מגדל קרן השתלמות

0
כללי
-0.05
שקלי טווח קצר
-0.07
חו"ל
-0.54
אג"ח ממשלתי
-0.73
אג"ח
-0.92
משולב מניות
-0.97
אוכלוסיית יעד
-0.99
כללי
-1.24
אוכלוסיית יעד
-1.61
אוכלוסיית יעד
-1.63
הלכה יהודית
-1.66
פאסיבי
-2.97
מניות

קרן השתלמות מגדל

חברת הביטוח מגדל מנהלת מעל ל-10 מיליארד ₪ בקרנות ההשתלמות כאשר מרביתם מנוהלים במסלול הכללי.

חברת הביטוח מגדל מוכרת, גדולה ויציבה מנהלת קרנות השתלמות במספר מסלולי השקעה בטווח רחב של רמות סיכון, אפיקי השקעה והתמחויות.

קרן ההשתלמות של מגדל במסלול הכללי מנהלת מעל ל-10 מיליארד ₪ מכספי העמיתים וזאת עדות לאמון ונאמנות המשקיעים למותג חברת הביטוח.

אין ספק שקהל המשקיעים רואה בחברת הביטוח מגדל כגוף לניהול קרן השתלמות לטווח ארוך מאוד למרות שייתכנו תקופות של פדיונות.

אך האם קרן ההשתלמות מגדל מתאימה לכל תיק נכסים? ייתכן שכן, אך רגע לפני, יש לבצע התאמה חכמה לתיק הנכסים שלכם?

קרן השתלמות מגדל דמי ניהול

דמי ניהול קרן השתלמות מגדל נקבעים לפי מדרג דמי ניהול המתעדכן מעת לעת לפי החלטת הנהלת החברה, לא ניתן לציין את טווח דמי הניהול שכן הוא עלול להשתנות.

יחד עם זאת, חברת מגדל שואפת לשמור על הוגנות וכדאיות לצד הגופים המתחרים, דמי הניהול על פני המוצרים השונים לרוב ימצאו במקום ממוצע בטווח דמי הניהול בכל קרנות ההשתלמות.

ייתכן אף שהגמישות המסוימת של מגדל בקרנות ההשתלמות היא שמשכה ותרמה לצמיחה והגדילה של מגדל במסלול הכללי. כך או כך, יש לוודא תמיד שמדרג דמי הניהול הוא העדכני ביותר.

מגדל קרן השתלמות מסלולים

פירוט קרנות ההשתלמות המנוהלות על ידי מגדל חברה לביטוח כולל תשואות ואחזקות.

מגדל קרן השתלמות הפקדה

חברת הביטוח מגדל מציעה מגוון מוצרים, הן בתחום החיסכון הפנסיוני והן בתחום הביטוח, על כן היא נדרשת לרף גבוה של שירות ונגישות. כך שגם בנושא הפקדה לקרן השתלמות.

הפקדה לקרן השתלמות מגדל יכולה להתבצע במספר דרכים כאשר המקובלות והנפוצות ביותר הן הוראות קבע, העברה בנקאית יזומה או מסירת צ'ק.

משקיע בעל קרן השתלמות במעמד עצמאי אשר יבחר לבצע העברה בנקאית, ראשית נדרש לבקש את פרטי חשבון הבנק הייעודיים לאותו מסלול השקעה שבה מנוהלת קרן ההשתלמות שלו. לאחר מכן, יש לשלוח למגדל את האסמכתא הבנקאית בצירוף צילום תעודת זהות על מנת לשייך את ההעברה לקופה הנכונה.

אופציה נוספת היא מסירת צ'ק, במקרה כזה יש למסור למשרדי חברת מגדל או לאיש מקצוע מטעמם צ'ק בצירוף צילום תעודת זהות וטפסי הפקדה מלאים. לאחר 3 ימי עסקים יתקבל אישור הפקדה ממגדל.

מעסיקים אשר מעוניינים לבצע הפקדה עבור העובדים שלהם, לרוב יבצעו העברה בנקאית מרוכזת בכל חודש עבור כל עובדי החברה אשר מנהלים קרן השתלמות במגדל. לאחר ההעברה, המעסיק ישלח דוח פיצול למגדל המנחה כיצד לחלק את סכום ההעברה בין קופות העובדים.

מגדל קרן השתלמות תשואות

תשואות קרן ההשתלמות מגדל נעות ומשתנות בצורה ניכרת בין המסלולים השונים וזאת משום אופי מדיניות ההשקעה השונה. יחד עם זאת, מסלול 100% מניות של קרן ההשתלמות מגדל הציג תשואה דו ספרתית בשנת 2019 מעל ל-20% תשואה.

בהחלט אין יכולת לנבא או להתחייב לתשואות עתידיות כאלו , אך מטרתן להעיד שוועדת ההשקעות של מגדל הצליחה למקסם ולרתום את פוטנציאל התשואה של שנת 2019. יחד עם זאת, בטווחי זמן שונים, נמצאת מגדל במקומות הגבוהים של טבלת התשואות לצד מנהלי ההשקעות הבכירים בענף.

על מנת לשלב את קרן ההשתלמות של מגדל בצורה נכונה בתיק נכסים קיים, יש לבחון כל מסלול השקעה לאורכו ולרוחבו ולבצע השוואה תקינה אל מול קרנות ההשתלמות המקבילות של הגופים המתחרים.

מוכנים לקרן השתלמות מצויינת?
קבלו מאתנו את ההצעה הטובה ביותר. נקודה

קרן השתלמות של מנהלי השקעות אחרים

לא בטוחים לגבי מגדל? בחרו מבין מנהלי ההשקעות המובילים בענף.

8 מסלולים >

6 מסלולים >

14 מסלולים >

26 מסלולים >

9 מסלולים >

11 מסלולים >

15 מסלולים >

152 מסלולים >