תשואות קופות גמל
טבלת תשואות קופות גמל בכל מסלולי ההשקעה: דירוג הקופות לפי תשואה בחודש האחרון, מתחילת השנה, ב-3 וב-5 השנים האחרונות. מתעדכן מדי חודש.
תשואות הקופות
קופת גמל 60 ומעלה
מציג 10/30 קופות מובילות
| שם | ||||
|---|---|---|---|---|
| תגמולים האוניברסיטה העברית 60 ומעלה | +0.17% | +4.68% | +26.36% | +27.36% |
| עירית ת"א תגמולים מסלול לבני 60 ומעלה | +0.14% | +5.27% | +31.45% | +29.61% |
| תעשיה אוירית מסלול לבני 60 ומעלה | +0.11% | +4.87% | +30.24% | +28.31% |
| אל על 60 ומעלה | +0.06% | +5.63% | +32.06% | +33.02% |
| עוצ"מ - מסלול לבני 60 ומעלה | +0.06% | +7.58% | +32.69% | +29.18% |
| מחר גמל לבני 60 ומעלה | +0.06% | +4.94% | +30.76% | +30.53% |
| הפניקס גמל לבני 60 ומעלה | +0.02% | +4.76% | +32.33% | +32.30% |
| קופת גמל עמ"י 60 ומעלה | +0.02% | +5.27% | +30.68% | +28.14% |
| הנדסאים גמל - 60 ומעלה | +0.02% | +5.55% | +33.94% | +34.85% |
| אנליסט גמל מסלול לבני 60 ומעלה | 0.00% | +5.19% | +31.48% | +31.16% |
| ממוצע | -0.13% | +4.93% | +29.70% | +29.32% |
Lirot AI
במסלול 60 ומעלה של הקופות יש 30 קופות, נכון ל-09/2026. בקופות הרגילות של המסלול החציון ב-12 חודשים הוא 8.0%. לאורך 36 חודשים החציון הוא 31.0%. הפער בין הרבע העליון לרבע התחתון בתשואה ל-12 חודשים הוא צר, וצר יותר מהפער לאורך 36 חודשים. החלון החזק ביותר בקבוצה הוא 24 חודשים, והחלש ביותר הוא 60 חודשים. שלוש החברות הגדולות מחזיקות 47.5% מהנכסים של הקופות הרגילות במסלול. בקופות הסקטוריאליות של המסלול, שהן קבוצה נפרדת, החציון ב-12 חודשים הוא 7.4%.
קופת גמל 50 ומטה
מציג 10/30 קופות מובילות
| שם | ||||
|---|---|---|---|---|
| הנדסאים גמל - מסלול עד 50 | +0.61% | +9.57% | +51.62% | +51.16% |
| כלנית גמל לבני 50 ומטה | +0.55% | +8.18% | +51.79% | +53.09% |
| תעשיה אוירית מסלול לבני 50 ומטה | +0.48% | +8.10% | +52.75% | +58.00% |
| גל גמל לבני 50 ומטה | +0.46% | +8.09% | +51.46% | +53.12% |
| תגמולים האוניברסיטה העברית עד 50 | +0.43% | +7.03% | +35.48% | +51.25% |
| עירית ת"א תגמולים מסלול לבני 50 ומטה. | +0.40% | +9.41% | +53.67% | +49.35% |
| אינפיניטי גמל מסלול לבני 50 ומטה | +0.38% | +8.66% | +52.53% | +57.02% |
| ארם עד 50 | +0.32% | +7.05% | +49.31% | +54.86% |
| כלל תמר עד 50 | +0.28% | +9.41% | +51.08% | +51.23% |
| אל על עד 50 | +0.27% | +7.62% | +51.01% | +45.12% |
| ממוצע | +0.16% | +7.94% | +49.34% | +50.13% |
Lirot AI
בקטגוריית 50 ומטה של הקופות יש 30 קופות, נכון ל-09/2026. בקבוצת הקופות הרגילות, חציון התשואה המצטברת ב-12 חודשים הוא 12.6%, וב-36 חודשים הוא 49.6%. הפער בין הקופות גדל בשנה האחרונה לעומת שלוש השנים האחרונות. החלון החזק בקבוצה הוא 24 חודשים, והחלש הוא 60 חודשים. שלוש המנהלות הגדולות מחזיקות 49.1% מהנכסים בקטגוריה, והקופה המובילה ב-12 חודשים היא כלל תמר עד 50 עם 14.5%. בקופות הסקטוריאליות, שמושוות בנפרד, חציון ה-12 חודשים הוא 11.9%.
קופת גמל 50-60
מציג 10/30 קופות מובילות
| שם | ||||
|---|---|---|---|---|
| עריית חיפה 50-60 | +0.58% | +7.91% | +49.94% | +57.92% |
| תעשיה אוירית לבני 50 עד 60 | +0.48% | +7.63% | +45.55% | +49.73% |
| עו"ס גמל לבני 50 עד 60 | +0.42% | +8.15% | +47.23% | +49.53% |
| גל גמל לבני 50 עד 60 | +0.42% | +8.02% | +45.85% | +51.34% |
| כלנית גמל לבני 50 עד 60 | +0.42% | +7.98% | +45.54% | +52.42% |
| עירית ת"א תגמולים מסלול לבני 50-60 | +0.31% | +8.28% | +43.95% | +48.22% |
| מחר גמל לבני 50 עד 60 | +0.29% | +6.80% | +40.91% | +37.72% |
| קו הבריאות לבני 50-60 | +0.26% | +6.63% | +41.87% | +41.34% |
| תגמולים האוניברסיטה 50-60 | +0.26% | +5.40% | +33.87% | +38.36% |
| קופת גמל עמ"י 50-60 | +0.23% | +6.35% | +43.01% | +46.19% |
| ממוצע | +0.10% | +6.98% | +42.53% | +44.93% |
Lirot AI
במסלול 50-60 של קופות הגמל יש 12 קופות רגילות, והנתונים נכונים ל-09/2026. חציון התשואה המצטברת ב-12 חודשים עומד על 10.6%, וב-36 חודשים על 42.3%. הפער בין הרבע העליון לרבע התחתון בתשואה ל-12 חודשים צר, ובשנה האחרונה הוא מעט רחב יותר מאשר לאורך 36 חודשים. החלון החזק ביותר בקבוצה הוא 36 חודשים עם 12.5% בשנה, והחלש ביותר הוא 60 חודשים עם 7.7% בשנה. בין המנהלים, מיטב מחזיקה בנכסים הגדולים ביותר וחציון 12 החודשים שלה הוא 10.9%, ואילו אלטשולר שחם נמצאת ב-7.9%. הקופות הסקטוריאליות במסלול, 18 במספר, מוצגות בנפרד, וחציון 12 החודשים שלהן עומד על 11.0%.
קופת גמל מניות
מציג 10/20 קופות מובילות
| שם | ||||
|---|---|---|---|---|
| הנדסאים גמל - מניות | +1.23% | +11.65% | — | — |
| הראל גמל מסלול מניות | +0.86% | +12.88% | +78.80% | +79.49% |
| עיריית תל אביב תגמולים מסלול מניות | +0.82% | +14.30% | +87.67% | +72.54% |
| אנליסט גמל מניות | +0.82% | +11.13% | +76.10% | +81.38% |
| אינפיניטי גמל מניות | +0.79% | +10.97% | +86.24% | +108.33% |
| מחר גמל מניות | +0.71% | +11.17% | +75.24% | +60.32% |
| אל על - מניות | +0.66% | +12.06% | +80.58% | +81.73% |
| עמ"י מסלול מניות | +0.57% | +10.77% | +75.75% | +65.71% |
| אלטשולר שחם גמל מניות | +0.52% | +11.18% | +70.17% | +62.55% |
| כלל תמר מניות | +0.50% | +14.09% | +82.20% | +78.91% |
| ממוצע | +0.52% | +11.81% | +78.85% | +79.05% |
Lirot AI
במסלול מניות של קופות הגמל יש 20 קופות, נכון ל-09/2026. החציון של הקופות הרגילות ב-12 חודשים עומד על 18.5%, וב-36 חודשים על 79.7%. הפער בין הרבע העליון לרבע התחתון בתשואות 12 החודשים רחב יותר מאשר בשלוש השנים האחרונות, כלומר הקופות התפזרו זו מזו בשנה האחרונה. בין החלונות, החלון החזק ביותר הוא 24 חודשים עם 21.9% בשנה, והחלש ביותר הוא 60 חודשים עם 12.6% בשנה. שלושת המנהלים הגדולים מחזיקים 46.6% מהנכסים בקבוצה, והקופה המובילה ב-12 חודשים היא כלל תמר מניות עם 21.8%. בקבוצה הסקטוריאלית, שמונה קופות, החציון ב-12 חודשים הוא 17.4%.
קופת גמל מדדים גמיש
מציג 10/14 קופות מובילות
| שם | ||||
|---|---|---|---|---|
| אלטשולר שחם גמל לעמיתי חבר עוקב מדדים גמיש | +4.76% | +18.14% | +59.61% | — |
| מגדל לתגמולים ולפיצויים עוקב מדדים - גמיש | +2.00% | +1.75% | +11.08% | — |
| אלטשולר שחם גמל עוקב מדדים- גמיש | +1.32% | +3.92% | +24.25% | — |
| מיטב גמל עוקב מדדים גמיש | +1.25% | +4.51% | +35.82% | — |
| הפניקס גמל עוקב מדדים - גמיש | +1.00% | +2.18% | — | — |
| כלל תמר עוקב מדדים גמיש | +0.58% | +0.82% | +14.73% | — |
| הראל גמל - עוקב מדדים גמיש | +0.10% | +7.13% | +45.22% | — |
| אינפיניטי גמל עוקב מדדים גמיש | -0.02% | +5.46% | — | — |
| אלפא מור תגמולים - עוקב מדדים גמיש | -0.03% | +0.44% | +9.65% | — |
| ילין לפידות קופת גמל מסלול עוקב מדדים גמיש | -0.06% | +0.68% | +19.62% | — |
| ממוצע | +0.63% | +4.74% | +39.25% | — |
Lirot AI
במסלול מדדים גמיש של קופות הגמל יש 14 קופות, נכון ל-09/2026. חציון התשואה ב-12 חודשים עומד על 3.0%, וב-36 חודשים על 24.2%. הפיזור בין הקופות רחב, והפער בין הרבע העליון לרבע התחתון בשנה האחרונה גדל לעומת שלוש השנים האחרונות, כך שהקופות מרוחקות זו מזו יותר כרגע. החלון החזק ביותר בקבוצה הוא 36 חודשים עם 7.5% בשנה, והחלש ביותר הוא 12 חודשים עם 3.0% בשנה. בין החברות המנהלות, אנליסט מובילה ב-12 חודשים עם 16.6%, ואילו מור נמצאת בתחתית עם -0.9%. שלוש החברות הגדולות מחזיקות 69.2% מהנכסים בקבוצה. בקבוצה הסקטוריאלית, שהיא קטנה ומונה שתי קופות בלבד, התשואות ב-12 חודשים נעות בין 9.4% ל-18.3%.
קופת גמל משולב סחיר
מציג 10/14 קופות מובילות
| שם | ||||
|---|---|---|---|---|
| הראל גמל- משולב סחיר | +1.67% | +6.66% | +16.37% | — |
| אנליסט גמל משולב סחיר | +0.85% | -0.57% | +10.96% | +25.01% |
| מנורה מבטחים תגמולים משולב סחיר | +0.62% | +5.43% | +33.26% | — |
| מור מנורה מבטחים משולב סחיר | +0.61% | +5.88% | +30.08% | — |
| מיטב גמל משולב סחיר | +0.16% | +11.59% | +112.74% | — |
| ילין לפידות קופת גמל מסלול משולב סחיר | +0.12% | +8.01% | +74.94% | — |
| אינפיניטי גמל משולב סחיר | +0.07% | +10.41% | — | — |
| אלפא מור תגמולים - משולב סחיר | +0.02% | +8.67% | +52.72% | — |
| מגדל לתגמולים ולפיצויים משולב סחיר | -0.05% | +7.06% | +43.58% | — |
| כלל תמר משולב סחיר | -0.09% | +7.82% | +72.56% | — |
| ממוצע | +0.09% | +6.69% | +47.54% | +25.01% |
Lirot AI
במסלול משולב סחיר של הקופות יש 14 קופות, נכון ל-09/2026. חציון התשואה ב-12 חודשים עומד על 11.1%, וחציון התשואה ב-36 חודשים על 44.8%. הפער בין הרבע העליון לרבע התחתון בתשואות של 12 החודשים רחב, והוא גדל לעומת הפער בשלוש השנים. החלון החזק ביותר בקבוצה הוא 36 חודשים, עם 13.1% בשנה בחישוב שנתי. שלוש החברות הגדולות מחזיקות 72.4% מהנכסים בקבוצה. הקופה המובילה ב-12 חודשים היא מיטב, עם 25.9%.
קופת גמל אשראי ואג״ח
מציג 10/16 קופות מובילות
| שם | ||||
|---|---|---|---|---|
| אלפא מור תגמולים - אשראי ואג"ח | +0.05% | +3.88% | +28.49% | — |
| מחר גמל אשראי ואג"ח | -0.20% | +2.93% | +14.82% | +13.52% |
| אל על אשראי ואג"ח | -0.30% | +1.88% | +13.47% | +11.77% |
| ילין לפידות קופת גמל מסלול אשראי ואג"ח | -0.31% | +2.21% | +16.39% | +17.14% |
| אינפיניטי גמל אשראי ואג"ח | -0.31% | +3.41% | +21.24% | +20.00% |
| כלל תמר אשראי ואג"ח | -0.35% | +3.36% | +19.90% | +15.80% |
| עיריית ת"א תגמולים מסלול אשראי ואג"ח . | -0.35% | +2.48% | +16.75% | +16.26% |
| עמ"י מסלול אשראי אג"ח | -0.35% | +2.51% | +14.87% | +13.81% |
| אנליסט גמל אשראי ואג"ח | -0.36% | +2.95% | +16.98% | +13.35% |
| מיטב גמל אשראי ואג"ח | -0.45% | +2.75% | +19.34% | +22.14% |
| ממוצע | -0.45% | +2.60% | +18.04% | +16.39% |
Lirot AI
במסלול אשראי ואג״ח של הקופות יש 16 קופות, נכון ל-09/2026. בקבוצה הרגילה, שבה 12 קופות, חציון התשואה ב-12 חודשים הוא 4.6%, וב-36 חודשים 18.7%. הפער בין הרבע העליון לרבע התחתון ב-12 החודשים האחרונים רחב, והוא גדל לעומת שלוש השנים האחרונות. החלון החזק בקבוצה הוא 36 חודשים, והחלש הוא 60 חודשים. הדפוס הבולט: אלפא מור מובילה ב-12 חודשים עם 6.1%, ושלוש החברות הגדולות מחזיקות 51.9% מהנכסים בקבוצה. הקבוצה הסקטוריאלית, שבה 4 קופות, מציגה חציון של 3.9% ב-12 חודשים.
קופת גמל מדד s&p500
מציג 10/18 קופות מובילות
| שם | ||||
|---|---|---|---|---|
| קופת גמל עמ"י עוקב מדד S&P 500 | +2.50% | +7.80% | — | — |
| מחר גמל עוקב מדד 500 S&P | +2.45% | +7.88% | — | — |
| אלפא מור תגמולים - עוקב מדד S&P 500 | +2.39% | +8.22% | +47.24% | +71.00% |
| אגודה שיתופית של עובדי התעשייה האוירית לניהול קופות גמל בע"מ עוקבי מדדים עוקב מדד S&P 500 | +2.35% | +7.93% | — | — |
| עירית ת"א תגמולים עתיד עוקבי מדדים עוקב מדד S&P 500 | +2.28% | +7.85% | — | — |
| תגמולים האוניברסיטה העברית S&P 500 | +2.28% | +8.17% | — | — |
| ילין לפידות קופת גמל מסלול עוקב מדד S&P 500 | +2.22% | +7.98% | — | — |
| כלל תמר עוקב מדד S&P 500 | +2.20% | +8.04% | +45.79% | +76.29% |
| אנליסט גמל עוקב מדד S&P500 | +2.19% | +7.77% | +45.83% | — |
| מגדל לתגמולים עוקב מדד s&p500 | +2.17% | +7.98% | +46.59% | +76.94% |
| ממוצע | +2.15% | +7.92% | +46.63% | +75.67% |
Lirot AI
במסלול מדד s&p500 של קופות הגמל יש 18 קופות, נכון ל-09/2026. חציון התשואה ב-12 חודשים בקופות הרגילות עומד על 7.4%, וב-36 חודשים על 46.8%. הפער בין הרבע העליון לרבע התחתון ב-12 חודשים צר, וכמעט לא השתנה לעומת שלוש השנים האחרונות. החלון החזק ביותר בקבוצה הוא 36 חודשים, בכ-13.7% לשנה, והחלש ביותר הוא 24 חודשים, בכ-5.9% לשנה. בשנה האחרונה ירד היקף הנכסים בקופות במסלול בכ-12.7%, וסך ההפקדות נטו שלהן היה שלילי: מינוס 3531 מיליוני ש"ח. בקבוצה הסקטוריאלית, שנפרדת מהקופות הרגילות, יש 6 קופות סקטוריאליות, וחציון ה-12 חודשים שלהן עומד על 7.8%.
קופת גמל כספי שקלי
מציג 10/11 קופות מובילות
| שם | ||||
|---|---|---|---|---|
| אלפא מור תגמולים - כספי (שקלי) | +0.35% | +3.00% | +13.88% | +18.47% |
| אנליסט גמל כספי (שקלי) | +0.32% | +3.06% | +13.71% | +17.15% |
| מיטב גמל כספי (שקלי) | +0.30% | +3.13% | +13.70% | +11.73% |
| הראל גמל כספי (שקלי) | +0.29% | +2.97% | +13.78% | +17.22% |
| הפניקס גמל כספי (שיקלי) | +0.29% | +3.05% | +13.79% | +17.13% |
| מנורה מבטחים תגמולים כספי (שקלי) | +0.28% | +2.87% | +13.45% | +16.62% |
| כלל תמר כספי(שקלי) | +0.26% | +3.45% | +15.55% | +20.02% |
| אגודה שיתופית של עובדי התעשייה האוירית לניהול קופות גמל בע"מ כספי (שקלי) | +0.26% | +3.16% | — | — |
| מגדל לתגמולים ולפיצויים כספי (שקלי) | +0.25% | +3.08% | +13.85% | +16.66% |
| אלטשולר שחם גמל כספי (שקלי) | -0.10% | +2.73% | +14.45% | +19.03% |
| ממוצע | +0.25% | +3.05% | +14.02% | +17.11% |
Lirot AI
במסלול כספי שקלי של הקופות יש 11 קופות, נתונים נכון ל-09/2026. בקבוצה הרגילה חציון התשואה המצטברת עומד על 4.2% ב-12 חודשים ועל 13.8% ב-36 חודשים. הפער בין הרבע העליון לרבע התחתון ב-12 חודשים צר, וכמעט לא השתנה לעומת התקופה של 36 חודשים. כשמחשבים על בסיס שנתי, החלון החזק ביותר הוא 36 חודשים והנמוך ביותר הוא 60 חודשים. שלושת המנהלים הגדולים בקבוצה מחזיקים 50.4% מהנכסים, וסך המשיכות נטו של הקופות הדיווחיות הוא כ-208 מיליוני ש"ח. הקופה המובילה ב-12 חודשים היא כלל תמר עם 4.5%. בקבוצה הסקטוריאלית יש קרן אחת בלבד, שתשואתה ב-12 חודשים היא 4.6%.
קופת גמל מדדי מניות
מציג 10/13 קופות מובילות
| שם | ||||
|---|---|---|---|---|
| אנליסט גמל עוקב מדדי מניות | +6.83% | +23.53% | — | — |
| אינפיניטי גמל עוקב מדדי מניות | +5.17% | +29.27% | — | — |
| אלטשולר שחם עוקב מדדי מניות | +4.81% | +18.29% | +71.77% | +70.03% |
| הפניקס גמל עוקב מדדי מניות | +4.31% | +9.64% | — | — |
| מגדל לתגמולים ולפיצויים עוקב מדדי מניות | +4.23% | +9.89% | — | — |
| הראל גמל- עוקב מדדי מניות | +3.91% | +11.37% | — | — |
| כלל תמר עוקב מדדי מניות | +3.70% | +11.32% | — | — |
| מיטב גמל עוקב מדדי מניות | +2.21% | +17.04% | +99.18% | +121.00% |
| אלפא מור תגמולים ע עוקב מדדי מניות | +1.12% | +10.77% | — | — |
| מנורה מבטחים תגמולים מדדי מניות | +0.45% | +14.73% | +49.44% | +62.31% |
| ממוצע | +2.92% | +14.60% | +73.46% | +84.45% |
Lirot AI
במסלול מדדי מניות של קופות הגמל יש 13 קופות, נכון ל-09/2026. בקבוצת הקופות הרגילות, חציון התשואה ב-12 חודשים עומד על 13.9%, וב-36 חודשים על 71.8%. הפער בין הרבע העליון לרבע התחתון ב-12 החודשים האחרונים רחב, וגדל לעומת הפיזור לאורך שלוש השנים. החלון החזק בקבוצה הוא 36 חודשים, והחלש הוא 24 חודשים. שלוש החברות הגדולות מחזיקות 78.5% מהנכסים בקבוצה, ומיטב היא הגדולה ביניהן. התשואה הגבוהה ביותר ב-12 חודשים שייכת לאינפיניטי גמל עוקב מדדי מניות, עם 30.3%.
קופת גמל כללי
מציג 10/12 קופות מובילות
| שם | ||||
|---|---|---|---|---|
| קופת התגמולים של עובדי בנק לאומי | +0.44% | +8.12% | +35.64% | +45.08% |
| אישית לפיצויים-אוניברסיטה עברית | +0.29% | +7.55% | +38.75% | +41.45% |
| בר | +0.15% | +8.27% | +44.06% | +44.74% |
| מנורה מבטחים אמיר כללי | +0.14% | +5.90% | +37.62% | +40.37% |
| מנורה מבטחים יותר מסלול ד | +0.13% | +5.00% | +28.79% | +31.29% |
| מקפת דמי מחלה | -0.04% | +6.34% | +41.13% | +39.40% |
| מיטב בטחון | -0.08% | +6.18% | +44.13% | +46.58% |
| מחוג מסלול כללי | -0.17% | +4.92% | +38.52% | +39.91% |
| הראל דקל | -0.20% | +7.12% | +42.29% | +42.01% |
| הפניקס מחלה | -0.22% | +4.97% | +35.24% | +28.09% |
| ממוצע | -0.05% | +6.09% | +36.90% | +37.87% |
Lirot AI
במסלול כללי של הקופות, שכולל 12 קופות נכון ל-09/2026, חציון התשואה ב-12 חודשים עומד על 9.7%, וחציון התשואה ב-36 חודשים על 40.5%. הפער בין הרבע העליון לתחתון ב-12 החודשים האחרונים רחב, והוא גדול יותר מזה שבשלוש השנים האחרונות. החלון החזק בקבוצה הוא 36 חודשים, עם כ-12.0% בשנה, והחלש הוא 60 חודשים, עם 6.9% בשנה. בקבוצת הקופות הרגילות, שלוש חברות מנהלות מחזיקות 98.4% מהנכסים, והקופה המובילה ב-12 חודשים היא בר של כלל עם 12.8%. בארבע הקרנות הסקטוריאליות שבקטגוריה, חציון התשואה ב-12 חודשים הוא 9.2%.
קופת גמל מניות סחיר
מציג 10/10 קופות מובילות
| שם | ||||
|---|---|---|---|---|
| מיטב גמל מניות סחיר | +4.63% | +15.39% | — | — |
| אנליסט גמל מניות סחיר | +2.36% | +8.07% | +46.48% | +68.39% |
| איילון גמל לחיסכון מניות סחיר | +1.86% | — | — | — |
| אלפא מור תגמולים מניות סחיר | +0.74% | +15.90% | — | — |
| הראל גמל- מניות סחיר | +0.48% | +9.59% | — | — |
| כלל תמר מניות סחיר | +0.37% | +12.28% | — | — |
| מנורה מבטחים תגמולים מניות סחיר | +0.17% | +10.16% | — | — |
| מגדל לתגמולים ולפיצויים מניות סחיר | +0.09% | +10.23% | — | — |
| הפניקס גמל מניות סחיר | +0.07% | +8.44% | — | — |
| אלטשולר שחם גמל מניות סחיר | -0.84% | +5.19% | — | — |
| ממוצע | +0.99% | +10.58% | +46.48% | +68.39% |
Lirot AI
במסלול מניות סחיר של הקופות יש 10 קופות, נכון ל-09/2026. חציון התשואה ב-12 חודשים עומד על 22.1%. הפער בין הרבע העליון לתחתון רחב, בין 15.4% ל-23.7%, כלומר התשואות מפוזרות למדי. כלל תמר מניות סחיר מובילה עם 26.8%, ואנליסט גמל מניות סחיר נמצאת בתחתית עם 7.0%. שלוש החברות הגדולות מחזיקות 61.4% מנכסי הקבוצה, והנכסים גדלו ב-94.9% ב-12 החודשים האחרונים.
קופת גמל הלכה
מציג 9/9 קופות מובילות
| שם | ||||
|---|---|---|---|---|
| אינפיניטי גמל הלכה | +1.41% | +8.09% | — | — |
| אלפא מור תגמולים - הלכה | +1.06% | — | — | — |
| אלטשולר שחם גמל הלכה | +0.66% | +7.20% | +39.82% | +39.68% |
| כלל תמר מסלול הלכתי (הוד) | +0.09% | +6.67% | +40.30% | +39.78% |
| הראל גמל מסלול הלכה | +0.03% | +7.15% | +41.68% | +41.54% |
| מגדל לתגמולים ולפיצויים הלכה | 0.00% | +6.44% | — | — |
| מיטב גמל הלכה | -0.10% | +5.91% | +39.65% | +38.65% |
| מנורה מבטחים תגמולים הלכה | -0.80% | +5.25% | +35.43% | +27.34% |
| איילון גמל לחיסכון הלכה | — | — | — | — |
| ממוצע | +0.29% | +6.67% | +39.38% | +37.40% |
Lirot AI
במסלול הלכה של קופות הגמל יש 9 קופות, נכון ל-09/2026. החציון של התשואה המצטברת ב-12 חודשים עומד על 9.5%, והחציון ב-36 חודשים על 39.8%. הפער בין הרבע העליון לרבע התחתון של הקופות רחב יותר ב-12 חודשים האחרונים מאשר ב-36 חודשים. החלון החזק ביותר הוא 36 חודשים עם 11.8% בשנה, והחלש ביותר הוא 60 חודשים עם 6.9% בשנה. שלוש החברות הגדולות מחזיקות 68.3% מהנכסים בקבוצה, והראל גמל מסלול הלכה היא הקופה המובילה ב-12 חודשים עם 11.7%.
קופת גמל מבטיחת תשואה
מציג 9/9 קופות מובילות
| שם | ||||
|---|---|---|---|---|
| מיטב ביטחון מבטיח תשואה 4.5% | — | — | — | — |
| הפניקס גמולה מבטיחת תשואה | — | — | — | — |
| מיטב ביטחון מבטיח תשואה 5.5% | — | — | — | — |
| מנורה מבטחים יותר מסלול א | — | — | — | — |
| מנורה מבטחים יותר מסלול ב | — | — | — | — |
| מנורה מבטחים יותר מסלול ג | — | — | — | — |
| מנורה מבטחים אמיר מדד ידוע | — | — | — | — |
| מנורה מבטחים אמיר מדד בגין | — | — | — | — |
| בר א | — | — | — | — |
| ממוצע | — | — | — | — |
Lirot AI
בקטגוריית מבטיחת תשואה שבקופת גמל יש 9 קופות, נכון ל-09/2026. עד כה אף אחת מהקופות לא הציגה נתונים לחודש הזה, ולכן התשואות ב-12 חודשים וב-36 חודשים אינן זמינות כרגע, וגם מדד הפיזור בין הקופות אינו זמין. הטבלה מציגה את שמות הקופות והמנהלים שלהן, אך עדיין אין בה ערכים. מנהלת הקופות הגדולה ביותר במספר היא מנורה, עם 5 קופות, ואחריה מיטב עם 2. הפניקס וכלל מנהלות קופה אחת כל אחת.
קופת גמל מדדי אג״ח
מציג 6/6 קופות מובילות
| שם | ||||
|---|---|---|---|---|
| מיטב גמל עוקב מדדי אג"ח | +0.15% | -2.93% | +2.81% | +2.39% |
| מגדל לתגמולים ולפיצויים עוקב מדדי אג"ח | -0.13% | -5.81% | — | — |
| מנורה מבטחים תגמולים מדדי אג"ח | -0.22% | +1.70% | +15.00% | — |
| הראל גמל- עוקב מדדי אג"ח | -0.25% | -5.63% | — | — |
| איילון גמל לחיסכון עוקב מדדי אג"ח | -0.25% | — | — | — |
| אלפא מור תגמולים עוקב מדדי אג"ח | -0.44% | -6.09% | — | — |
| ממוצע | -0.19% | -3.75% | +8.91% | +2.39% |
Lirot AI
במסלול מדדי אג״ח של קופות הגמל יש 6 הקופות, נכון ל-09/2026. החציון ב-12 חודשים עומד על -7.5%, והחציון ב-36 חודשים על 8.9%. הפיזור בין הקופות ב-12 חודשים הוא פער רחב, ורחב יותר ממה שהיה ב-36 חודשים. החלון החזק בקבוצה הוא 36 חודשים, והחלש הוא 12 חודשים. בין החברות המנהלות ניכר הבדל: הקופה המובילה ב-12 חודשים היא מנורה מבטחים תגמולים מדדי אג״ח עם 2.9%.
קופת גמל אג״ח ממשלות
מציג 7/7 קופות מובילות
| שם | ||||
|---|---|---|---|---|
| עוצ"מ - מסלול אג"ח ממשלות | -0.12% | +4.17% | +17.63% | +13.07% |
| ילין לפידות קופת גמל מסלול אג"ח ממשלות | -0.26% | +2.60% | +12.38% | +7.85% |
| אנליסט גמל אג"ח ממשלות | -0.44% | +2.76% | +14.74% | +9.84% |
| מגדל לתגמולים ולפיצויים אג"ח ממשלות | -0.54% | +1.53% | +11.63% | +3.65% |
| אינפיניטי גמל אג"ח ממשלות | -0.66% | +2.34% | +13.15% | +8.21% |
| מיטב גמל אג"ח ממשלות | -0.81% | +1.44% | +15.44% | +14.22% |
| אלטשולר שחם גמל אג"ח ממשלות | -0.83% | +1.97% | +15.83% | +14.03% |
| ממוצע | -0.52% | +2.40% | +14.40% | +10.13% |
Lirot AI
במסלול אג״ח ממשלות של הקופות יש 7 קופות, נכון ל-09/2026. בקופות הרגילות חציון התשואה ב-12 חודשים עומד על 3.5%, וב-36 חודשים על 13.9%. הפער בין הרבע העליון לתחתון ב-12 חודשים צר יחסית, וצר יותר מזה שנמדד לאורך 36 חודשים. החלון החזק ביותר הוא 24 חודשים, עם ממוצע שנתי של 4.7%, והחלש ביותר הוא 60 חודשים, עם 1.7%. שלוש החברות הגדולות מחזיקות 75.7% מהנכסים בקבוצה, ואלטשולר שחם מובילה בנכסים, עם תשואה של 3.4% ב-12 חודשים. בקבוצה הסקטוריאלית יש קופה אחת, עוצ״מ – מסלול אג״ח ממשלות, עם תשואה של 6.6% ב-12 חודשים.
קופת גמל ניהול אישי
מציג 8/8 קופות מובילות
| שם | ||||
|---|---|---|---|---|
| מנורה גמל IRA IRA | +2.42% | +1.82% | — | — |
| אקטיון גמל IRA | +0.25% | +6.58% | — | — |
| מיטב גמל בניהול אישי | 0.00% | 0.00% | 0.00% | 0.00% |
| סלייס גמל בניהול אישי | 0.00% | 0.00% | 0.00% | |
| גלובל נט גמל IRA | 0.00% | 0.00% | 0.00% | +0.81% |
| הפניקס גמל בניהול אישי | 0.00% | 0.00% | 0.00% | 0.00% |
| גלובל נט גמל בניהול אישי | 0.00% | 0.00% | 0.00% | 0.00% |
| מגדל לתגמולים בניהול אישי IRA | 0.00% | 0.00% | 0.00% | 0.00% |
| ממוצע | +0.33% | +1.05% | 0.00% | +0.16% |
Lirot AI
במסלול ניהול אישי של הקופות יש 8 קופות, נכון ל-09/2026. חציון התשואה ב-12 חודשים בקופות הרגילות הוא 0%, וחציון התשואה ב-36 חודשים הוא 0%. הפיזור בין הקופות צר: הרבע העליון והרבע התחתון של התשואות ב-12 חודשים נמצאים באותה נקודה, והפער כמעט לא השתנה לעומת שלוש השנים האחרונות. החלון החזק והחלש של הקבוצה זהה, 12 חודשים, עם תשואה של 0%. שלוש החברות הגדולות מחזיקות 94.9% מהנכסים בקבוצה, והקופה אקטיון גמל IRA היא היחידה שמציגה תשואה חיובית ב-12 חודשים, 3.9%. בנפרד, יש בקטגוריה שתי קופות סקטוריאליות, וחציון 12 החודשים שלהן הוא 0%.
קופת גמל אחר
מציג 5/5 קופות מובילות
| שם | ||||
|---|---|---|---|---|
| חקלאים-אחרות | +0.12% | +7.87% | +45.64% | +44.37% |
| מבטחים-אחרות | +0.12% | +7.97% | +45.88% | +44.90% |
| מקפת-אחרות | +0.10% | +7.77% | +44.90% | +43.74% |
| בנין-אחרות | +0.10% | +7.77% | +45.07% | +44.77% |
| מבטחים חופשה חגים והבראה | -0.23% | +5.14% | +34.96% | +34.25% |
| ממוצע | +0.04% | +7.30% | +43.29% | +42.41% |
Lirot AI
במסלול אחר של קופות הגמל יש 5 קופות, נכון ל-09/2026. בקבוצת הקרנות הרגילות החציון ב-12 חודשים הוא 8.4%, וב-36 חודשים 35.0%. בקבוצה הזו יש קופה אחת בלבד, ולכן אין פיזור להשוות. החלון החזק ביותר בקבוצה הרגילה הוא 36 חודשים, והחלש ביותר 60 חודשים. הקופה היחידה בקבוצה, מבטחים חופשה חגים והבראה של מנורה, הציגה תשואה של 8.4% ב-12 חודשים. בקבוצת הקרנות הסקטוריאליות, שיש בה 4 קרנות, החציון ב-12 חודשים הוא 12.0%, והפער בין הרבע העליון לתחתון צר.
קופת גמל אג״ח סחיר
מציג 5/5 קופות מובילות
| שם | ||||
|---|---|---|---|---|
| מיטב גמל אג"ח סחיר | +0.06% | -5.74% | — | — |
| אלפא מור תגמולים אג"ח סחיר | -0.02% | +3.66% | — | — |
| הפניקס גמל אג"ח סחיר | -0.33% | +3.66% | — | — |
| הראל גמל- אג"ח סחיר | -0.42% | +2.85% | — | — |
| כלל תמר אג"ח סחיר | -0.44% | +2.83% | — | — |
| ממוצע | -0.23% | +1.45% | — | — |
Lirot AI
בקטגוריית אג״ח סחיר של קופות הגמל יש 5 קופות, נכון ל-09/2026. החציון ל-12 החודשים האחרונים עומד על 4.5%, והפער בין הרבע התחתון לרבע העליון צר יחסית. בחלון של 24 חודשים החציון המנוכה לשנה עומד על 7.0%, והוא החזק ביותר בקבוצה. בחלון של 12 חודשים הוא החלש ביותר, עם 4.5% לשנה. הפניקס גמל אג״ח סחיר מובילה ב-12 חודשים עם 7.0%, ומיטב גמל אג״ח סחיר נמצאת בתחתית עם מינוס 7.8%. שלוש החברות הגדולות מחזיקות 84.9% מסך הנכסים בקטגוריה, שעומד על 592 מיליוני ש״ח, וכל קופה מנוהלת בידי חברה אחרת.
קופת גמל קיימות
מציג 3/3 קופות מובילות
| שם | ||||
|---|---|---|---|---|
| מיטב גמל קיימות | -1.01% | +11.09% | — | — |
| מנורה מבטחים תגמולים קיימות | -2.86% | +4.55% | +13.38% | — |
| הראל גמל קיימות | -3.91% | +0.19% | — | — |
| ממוצע | -2.59% | +5.28% | +13.38% | — |
Lirot AI
במסלול קיימות של קופת גמל יש 3 קופות, ונתוניהן נכונים ל-09/2026. חציון התשואה ב-12 חודשים עומד על 4.0%, וב-36 חודשים על 13.4%. הפער בין הרבע העליון לרבע התחתון ב-12 החודשים האחרונים רחב, והוא גדל לעומת שלוש השנים האחרונות. החלון החזק ביותר בקבוצה הוא 36 חודשים (4.3% בשנה), והחלש ביותר 24 חודשים (1.0% בשנה). בין החברות המנהלות יש פער ניכר: מיטב גמל קיימות הציגה 15.3% ב-12 חודשים, לעומת 2.9% במנורה מבטחים תגמולים קיימות, וסך הנכסים בקבוצה עומד על 473 מיליוני ש"ח.
קופת גמל שריעה
מציג 1/1 קופות מובילות
| שם | ||||
|---|---|---|---|---|
| הפניקס גמל שריעה | +3.83% | +12.71% | +46.11% | +57.82% |
| ממוצע | +3.83% | +12.71% | +46.11% | +57.82% |
Lirot AI
במסלול שריעה של קופות הגמל, נכון ל-09/2026, יש קופה אחת. החציון של התשואה ב-12 חודשים עומד על 12.2%, והחציון ב-36 חודשים על 46.1%. מאחר שבקבוצה יש קופה אחת בלבד, אין כאן פיזור בין קופות: הרבע העליון והרבע התחתון נמצאים באותה נקודה, וכך גם לאורך הזמן. החלון החזק ביותר הוא 36 חודשים, עם 13.5% בשנה, והחלש ביותר הוא 24 חודשים, עם 8.8% בשנה. הקופה היחידה במסלול, הפניקס גמל שריעה, מנוהלת בידי הפניקס, שמחזיקה בכל נכסי המסלול, 161 מיליון ש"ח.