מובילות

הלכתי: השוואת 9 קרנות לפי תשואה
שם
‎+1.36%‎+7.30%‎+36.32%
‎+1.30%———
‎+0.83%‎+8.96%‎+47.01%‎+56.96%
‎+0.60%‎+7.95%‎+44.57%‎+53.16%
‎+0.57%‎+7.52%‎+45.28%‎+54.72%
‎+0.48%‎+7.30%‎+44.06%‎+52.90%
‎+0.45%‎+7.36%‎+43.61%‎+51.12%
‎+0.15%‎+6.71%‎+41.61%‎+47.53%
‎-0.34%‎+6.08%‎+38.72%‎+41.36%
ממוצע‎+0.60%‎+7.40%‎+42.65%‎+51.11%
Lirot AI
במסלול הלכתי יש 9 קרנות, נכון ל-09/2026. חציון התשואה ב-12 חודשים עומד על 10.8%, וחציון ה-36 חודשים על 43.8%. הפיזור בין הקרנות גדול יותר בשנה האחרונה מאשר בשלוש השנים האחרונות. החלון החזק ביותר בקבוצה הוא 36 חודשים, עם 12.9% בשנה, והחלש ביותר הוא 60 חודשים, עם 8.9% בשנה. שלוש החברות הגדולות מחזיקות 72.9% מהנכסים בקבוצה, וההראל פנסיה - הלכה מובילה ב-12 חודשים עם 13.0%.
לכל הקופות במסלול הלכתי

קרן פנסיה מקיפה — משולב סחיר

מציג 9/9 קופות מובילות

משולב סחיר: השוואת 9 קרנות לפי תשואה
שם
‎+1.75%‎+8.65%‎+22.37%—
‎+0.95%‎+6.52%‎+32.76%—
‎+0.45%‎+8.60%‎+50.48%—
‎+0.41%‎+10.05%‎+98.33%—
‎+0.40%‎+8.94%‎+76.34%—
‎+0.38%‎+8.06%‎+45.46%—
‎+0.30%‎+7.37%‎+45.37%—
‎+0.09%‎+7.87%—
‎-0.04%‎+6.55%‎+41.64%—
ממוצע‎+0.52%‎+8.07%‎+51.59%—
Lirot AI
בקטגוריית משולב סחיר של הקרנות המקיפות יש 9 קרנות, נכון ל-09/2026. חציון התשואה ב-12 חודשים עומד על 11.7%, וב-36 חודשים על 45.4%. הפער בין הרבע העליון לרבע התחתון ב-12 חודשים רחב, והוא גדל בהשוואה לשלוש השנים האחרונות. החלון החזק ביותר הוא 36 חודשים עם 13.3% בשנה, והחלש ביותר הוא 12 חודשים עם 11.7% בשנה. שלוש החברות הגדולות מחזיקות 83.2% מהנכסים בקבוצה, ומיטב הובילה עם 20.0% ב-12 חודשים.
לכל הקופות במסלול משולב סחיר

קרן פנסיה מקיפה — מניות סחיר

מציג 8/8 קופות מובילות

מניות סחיר: השוואת 8 קרנות לפי תשואה
שם
‎+3.57%‎+12.52%——
‎+0.79%‎+13.05%——
‎+0.65%‎+7.78%——
‎+0.61%‎+10.75%——
‎+0.48%——
‎+0.40%‎+7.84%——
‎+0.37%‎+9.41%——
‎-0.37%———
ממוצע‎+0.81%‎+10.23%——
Lirot AI
בקטגוריית מניות סחיר שבמסלול הפנסיה המקיפה יש 8 הקרנות, נכון ל-09/2026. החציון ב-12 חודשים עומד על 17.7%, ואין עדיין נתון חציון ל-36 חודשים בקבוצה. הפער בין הרבע העליון לרבע התחתון בתשואת 12 החודשים צר, כלומר התשואות של הקרנות קרובות זו לזו. החלון החזק בקבוצה הוא 24 חודשים (24.1% בשנה), והחלש הוא 12 חודשים. בין חברות המנהלות יש ריכוזיות: שלוש החברות הגדולות מחזיקות 73.1% מהנכסים בקבוצה, וכלל מובילה ב-12 חודשים עם 21.4%. לכל חברה בקבוצה קרן אחת בלבד.
לכל הקופות במסלול מניות סחיר

קרן פנסיה מקיפה — מדדי מניות

מציג 8/8 קופות מובילות

מדדי מניות: השוואת 8 קרנות לפי תשואה
שם
‎+5.18%‎+24.19%‎+70.32%
‎+3.75%‎+14.65%‎+54.85%
‎+3.41%‎+8.63%——
‎+3.14%‎+9.94%—
‎+2.97%‎+9.93%——
‎+1.87%‎+13.92%‎+74.92%‎+99.85%
‎+1.26%‎+9.65%‎+37.88%
‎+0.61%‎+12.37%‎+43.03%‎+59.97%
ממוצע‎+2.77%‎+12.91%‎+56.20%‎+79.91%
Lirot AI
בקטגוריית מדדי מניות של הקרנות המקיפות יש 8 קרנות, נכון ל-09/2026. החציון של התשואה ב-12 חודשים עומד על 12.0%, וב-36 חודשים על 54.8%. הפיזור בין הקרנות רחב, אבל הפער הנוכחי צר יותר מהפער לאורך 36 חודשים. החלון החזק ביותר הוא 36 חודשים, עם 15.7% לשנה, והחלש ביותר הוא 24 חודשים, עם 9.7% לשנה. בין החברות המנהלות, שלוש הגדולות מחזיקות 80.1% מהנכסים. הקרן המובילה ב-12 חודשים היא אינפיניטי מקיפה עוקב מדדי מניות עם 24.7%, והנכסים שלה קטנים בהרבה מהנכסים של החברות הגדולות.
לכל הקופות במסלול מדדי מניות
הלכתי למקבלי קצבה: השוואת 8 קרנות לפי תשואה
שם
‎+0.81%‎+7.15%‎+35.31%‎+50.02%
‎+0.79%‎+5.99%‎+30.70%‎+46.98%
‎+0.77%‎+6.34%‎+32.46%‎+49.27%
‎+0.42%‎+3.95%‎+20.18%‎+29.81%
‎+0.41%‎+3.60%‎+18.69%‎+27.72%
‎+0.30%‎+4.87%——
‎+0.28%‎+5.58%‎+29.86%‎+47.29%
‎+0.25%‎+3.12%‎+16.48%‎+25.87%
ממוצע‎+0.50%‎+5.07%‎+26.24%‎+39.57%
Lirot AI
במסלול הלכתי למקבלי קצבה יש 8 קרנות, נכון ל-09/2026. חציון התשואה ב-12 חודשים הוא 6.7%, וב-36 חודשים 29.9%. הפער בין הרבע העליון לרבע התחתון ב-12 חודשים צר יחסית, ובשנה האחרונה הקרנות קרובות זו לזו יותר מאשר בשלוש השנים האחרונות. החלון החזק ביותר הוא 36 חודשים, בכ-9.1% בשנה, והחלש ביותר הוא 12 חודשים, בכ-6.7% בשנה. לפי חברה מנהלת, מיטב מובילה עם 9.4% ב-12 חודשים, והראל, הגדולה בנכסים, מציגה 5.7%. שלוש החברות הגדולות מחזיקות 91.3% מהנכסים בקבוצה.
לכל הקופות במסלול הלכתי למקבלי קצבה

קרן פנסיה מקיפה — 60 ומעלה

מציג 8/8 קופות מובילות

60 ומעלה: השוואת 8 קרנות לפי תשואה
שם
‎+0.72%‎+6.46%‎+35.98%
‎+0.40%‎+6.25%‎+31.26%‎+37.82%
‎+0.39%‎+7.28%‎+35.29%‎+43.66%
‎+0.36%‎+7.43%‎+35.44%
‎+0.28%‎+6.18%‎+35.91%‎+44.62%
‎+0.24%‎+5.77%‎+32.49%‎+39.92%
‎+0.15%‎+5.47%‎+34.30%‎+42.03%
‎-0.22%‎+4.58%‎+29.25%‎+36.15%
ממוצע‎+0.29%‎+6.18%‎+33.74%‎+40.70%
Lirot AI
במסלול 60 ומעלה שבקרנות המקיפות יש 8 קרנות, נכון ל-09/2026. החציון ב-12 חודשים עומד על 8.8%, וב-36 חודשים על 34.8%. הפער בין הרבע העליון לרבע התחתון ב-12 חודשים צר יחסית, וצר יותר ממה שהיה לאורך 36 חודשים. החלון החזק ביותר הוא 36 חודשים עם 10.5% בשנה, והחלש ביותר הוא 60 חודשים עם 7.1% בשנה. שלוש החברות הגדולות מחזיקות 58% מהנכסים בקבוצה, והקרן המובילה ב-12 חודשים היא כלל פנסיה לבני 60 ומעלה עם 10.2%.
לכל הקופות במסלול 60 ומעלה

קרן פנסיה מקיפה — 50-60

מציג 8/8 קופות מובילות

50-60: השוואת 8 קרנות לפי תשואה
שם
‎+0.74%‎+8.44%‎+42.04%‎+52.26%
‎+0.70%‎+8.19%‎+45.61%
‎+0.59%‎+10.03%‎+49.18%
‎+0.55%‎+9.45%‎+48.00%‎+57.86%
‎+0.54%‎+7.61%‎+48.22%‎+59.20%
‎+0.51%‎+8.06%‎+47.22%‎+58.97%
‎+0.44%‎+7.58%‎+43.90%‎+53.93%
‎+0.12%‎+7.04%‎+44.39%‎+50.00%
ממוצע‎+0.52%‎+8.30%‎+46.07%‎+55.37%
Lirot AI
במסלול 50-60 של הקרנות המקיפות יש 8 קרנות, נכון ל-09/2026. חציון התשואה ב-12 חודשים עומד על 11.7%, וב-36 חודשים על 46.4%. הפער בין הרבע העליון לרבע התחתון ב-12 חודשים צר, ומגמתו כמעט לא השתנה לאורך השנה. החלון החזק בקבוצה הוא 36 חודשים, והחלש הוא 60 חודשים. שלוש החברות המנהלות הגדולות מחזיקות 59.9% מהנכסים במסלול. הקרן המובילה ב-12 חודשים היא כלל פנסיה לבני 50-60, עם תשואה של 13.5%.
לכל הקופות במסלול 50-60

קרן פנסיה מקיפה — 50 ומטה

מציג 8/8 קופות מובילות

50 ומטה: השוואת 8 קרנות לפי תשואה
שם
‎+1.14%‎+8.85%‎+51.56%
‎+1.01%‎+9.93%‎+48.24%‎+58.87%
‎+0.78%‎+8.32%‎+53.29%‎+66.38%
‎+0.73%‎+11.48%‎+56.81%
‎+0.64%‎+10.20%‎+53.54%‎+64.51%
‎+0.59%‎+8.97%‎+52.70%‎+63.86%
‎+0.48%‎+8.67%‎+49.72%‎+60.39%
‎+0.25%‎+8.10%‎+49.37%‎+54.24%
ממוצע‎+0.70%‎+9.31%‎+51.90%‎+61.38%
Lirot AI
בקטגוריית 50 ומטה במסלול של הקרנות המקיפות יש 8 קרנות, נכון ל-09/2026. חציון התשואה ב-12 חודשים עומד על 13.2%, וחציון ב-36 חודשים על 52.1%. הפער בין הקרנות בתשואה ל-12 חודשים גדל מעט לעומת שלוש השנים האחרונות. החלון עם הערך השנתי הגבוה ביותר הוא 24 חודשים, עם 15.0% בשנה, והנמוך ביותר הוא 60 חודשים, עם 10.1% בשנה. בין החברות המנהלות, מור מציגה 15.3% ב-12 חודשים, ואלטשולר שחם מציגה 10.1%, הנמוך ביותר בטבלה.
לכל הקופות במסלול 50 ומטה

קרן פנסיה מקיפה — אשראי ואג״ח

מציג 7/7 קופות מובילות

אשראי ואג״ח: השוואת 7 קרנות לפי תשואה
שם
‎+0.34%‎+4.39%‎+26.40%
‎+0.12%‎+4.17%‎+24.36%‎+37.62%
‎+0.12%‎+3.41%‎+20.79%‎+26.94%
‎+0.11%‎+3.99%‎+19.24%‎+22.81%
‎+0.07%‎+4.10%‎+22.64%‎+26.90%
‎+0.03%‎+3.71%‎+22.09%‎+28.82%
‎-0.07%‎+3.35%‎+20.16%‎+22.96%
ממוצע‎+0.10%‎+3.88%‎+22.24%‎+27.67%
Lirot AI
במסלול אשראי ואג״ח של הקרנות המקיפה יש 7 קרנות, נכון ל-09/2026. חציון התשואה ב-12 חודשים עומד על 5.2%, וחציון התשואה ב-36 חודשים על 22.1%. הפער בין הרבע העליון לרבע התחתון בתשואה ל-12 חודשים צר יחסית, והוא מצטמצם לעומת הפיזור לאורך שלוש השנים האחרונות. החלון החזק בקבוצה הוא 36 חודשים עם 6.9% בשנה, והחלש הוא 60 חודשים עם 4.9% בשנה. הקרן המובילה ב-12 חודשים היא מור פנסיה מקיפה - אשראי ואג"ח עם 6.0%, ושלוש החברות הגדולות מחזיקות 56.7% מהנכסים בקבוצה.
לכל הקופות במסלול אשראי ואג״ח

קרן פנסיה מקיפה — זכאים קיימים

מציג 6/6 קופות מובילות

זכאים קיימים: השוואת 6 קרנות לפי תשואה
שם
‎+0.71%‎+4.59%‎+21.48%‎+34.59%
‎+0.70%‎+4.63%‎+22.31%‎+40.60%
‎+0.70%‎+4.63%‎+22.06%‎+36.16%
‎+0.62%‎+4.77%‎+20.20%‎+34.35%
‎+0.58%‎+4.99%‎+23.33%‎+40.00%
‎+0.53%‎+4.00%‎+19.88%‎+31.40%
ממוצע‎+0.64%‎+4.60%‎+21.55%‎+36.18%
Lirot AI
במסלול זכאים קיימים של מקיפה יש 6 קרנות, נכון ל-09/2026. חציון התשואה ב-12 חודשים עומד על 5.4%, וב-36 חודשים על 21.8%. הפיזור בין הקרנות צר, והוא מצטמצם לעומת שלוש השנים האחרונות. החלון החזק בקבוצה הוא 36 חודשים עם 6.8% בשנה, והחלש הוא 12 חודשים עם 5.4% בשנה. בין המנהלים, כלל מובילה ב-12 חודשים עם 5.7%, ומיטב נמצאת בתחתית עם 4.8%. שלושה מנהלים מחזיקים 92.8% מהנכסים בקבוצה.
לכל הקופות במסלול זכאים קיימים

קרן פנסיה מקיפה — כספי שקלי

מציג 5/5 קופות מובילות

כספי שקלי: השוואת 5 קרנות לפי תשואה
שם
‎+0.54%‎+3.83%‎+16.50%
‎+0.52%‎+3.86%‎+16.82%‎+25.33%
‎+0.51%‎+4.20%‎+18.09%‎+27.73%
‎+0.51%‎+3.77%‎+16.72%‎+25.38%
‎+0.47%‎+3.85%‎+16.85%‎+24.93%
ממוצע‎+0.51%‎+3.90%‎+17.00%‎+25.84%
Lirot AI
בקטגוריית כספי שקלי של הקרנות המקיפות יש 5 קרנות, נכון ל-09/2026. החציון של התשואה ב-12 חודשים עומד על 4.9%, וב-36 חודשים על 16.8%. הפער בין הרבע העליון לרבע התחתון בתשואה ב-12 חודשים צר, והוא התרחב מעט לעומת שלוש השנים האחרונות. החלון החזק ביותר בקבוצה הוא 36 חודשים, והחלש ביותר הוא 60 חודשים. שלוש החברות הגדולות מחזיקות 80.2% מהנכסים במסלול, וכלל פנסיה כספי (שקלי) מובילה ב-12 חודשים עם 5.2%.
לכל הקופות במסלול כספי שקלי

קרן פנסיה מקיפה — כללי

מציג 5/5 קופות מובילות

כללי: השוואת 5 קרנות לפי תשואה
שם
‎+0.86%‎+8.90%‎+42.27%‎+53.27%
‎+0.86%‎+8.77%‎+42.39%‎+53.48%
‎+0.64%‎+9.23%‎+47.30%‎+57.23%
‎+0.56%‎+8.05%‎+44.40%‎+57.91%
‎+0.55%‎+8.04%‎+45.69%‎+58.63%
ממוצע‎+0.69%‎+8.60%‎+44.41%‎+56.11%
Lirot AI
במסלול כללי של מקיפה יש 5 קרנות, נכון ל-09/2026. חציון התשואה ב-12 החודשים האחרונים הוא 12.6%, וחציון 36 החודשים הוא 44.4%. הפיזור בתשואות ל-12 חודשים הוא פער צר, והוא מצטמצם לעומת שלוש השנים האחרונות. בחלון של 24 חודשים הקבוצה חזקה ביותר, עם 13.5% בשנה, ובחלון של 60 חודשים היא חלשה ביותר, עם 9.5% בשנה. שלוש החברות המנהלות הגדולות מחזיקות 80.7% מהנכסים בקבוצה, והקרן המובילה ב-12 חודשים היא כלל פנסיה כללי עם 13.5%.
לכל הקופות במסלול כללי

קרן פנסיה מקיפה — אג״ח סחיר

מציג 5/5 קופות מובילות

אג״ח סחיר: השוואת 5 קרנות לפי תשואה
שם
‎+0.71%‎-2.03%——
‎+0.28%‎+4.16%——
‎+0.15%‎+4.94%——
‎+0.03%‎+3.68%——
‎0.00%‎+3.68%——
ממוצע‎+0.23%‎+2.89%——
Lirot AI
במסלול אג״ח סחיר שבמקיפה יש 5 קרנות, נכון ל-09/2026. חציון התשואה ב-12 חודשים עומד על 5.0%, והפיזור בין הקרנות צר יחסית. החלון החזק ביותר בקבוצה הוא 24 חודשים, עם תשואה שנתית חציונית של 7.2%, והחלש ביותר הוא 12 חודשים. הקרן של הפניקס מובילה עם 8.3% ב-12 חודשים, ואילו הקרן של מיטב נמצאת בתחתית עם -3.2%.
לכל הקופות במסלול אג״ח סחיר

קרן פנסיה מקיפה — מדדי אג״ח

מציג 4/4 קופות מובילות

מדדי אג״ח: השוואת 4 קרנות לפי תשואה
שם
‎+0.21%‎-2.79%——
‎+0.09%‎-2.63%——
‎-0.01%‎-2.95%——
‎-0.24%‎-3.54%‎+2.64%‎+7.57%
ממוצע‎+0.01%‎-2.98%‎+2.64%‎+7.57%
Lirot AI
במסלול מדדי אג״ח של הקרנות המקיפות יש 4 קרנות, נכון ל-09/2026. חציון התשואה ב-12 החודשים עומד על -4.5%, וזהו החלון החלש בקבוצה. הפער בין הרבע התחתון לרבע העליון צר: הרבע התחתון הגיע עד -4.8% והעליון עד -4.2%, כלומר התשואות של הקרנות קרובות זו לזו. בין החברות המנהלות, הראל הציגה תשואה של -3.8% ב-12 החודשים, והפניקס הציגה -5.1%. שלוש החברות הגדולות מחזיקות 97.6% מסך הנכסים בקבוצה.
לכל הקופות במסלול מדדי אג״ח

קרן פנסיה מקיפה — קיימות

מציג 3/3 קופות מובילות

קיימות: השוואת 3 קרנות לפי תשואה
שם
‎-0.41%‎+9.53%‎+41.10%—
‎-1.89%‎+5.50%‎+14.88%—
‎-2.33%‎+1.97%‎+11.01%—
ממוצע‎-1.54%‎+5.67%‎+22.33%—
Lirot AI
במסלול קיימות שבמקיפה יש 3 קרנות פתוחות, נכון ל-09/2026. החציון של הקבוצה עומד על 5.1% ב-12 החודשים האחרונים ועל 14.9% ב-36 חודשים. הפער בין הרבע העליון לרבע התחתון בתשואות ל-12 חודשים רחב, והוא מתרחב מעט לעומת שלוש השנים האחרונות. החלון החזק בקבוצה הוא 12 חודשים, והחלש הוא 24 חודשים. מיטב פנסיה מקיפה קיימות מציגה את התשואה הגבוהה ביותר בשני החלונות, עם 12.7% ב-12 חודשים ו-41.1% ב-36 חודשים, וגם את הנכסים הגדולים ביותר, 334.7 מיליון ש"ח.
לכל הקופות במסלול קיימות

קרן פנסיה מקיפה — אגח

מציג 1/1 קופות מובילות

אגח: השוואת 1 קרנות לפי תשואה
שם
‎+0.15%‎+3.44%——
ממוצע‎+0.15%‎+3.44%——
Lirot AI
במסלול אגח של הקרנות המקיפות יש קרן אחת, נכון ל-09/2026. חציון התשואה ב-12 חודשים עומד על 4.5%, ואין נתון חציון ל-36 חודשים. מכיוון שיש קרן אחת בלבד, אין כאן פער בין קרנות חזקות לחלשות. החלון החזק ביותר הוא 24 חודשים עם 5.6% בשנה, והחלש ביותר הוא 12 חודשים עם 4.5% בשנה. החברה המנהלת היחידה בקטגוריה היא מנורה, וזו גם הקרן היחידה בה.
לכל הקופות במסלול אגח

קרן פנסיה כללית — מקבלי קצבה

מציג 10/19 קופות מובילות

מקבלי קצבה: השוואת 10 קרנות לפי תשואה
שם
‎+0.58%‎+10.33%——
‎+0.15%‎+7.16%‎+39.66%‎+38.32%
‎+0.13%‎+7.32%‎+34.05%—
‎+0.10%‎+10.37%——
‎+0.03%‎+6.70%——
‎+0.01%‎+4.02%——
‎-0.09%‎+5.42%‎+37.80%‎+36.04%
‎-0.11%‎+4.43%‎+27.35%‎+27.93%
‎-0.12%‎+5.43%‎+30.77%‎+27.89%
‎-0.24%‎+1.12%‎+8.88%‎+1.63%
ממוצע‎-0.27%‎+4.18%‎+21.46%‎+14.65%
Lirot AI
בקטגוריית מקבלי קצבה של כללית יש 19 קרנות, נכון ל-09/2026. חציון התשואה ב-12 חודשים עומד על 5.4%, וחציון ב-36 חודשים על 17.7%. הפער בין הרבע העליון לרבע התחתון ב-12 חודשים רחב, והוא צר יותר מזה שב-36 חודשים. החלון החזק ביותר בקבוצה הוא 24 חודשים (6.3% בשנה), והחלש ביותר הוא 60 חודשים (1.2% בשנה). שלושה מנהלים מחזיקים 64.8% מסך הנכסים בקטגוריה. הקרן המובילה ב-12 חודשים היא מיטב פנסיה כללית עוקב מדדים למקבלי קצבה, עם 15.1%.
לכל הקופות במסלול מקבלי קצבה

קרן פנסיה כללית — מדדי מניות

מציג 10/10 קופות מובילות

מדדי מניות: השוואת 10 קרנות לפי תשואה
שם
‎+6.18%‎+28.33%‎+91.45%—
‎+4.83%‎+18.37%‎+71.75%
‎+4.25%‎+9.57%——
‎+4.23%‎+9.93%—
‎+3.92%‎+11.42%—
‎+3.68%‎+11.35%——
‎+3.38%‎+8.93%—
‎+2.20%‎+16.99%——
‎+1.35%‎+11.02%‎+44.89%—
‎+0.40%‎+14.58%‎+49.29%‎+62.65%
ממוצע‎+3.44%‎+14.05%‎+64.34%‎+62.65%
Lirot AI
במסלול מדדי מניות בכללית יש 10 הקרנות, נכון ל-09/2026. חציון התשואה ב-12 חודשים עומד על 10.5%. הפיזור בין הקרנות רחב, והפער בין הרבע העליון לרבע התחתון גדל בשנה האחרונה לעומת הטווח הארוך יותר. בחלון של 24 חודשים החציון השנתי הנמוך ביותר בקבוצה, 10.2%. בין החברות המנהלות יש הבדל ניכר: אינפיניטי הובילה ב-12 חודשים עם 31.2%, ואילו מגדל, החברה הגדולה בקבוצה, נמצאת בתחתית הטבלה. שלוש החברות הגדולות מחזיקות 86.5% מהנכסים במסלול.
לכל הקופות במסלול מדדי מניות

קרן פנסיה כללית — מניות

מציג 9/9 קופות מובילות

מניות: השוואת 9 קרנות לפי תשואה
שם
‎+0.83%‎+12.81%‎+78.82%‎+78.72%
‎+0.70%‎+16.00%‎+88.99%
‎+0.54%‎+13.82%‎+81.53%
‎+0.46%‎+11.58%‎+79.75%‎+80.04%
‎+0.45%‎+11.62%‎+81.04%‎+81.19%
‎+0.42%‎+10.47%——
‎+0.32%‎+10.73%‎+80.35%‎+77.91%
‎+0.18%‎+11.45%‎+77.95%—
‎+0.12%‎+10.19%‎+69.77%‎+60.64%
ממוצע‎+0.45%‎+12.07%‎+79.78%‎+75.70%
Lirot AI
במסלול מניות של כללית יש 9 קופות, נכון ל-09/2026.
החציון של הקופות ב-12 חודשים עומד על 18.7%, וב-36 חודשים על 80.1%.
הפיזור בין התשואות ב-12 חודשים צר יחסית, והוא רחב יותר בשנה האחרונה מאשר בשלוש השנים האחרונות.
החלון החזק בקבוצה הוא 24 חודשים עם 21.9% בשנה, והחלש הוא 60 חודשים עם 12.3% בשנה.
שלושה מנהלים מחזיקים 62.6% מהנכסים בקבוצה, ומור מובילה ב-12 חודשים עם 22.8%.
לכל הקופות במסלול מניות
פרישה בשנה מסויימת: השוואת 9 קרנות לפי תשואה
שם
‎+0.11%‎+7.98%‎+50.09%‎+53.42%
‎+0.02%‎+6.75%‎+41.29%‎+44.32%
‎-0.17%‎+5.66%‎+33.24%‎+34.70%
————
————
————
————
————
————
ממוצע‎-0.01%‎+6.80%‎+41.54%‎+44.15%
Lirot AI
במסלול פרישה בשנה מסויימת של כללית יש 9 קרנות, נכון ל-09/2026. חציון התשואה ב-12 חודשים עומד על 10.8%, וב-36 חודשים על 41.3%. הפיזור בין הרבע העליון לרבע התחתון בתשואת 12 חודשים הוא פער צר יחסית, וקטן מעט מזה של 36 חודשים. החלון החזק בקבוצה הוא 24 חודשים עם 12.5% בשנה, והחלש הוא 60 חודשים עם 7.6% בשנה. הדפוס הבולט הוא שכל הקרנות במסלול מנוהלות על ידי מנורה, והקרן מנורה מבטחים משלימה מסלול לבני 50 ומטה הובילה ב-12 חודשים עם 12.8%.
לכל הקופות במסלול פרישה בשנה מסויימת

קרן פנסיה כללית — מדדים גמיש

מציג 9/9 קופות מובילות

מדדים גמיש: השוואת 9 קרנות לפי תשואה
שם
‎+2.04%‎+1.42%‎+10.60%—
‎+1.33%‎+4.07%‎+34.33%—
‎+1.30%‎+3.81%‎+24.32%—
‎+0.72%‎+0.75%‎+9.97%—
‎+0.58%‎+0.84%‎+15.35%—
‎+0.42%‎+10.39%——
‎+0.30%‎+0.98%‎+10.24%—
‎+0.10%‎+7.11%‎+44.84%—
‎-0.13%‎+6.37%‎+39.90%—
ממוצע‎+0.74%‎+3.97%‎+23.69%—
Lirot AI
במסלול מדדים גמיש יש 9 הקרנות, נכון ל-09/2026. חציון התשואה ב-12 חודשים עומד על 2.8%. חציון התשואה ב-36 חודשים עומד על 19.8%. הפער בין הרבע העליון לרבע התחתון ב-12 חודשים רחב, והוא גדל לעומת הפיזור לאורך 36 חודשים. החלון החזק ביותר של הקבוצה הוא 36 חודשים, והחלש ביותר הוא 24 חודשים. שלושת המנהלים הגדולים מחזיקים 70.6% מהנכסים בקבוצה, והקרן המובילה ב-12 חודשים היא אינפיניטי פנסיה כללית עוקב מדדים גמיש עם 13.6%.
לכל הקופות במסלול מדדים גמיש

קרן פנסיה כללית — משולב סחיר

מציג 9/9 קופות מובילות

משולב סחיר: השוואת 9 קרנות לפי תשואה
שם
‎+1.59%‎+6.95%‎+15.97%—
‎+0.58%‎+5.21%‎+31.18%—
‎+0.16%‎+11.63%‎+133.39%—
‎+0.07%‎+6.99%‎+43.23%—
‎-0.06%‎+7.13%‎+44.66%—
‎-0.07%‎+8.00%‎+73.15%—
‎-0.27%‎+5.84%‎+39.97%—
‎-0.76%‎+5.25%‎+37.05%—
‎-1.00%‎+4.24%——
ממוצע‎+0.03%‎+6.81%‎+52.32%—
Lirot AI
במסלול משולב סחיר של כללית יש 9 הקרנות, נכון ל-09/2026. חציון התשואה ב-12 חודשים עומד על 10.3%, וב-36 חודשים על 41.6%. הפער בין הרבע העליון לרבע התחתון ב-12 חודשים רחב, והוא גדול יותר מהפער שהיה בתקופה של 36 חודשים. החלון החזק בקבוצה הוא 24 חודשים, והחלש ביותר הוא 12 חודשים. שלוש החברות הגדולות מחזיקות 84.2% מהנכסים בקבוצה, ומיטב מובילה בתשואה ב-12 חודשים עם 25.9%.
לכל הקופות במסלול משולב סחיר

קרן פנסיה כללית — מדד s&p500

מציג 9/9 קופות מובילות

מדד s&p500: השוואת 9 קרנות לפי תשואה
שם
‎+2.21%‎+7.54%——
‎+2.20%‎+8.06%—
‎+2.17%‎+7.96%‎+47.19%‎+76.21%
‎+2.14%‎+7.96%‎+47.16%‎+78.82%
‎+2.09%‎+7.98%‎+47.49%‎+75.07%
‎+2.09%‎+7.87%‎+46.63%
‎+2.07%‎+7.80%‎+46.87%‎+75.02%
‎+2.05%‎+7.37%—
‎+1.98%‎+8.04%‎+47.26%
ממוצע‎+2.11%‎+7.84%‎+47.10%‎+76.28%
Lirot AI
במסלול מדד s&p500 של הקרנות כללית יש 9 קרנות, נכון ל-09/2026. חציון התשואה ב-12 חודשים עומד על 7.3%, וב-36 חודשים על 47.2%. הפער בין הרבע העליון לרבע התחתון של התשואות ב-12 חודשים רחב יותר מאשר בטווח של 36 חודשים. החלון החזק בקבוצה הוא 36 חודשים עם 13.7% בשנה, והנמוך ביותר הוא 24 חודשים עם 5.9% בשנה. שלושת המנהלים הגדולים מחזיקים 68.8% מנכסי הקבוצה.
לכל הקופות במסלול מדד s&p500

קרן פנסיה כללית — מניות סחיר

מציג 8/8 קופות מובילות

מניות סחיר: השוואת 8 קרנות לפי תשואה
שם
‎+4.63%‎+15.14%——
‎+0.50%‎+14.67%——
‎+0.47%‎+9.53%——
‎+0.38%‎+12.30%——
‎+0.14%‎+8.64%——
‎+0.13%——
‎+0.07%‎+10.25%——
‎-0.80%———
ממוצע‎+0.69%‎+11.75%——
Lirot AI
במסלול מניות סחיר של כללית יש 8 קרנות, נכון ל-09/2026. חציון התשואה ב-12 חודשים עומד על 22.4%, ובטווח של 36 חודשים אין עדיין חציון לקבוצה. הפיזור בין הקרנות צר יחסית: הרבע העליון והרבע התחתון קרובים זה לזה. החלון החזק בקבוצה הוא 24 חודשים, בקצב שנתי של 29.2%, והחלש הוא 12 חודשים, בקצב שנתי של 22.4%. הנכסים מרוכזים אצל מעט חברות, כששלוש החברות הגדולות מחזיקות 71.4% מהם. הקרן המובילה ב-12 חודשים היא כלל פנסיה משלימה מניות סחיר, עם 26.6%.
לכל הקופות במסלול מניות סחיר

קרן פנסיה כללית — 50 ומטה

מציג 8/8 קופות מובילות

50 ומטה: השוואת 8 קרנות לפי תשואה
שם
‎+0.49%‎+11.35%‎+56.46%
‎+0.40%‎+8.64%‎+48.78%‎+49.57%
‎+0.20%‎+9.74%‎+52.87%‎+52.20%
‎+0.15%‎+9.37%‎+53.34%
‎+0.12%‎+7.24%‎+50.62%‎+50.00%
‎+0.12%‎+7.87%‎+48.35%‎+49.22%
‎+0.09%‎+7.84%‎+51.22%‎+51.76%
‎-0.42%‎+6.51%‎+46.04%‎+40.60%
ממוצע‎+0.14%‎+8.57%‎+50.96%‎+48.89%
Lirot AI
במסלול 50 ומטה בכללית יש 8 קרנות, נכון ל-09/2026. חציון התשואה ב-12 חודשים עומד על 12.8%, וב-36 חודשים על 50.9%. הפער בין הרבע העליון לתחתון ב-12 החודשים האחרונים גדול יותר מאשר בשלוש השנים האחרונות, בכ-1.5 נקודות בשנה. החלון החזק ביותר הוא 36 חודשים, בכ-14.7% בשנה, והחלש ביותר הוא 60 חודשים, בכ-8.4% בשנה. שלוש החברות המנהלות הגדולות מחזיקות 67.9% מהנכסים בקבוצה, והקרנות מתפזרות בין שמונה חברות.
לכל הקופות במסלול 50 ומטה

קרן פנסיה כללית — 50-60

מציג 8/8 קופות מובילות

50-60: השוואת 8 קרנות לפי תשואה
שם
‎+0.51%‎+7.65%‎+45.02%
‎+0.26%‎+9.11%‎+47.65%
‎+0.19%‎+8.59%‎+45.79%‎+45.19%
‎+0.05%‎+6.85%‎+42.19%‎+42.42%
‎0.00%‎+7.20%‎+40.55%‎+40.74%
‎-0.03%‎+6.74%‎+45.06%‎+45.64%
‎-0.20%‎+5.73%‎+43.49%‎+40.32%
‎-0.59%‎+5.81%‎+40.84%‎+37.28%
ממוצע‎+0.02%‎+7.21%‎+43.82%‎+41.93%
Lirot AI
במסלול 50-60 של כללית יש 8 קרנות, נכון ל-09/2026. חציון התשואה ב-12 חודשים עומד על 11.0%, וב-36 חודשים על 44.3%. הפער בין הרבע העליון לרבע התחתון בתשואה ל-12 חודשים צר יחסית, ומעט רחב יותר מזה שנמדד לאורך שלוש השנים. החלון החזק ביותר הוא 36 חודשים עם 13.0% בשנה, והחלש ביותר הוא 60 חודשים עם 7.2% בשנה. בתוך המסלול, שלוש החברות הגדולות מחזיקות ב-69.2% מהנכסים, והקרן המובילה ב-12 חודשים היא כלל פנסיה משלימה לבני 50 עד 60 עם 12.8%.
לכל הקופות במסלול 50-60

קרן פנסיה כללית — 60 ומעלה

מציג 8/8 קופות מובילות

60 ומעלה: השוואת 8 קרנות לפי תשואה
שם
‎+0.35%‎+6.63%‎+34.07%—
‎+0.21%‎+7.04%‎+34.73%
‎0.00%‎+6.52%‎+33.89%‎+31.58%
‎-0.14%‎+5.12%‎+31.41%‎+29.50%
‎-0.24%‎+4.79%‎+33.21%‎+33.36%
‎-0.43%‎+4.65%‎+29.13%‎+26.81%
‎-0.51%‎+3.29%‎+29.51%‎+26.11%
‎-0.71%‎+3.82%‎+26.90%‎+23.71%
ממוצע‎-0.18%‎+5.23%‎+31.61%‎+28.51%
Lirot AI
במסלול 60 ומעלה של כללית יש 8 הקרנות, נכון ל-09/2026. חציון התשואה המצטברת ב-12 חודשים עומד על 7.8%, וב-36 חודשים על 32.3%. הפער בין הרבע העליון לרבע התחתון בתשואות ה-12 חודשים הוא פער רחב, והוא הולך וגדל: בשנה האחרונה הקרנות מרוחקות זו מזו יותר מאשר לאורך שלוש השנים. החלון החזק בקבוצה הוא 36 חודשים, והחלש הוא 60 חודשים. הנכסים מרוכזים: שלוש החברות הגדולות מחזיקות 69.2% מסך הנכסים, והקרן כלל פנסיה משלימה לבני 60 ומעלה מובילה ב-12 חודשים עם 9.6%.
לכל הקופות במסלול 60 ומעלה

קרן פנסיה כללית — הלכתי

מציג 7/7 קופות מובילות

הלכתי: השוואת 7 קרנות לפי תשואה
שם
‎+1.44%‎+7.08%‎+39.29%—
‎+0.08%‎+6.35%‎+41.24%‎+39.65%
‎0.00%———
‎-0.22%‎+6.29%——
‎-0.33%‎+6.28%‎+36.79%‎+34.07%
‎-0.33%‎+4.86%‎+37.02%‎+38.53%
‎-0.70%‎+5.12%‎+36.96%‎+36.28%
ממוצע‎-0.01%‎+6.00%‎+38.26%‎+37.13%
Lirot AI
במסלול הלכתי של כללית יש 7 קרנות, נכון ל-09/2026. החציון של התשואה ל-12 חודשים עומד על 9.0%, והחציון ל-36 חודשים על 37.0%. הפער בין הרבע העליון של הקרנות לרבע התחתון רחב, ורחב יותר השנה מאשר בטווח של 36 חודשים. החלון שבו התשואה השנתית הגבוהה ביותר היא 24 חודשים, עם 11.4% לשנה, והנמוכה ביותר היא 60 חודשים, עם 6.6% לשנה. שלוש החברות הגדולות מחזיקות 86.3% מהנכסים בקטגוריה, והקרן של מגדל מובילה בתשואה ל-12 חודשים עם 10.4%.
לכל הקופות במסלול הלכתי

קרן פנסיה כללית — אשראי ואג״ח

מציג 6/6 קופות מובילות

אשראי ואג״ח: השוואת 6 קרנות לפי תשואה
שם
‎+0.08%‎+3.33%‎+21.69%—
‎-0.47%‎+2.60%‎+20.68%‎+19.80%
‎-0.48%‎+2.43%‎+17.47%‎+13.14%
‎-0.55%‎+2.87%‎+21.00%‎+29.06%
‎-0.81%‎+1.41%‎+15.80%‎+11.27%
‎-1.02%‎+2.14%——
ממוצע‎-0.54%‎+2.46%‎+19.33%‎+18.32%
Lirot AI
במסלול אשראי ואג״ח של הקופות יש 6 קופות, נכון ל-09/2026. החציון של התשואה המצטברת ב-12 חודשים הוא 4.1%, ובתקופה של 36 חודשים הוא 20.7%. הפיזור בין הקופות בשנה האחרונה צר יחסית, כאשר הרבע העליון נע בין 3.9% ל-4.5%, והפער הולך ומצטמצם. החלון החזק בקבוצה הוא 36 חודשים, עם 6.5% בממוצע לשנה, והחלש הוא 60 חודשים, עם 3.1% בממוצע לשנה. שלוש החברות הגדולות מחזיקות 78.5% מהנכסים בקבוצה. הקופה המובילה ב-12 חודשים היא מור פנסיה כללית - אשראי ואג"ח, עם 5.0%.
לכל הקופות במסלול אשראי ואג״ח

קרן פנסיה כללית — כספי שקלי

מציג 5/5 קופות מובילות

כספי שקלי: השוואת 5 קרנות לפי תשואה
שם
‎+0.33%‎+2.98%‎+13.50%
‎+0.31%‎+3.08%‎+13.80%‎+17.02%
‎+0.29%‎+3.49%‎+15.40%‎+19.70%
‎+0.29%‎+2.97%‎+13.84%‎+17.26%
‎+0.24%‎+3.08%‎+13.90%‎+16.69%
ממוצע‎+0.29%‎+3.12%‎+14.09%‎+17.67%
Lirot AI
במסלול כספי שקלי של כללית יש 5 קופות, נכון ל-09/2026. החציון של התשואה ב-12 חודשים עומד על 4.2%, ושל התשואה ב-36 חודשים על 13.8%. הפער בין הרבע העליון לרבע התחתון בתשואה ל-12 חודשים צר, ומתרחב מעט לעומת שלוש השנים האחרונות. החלון החזק בקבוצה הוא 36 חודשים, והחלש הוא 60 חודשים. הקופה המובילה ב-12 חודשים היא כלל פנסיה משלימה כספי(שקלי), עם 4.5%.
לכל הקופות במסלול כספי שקלי

קרן פנסיה כללית — אג״ח סחיר

מציג 4/4 קופות מובילות

אג״ח סחיר: השוואת 4 קרנות לפי תשואה
שם
‎-0.03%‎+3.19%——
‎-0.25%‎+3.86%——
‎-0.41%‎+2.90%——
‎-0.43%‎+2.90%——
ממוצע‎-0.28%‎+3.21%——
Lirot AI
בקטגוריית אג״ח סחיר של כללית יש 4 קרנות, נכון ל-09/2026. חציון התשואה ב-12 חודשים עומד על 4.8%, ונתון ל-36 חודשים עדיין לא זמין.
הפער בין הרבע העליון לרבע התחתון ב-12 חודשים צר יחסית. כשמשווים את החלונות בצורה שנתית, 24 חודשים הוא החזק ביותר עם 6.9% בשנה, ו-12 חודשים הוא החלש ביותר.
הדפוס הבולט הוא בין החברות המנהלות. לכל אחת מארבע החברות יש קרן אחת בקטגוריה. הפניקס מובילה ב-7.2% ב-12 חודשים, ואילו הראל נמצאת ב-4.5%.
לכל הקופות במסלול אג״ח סחיר

קרן פנסיה כללית — מדדי אג״ח

מציג 4/4 קופות מובילות

מדדי אג״ח: השוואת 4 קרנות לפי תשואה
שם
‎-0.12%‎-6.20%——
‎-0.30%‎-5.55%——
‎-0.38%‎+5.54%——
‎-0.41%‎-5.53%——
ממוצע‎-0.30%‎-2.94%——
Lirot AI
במסלול מדדי אג״ח של כללית יש 4 קרנות, נכון ל-09/2026. חציון התשואה ב-12 חודשים הוא -7.4%, וחציון התשואה ב-36 חודשים אינו זמין. הפער בין הרבע העליון לרבע התחתון בתשואה ל-12 חודשים רחב. ב-12 חודשים הקרן של מור מציגה תשואה חיובית של 2.9%, ושאר הקרנות נעות בין -7.3% ל-8.3%. בחלון של 24 חודשים הקבוצה חזקה יותר, בשיעור של -6.2% בשנה, ובחלון של 12 חודשים היא החלשה יותר. מבין החברות המנהלות, מור היא היחידה עם תשואה חיובית, ואילו הראל, הפניקס ומגדל מציגות תשואות שליליות באותו חלון.
לכל הקופות במסלול מדדי אג״ח
מנייתי למקבלי קצבה: השוואת 4 קרנות לפי תשואה
שם
‎+4.82%———
‎+0.89%‎+7.57%‎+41.94%‎+59.87%
‎+0.59%———
‎+0.18%———
ממוצע‎+1.62%‎+7.57%‎+41.94%‎+59.87%
Lirot AI
במסלול מנייתי למקבלי קצבה יש 4 קופות, נכון ל-09/2026. בחודש האחרון החציון עמד על 0.7%, ובשלושת החודשים האחרונים על 2.4%. התשואות החודשיות נעות בין 0.2% ל-4.8%. לכל הקופות יש נתון מלא לחודש ולשלושה חודשים, ולכן התובנה מבוססת עליהם. מגדל מנהלת שתי מתוך ארבע הקופות, וכמעט כל הנכסים בקטגוריה מרוכזים אצלה.
לכל הקופות במסלול מנייתי למקבלי קצבה
הלכתי למקבלי קצבה: השוואת 4 קרנות לפי תשואה
שם
‎-0.14%‎+3.72%‎+26.34%
‎-0.53%‎+5.27%‎+29.46%
‎-0.98%‎+4.49%‎+31.87%‎+36.06%
‎-1.04%‎+2.98%——
ממוצע‎-0.67%‎+4.12%‎+29.22%‎+36.06%
Lirot AI
במסלול "הלכתי למקבלי קצבה" של כללית יש 4 קרנות, נכון ל-09/2026. החציון של התשואה ב-12 חודשים עומד על 7.3%, וב-36 חודשים על 29.5%. הפער בין הרבע העליון לרבע התחתון ב-12 חודשים רחב, ורחב יותר מהפער שנמדד לאורך שלוש השנים. החלון החזק בקבוצה הוא 24 חודשים, עם תשואה שנתית של 11.8%. בין המנהלים יש פער ניכר: מיטב מובילה ב-12 חודשים עם 10.0%, ואלטשולר שחם עומדת על 4.7%.
לכל הקופות במסלול הלכתי למקבלי קצבה

קרן פנסיה כללית — כללי

מציג 3/3 קופות מובילות

כללי: השוואת 3 קרנות לפי תשואה
שם
‎+0.22%‎+7.19%‎+43.24%‎+44.56%
‎+0.17%‎+8.49%‎+45.67%‎+45.91%
‎+0.11%‎+6.70%‎+37.57%‎+39.05%
ממוצע‎+0.17%‎+7.46%‎+42.16%‎+43.17%
Lirot AI
במסלול כללי של כללית יש 3 קופות, נכון ל-09/2026. חציון התשואה ב-12 חודשים עומד על 11.1%. ב-36 חודשים החציון עומד על 43.2%. הפער בין הקופות החזקות לחלשות ב-12 חודשים צר יחסית, ומעט רחב יותר מזה שנמדד ב-36 חודשים. החלון החזק ביותר הוא 24 חודשים, עם 12.9% בשנה, והחלש ביותר הוא 60 חודשים, עם 7.6% בשנה. בין שלוש החברות המנהלות, כלל מובילה ב-12 חודשים עם 13.1%, והראל נמצאת במקום האחרון עם 10.5%.
לכל הקופות במסלול כללי

קרן פנסיה כללית — קיימות

מציג 3/3 קופות מובילות

קיימות: השוואת 3 קרנות לפי תשואה
שם
‎-1.01%‎+11.08%‎+51.45%—
‎-3.80%‎+0.91%‎+6.23%—
————
ממוצע‎-2.40%‎+6.00%‎+28.84%—
Lirot AI
בקטגוריית קיימות במסלול כללית יש 3 הקרנות, נכון ל-09/2026. החציון של הקבוצה עומד על 10.2% ב-12 חודשים, ועל 28.8% ב-36 חודשים. הפער בין הרבע העליון לרבע התחתון בתשואות ל-12 חודשים צר יותר מהפער ב-36 חודשים, כלומר הקרנות קרובות זו לזו יותר בשנה האחרונה. החלון החזק בקבוצה הוא 12 חודשים, והחלש הוא 24 חודשים, בהתאמה שנתית. בתוך המסלול, מיטב מובילה עם 15.3% ב-12 חודשים, והראל עם 5.1%. ב-36 חודשים מיטב מציגה 51.5% והראל 6.2%.
לכל הקופות במסלול קיימות

קרן פנסיה כללית — שריעה

מציג 1/1 קופות מובילות

שריעה: השוואת 1 קרנות לפי תשואה
שם
‎+3.81%‎+12.51%‎+50.40%—
ממוצע‎+3.81%‎+12.51%‎+50.40%—
Lirot AI
בקטגוריית שריעה של כללית פועלת קרן אחת נכון ל-09/2026. חציון התשואה ב-12 חודשים עומד על 12.1%, וב-36 חודשים על 50.4%. מכיוון שיש קרן אחת בלבד, אין בקטגוריה פיזור בין קרנות, והרבע העליון והתחתון זהים. על בסיס שנתי, החלון החזק ביותר הוא 36 חודשים עם 14.6%, והחלש ביותר הוא 24 חודשים עם 9.1%. כל הנכסים בקטגוריה מנוהלים על ידי הפניקס, וההפקדות נטו של הקרן הסתכמו ב-575 מיליוני ש"ח.
לכל הקופות במסלול שריעה