תשואות קופות גמל להשקעה
השוואת קופות גמל להשקעה בזמן אמת. נתחו תשואות, דמי ניהול ומדדי סיכון בעזרת לוח הבקרה המתקדם של Lirot המבוסס טכנולוגיית AI.
תשואות הקופות
גמל להשקעה מניות
מציג 10/18 קופות מובילות
| שם | ||||
|---|---|---|---|---|
| הנדסאים להשקעה - מסלול מניות | +1.20% | +12.53% | +74.76% | — |
| גמל להשקעה האוניברסיטה העברית מניות | +0.86% | +13.07% | +64.99% | |
| אנליסט קופת גמל להשקעה מניות | +0.77% | +11.04% | +76.70% | +82.06% |
| אינפיניטי גמל להשקעה מניות | +0.67% | +10.22% | +74.59% | +94.49% |
| יחד רופאים מניות | +0.66% | +11.42% | — | — |
| עמ"י קופת גמל להשקעה מניות | +0.58% | +9.87% | +73.38% | — |
| גל קופ"ג להשקעה מניות | +0.57% | +9.48% | +65.33% | — |
| כלל גמל לעתיד מניות | +0.53% | +14.31% | +82.34% | +76.91% |
| מגדל גמל להשקעה מניות | +0.47% | +11.03% | +79.89% | +80.51% |
| מיטב גמל להשקעה מניות | +0.43% | +11.76% | +82.45% | +81.90% |
| ממוצע | +0.43% | +11.01% | +76.59% | +81.74% |
Lirot AI
במסלול מניות של גמל להשקעה יש 18 קופות, נכון ל-09/2026. חציון התשואה ב-12 חודשים עומד על 17.7%, וב-36 חודשים על 80.2%. הפער בין הרבע העליון לרבע התחתון ב-12 חודשים רחב יותר מאשר ב-36 חודשים, כלומר הקופות מתרחקות זו מזו בשנה האחרונה. בקבוצה הרגילה, החלון החזק הוא 24 חודשים עם 21.9% לשנה, והחלש הוא 60 חודשים עם 12.7% לשנה. שלושה מנהלים מחזיקים 55.5% מהנכסים בקבוצה, והנכסים גדלו ב-57.0% ב-12 החודשים האחרונים.
גמל להשקעה כללי
מציג 10/18 קופות מובילות
| שם | ||||
|---|---|---|---|---|
| גל קופ"ג להשקעה כללי | +0.47% | +6.71% | +38.86% | — |
| הנדסאים להשקעה - מסלול כללי | +0.41% | +6.94% | +40.58% | — |
| אינפיניטי גמל להשקעה כללי | +0.32% | +6.45% | +42.97% | +47.33% |
| עמ"י קופת גמל להשקעה כללי | +0.30% | +6.14% | +42.10% | — |
| קופה להשקעה האוניברסיטה העברית כללי | +0.23% | +6.34% | +35.01% | |
| אנליסט קופת גמל להשקעה כללי | +0.13% | +6.39% | +43.21% | +47.84% |
| מנורה מבטחים גמל להשקעה כללי | +0.13% | +7.08% | +43.92% | +45.43% |
| כלל גמל לעתיד כללי | +0.10% | +8.37% | +46.68% | +46.66% |
| הפניקס גמל להשקעה כללי | +0.09% | +6.64% | +45.21% | +44.62% |
| מגדל גמל להשקעה כללי | +0.03% | +6.76% | +44.16% | +45.95% |
| ממוצע | +0.05% | +6.44% | +42.35% | +45.67% |
Lirot AI
במסלול כללי של הקופות, שכולל 18 קופות ונכון ל-09/2026, החציון ל-12 החודשים האחרונים עומד על 10.4%, ול-36 החודשים על 43.9%. הפיזור בין הקופות צר יחסית, אך הפער בין הרבע העליון לתחתון התרחב בשנה האחרונה לעומת שלוש השנים שקדמו לה. החלון החזק בקבוצה הוא 36 חודשים (כ-12.9% בשנה), והחלש הוא 60 חודשים (כ-8.0% בשנה). הקופה כלל גמל לעתיד כללי מובילה ב-12 חודשים עם 12.9%, ושלושת המנהלים הגדולים מחזיקים 46.0% מהנכסים בקבוצה. בקבוצה הנפרדת של הקופות הסקטוריאליות, שכוללת 6 קופות, החציון ל-12 חודשים עומד על 9.5%.
גמל להשקעה אשראי ואג״ח
מציג 10/12 קופות מובילות
| שם | ||||
|---|---|---|---|---|
| מור גמל להשקעה - אשראי ואג"ח | +0.04% | +4.08% | +29.01% | — |
| ילין לפידות קופת גמל להשקעה מסלול אשראי ואג"ח | -0.30% | +2.42% | +19.07% | +19.51% |
| הראל גמל להשקעה אשראי ואג"ח | -0.32% | +3.17% | — | — |
| מנורה מבטחים גמל להשקעה אשראי ואג"ח | -0.42% | +3.51% | +22.69% | +31.85% |
| אנליסט קופת גמל להשקעה אשראי ואג"ח | -0.42% | +2.75% | +17.12% | +13.16% |
| הנדסאים להשקעה - מסלול אשראי ואג"ח | -0.43% | +3.47% | +21.43% | — |
| הפניקס גמל להשקעה אשראי ואג"ח | -0.43% | +2.03% | +17.00% | +14.50% |
| מיטב גמל להשקעה אשראי ואג"ח | -0.50% | +2.56% | +19.09% | +17.98% |
| מגדל גמל להשקעה מסלול אשראי ואג"ח | -0.54% | +2.33% | — | |
| כלל גמל לעתיד אשראי ואג"ח | -0.55% | +2.98% | +19.12% | +14.77% |
| ממוצע | -0.49% | +2.80% | +19.93% | +17.78% |
Lirot AI
במסלול אשראי ואג״ח של הקופות יש 12 קופות, נכון ל-09/2026. חציון התשואה ב-12 חודשים עומד על 4.4%, וחציון התשואה ב-36 חודשים על 19.1%. בתשואות ה-12 חודשים הקופות קרובות יחסית זו לזו, והפער ביניהן התרחב מעט בשנה האחרונה. על בסיס שנתי, החלון החזק ביותר בקבוצה הוא 36 חודשים והחלש ביותר הוא 60 חודשים. בין המנהלות, מור מובילה ב-12 חודשים עם 6.4%, ושלוש המנהלות הגדולות מחזיקות 51.5% מהנכסים בקבוצה. בקבוצה הסקטוריאלית, שנבדקת בנפרד, יש קופה אחת בלבד, והיא מציגה 5.5% ב-12 חודשים.
גמל להשקעה מדד s&p500
מציג 10/15 קופות מובילות
| שם | ||||
|---|---|---|---|---|
| עמ"י גמל להשקעה עוקב מדד S&P 500 | +2.48% | +7.90% | — | — |
| הנדסאים להשקעה - מסלול S&P 500 | +2.47% | +7.43% | — | — |
| מור גמל להשקעה - עוקב מדד S&P500 | +2.40% | +8.11% | +47.14% | +72.07% |
| השקעה רופאים עוקב מדד 500 S&P | +2.28% | +8.06% | — | — |
| ילין לפידות קופת גמל להשקעה מסלול עוקב מדד S&P 500 | +2.22% | +7.85% | — | — |
| כלל גמל לעתיד עוקב מדד S&P 500 | +2.21% | +8.01% | +45.79% | +76.34% |
| אנליסט קופת גמל להשקעה עוקב מדד S&P500 | +2.21% | +7.77% | +45.98% | — |
| מגדל גמל להשקעה עוקב מדד s&p500 | +2.17% | +7.95% | +46.78% | +76.79% |
| הפניקס גמל להשקעה עוקב מדד S&P500 | +2.14% | +7.92% | +45.47% | +78.83% |
| מנורה מבטחים גמל להשקעה עוקב S&P500 | +2.14% | +8.03% | +47.34% | |
| ממוצע | +2.13% | +7.87% | +46.64% | +75.90% |
Lirot AI
במסלול מדד s&p500 של הקופות להשקעה יש 15 קופות, נכון ל-09/2026. חציון התשואה ב-12 חודשים בקבוצת הקופות הרגילות הוא 7.3%, וב-36 חודשים הוא 46.9%. הפיזור בין הרבע העליון לרבע התחתון ב-12 חודשים צר, והוא מתרחב מעט לעומת השנים האחרונות. החלון החזק בקבוצה הוא 36 חודשים (כ-13.7% בשנה), והחלש הוא 24 חודשים (כ-5.8% בשנה). שלוש החברות הגדולות מחזיקות 54.6% מהנכסים בקבוצה, והחברה עם הנכסים הגבוהים ביותר היא הפניקס. בקבוצת הקופות הסקטוריאליות, שנבחנת בנפרד, יש 3 קופות סקטוריאליות.
גמל להשקעה מדדים גמיש
מציג 10/12 קופות מובילות
| שם | ||||
|---|---|---|---|---|
| מגדל גמל להשקעה עוקב מדדים - גמיש | +2.03% | +1.66% | — | — |
| מיטב גמל להשקעה עוקב מדדים גמיש | +1.23% | +4.64% | +27.23% | +29.17% |
| הפניקס גמל להשקעה עוקב מדדים - גמיש | +0.87% | +2.09% | +18.88% | +19.76% |
| כלל גמל לעתיד עוקב מדדים גמיש | +0.58% | +0.80% | +14.61% | — |
| אינפיניטי גמל להשקעה עוקב מדדים גמיש | +0.56% | +6.86% | +45.76% | +42.32% |
| מור גמל להשקעה - עוקב מדדים גמיש | +0.34% | +1.21% | — | — |
| ילין לפידות קופת גמל להשקעה מסלול עוקב מדדים גמיש | +0.13% | +0.96% | +19.48% | — |
| הראל גמל להשקעה עוקב מדדים - גמיש | +0.10% | +7.12% | — | — |
| מנורה מבטחים גמל להשקעה עוקב מדדים גמיש | -0.11% | +6.24% | +38.25% | — |
| אלטשולר שחם חיסכון פלוס עוקב מדדים גמיש | -0.15% | +5.03% | — | — |
| ממוצע | +0.26% | +3.70% | +38.02% | +48.91% |
Lirot AI
במסלול מדדים גמיש בקופות הגמל להשקעה יש 12 קופות, נכון ל-09/2026. חציון התשואה ב-12 חודשים הוא 4.9%, וחציון התשואה ב-36 חודשים עומד על 27.2%.
הפער בין הרבע העליון לרבע התחתון ב-12 חודשים רחב, והוא רחב יותר בשנה האחרונה מאשר בשלוש השנים האחרונות. החלון החזק ביותר בקבוצה הוא 36 חודשים עם 8.4% בשנה, והחלון הנמוך ביותר הוא 24 חודשים עם 4.4% בשנה.
הדפוס הבולט הוא ריכוז: שלוש החברות הגדולות מחזיקות 75.9% מהנכסים בקבוצה. הקופה של אנליסט מובילה את הטבלה ב-12 חודשים עם 16.5%.
הפער בין הרבע העליון לרבע התחתון ב-12 חודשים רחב, והוא רחב יותר בשנה האחרונה מאשר בשלוש השנים האחרונות. החלון החזק ביותר בקבוצה הוא 36 חודשים עם 8.4% בשנה, והחלון הנמוך ביותר הוא 24 חודשים עם 4.4% בשנה.
הדפוס הבולט הוא ריכוז: שלוש החברות הגדולות מחזיקות 75.9% מהנכסים בקבוצה. הקופה של אנליסט מובילה את הטבלה ב-12 חודשים עם 16.5%.
גמל להשקעה מדדי מניות
מציג 10/11 קופות מובילות
| שם | ||||
|---|---|---|---|---|
| אנליסט גמל להשקעה עוקב מדדי מניות | +6.75% | +23.00% | — | — |
| אינפיניטי גמל להשקעה עוקב מדדי מניות | +5.30% | +24.68% | — | — |
| אלטשולר שחם חיסכון פלוס עוקב מדדי מניות | +4.79% | +18.26% | — | |
| הפניקס גמל להשקעה עוקב מדדי מניות | +4.25% | +9.55% | +30.73% | +33.02% |
| מגדל גמל להשקעה מסלול עוקב מדדי מניות | +4.23% | +9.92% | — | |
| הראל גמל להשקעה עוקב מדדי מניות | +3.93% | +11.52% | — | |
| כלל גמל לעתיד עוקב מדדי מניות | +3.69% | +11.39% | — | |
| מיטב גמל להשקעה עוקב מדדי מניות | +2.22% | +17.08% | +99.38% | +121.62% |
| מור גמל להשקעה - עוקב מדדי מניות | +1.12% | +10.08% | — | — |
| מנורה מבטחים גמל להשקעה מדדי מניות | +0.11% | +11.59% | +64.45% | +75.72% |
| ממוצע | +3.30% | +14.71% | +64.85% | +76.79% |
Lirot AI
בקטגוריית מדדי מניות שבגמל להשקעה יש 11 קופות פתוחות, נכון ל-09/2026. חציון התשואה ב-12 חודשים עומד על 13.6%, ובתקופה של 24 חודשים על 25.9%. הפיזור בין הקופות רחב: רבע מהן הגיעו ל-18.9% ומעלה, ורבע נשארו מתחת ל-9.3% בתקופה של 12 חודשים. החציון החודשי בחודש האחרון עמד על 3.9%. שלוש החברות הגדולות מחזיקות 69.3% מסך הנכסים בקטגוריה, והקופה המובילה ב-12 חודשים היא אינפיניטי גמל להשקעה עוקב מדדי מניות עם 25.5%.
גמל להשקעה אשראי ואג״ח עד 25% מניות
מציג 10/11 קופות מובילות
| שם | ||||
|---|---|---|---|---|
| אינפיניטי גמל להשקעה אשראי ואג"ח עם מניות (עד 25% מניות) | +0.35% | +4.80% | +29.53% | +29.93% |
| עמ"י גמל להשקעה אשראי ואג"ח עד 25% מניות | +0.22% | +4.10% | +25.53% | — |
| ילין לפידות קופת גמל להשקעה מסלול אשראי ואג"ח עם מניות (עד 25% מניות) | -0.10% | +3.34% | +25.12% | +25.79% |
| הפניקס גמל להשקעהאשראי ואג"ח עם מניות (עד 25% מניות) | -0.13% | +3.75% | +26.58% | +24.20% |
| כלל גמל לעתיד אשראי ואג"ח עם מניות(עד 25% מניות) | -0.19% | +4.77% | +29.06% | +25.48% |
| מגדל גמל להשקעה אשראי ואג"ח עם מניות (עד 25% מניות) | -0.22% | +4.92% | +28.99% | +24.64% |
| אנליסט קופת גמל להשקעה אשראי ואג"ח עד 25% מניות | -0.25% | +4.49% | +28.48% | +26.14% |
| מיטב גמל להשקעה אשראי ואג"ח עם מניות (עד 25% במניות) | -0.29% | +4.23% | +30.02% | +30.66% |
| הראל גמל להשקעה אשראי ואג"ח עם מניות (עד 25% מניות) | -0.43% | +3.65% | +28.09% | +26.01% |
| איילון גמל להשקעה אשראי ואג"ח עם מניות (עד 25% מניות) | -0.65% | — | — | — |
| ממוצע | -0.22% | +4.15% | +27.59% | +26.21% |
Lirot AI
בקטגוריית אשראי ואג״ח עד 25% מניות של הקופות שבגמל להשקעה יש 11 קופות, נכון ל-09/2026. בקבוצה הרגילה החציון ב-12 חודשים הוא 6.8%, וב-36 חודשים 28.5%. הפער בין הרבע העליון לרבע התחתון רחב יותר בשנה האחרונה מאשר לאורך שלוש השנים. החלון החזק בקבוצה הוא 36 חודשים עם 8.7% בשנה, והחלש הוא 60 חודשים עם 4.7% בשנה. בין חברות המנהלות יש הבדל: מגדל מציגה חציון של 7.5% ב-12 חודשים, ואלטשולר שחם 4.9%. בקבוצה הסקטוריאלית, הקופה היחידה מציגה 6.4% ב-12 חודשים.
גמל להשקעה כספי שקלי
מציג 10/10 קופות מובילות
| שם | ||||
|---|---|---|---|---|
| מור גמל להשקעה - כספי (שקלי) | +0.34% | +2.97% | +13.57% | +18.13% |
| הראל גמל להשקעה כספי (שקלי) | +0.32% | +2.97% | +13.31% | +16.36% |
| אנליסט קופת גמל להשקעה כספי (שקלי) | +0.32% | +3.05% | +13.73% | +17.25% |
| הפניקס גמל להשקעה כספי (שקלי) | +0.31% | +3.07% | +13.97% | +17.31% |
| מיטב גמל להשקעה כספי (שקלי) | +0.30% | +3.02% | +13.83% | +16.66% |
| מנורה מבטחים גמל להשקעה כספי (שקלי) | +0.28% | +2.88% | +13.56% | +16.56% |
| כלל גמל לעתיד כספי(שקלי) | +0.27% | +3.49% | +15.59% | +20.11% |
| מגדל גמל להשקעה כספי (שקלי) | +0.25% | +3.10% | +13.97% | +16.80% |
| אלטשולר שחם חיסכון פלוס כספי (שקלי) | -0.10% | +2.73% | +14.51% | +18.82% |
| איילון גמל להשקעה כספי (שקלי) | — | — | — | — |
| ממוצע | +0.25% | +3.03% | +14.01% | +17.55% |
Lirot AI
במסלול כספי שקלי של הקופות יש 10 קופות, נכון ל-09/2026. חציון התשואה ב-12 חודשים עומד על 4.2%, וב-36 חודשים על 13.8%. הפיזור בין הקופות צר, והפער בין הרבע העליון לתחתון ב-12 חודשים מעט רחב יותר מזה שב-36 חודשים. כשמנכים לשנה, החלון החזק בקבוצה הוא 36 חודשים והחלש הוא 60 חודשים. שלוש החברות הגדולות מחזיקות 45.7% מנכסי המסלול, והנכסים גדלו ב-6.9% ב-12 החודשים האחרונים.
גמל להשקעה משולב סחיר
מציג 10/11 קופות מובילות
| שם | ||||
|---|---|---|---|---|
| אנליסט קופת גמל להשקעה משולב סחיר | +1.04% | -0.40% | +11.31% | +24.49% |
| הראל גמל להשקעה משולב סחיר | +0.73% | +1.09% | — | — |
| מנורה מבטחים גמל להשקעה משולב סחיר | +0.57% | +5.49% | — | — |
| מיטב גמל להשקעה משולב סחיר | +0.16% | +11.60% | — | — |
| מור גמל להשקעה - משולב סחיר | 0.00% | +8.05% | — | — |
| מגדל גמל להשקעה משולב סחיר | -0.03% | +7.06% | — | — |
| אינפיניטי גמל להשקעה משולב סחיר | -0.06% | +9.73% | — | — |
| כלל גמל לעתיד משולב סחיר | -0.08% | +8.14% | — | — |
| הפניקס גמל להשקעה משולב סחיר | -0.16% | +6.53% | — | — |
| אלטשולר שחם חיסכון פלוס משולב סחיר | -1.05% | +6.04% | — | — |
| ממוצע | -0.02% | +6.33% | +11.31% | +24.49% |
Lirot AI
במסלול משולב סחיר של הקופות לגמל להשקעה יש 11 קופות, נתונים עד 09/2026. חציון התשואה ב-12 חודשים עומד על 11.3%, וב-6 חודשים על 3.4%. הפיזור בין הקופות ב-12 חודשים רחב: הרבע התחתון מגיע עד 6.9%, והרבע העליון מתחיל ב-15.3%. מתחילת השנה החציון עומד על 6.8%. הנכסים מרוכזים: שלוש המנהלות הגדולות מחזיקות 80.2% מהם. מיטב מציגה תשואה של 25.9% ב-12 חודשים, ואילו אנליסט מציגה -2.2%.
גמל להשקעה מניות סחיר
מציג 9/9 קופות מובילות
| שם | ||||
|---|---|---|---|---|
| מיטב גמל להשקעה מניות סחיר | +4.63% | +15.29% | — | — |
| מנורה מבטחים גמל להשקעה מניות סחיר | +3.61% | +18.23% | +61.17% | +75.48% |
| איילון גמל להשקעה מניות סחיר | +2.69% | — | — | — |
| מור גמל להשקעה - מניות סחיר | +0.71% | +15.66% | — | — |
| כלל גמל לעתיד מניות סחיר | +0.37% | +12.49% | — | — |
| הראל גמל להשקעה מניות סחיר | +0.21% | +11.61% | — | — |
| ילין לפידות קופת גמל להשקעה מסלול מניות סחיר | +0.21% | +11.54% | — | — |
| הפניקס גמל להשקעה מניות סחיר | +0.10% | +8.40% | — | — |
| מגדל גמל להשקעה מניות סחיר | +0.08% | +10.27% | — | — |
| ממוצע | +1.40% | +12.94% | +61.17% | +75.48% |
Lirot AI
במסלול מניות סחיר שבקופות גמל להשקעה יש 9 קופות, נכון ל-09/2026. החציון של התשואה ב-12 חודשים עומד על 22.7%. הרבע העליון והתחתון רחוקים זה מזה, בין 21.0% ל-25.4%, ומהפער הזה נראה שהוא גדל בשנה האחרונה. שלושת המנהלים הגדולים מחזיקים 71.8% מהנכסים בקבוצה. הקופה המובילה ב-12 חודשים היא הראל גמל להשקעה מניות סחיר, עם 28.8%.
גמל להשקעה הלכה
מציג 9/9 קופות מובילות
| שם | ||||
|---|---|---|---|---|
| אינפיניטי גמל להשקעה הלכה | +1.49% | +8.45% | +46.52% | +60.45% |
| מור גמל להשקעה - הלכה | +1.09% | — | — | — |
| כלל גמל לעתיד הלכה | +0.14% | +6.70% | +40.56% | +39.00% |
| מגדל גמל להשקעה הלכה | +0.05% | +6.27% | +40.84% | +39.56% |
| מיטב גמל להשקעה הלכה | -0.08% | +6.58% | +40.93% | +41.80% |
| הראל גמל להשקעה הלכה | -0.12% | +6.28% | +38.31% | +32.15% |
| איילון גמל להשקעה הלכה | -0.58% | — | — | — |
| אלטשולר שחם חיסכון פלוס הלכה | -0.59% | +5.48% | +36.49% | +32.59% |
| מנורה מבטחים גמל להשקעה מסלול הלכה | -0.97% | +4.97% | +34.99% | +28.13% |
| ממוצע | +0.05% | +6.39% | +39.81% | +39.10% |
Lirot AI
במסלול הלכה של קופות הגמל להשקעה יש 9 קופות, נכון ל-09/2026. חציון התשואה ב-12 חודשים עומד על 10.1%, וחציון התשואה ב-36 חודשים על 40.6%. הפער בין הקופות בתשואת 12 החודשים רחב מעט יותר מהפער בתשואת 36 החודשים. החלון החזק ביותר בקבוצה הוא 36 חודשים, והחלש ביותר הוא 60 חודשים. שלוש החברות המובילות מחזיקות 56.9% מהנכסים בקטגוריה, וכלל גמל לעתיד הלכה מובילה בתשואת 12 החודשים עם 10.6%.
גמל להשקעה מדדי אג״ח
מציג 3/3 קופות מובילות
| שם | ||||
|---|---|---|---|---|
| מגדל גמל להשקעה עוקב מדדי אג"ח | -0.05% | -5.92% | — | — |
| הראל גמל להשקעה עוקב מדדי אג"ח | -0.24% | -5.76% | — | — |
| מור גמל להשקעה - עוקב מדדי אג"ח | -0.44% | -5.87% | — | — |
| ממוצע | -0.24% | -5.85% | — | — |
Lirot AI
במסלול מדדי אג״ח של הקופות יש 3 קופות, נכון ל-09/2026. חציון התשואה ב-12 חודשים הוא -8.1%. הפער בין הרבע העליון לרבע התחתון בתשואה ל-12 חודשים צר, והקופות קרובות זו לזו. החלון הגבוה ביותר בקבוצה הוא 24 חודשים, עם -7.5% בשנה, והנמוך ביותר הוא 12 חודשים, עם -8.1% בשנה. שלוש החברות המנהלות מחזיקות בכל הנכסים בקטגוריה, והנכסים ירדו ב-17.0% ב-12 החודשים האחרונים. הראל מובילה את הקבוצה ב-12 חודשים עם -7.7%.
גמל להשקעה אג״ח סחיר
מציג 5/5 קופות מובילות
| שם | ||||
|---|---|---|---|---|
| מיטב גמל להשקעה אג"ח סחיר | +0.46% | -5.00% | — | — |
| מור גמל להשקעה - אג"ח סחיר | +0.06% | +3.55% | — | — |
| הראל גמל להשקעה אג"ח סחיר | -0.13% | +3.16% | — | — |
| הפניקס גמל להשקעה אג"ח סחיר | -0.35% | +2.45% | — | — |
| כלל גמל לעתיד אג"ח סחיר | -0.42% | +2.93% | — | — |
| ממוצע | -0.08% | +1.42% | — | — |
Lirot AI
במסלול אג״ח סחיר של הקופות (גמל להשקעה) יש 5 קופות, נכון ל-09/2026. חציון התשואה ב-12 חודשים עומד על 4.5%. בחלון של 24 חודשים החציון, מחושב לשנה, הוא 5.6%. הרבע התחתון של התשואות ב-12 חודשים מגיע ל-3.7% והעליון ל-4.8%, כלומר הפער צר יחסית. החלון החזק ביותר הוא 24 חודשים והחלש ביותר הוא 12 חודשים. הפער בין החברות בולט: מיטב גמל להשקעה ירדה ב-7.0% ב-12 חודשים, ואילו מור גמל להשקעה עלתה ב-5.6%.
גמל להשקעה אג״ח ממשלות
מציג 4/4 קופות מובילות
| שם | ||||
|---|---|---|---|---|
| ילין לפידות קופת גמל להשקעה מסלול אג"ח ממשלות | -0.26% | +2.75% | +12.52% | +7.98% |
| מגדל גמל להשקעה אג"ח ממשלות | -0.51% | +1.63% | +11.96% | +4.15% |
| מיטב גמל להשקעה אג"ח ממשלות | -0.74% | — | — | — |
| איילון גמל להשקעה אג"ח ממשלתי סחיר | — | — | — | — |
| ממוצע | -0.50% | +2.19% | +12.24% | +6.07% |
Lirot AI
במסלול אג״ח ממשלות של הקופות יש 4 קופות, נכון ל-09/2026. חציון התשואה ב-12 חודשים עומד על 3.3%, וב-36 חודשים על 12.2%. הפער בין הקופות בתשואות ה-12 חודשים רחב יותר מזה שבתשואות 36 החודשים, והפיזור הולך ומתרחב. החלון החזק בקבוצה הוא 24 חודשים עם 4.4% בחישוב שנתי, והחלש הוא 60 חודשים עם 1.2% בחישוב שנתי. בין הקופות, ילין לפידות מובילה בתשואה ל-12 חודשים עם 3.9%, ומגדל עם 2.8%.
גמל להשקעה עוקב מדדים עד 25% מניות
מציג 4/4 קופות מובילות
| שם | ||||
|---|---|---|---|---|
| מור גמל להשקעה - עוקב מדדים אג"ח עם מניות (עד 25% מניות) | +0.44% | -1.93% | — | — |
| מיטב גמל להשקעה עוקב מדדי אג"ח עם מניות (עד 25% מניות) | +0.08% | -2.25% | — | — |
| מנורה מבטחים גמל להשקעה עוקב מדדי אג"ח עד 25% מניות | -0.19% | +3.71% | +25.43% | +22.32% |
| הראל גמל להשקעה עוקב מדדים- אג"ח עם מניות (עד 25% מניות) | -0.31% | +4.02% | — | — |
| ממוצע | +0.01% | +0.89% | +25.43% | +22.32% |
Lirot AI
בקטגוריית עוקב מדדים עד 25% מניות יש 4 קופות, נכון ל-09/2026. חציון התשואה ב-12 חודשים עומד על 0.9%. הפער בין הרבע התחתון לרבע העליון רחב, ובשנה האחרונה הוא רחב יותר ממה שהיה לאורך 36 חודשים. ההבדל הבולט הוא בין חברות המנהלות: הראל ומנורה מציגות תשואה חיובית ב-12 חודשים, ואילו מיטב ומור מציגות תשואה שלילית. שלוש החברות הגדולות מחזיקות 94.0% מהנכסים בקבוצה, וכשמנורה לבדה מחזיקה 65 מיליון ש"ח.
גמל להשקעה אג״ח סחיר עד 25% מניות
מציג 3/3 קופות מובילות
| שם | ||||
|---|---|---|---|---|
| הראל גמל להשקעה מסלול סחיר- אג"ח עם מניות (עד 25% מניות) | +0.13% | +4.69% | — | — |
| מור גמל להשקעה - אג"ח עם מניות (עד 25% מניות) סחיר | -0.07% | +4.59% | — | — |
| מיטב גמל להשקעה סחיר - אג"ח עם מניות (עד 25% מניות) | -0.19% | +4.80% | — | — |
| ממוצע | -0.04% | +4.69% | — | — |
Lirot AI
במסלול אג״ח סחיר עד 25% מניות יש 3 קופות, נכון ל-09/2026. חציון התשואה של הקופות ב-12 החודשים האחרונים עומד על 7.1%. הפער בין הרבע העליון לרבע התחתון בתשואות ה-12 החודשים צר יחסית, והקופות נמצאות קרוב זו לזו. החלון החזק ביותר של הקבוצה הוא 24 חודשים עם 9.9% בשנה, והחלש ביותר הוא 12 חודשים עם 7.1% בשנה. הקופה המובילה ב-12 חודשים היא מיטב גמל להשקעה סחיר עם 8.8%, והנכסים בקטגוריה מגיעים ל-137 מיליוני ש"ח.
גמל להשקעה אג״ח עד 25% מניות
מציג 1/1 קופות מובילות
| שם | ||||
|---|---|---|---|---|
| מנורה מבטחים גמל להשקעה אג"ח עד 25% מניות | -0.40% | +2.90% | +18.07% | +13.23% |
| ממוצע | -0.40% | +2.90% | +18.07% | +13.23% |
Lirot AI
בקטגוריית אג"ח עד 25% מניות יש קופה אחת בלבד, נכון ל-09/2026. חציון התשואה ב-12 חודשים עומד על 4.7%, וב-36 חודשים על 18.1%. מכיוון שיש קופה אחת, אין פיזור בין קופות: הפער בין הרבע העליון לתחתון צר, ואינו משתנה לאורך הזמן. החלון החזק ביותר בקבוצה הוא 24 חודשים, עם 6.5% בשנה, והחלש ביותר הוא 60 חודשים, עם 2.5% בשנה. מנורה מבטחים גמל להשקעה אג"ח עד 25% מניות היא הקופה היחידה במסלול, ומחזיקה בכל הנכסים בו, כ-60 מיליון ש"ח. הנכסים גדלו ב-29.2% ב-12 החודשים האחרונים.
גמל להשקעה קיימות
מציג 2/2 קופות מובילות
| שם | ||||
|---|---|---|---|---|
| מיטב גמל להשקעה קיימות | -1.03% | +11.04% | +44.55% | — |
| הראל גמל להשקעה קיימות | -3.85% | +0.26% | +5.44% | — |
| ממוצע | -2.44% | +5.65% | +25.00% | — |
Lirot AI
במסלול קיימות של גמל להשקעה יש 2 קופות, נכון ל-09/2026. חציון התשואה ב-12 חודשים עומד על 9.7%, וב-36 חודשים על 25.0%. הפער בין הרבע העליון לרבע התחתון בתשואות ב-12 חודשים קטן מהפער בתקופה של 36 חודשים. החלון החזק ביותר בקבוצה הוא 12 חודשים, והחלש ביותר הוא 24 חודשים. שתי החברות המנהלות מציגות תשואות שונות מאוד: מיטב גמל להשקעה קיימות הציגה 15.3% ב-12 חודשים, והראל גמל להשקעה קיימות הציגה 4.2%.
גמל להשקעה שריעה
מציג 1/1 קופות מובילות
| שם | ||||
|---|---|---|---|---|
| הפניקס גמל להשקעה שריעה | +3.77% | +12.46% | +46.91% | +77.39% |
| ממוצע | +3.77% | +12.46% | +46.91% | +77.39% |
Lirot AI
במסלול שריעה של גמל להשקעה יש קופה אחת, נכון ל-09/2026. חציון התשואה ב-12 חודשים עומד על 12.1%, וב-36 חודשים על 46.9%. מכיוון שיש קופה אחת בלבד, אין פיזור בין קופות, וגם הוא לא השתנה לאורך הזמן. החלון החזק בקבוצה הוא 36 חודשים עם 13.7% בשנה, והחלש הוא 24 חודשים עם 8.7% בשנה. הקופה היחידה מנוהלת בידי הפניקס, ונכסיה גדלו ב-53.7% בשנה האחרונה, עם הפקדות נטו של 10 מיליוני ש"ח.