אלטשולר שחם פרופיל בית השקעות

אלטשולר שחם תעודת זהות

מייסדים: גלעד אלטשולר וקלמן שחם
שנת הקמה: 1990
מיקום משרדים: רמת החייל
עובדים: 1200 (בערך)
מוצרים עיקריים: קרנות נאמנות, קרנות השתלמות, קופות גמל, קרנות פנסיה

קצת על אלטשולר שחם

אי שם בשנת 1990 – הקימו גלעד אלטשולר וקלמן שחם את בית ההשקעות אלטשולר שחם אשר לימים יכלול בתוכו מספר פתרונות ושירותים פיננסים מניהול פנסיה ועד מטבעות וירטואלים (קריפטו).

המותג אלטשולר שחם מנוהל כיום על ידי הבעלים אשר מכהנים כמנכ"לים משותפים.

גלעד אלטשולר, דמות מוכרת ללא ספק בעולם ההשקעות, בעל למעלה מ-30 שנות ניסיון בשוק ההון.

רן שחם – בן משפחתו של השותף המייסד המקורי קלמן שחם, רן מחזיק בניסיון עשיר של מעל 20 שנה בשוק ההון.

קלמן שחם עדיין פעיל בניהול אלטשולר שחם ובעל רקורד עשיר הצלחות משנת 1971 בשוק ההון.


קצב הגדילה של אלטשולר שחם אינה משקפת את הענף, מדובר בגוף אשר מנהל סכום אדיר של כ-245 מיליארד (בערך..) ובעל מספר לקוחות יוצא דופן של 1.8 מיליון לקוחות.

אחת הסיבות להצלחה של אלטשולר שחם שייכת למגוון המוצרים והשירותים, תחת הניהול של גלעד אלטשולר נוכל למצוא קרנות פנסיה, תיקי השקעות, קופות גמל, השתלמות, גמל להשקעה ועוד.

יחד עם זאת, ישנם מוצרים נוספים כגון השקעות אלטרנטיביות, שירות מט"ח, מטבעות וירטואלים (חדש) ועוד.

קצב הצמיחה של אלטשולר שחם אינו בא על חשבון איכות ניהול ההשקעות, צמרת ההנהלה הגיעה משוק ההון וכך מיישמת את האסטרטגיות של הסתכלות לטווח ארוך, גידור סיכונים, חשיבה לפני מעשה ויצירתיות.

קופות גמל הן מכשיר חיסכון פנסיוני עתיר הטבות ויתרונות חיסכון עתידי לפנסיה. ניהול נכון של קופות גמל יכול לשנות את פני הפרישה של כל חוסך.

על כך אמונים אלטשולר שחם קופות גמל לנהל את כספי העמיתים במגוון מסלולי השקעה על מנת להתאים את אופי ניהול הקופה למשקיע.

חיסכון בקרן השתלמות באלטשולר שחם הפכה להיות בשנים האחרונות אפיק חיסכון איכותי ונחשק אשר משלב איכות ניהול השקעות במגוון רחב של מסלולים לצד פטור ממס רווחי הון התאם להוראות הרגולציה. 

קופת גמל להשקעה מכהן כמוצר הפנסיוני הצעיר בענף וכבר הפך להיות פופולארי בקרב המשקיעים השונים. אלטשולר שחם קופות גמל להשקעה צברו נכסים בקצב מהיר וזאת תודות לאיכות ניהול ההשקעות המאפיין את בית ההשקעות.

פוליסות חיסכון מהוות אלטרנטיבה יוצאת דופן לתיקי השקעות המסורתיים, גם כאן אלטשולר שחם פוליסות חיסכון חוללו שינוי מהותי בענף מרגע פתיחת הדלתות למשקיעים והאפשרות לנהל כספים נזילים תחת הניהול של גלעד אלטשולר.

אלטשולר שחם מנהלים כבר שנים מגוון רחב של קרנות פנסיה חדשות וכלליות וזאת עוד לפני המרכז של קרנות פנסיה ברירת מחדל. אין ספק שאלטשולר שחם קרנות פנסיה הפך לסמל סטטוס המעיד על ניהול השקעות איכותי.

אלטשולר שחם תיק השקעות

גלעד אלטשולר התחיל את דרכו בניהול תיקי השקעות ולכן המחלקה הזאת מקבלת דגש בבית ההשקעות ומציעה מגוון רחב של אפשרויות, מסלולים, סוגי ניהול וכדומה. ואכן המשקיעים בוחרים פעם אחת פעם לבטוח באלטשולר שחם.

פרופרטיז של אלטשור שחם מאפשרת למשקיעים כשירים להנות מהשקעה בפרויקטים נחשקים של נדל"ן מניב באירופה וארה"ב. גם כאן המוניטין של אלטשולר שחם הפך את המוצר לפופולארי בקרב המשקיעים.

גלעד אלטשולר בראיון אישי

גלעד אלטשולר בראיון אישי ומרתק

גלעד אלטשולר פותח את הקלפים עם ערן גפן ומספר איך הכל התחיל, ממש מהשקל הראשון שהתחיל לנהל עבור אנשים ועד ניהול עשרות עובדים במטה החברה.