אלטשולר שחם קופת גמל להשקעה

0
כספית
-4.45
מניות
-2.9
הלכה יהודית
-2.67
כללי
-0.8
משולב מניות
-0.27
אג"ח ללא מניות

קופת גמל להשקעה אלטשולר שחם

קופת גמל להשקעה אלטשולר שחם נקראת גם "חיסכון פלוס" היא ללא ספק קופת הגמל המדוברת ביותר עם סכום נכסים מנוהלים עצום.

אלטשולר שחם מתאפיין כגוף בעל מוניטין גבוהה בכל הנוגע לאיכות ניהול השקעות, לכן לא מן הנמנע שמיד לאחר השקעת מוצר חדש בשם קופת גמל להשקעה , הציבור ידפוק בדלתו של גלעד אלטשולר בבקשה להנות מאיכות הניהול הייחודית לו בנוסף לשלל היתרונות וההטבות שמציעה קופת גמל להשקעה.

חיסכון פלוס מתייחס לקופת גמל להשקעה אלטשולר שחם , זהו שם לא רשמי ומשמש בעיקר את בית ההשקעות עצמו על מנת ליצור בידול מסוים. אותו מוצר חיסכון פלוס מנהל כיום את סך הנכסים הגדול ביותר בהשוואה לבתי ההשקעות וחברות הביטוח המתחרות, זוהי אינדיקציה די ברורה שמשקפת במידה את רצון הציבור.

אך האם זה אומר שאלטשולר שחם צריך להוות הבחירה האוטומטית לניהול קופת גמל להשקעה? לא בהכרח. יש לוודא התאמה מלאה של חיסכון פלוס לתיק הנכסים הקיים שלכם.

קופת גמל להשקעה אלטשולר שחם דמי ניהול

קופת גמל להשקעה אלטשולר שחם גובה דמי ניהול בהתאם למדרג המתעדכן מעת לעת, בית ההשקעות מנהל קרוב ל-20 מיליארד שקל מכספי הציבור בקופת גמל להשקעה, מה שמעיד שדמי הניהול לא היוו מכשול בעבור החוסכים השונים.

בית ההשקעות אלטשולר שחם נחשב לגוף בעל יכולות ניהול השקעות יוצאות דופן ולכן ייתכן שדמי הניהול אותם הוא גובה בעבור ניהול גמל להשקעה נחשבים "פרימיום" , אך ביצועי העבר בהחלט מציגים תמורה מלאה לעלות ניהול ההשקעות.

אלטשולר שחם קופת גמל להשקעה מסלולים

לפניכם רשימת מסלולי ההשקעה של קופות גמל להשקעה בניהול של אלטשולר שחם.

אלטשולר שחם קופת גמל להשקעה הפקדה

קופת גמל להשקעה אלטשולר שחם מציעה לקהל הלקוחות שלה מגוון אפשרויות לבצע הפקדה חד פעמית או חודשית.

במידה ואתם מעוניינים להפקיד באופן חד פעמי ומזדמן, תוכלו לעשות זאת על ידי העברה בנקאית או מסירה של צ'ק למשרדי אלטשולר שחם או לאיש מקצוע מטעמם. אך במידה ודווקא תרצו לבצע הפקדה חודשית קבועה, הדרך המומלצת היא באמצעות הוראת קבע בנקאית.

בכל דרך שתבחרו, מומלץ לשמור את האסמכתא הבנקאית המתעדת את ההפקדה שלכם ולשלוח אותה לאלטשולר שחם יחד עם צילום תעודת זהות על מנת לוודא שהכסף אכן ישויך לקופה המתאימה על שמכם.

אלטשולר שחם קופת גמל להשקעה תשואות

אלטשולר שחם הוא בית השקעות אשר מתגאה באיכות ניהול ההשקעות שלו, זה כמובן לא מעיד על כך שהוא חסין מירידות בשווקים או מבטיח תשואה בדרך כזאת או אחרת.

יחד עם זאת, קופת גמל להשקעה אלטשולר שחם הציגה תשואות יוצאות דופן כבר מהרגע ההשקה וזאת כמובן תרמה לגידול בנכסים המנוהלים.

תשואות קופות גמל להשקעה אלטשולר שחם במסלולים הכללים והמנייתים הציגו תשואות דו ספרתיות מעל 20% ו-30% לשנה קלנדרית. כמובן שאין חובה שהתשואות האלו יחזרו על עצמם, אך בהחלט יש לשבח את בית ההשקעות על ניצול התקופה בשווקים ומקסום התשואה עודפת.

גמל להשקעה הוא מוצר נזיל לטווחי השקעה שונים ולכן יש לבחור בקפידה את מסלול ההשקעה המתאים ולא לרוץ אחר המסלול בעל התשואה הגבוהה ביותר, גם באלטשולר שחם שכן לעיתים אלו מסלולים תנודתיים והמתאימים לחוסכים לטווח ארוך.

מוכנים לקופת גמל להשקעה מצויינת?
קבלו מאתנו את ההצעה הטובה ביותר. נקודה

קופת גמל להשקעה של מנהלי השקעות אחרים

לא בטוחים לגבי גמל להשקעה של אלטשולר שחם? בחרו מבין מנהלי ההשקעות המובילים בארץ בתחום הגמל להשקעה.

5 מסלולים >

14 מסלולים >

11 מסלולים >

8 מסלולים >

8 מסלולים >

10 מסלולים >

7 מסלולים >

60 מסלולים >