מור קופת גמל להשקעה

-0.81
אג"ח לא צמוד
0
כספית
0
פאסיבי
0.14
משולב מניות
0.29
אג"ח צמוד מדד בינוני
0.35
אג"ח קונצרניות
0.8
כללי
0.99
מניות
2.48
מניות ישראל
3.68
מניות חו"ל

קופת גמל להשקעה מור

בית ההשקעות מור מוביל במדד הפופולאריות של קופת גמל להשקעה ויש לכך סיבות מצוינות, תשואה ושירות.

מור קופת גמל להשקעה הוא הביטוי הנפוץ ביותר במנועי החיפוש ברשת אחרי הביטוי "קופת גמל להשקעה", קהל החוסכים מצביע ברגליים ונראה שהוא חובב מאוד את בית ההשקעות ומדיניות ההשקעה שלו.

בית ההשקעות מור נחשב ל"צעיר" באפיקים הפנסיונים וזאת משום שאת מרבית הפעילות שלו התרכז בניהול תיקי השקעות עד לרגע שרכש את חברת ניהול הגמל "אינטרגמל" והחל להציע ניהול השקעות למוצרים פנסיונים כגון קופת גמל להשקעה, קרן השתלמות וכדומה.

האם השילוב של מנהלי השקעות ותיקים בתחום תיקי ההשקעות עם הפלטפורמה הפנסיונית הוליד גוף אידיאלי לניהול קופת הגמל להשקעה שלכם? ייתכן מאוד שכן, יחד עם זאת, יש צורך לבדוק התאמה חכמה ונכונה לתיק הנכסים הקיים שלכם.

קופת גמל להשקעה מור דמי ניהול

דמי ניהול בקופת גמל להשקעה מור כפופים למדרג דמי ניהול אשר מתעדכן מעת לעת ובהתאם להוראות הגוף המנהל, גמל להשקעה הוא מוצר בעל תקרת הפקדה ולכן סכום ההפקדה הראשוני שלכם אינו מהווה פקטור מהותי בקביעת דמי הניהול.

בית ההשקעות מור נחשב לגוף איכותי לניהול השקעות ועל כן מדרג דמי הניהול הינו מדרג "פרמיום". יחד עם זאת, יש לוודא שיחס התמורה של תשואה ועלות ניהול השקעות הינו עודף ואטרקטיבי.

בנוסף, גמל להשקעה במור מנהל מעל ל-2 מיליארד שקל מכספי המשקיעים וזאת בהחלט עדות לכך שנושא דמי הניהול אינו מהווה בעיה עבור המשקיעים.

מור קופת גמל להשקעה מסלולים

פירוט מסלולי השקעה של קופת גמל להשקעה המנוהלים במור בית ההשקעות.

מור קופת גמל להשקעה הפקדה

סך הנכסים המנוהל בקופת גמל להשקעה במור הוא מהגבוהים מבין בתי ההשקעות המקבילים, על מנת לשמר את רמת השירות, מציע בית ההשקעות מגוון דרכים שונות להפקיד לקופת גמל להשקעה, בין אם מדובר בהפקדה חד פעמית או חודשית.

במידה ובחרתם לבצע הפקדה חד פעמית, ראשונה או מזדמנת, מומלץ לעשות זאת על ידי העברה בנקאית לחשבון הבנק התואם את מסלול ההשקעה שבחרתם בבית ההשקעות. בנוסף תוכלו למסור צ'ק ישירות למשרדי בית ההשקעות מור ברמת גן או לאיש מקצוע מטעמם. לאלו אשר בחרו לבצע הפקדה חודשית קבועה, מומלץ להקים הרשאה בנקאית להוראת קבע עם סכום מוגדר מראש.

בכל דרך שתבחרו לבצע הפקדה לקופת גמל להשקעה במור מומלץ לשמור את האסמכתא הבנקאית ולשלוח אותה למשרדי מור בצירוף צילום תעודת זהות וזאת על מנת לוודא שיוך של הכספים לקופה הנכונה.

מור קופת גמל להשקעה תשואות

תשואות מור קופת גמל להשקעה נמצאות בחצי הגבוה של טבלת התשואות במרבית מסלולי ההשקעה, נתוני העבר מעידים שיש התמחות מסוימת של בית ההשקעות במסלול המניות.

בטווחי זמן שונים, בית ההשקעות הציג תשואה דו ספרתית נמוכה במעט מ-40% תשואה בקופת גמל להשקעה וזהו נתון שללא ספק מרשים.

מובן שאין אפשרות להתחייב לתשואות עתידיות אך העובדה שבית ההשקעות הצליח למקסם את פוטנציאל התשואה בשוק המניות באותו טווח זמן שבו הגופים המקבילים הציגו תשואה נמוכה מכך.

בית ההשקעות מור קיבל מוניטין כגוף שמותאם למשקיעים אשר חובבים ניהול השקעות בשוק המניות בעיקר על פני מסלולים סולידיים.

מוכנים לקופת גמל להשקעה מצויינת?
קבלו מאתנו את ההצעה הטובה ביותר. נקודה

קופת גמל להשקעה של מנהלי השקעות אחרים

לא בטוחים לגבי מור בית ההשקעות? בחרו מבין מנהלי ההשקעות המובילים.

6 מסלולים >

5 מסלולים >

11 מסלולים >

14 מסלולים >

8 מסלולים >

7 מסלולים >

8 מסלולים >

10 מסלולים >

59 מסלולים >