דלג לתוכן

חדשLirot 3.0 — ייתכנו באגים זמניים

Lirot
דלג לטבלת התשואות
לקוחות מרוצים

113.80% תשואה — נשמע טוב?

נעזור לכם למצוא את הגמל להשקעה המנצחת

1 / 3

תוכל לנייד קופה קיימת או לפתוח חדשה

פוטנציאל תשואה מגיע עם סיכון גבוהה

תשואות קופות גמל להשקעה

השוואת קופות גמל להשקעה בזמן אמת. נתחו תשואות, דמי ניהול ומדדי סיכון בעזרת לוח הבקרה המתקדם של Lirot המבוסס טכנולוגיית AI.

תשואות הקופות

גמל להשקעה מניות

מציג 10/18 קופות מובילות

מניות: השוואת 10 קרנות לפי תשואה
שם
‎+3.40%‎+10.52%‎+65.62%‎+56.86%
‎+2.66%‎+11.20%‎+67.32%—
‎+2.63%‎+13.21%‎+78.81%‎+78.11%
‎+2.60%‎+11.28%‎+77.51%‎+78.26%
‎+2.59%‎+10.83%‎+76.15%‎+75.75%
‎+2.42%‎+10.69%——
‎+2.33%‎+9.40%‎+88.03%‎+96.84%
‎+2.15%‎+9.48%‎+69.63%‎+92.52%
‎+2.04%‎+8.40%——
‎+2.02%‎+10.19%‎+69.97%‎+75.92%
ממוצע‎+2.11%‎+10.52%‎+71.93%‎+78.10%
Lirot AI
במסלול מניות של הקופות בגמל להשקעה יש 18 קופות, נכון ל-08/2026. בקבוצת הקופות הרגילות החציון ב-12 חודשים עומד על 21.7%, והחציון ב-36 חודשים על 76.0%. הפער בין הרבע העליון לרבע התחתון בתשואה ל-12 חודשים רחב, והוא גדל לעומת הפער שנמדד בשלוש השנים האחרונות. החלון החזק ביותר הוא 24 חודשים עם 23.3% בשנה, והחלש ביותר הוא 60 חודשים עם 12.1% בשנה. שלוש החברות המנהלות הגדולות מחזיקות 55.6% מהנכסים בקבוצה. כלל גמל לעתיד מניות היא הקופה המובילה ב-12 חודשים עם 26.1%. בקבוצה הסקטוריאלית, שש קופות, החציון ב-12 חודשים הוא 19.6%.
לכל הקופות במסלול מניות

גמל להשקעה כללי

מציג 10/18 קופות מובילות

כללי: השוואת 10 קרנות לפי תשואה
שם
‎+1.98%‎+6.77%‎+38.88%‎+34.62%
‎+1.68%‎+6.90%‎+43.14%‎+45.99%
‎+1.47%‎+6.11%‎+40.39%‎+46.83%
‎+1.44%‎+7.56%‎+41.95%‎+47.07%
‎+1.41%‎+6.50%‎+37.53%—
‎+1.41%‎+8.27%‎+44.84%‎+45.50%
‎+1.41%‎+6.94%‎+42.21%‎+44.30%
‎+1.28%‎+6.54%‎+43.21%‎+44.10%
‎+1.24%‎+6.73%‎+42.50%‎+45.13%
‎+1.23%‎+5.36%‎+38.45%‎+42.78%
ממוצע‎+1.23%‎+6.38%‎+40.26%‎+44.71%
Lirot AI
במסלול כללי של הקופות יש 18 קופות, נכון ל-08/2026. חציון התשואה ב-12 חודשים בקבוצה הרגילה עומד על 12.6%, וב-36 חודשים על 42.2%. הפער בין הרבע העליון לרבע התחתון בתשואה ל-12 חודשים רחב, והוא גדל יחסית לתקופה של 36 חודשים. על בסיס שנתי, החלון החזק בקבוצה הוא 24 חודשים עם 13.9% לשנה, והחלש הוא 60 חודשים עם 7.8% לשנה. מתוך 12 הקופות הרגילות, שלוש החברות הגדולות מחזיקות 46.0% מהנכסים, וכלל גמל לעתיד כללי מובילה ב-12 חודשים עם 15.1%. בקבוצת הקופות הסקטוריאליות, שש קופות, חציון 12 החודשים עומד על 11.1%.
לכל הקופות במסלול כללי

גמל להשקעה אשראי ואג״ח

מציג 10/12 קופות מובילות

אשראי ואג״ח: השוואת 10 קרנות לפי תשואה
שם
‎+0.77%‎+3.92%‎+20.86%—
‎+0.57%‎+3.95%‎+22.16%‎+30.98%
‎+0.56%‎+3.07%‎+18.65%‎+18.68%
‎+0.52%‎+2.64%‎+14.80%‎+14.02%
‎+0.48%‎+3.50%——
‎+0.43%‎+2.88%—
‎+0.37%‎+4.04%‎+29.35%—
‎+0.35%‎+2.73%‎+18.40%‎+19.64%
‎+0.33%‎+3.55%‎+18.32%‎+15.58%
‎+0.18%‎+3.18%‎+16.97%‎+13.75%
ממוצע‎+0.43%‎+3.27%‎+19.53%‎+18.23%
Lirot AI
במסלול אשראי ואג״ח של קופות הגמל להשקעה יש 12 קופות, נכון ל-08/2026. חציון התשואה ב-12 חודשים עומד על 5.6%, וב-36 חודשים על 18.4%. הפער בין הרבע העליון לרבע התחתון ב-12 החודשים האחרונים צר יחסית, ומעט גדל לעומת שלוש השנים. החלון החזק של הקבוצה הוא 24 חודשים, והחלש הוא 60 חודשים. הדפוס הבולט הוא ריכוזיות: שלוש החברות הגדולות מחזיקות ב-51.5% מהנכסים, ומנורה הובילה את התשואה ב-12 חודשים עם 7.9%. בקבוצה הסקטוריאלית יש קרן אחת בלבד, הנדסאים להשקעה, ולכן היא לא נכללת בהשוואה הזו.
לכל הקופות במסלול אשראי ואג״ח

גמל להשקעה מדד s&p500

מציג 10/15 קופות מובילות

מדד s&p500: השוואת 10 קרנות לפי תשואה
שם
‎+1.63%‎+4.84%——
‎+1.61%‎+5.29%——
‎+1.48%‎+5.66%——
‎+1.31%‎+5.90%——
‎+1.27%‎+5.66%‎+38.38%‎+67.46%
‎+1.11%‎+5.58%‎+38.47%‎+62.95%
‎+1.07%‎+5.44%‎+37.24%—
‎+1.04%‎+5.76%‎+37.89%
‎+1.01%‎+5.67%‎+37.69%‎+66.30%
‎+0.95%‎+5.65%‎+38.23%‎+68.94%
ממוצע‎+1.10%‎+5.54%‎+38.08%‎+66.86%
Lirot AI
במסלול מדד s&p500 של קופות הגמל להשקעה יש 15 קופות, נכון ל-08/2026. בקבוצת הקופות הרגילות חציון התשואה ב-12 חודשים הוא 7.8%, וב-36 חודשים הוא 38.1%. הפער בין הרבע העליון לרבע התחתון בתשואה ל-12 חודשים צר, והוא מעט רחב יותר ממה שהיה לפני שלוש שנים. החלון החזק בקבוצה הוא 36 חודשים עם 11.4% בשנה, והחלש הוא 24 חודשים עם 6.8% בשנה. שלושה מנהלים מחזיקים 54.7% מהנכסים בקבוצה, ובשנה האחרונה נכסי הקבוצה ירדו ב-12.0%. בקבוצה הסקטוריאלית, שיש בה 3 קופות, חציון התשואה ב-12 חודשים הוא 7.4%.
לכל הקופות במסלול מדד s&p500

גמל להשקעה מדדים גמיש

מציג 10/12 קופות מובילות

מדדים גמיש: השוואת 10 קרנות לפי תשואה
שם
‎+2.17%‎+3.37%‎+23.41%‎+26.74%
‎+1.84%‎+5.19%——
‎+1.53%‎+6.35%‎+36.54%—
‎+1.49%‎+7.02%——
‎+1.17%‎+6.27%‎+42.50%‎+40.54%
‎+0.79%‎+4.98%‎+100.78%‎+105.24%
‎+0.12%‎+0.83%‎+16.88%—
‎-0.23%‎+1.21%‎+15.32%‎+18.20%
‎-0.71%‎-0.36%——
‎-0.90%‎+0.86%——
ממוצע‎+0.57%‎+3.27%‎+35.28%‎+47.68%
Lirot AI
במסלול מדדים גמיש בקופות גמל להשקעה יש 12 קופות, נכון ל-08/2026. החציון של התשואה ב-12 חודשים עומד על 5.4%, והחציון ב-36 חודשים על 23.4%. הפער בין הרבע העליון לרבע התחתון ב-12 חודשים רחב, וגדול יותר מהפער שנמדד לאורך 36 חודשים. החלון החזק בקבוצה הוא 36 חודשים עם 7.3% בשנה, והחלש הוא 24 חודשים עם 5.3% בשנה. שלוש החברות הגדולות מחזיקות 76.2% מהנכסים בקטגוריה, והקופה המובילה ב-12 חודשים היא אנליסט עם 22.2%.
לכל הקופות במסלול מדדים גמיש

גמל להשקעה מדדי מניות

מציג 10/11 קופות מובילות

מדדי מניות: השוואת 10 קרנות לפי תשואה
שם
‎+4.47%‎+14.54%‎+84.22%‎+113.80%
‎+3.73%‎+5.46%—
‎+2.92%‎+11.47%‎+60.59%‎+73.42%
‎+2.86%‎+18.40%——
‎+2.45%‎+15.22%——
‎+2.21%‎+7.42%—
‎+1.54%‎+5.08%‎+22.39%‎+26.59%
‎+1.47%‎+12.86%—
‎+1.13%‎+7.30%—
‎+0.98%‎+8.86%——
ממוצע‎+2.38%‎+10.66%‎+55.74%‎+71.27%
Lirot AI
במסלול מדדי מניות בגמל להשקעה יש 11 קופות, נכון ל-08/2026. בחלון של 12 חודשים החציון עומד על 15.3%, והפער בין הרבע העליון לרבע התחתון רחב: בין 10.1% ל-21.0%. החלון עם החציון השנתי הגבוה ביותר הוא 36 חודשים (17.1% בשנה), והנמוך ביותר הוא 60 חודשים (11.6% בשנה). הנכסים בקבוצה מרוכזים: שלוש החברות הגדולות מחזיקות 69.8% מסך הנכסים, ומיטב לבדה מחזיקה כ-1644 מיליוני ש"ח. הקופה המובילה ב-12 חודשים היא אינפיניטי, עם 26.8%.
לכל הקופות במסלול מדדי מניות
Lirot AI
בקטגוריית אשראי ואג״ח עד 25% מניות של גמל להשקעה יש 11 קופות, נכון ל-08/2026. החציון של הקופות ב-12 חודשים עומד על 8.4%, וב-36 חודשים על 27.9%. הפער בין הרבע העליון לרבע התחתון בשנה האחרונה הוא פער צר, והוא רחב יותר מהפער לאורך שלוש השנים. החלון החזק ביותר של הקבוצה הוא 24 חודשים, כ-9.5% בשנה, והחלש ביותר הוא 60 חודשים, כ-4.7% בשנה. שלוש החברות הגדולות מחזיקות 55.8% מהנכסים בקבוצה, והקופה המובילה ב-12 חודשים היא של מגדל עם 9.2%. בקבוצה הסקטוריאלית יש קופה אחת שמדווחת, עם 7.4% ב-12 חודשים.
לכל הקופות במסלול אשראי ואג״ח עד 25% מניות

גמל להשקעה משולב סחיר

מציג 10/11 קופות מובילות

משולב סחיר: השוואת 10 קרנות לפי תשואה
שם
‎+1.80%‎+9.80%——
‎+1.38%‎+6.70%——
‎+1.25%‎+7.09%——
‎+1.24%‎+11.42%——
‎+1.13%‎+8.05%——
‎+1.11%‎+7.17%——
‎+0.30%‎+8.22%——
‎-0.06%‎+4.90%——
‎-0.80%‎+0.36%——
‎-1.05%‎-1.43%‎+8.39%‎+21.10%
ממוצע‎+0.63%‎+6.23%‎+8.39%‎+21.10%
Lirot AI
במסלול משולב סחיר של קופות הגמל להשקעה יש 11 קופות, נכון ל-08/2026. החציון של 12 החודשים האחרונים עומד על 13.8%. הפער בין הרבע העליון לתחתון ב-12 חודשים רחב, בין 8.3% ל-18.6%. שלוש החברות הגדולות מחזיקות 79.8% מהנכסים בקבוצה. מיטב גמל להשקעה משולב סחיר הובילה עם 30.8% ב-12 חודשים, ואנליסט קופת גמל להשקעה משולב סחיר הייתה בתחתית עם -2.2%.
לכל הקופות במסלול משולב סחיר

גמל להשקעה כספי שקלי

מציג 9/9 קופות מובילות

כספי שקלי: השוואת 9 קרנות לפי תשואה
שם
‎+0.38%‎+2.83%‎+15.01%‎+18.92%
‎+0.38%‎+3.21%‎+15.66%‎+19.81%
‎+0.36%‎+2.84%‎+14.05%‎+16.49%
‎+0.32%‎+2.72%‎+13.74%‎+16.91%
‎+0.31%‎+2.75%‎+13.90%‎+16.99%
‎+0.30%‎+2.64%‎+13.32%‎+15.95%
‎+0.30%‎+2.71%‎+13.84%‎+16.31%
‎+0.29%‎+2.62%‎+13.57%‎+17.75%
‎+0.29%‎+2.59%‎+13.63%‎+16.21%
ממוצע‎+0.33%‎+2.77%‎+14.08%‎+17.26%
Lirot AI
במסלול כספי שקלי יש כרגע 9 קופות פעילות, נכון ל-08/2026. חציון התשואה ב-12 חודשים עומד על 4.2%, וחציון ב-36 חודשים על 13.8%.
הפער בין הרבע העליון לרבע התחתון ב-12 החודשים האחרונים הוא פער צר, בין 4.1% ל-4.4%. בשנה האחרונה הקופות מרוחקות זו מזו יותר מאשר לאורך 36 חודשים. החלון החזק בקבוצה הוא 36 חודשים, והחלש הוא 60 חודשים.
בין החברות המנהלות, אלטשולר שחם מובילה עם 4.8% ב-12 חודשים, ושלוש החברות הגדולות מחזיקות 44.6% מסך הנכסים בקבוצה.
לכל הקופות במסלול כספי שקלי

גמל להשקעה מניות סחיר

מציג 9/9 קופות מובילות

מניות סחיר: השוואת 9 קרנות לפי תשואה
שם
‎+5.40%‎+14.11%‎+50.74%‎+65.66%
‎+2.38%———
‎+1.92%‎+14.85%——
‎+1.28%‎+11.38%——
‎+1.25%‎+10.19%——
‎+0.85%‎+10.18%——
‎+0.59%‎+8.29%——
‎+0.26%‎+11.31%——
‎-0.11%‎+12.08%——
ממוצע‎+1.54%‎+11.55%‎+50.74%‎+65.66%
Lirot AI
במסלול מניות סחיר של הקופות יש 9 קופות, נכון ל-08/2026. חציון התשואה ב-12 חודשים עומד על 26.2%. הפיזור בין הקופות ב-12 חודשים רחב, והרבע העליון רחוק מאוד מהרבע התחתון. הראל מובילה ב-12 חודשים עם 34.5%, ומיטב נמצאת בתחתית עם 12.5%. שלוש החברות הגדולות מחזיקות 72.4% מהנכסים בקטגוריה, והנכסים גדלו ב-254.1% ב-12 החודשים האחרונים.
לכל הקופות במסלול מניות סחיר

גמל להשקעה הלכה

מציג 9/9 קופות מובילות

הלכה: השוואת 9 קרנות לפי תשואה
שם
‎+2.69%———
‎+2.02%‎+6.11%‎+35.35%‎+30.83%
‎+1.46%‎+6.86%‎+39.40%‎+53.83%
‎+1.19%‎+6.22%‎+38.70%‎+38.57%
‎+1.19%‎+6.41%‎+36.04%‎+31.63%
‎+1.01%‎+6.66%‎+38.20%‎+40.47%
‎+0.95%‎+6.55%‎+38.28%‎+38.24%
‎+0.92%‎+6.00%‎+32.78%‎+28.48%
————
ממוצע‎+1.43%‎+6.40%‎+36.96%‎+37.43%
Lirot AI
במסלול הלכה של הקופות בגמל להשקעה יש 9 קופות, נכון ל-08/2026. חציון התשואה ב-12 חודשים הוא 12.6%, וב-36 חודשים הוא 38.2%. הפער בין הרבע העליון לרבע התחתון ב-12 החודשים האחרונים רחב יחסית, והוא רחב יותר כעת מאשר לאורך שלוש השנים האחרונות. החלון החזק בקבוצה הוא 24 חודשים, בכ-12.7% לשנה, והחלש הוא 60 חודשים, בכ-6.7% לשנה. שלוש החברות הגדולות מחזיקות 56.6% מהנכסים בקבוצה, והקופה המובילה ב-12 חודשים היא מיטב גמל להשקעה הלכה עם 12.7%.
לכל הקופות במסלול הלכה

גמל להשקעה מדדי אג״ח

מציג 3/3 קופות מובילות

מדדי אג״ח: השוואת 3 קרנות לפי תשואה
שם
‎-1.96%‎-5.53%——
‎-2.11%‎-5.88%——
‎-2.17%‎-5.45%——
ממוצע‎-2.08%‎-5.62%——
Lirot AI
במסלול מדדי אג״ח של גמל להשקעה יש 3 קופות, ונתוני 08/2026 מוצגים כאן. חציון התשואה של הקופות ב-12 חודשים עומד על -7.4%, ואין נתון חציון ל-36 חודשים בקבוצה הזו. הפער בין הרבע העליון לרבע התחתון ב-12 חודשים צר, כלומר התשואות של הקופות קרובות זו לזו. החלון החזק בקבוצה הוא 24 חודשים עם -6.2% בשנה, והחלש הוא 12 חודשים עם -7.4% בשנה. כל הנכסים מרוכזים בשלוש חברות מנהלות, והנכסים בקבוצה ירדו ב-14.7% ב-12 החודשים האחרונים. הראל, עם -6.9% ב-12 חודשים, היא הקופה המובילה במסלול.
לכל הקופות במסלול מדדי אג״ח

גמל להשקעה אג״ח סחיר

מציג 5/5 קופות מובילות

אג״ח סחיר: השוואת 5 קרנות לפי תשואה
שם
‎+0.38%‎+3.30%——
‎+0.31%‎+3.37%——
‎+0.23%‎+3.49%——
‎+0.21%‎+2.81%——
‎-2.20%‎-5.44%——
ממוצע‎-0.21%‎+1.50%——
Lirot AI
במסלול אג״ח סחיר יש 5 קופות, נכון ל-08/2026. חציון התשואה ב-12 חודשים עומד על 5.8%, ונתון החציון ל-36 חודשים אינו זמין, מפני שאין לקופות במסלול תקופה מלאה של 36 חודשים. הפער בין הרבע העליון לרבע התחתון בתשואות 12 החודשים צר יחסית. החלון החזק ביותר הוא 24 חודשים, עם תשואה שנתית של 6.1%, והחלש ביותר הוא 12 חודשים. שלושת המנהלים הגדולים מחזיקים 85.2% מסך הנכסים במסלול. מור גמל להשקעה הובילה ב-12 חודשים עם 6.5%, ומיטב גמל להשקעה הייתה בתחתית עם -7.1%.
לכל הקופות במסלול אג״ח סחיר
עוקב מדדים עד 25% מניות: השוואת 4 קרנות לפי תשואה
שם
‎+0.83%‎+3.91%‎+24.28%‎+22.07%
‎+0.81%‎+4.34%——
‎-1.30%‎-2.33%——
‎-1.70%‎-2.36%——
ממוצע‎-0.34%‎+0.89%‎+24.28%‎+22.07%
Lirot AI
בקטגוריית עוקב מדדים עד 25% מניות יש 4 קופות פתוחות, נכון ל-08/2026. חציון התשואה ב-12 חודשים עומד על 1.8%, וזה החלון החלש ביותר של הקבוצה. החציון ב-24 חודשים עומד על 5.4%. הפער בין הרבע העליון לרבע התחתון רחב, והוא רחב יותר בשנה האחרונה מאשר ב-36 חודשים האחרונים. בתוך הקטגוריה יש הבדל בין החברות המנהלות: הראל ומנורה מציגות תשואה חיובית ב-12 חודשים, ואילו מיטב ומור מציגות תשואה שלילית. שלוש החברות הגדולות מחזיקות 94.2% מהנכסים בקטגוריה.
לכל הקופות במסלול עוקב מדדים עד 25% מניות

גמל להשקעה אג״ח סחיר עד 25% מניות

מציג 3/3 קופות מובילות

אג״ח סחיר עד 25% מניות: השוואת 3 קרנות לפי תשואה
שם
‎+0.84%‎+5.00%——
‎+0.76%‎+4.66%——
‎+0.43%‎+4.55%——
ממוצע‎+0.68%‎+4.74%——
Lirot AI
במסלול אג״ח סחיר עד 25% מניות של הקופות יש 3 קופות, נכון ל-08/2026. חציון התשואה ב-12 חודשים עומד על 8.4%, ואין עדיין נתון חציון ל-36 חודשים. הפער בין הרבע העליון לרבע התחתון של התשואות ל-12 חודשים נע בין 8.3% ל-9.6%, וזה פער צר יחסית. החלון החזק ביותר בקבוצה הוא 24 חודשים, והחלש ביותר הוא 12 חודשים. מיטב גמל להשקעה מובילה ב-12 חודשים עם 10.7%, והשתיים האחרות נעות בין 8.1% ל-8.4%.
לכל הקופות במסלול אג״ח סחיר עד 25% מניות

גמל להשקעה אג״ח עד 25% מניות

מציג 1/1 קופות מובילות

אג״ח עד 25% מניות: השוואת 1 קרנות לפי תשואה
שם
‎+0.42%‎+3.31%‎+17.21%‎+13.55%
ממוצע‎+0.42%‎+3.31%‎+17.21%‎+13.55%
Lirot AI
בקטגוריית אג״ח עד 25% מניות של הקופות יש קופה אחת, נכון ל-08/2026. חציון התשואה ב-12 חודשים עומד על 6.5%, וב-36 חודשים על 17.2%. מכיוון שיש קופה אחת בלבד, אין כאן פיזור בין קופות. החלון החזק בקבוצה הוא 24 חודשים, בשיעור של 7.0% בשנה, והחלש הוא 60 חודשים, עם 2.6% בשנה. הקופה היחידה בקטגוריה היא מנורה מבטחים גמל להשקעה אג״ח עד 25% מניות, וגם החברה המנהלת היחידה היא מנורה. נכסי הקטגוריה גדלו ב-28.8% בתוך 12 חודשים.
לכל הקופות במסלול אג״ח עד 25% מניות

גמל להשקעה אג״ח ממשלות

מציג 3/3 קופות מובילות

אג״ח ממשלות: השוואת 3 קרנות לפי תשואה
שם
‎+0.39%‎+3.02%‎+12.18%‎+8.16%
‎+0.30%———
‎+0.28%‎+2.15%‎+11.09%‎+4.09%
ממוצע‎+0.32%‎+2.58%‎+11.63%‎+6.12%
Lirot AI
במסלול אג״ח ממשלות של הקופות יש 3 קופות, נכון ל-08/2026. חציון התשואה ב-12 חודשים עומד על 4.4%, וב-36 חודשים על 11.6%. הפיזור בין הקופות בתשואת 12 חודשים צר, והוא מתרחב מעט לעומת 36 חודשים. החלון החזק בקבוצה הוא 24 חודשים עם 4.8% בשנה, והחלש הוא 60 חודשים עם 1.2% בשנה. בין שתי החברות שיש להן נתון מלא, ילין לפידות מובילה ב-12 חודשים עם 4.8%, ומגדל עומדת על 4.0%.
לכל הקופות במסלול אג״ח ממשלות

גמל להשקעה קיימות

מציג 2/2 קופות מובילות

קיימות: השוואת 2 קרנות לפי תשואה
שם
‎+3.94%‎+12.20%‎+38.80%—
‎+0.56%‎+4.27%‎+3.59%—
ממוצע‎+2.25%‎+8.24%‎+21.19%—
Lirot AI
במסלול קיימות של הקופות מופיעות כרגע 2 קופות, נכון ל-08/2026.
חציון התשואה המצטברת ב-12 חודשים עומד על 15.2%, וב-36 חודשים על 21.2%.
הפער בין הרבע העליון לרבע התחתון של התשואות ב-12 חודשים נשאר כמעט ללא שינוי לעומת התקופה של 36 חודשים.
החלון החזק ביותר בקבוצה הוא 12 חודשים, והחלש ביותר הוא 36 חודשים, שם הערך השנתי הוא 6.6%.
הפער בין הקופות בולט: מיטב גמל להשקעה קיימות הציגה 20.4% ב-12 חודשים, והראל גמל להשקעה קיימות 10.0%.
לכל הקופות במסלול קיימות

גמל להשקעה שריעה

מציג 1/1 קופות מובילות

שריעה: השוואת 1 קרנות לפי תשואה
שם
‎+1.31%‎+8.37%‎+39.68%‎+71.49%
ממוצע‎+1.31%‎+8.37%‎+39.68%‎+71.49%
Lirot AI
במסלול שריעה של הקופות לגמל להשקעה יש קופה אחת, נכון לחודש 08/2026. חציון התשואה ב-12 חודשים הוא 12.5%, וחציון התשואה ב-36 חודשים הוא 39.7%. בקבוצה יש קופה אחת בלבד, ולכן אין כאן פיזור בין קופות. החלון החזק ביותר הוא 12 חודשים, והחלש ביותר הוא 24 חודשים, עם כ-9.0% בשנה. נכסי המסלול עומדים על 37 מיליוני ש"ח, וגדלו ב-50% בתוך 12 חודשים.
לכל הקופות במסלול שריעה

לוח תשואות גמל להשקעה שלנו הופך את השוואת הקופות לפעולה מהירה ומקצועית, ומאפשר לכם לנתח ביצועים בטווחי זמן מותאמים אישית. בעזרת סינון קטגוריות חכם וחישוב תשואה חלקית לטווחים ארוכים, תוכלו לזהות את מנהלי ההשקעות המצטיינים ולצפות בנתוני העומק של כל קופה מבלי לעזוב את העמוד. כדי להבטיח בחירה אופטימלית, כפתור ה-Lirot AI שלנו ינתח עבורכם את המגמות בשוק ויגיש לכם שורה תחתונה ומדויקת על ביצועי הקטגוריה בזמן אמת.