הראל קרן השתלמות

4.69
מדד
1.8
מניות
0.92
חו"ל
0.82
כללי
0.63
הלכה יהודית
0.22
אג"ח
0.18
אג"ח
-0.01
אג"ח ללא מניות
-0.38
אג"ח קונצרניות
-0.77
שקלי
-1.47
חו"ל

קרן השתלמות הראל

חברת הביטוח הראל מנהלת סכום דו ספרתי של מיליארדי שקלים בקרנות ההשתלמות שלה וזאת בהחלט עדות מצוינת על טיב ניהול ההשקעה.

הראל קרן השתלמות מוכרת בענף כאפיק חיסכון נהדר וגמיש המותאם יחסית בקלות לכל רמת סיכון ואופי המשקיעים. מסלולי ההשקעה מגוונים ממסלול הלכה ועד למחקה מדד ומסלול 100% מניות.

בנוסף, ועדת ההשקעות של הראל מוכשרת בפיזור סיכונים בקרן השתלמות וניהול השקעות במגזר הנכסים בלתי סחירים אשר הצליח למתן את התנודתיות של שוק ההון בתקופות מאתגרות.

קרן ההשתלמות של הראל משמשת כפלטפורמה נהדרת למינוף בעזרת הלוואה בתנאים אטרקטיביים יחד עם מסלול השקעה ברמות חשיפה בינוניות ונמוכות.

האם היתרונות הרבים של הראל קרן השתלמות בהכרח הופכים אותה למוצר חובה בכל תיק נכסים? ייתכן, לכן יש צורך לוודא התאמה נכונה של קרן ההשתלמות הראל לתיק הנכסים הקיים שלכם.

קרן השתלמות הראל דמי ניהול

דמי ניהול בקרן ההשתלמות הראל נקבע על פי מדרג בהתאם להחלטות הנהלת החברה מעת לעת. מסלולי ההשקעה בהראל מתפלגים וכך גם רמות דמי הניהול ולכן תמיד מומלץ לוודא עם נציגי הראל את גובה דמי הניהול העדכניים ורלוונטיים יותר.

על פניו מבין כל הגופים המנהלים קרנות ההשתלמות, חברת הביטוח הראל נמצאת בטווח הממוצע של דמי הניהול ונראה שלא מהווה כל מכשול או בעיה בעיני המשקיעים להצטרף להראל.

יתרה מכך, ייתכן שגמישות החברה בדמי הניהול מעת לעת הוא הגורם שסייע להראל להגדיל את סך הנכסים המנוהלים של משקיעים רבים.

הראל קרן השתלמות מסלולים

רשימת קרנות השתלמות בניהול הראל חברה לביטוח כולל תקציר תשואות ואחזקות.

הראל קרן השתלמות הפקדה

קרן ההשתלמות של הראל מאפשרת לעמיתים לבצע הפקדות לקרנות ההשתלמות במספר דרכים, זאת על מנת לשרת את קהל החוסכים, בעלי קרן השתלמות במעמד שכיר, עצמאי או שכיר בעל שליטה.

מעסיקים רבים מנהלים את קרנות ההשתלמות של העובדים בחברת הביטוח הראל ואלו מבצעים העברה בנקאית אחת עבור כל העובדים ושולחים דיווח להראל עם פירוט כיצד לחלק את הסכום בין קופות העובדים. התהליך עצמו שקוף לחלוטין מעיני העובד והוא אינו אמור להרגיש בכך או לבצע פעולה מצידו.

אלו בעלי קרן השתלמות במעמד עצמאי צריכים לבצע הפקדה באופן יזום, על מנת לעשות זאת, מומלץ לבצע העברה בנקאית או למסור צ'ק.

במקרה של העברה בנקאית, יש לבקש מהראל את פרטי חשבון הבנק הרלוונטיים עבורכם, חשוב לוודא שמבקשים מהבנק אסמכתא מאשרת את ביצוע ההעברה ולשלוח אותה להראל בצירוף צילום תעודת זהות. מאידך, הפקדת צ'ק פשוטה יותר, יש למסור צ'ק לנציג הראל במשרדי החברה או לאיש מקצוע מטעמם.

הראל קרן השתלמות תשואות

תשואות קרן ההשתלמות של הראל בהחלט יציבות ואטרקטיביות לאורך שנים, על פני כל מסלולי ההשקעות, נראה שכמעט כל משקיע יוכל למצוא מסלול אשר יתאים לאופי שלו, טווח ההשקעה ורמות הסיכון המתאימות לו.

כידוע, הראל הינה בין הגופים החלוצים בשילוב חכם של השקעה בנכסים לא סחירים ועל כך יש השפעה ישירה לתשואה לאורך זמן, זאת אינה עובדה מכרעת אך בתקופות מאתגרות בשוק ההון מסלולי ההשקעה של הראל אשר היו רווים בנכסים לא סחירים הצליחה להציג ביצועים תנודתיים הרבה פחות.

בהשוואה לגופים מקבילים בענף, הראל נמצאת לא פעם בדירוג בכיר בטבלת התשואות על פני המסלולים הנפוצים אך אין לכך הבטחה ביצועים דומים בעתיד.

מוכנים לקרן השתלמות מצויינת?
קבלו מאתנו את ההצעה הטובה ביותר. נקודה

קרן השתלמות של מנהלי השקעות אחרים

לא בטוחים לגבי הראל? בחרו מבין כל מנהלי ההשקעות המובילים בענף.

8 מסלולים >

6 מסלולים >

14 מסלולים >

28 מסלולים >

9 מסלולים >

13 מסלולים >

15 מסלולים >

152 מסלולים >