הפניקס אקסלנס קופת גמל להשקעה

-3.04
מניות
-2.29
פאסיבי
-2.06
חו"ל - פאסיבי
-1.56
כללי
-1.28
פאסיבי
-0.88
משולב מניות
-0.5
אג"ח ללא מניות
0
כללי
0
פאסיבי
0
פאסיבי
0
משולב במניות - פאסיבי
0
חו"ל - פאסיבי
0
שקלי טווח קצר
1.71
הלכה איסלאמית

קופת גמל להשקעה הפניקס אקסלנס

הפניקס אקסלנס קופת גמל להשקעה מנהלת קרוב ל-3 מיליארד ₪ בהצלחה רבה והפכה לפופולארית בקרב המשקיעים.

חברת הביטוח הפניקס צלחה מיזוג עם בית ההשקעות אקסלנס ויחד רכשו את קופות גמל להשקעה של חברת הביטוח הלמן אלדובי. כתוצאה מכך, סך הנכסים המנוהל תחת הפיקוח של ועדת ההשקעות בהפניקס אקסלנס כמעט הכפיל את עצמו.

כיום מציעה הפניקס מגוון רחב של מסלולי השקעה ברמות חשיפה שונות והתמחות באפיקי השקעה, הכל ממסלול הלכה ושיקלי טווח קצר ועד מניות ומחקה מדד ארה"ב. נראה שכמעט כל משקיע ימצא את עצמו במסלול הנכון עבורו לטווח הקצר וארוך כאחד.

יחד עם זאת, המשקיעים מראים נאמנות להפניקס אקסלנס ומגדילים את סך הנכסים מדי חודש עם צבירה חיובית עודפת. אך האם זה מספיק על מנת שנבחר בפניקס באופן אוטומטי לניהול גמל להשקעה? לא בהכרח, ראשית יש לבדוק התאמה חכמה ונכונה לתיק הנכסים שלכם.

קופת גמל להשקעה הפניקס אקסלנס דמי ניהול

דמי הניהול של קופת גמל להשקעה הפניקס אקסלנס נחשבים כממוצעים לחלוטין ונמצאים בטווח סביר בין חברות הביטוח ובתי השקעות המקבילים.

קופת גמל להשקעה הפניקס אקסלנס כפופים למדרג דמי ניהול המתעדכן מעת לעת בהתאם להחלטות החברה, יחד עם זאת, תקרת ההפקדה השנתית של קופת גמל להשקעה הינה כ70 אלף ₪ בשנה ולכן סכום ההפקדה הראשוני אינו מהווה פקטור משמעותי לקביעת דמי הניהול בקופה.

על פניו נראה שסך הנכסים המנוהל בכל קופות הגמל להשקעה של הפניקס אקסלנס וכעת הקופות מהלמן אלדובי, מעיד שנושא דמי הניהול לא מהווה בעיה בעיני המשקיעים.

הפניקס אקסלנס קופת גמל להשקעה מסלולים

רשימת מסלולי ההשקעה של קופות הגמל להשקעה בניהול הפניקס אקסלנס.

הפניקס אקסלנס קופת גמל להשקעה הפקדה

חברת הביטוח הפניקס אקסלנס נמצאת בחזית רמת השירות ובהתאם לכך מנגישה לקהל המשקיעים שלה את אפשרויות תפעול, הפקדה ומשיכה.

הפקדה לקופת גמל להשקעה הפניקס אקסלנס הינה תהליך נוח קל ופשוט ויכול להתבצע במספר דרכים.

במקרה שבחרתם בהפקדה חד פעמית, בין אם זאת הפקדה ראשונה או מזדמנת, מומלץ לבצע העברה בנקאית או למסור צ'ק למשרדי הפניקס או איש מקצוע מטעמם.

למקרים בהם קופת גמל להשקעה משמשת כחיסכון חודשי, מומלץ לבצע את ההפקדה החודשית על ידי הוראת קבע בנקאית.

בכל אופן שתבחרו להפקיד, מומלץ לשלוח להפניקס אקסלנס אסמכתא בנקאית מאשרת את ההפקדה בצירוף תעודת זהות על מנת לוודא שהכספים שויכו לקופה הנכונה על שמכם.

הפניקס אקסלנס קופת גמל להשקעה תשואות

תשואות קופת גמל להשקעה הפניקס אקסלנס מתפלגות בין מסלולי ההשקעה השונים, ניתן לנהל את קופת הגמל להשקעה במגוון רחב של אסטרטגיות השקעה, כגון: מסלול הלכה, שיקלי טווח קצר ועד מסלול מניות ומחקה מדד ארה"ב.

יחד עם זאת, בטווחי זמן שונים הציגו מנהלי ההשקעות של הפניקס תשואה דו ספרתית מעל ל-20% , אמנם ישנם גופים שהציגו תשואה גבוהה יותר, אך היציבות והחוזק של הקופות המנוהלות תחת אקסלנס הפניקס שומר על הכדאיות שלהם.

נתון הצבירה החודשית חיובי במרבית המסלולים ולכן נראה שהמשקיעים עצמם בוחרים באקסלנס הפניקס בזכות השירות, מדרג דמי הניהול והתשואות לטווח ארוך.

מוכנים לקופת גמל להשקעה מצויינת?
קבלו מאתנו את ההצעה הטובה ביותר. נקודה

קופת גמל להשקעה של מנהלי השקעות אחרים

לא בטוחים לגבי הפניקס אקסלנס? בחרו מבין מנהלי ההשקעות המובילים בענף. 

6 מסלולים >

5 מסלולים >

11 מסלולים >

8 מסלולים >

7 מסלולים >

8 מסלולים >

10 מסלולים >

60 מסלולים >