מיטב דש קרן השתלמות

4.53
מדד
1.48
מניות
1.22
פאסיבי
0.95
הלכה יהודית
0.86
כללי
0.74
אוכלוסיית יעד
0.51
כללי
0.5
אג"ח צמוד מדד
0.47
אג"ח ללא מניות
0.44
אוכלוסיית יעד
0.32
משולב מניות
0.22
אג"ח ממשלתי
0
כללי
0
חו"ל
-0.16
שקלי טווח קצר

קרן השתלמות מיטב דש

קרן ההשתלמות של מיטב דש מציגה ביצועים מרשימים בדירוג טבלת קרנות ההשתלמות, על כן מיטב דש מנהלת מעל ל-10 מיליארד ₪.

בית ההשקעות מיטב דש מנהל עשרות מיליארדי שקלים מכספי העמיתים על פני מגוון מוצרי חיסכון פנסיוני, בין היתר קרן ההשתלמות מיטב דש אשר תופסת מקום מכובד לצד בתי השקעות מובילים בדרגת התשואות.

המסלולים הפופולאריים של קרנות ההשתלמות מיטב דש הינם המסלול הכללי (עד 40% מניות) ומסלול 100% מניות, נראה שמסלולים אלו שומרים על כדאיות בעיני המשקיעים אשר מביעים אמון ומגדילים את סך הנכסים המנוהל מדי חודש.

יחד עם זאת, בית ההשקעות מיטב דש מציע מסלולי ניהול אישי (IRA), הן בניהול עצמאי לחלוטין והן בניהול של בית ההשקעות. אפשרות זאת קורצת לעמיתים רבים המאמינים ביצירת תמהיל השקעות אישי ומותאם אליהם ככל הניתן.

האם קרנות ההשתלמות של מיטב דש צריכות לשמש עוגן בכל תיק נכסים? ייתכן מאוד, אך לפני זה יש לבצע בדיקת התאמה חכמה של המסלול הנכון במיטב דש לתיק הנכסים הקיים שלכם.

קרן השתלמות מיטב דש דמי ניהול

דמי ניהול בקרן ההשתלמות של מיטב דש כפוף למדרג דמי ניהול הנקבע על ידי החלטת בית ההשקעות מעת לעת.

על פניו, נראה שטווח דמי הניהול בקרנות ההשתלמות ממקם את מיטב דש במקום נוח באמצע, אין אפשרות לפרט את המדרג או לנקוב בדמי הניהול שכן הם עלולים להשתנות אך בהחלט יש מקום לבחון לעומק את גובה דמי הניהול במיטב דש.

יחד עם זאת, בית ההשקעות מיטב דש דוגל בהתאמה מרבית של עלות ניהול ההשקעות בקרן השתלמות לצרכי העמית. ייתכן שסיבה זאת בלבד תרמה לגדילה של סך הנכסים המנוהל בבית ההשקעות.

בכל שלב בו תרצו לשקול שילוב של קרן השתלמות מיטב דש, דאגו לברר את מדרג דמי הניהול העדכני ביותר.

מיטב דש קרן השתלמות מסלולים

פירוט קרנות ההשתלמות המנוהלות על ידי מיטב דש הכולל תשואות, אחזקות וסך נכסים.

מיטב דש קרן השתלמות הפקדה

הפקדה לקרן השתלמות מיטב דש יכולה להתבצע במספר דרכים, בית ההשקעות עושה כל מאמץ על מנת לאפשר לכל סוגי המשקיעים לתפעל את קרן ההשתלמות ולבצע הפקדה מזדמנת או חודשית בצורה קלה ונוחה.

משקיע עצמאי יכול לבצע העברה בנקאית לקרן השתלמות שלו במיטב דש, אך ראשית יש לוודא את פרטי חשבון הבנק המתאימים למסלול ההשקעה שבחר בבית ההשקעות. נוסף על כך, לאחר ביצוע ההעברה יש לשלוח למיטב דש אסמכתא בנקאית המאשרת את ההעברה בצירוף צילום תעודת זהות.

חוסכים שכירים בקרן השתלמות מיטב דש נהנים מתהליך שקוף מבחינתם, המעסיק מבצע העברה אחת גדולה בכל חודש המרכזת את הכספים של כל העובדים שלו בצירוף דוח פיצול, זהו דוח המנחה את בית ההשקעות כיצד לפצל את הסכום בין קופות העובדים.

מיטב דש קרן השתלמות תשואות

תשואות קרן השתלמות מיטב דש אטרקטיביות במידה לצד בתי ההשקעות המובילים, בטווחי זמן שונים, ניתן לראות את קרן ההשתלמות של מיטב דש במסלול כללי מככבת בצמרת הטבלה.

משקיעים רבים בוחרים בקרן ההשתלמות של מיטב דש בניהול אישי ולכן התשואות שם משתנות באופן ניכר בין המשקיעים השונים ולא ניתנים להשוואה ישירה למסלולי ההשקעה המסורתיים.

יחד עם זאת, לצד דמי ניהול, ניתן לומר שמיטב דש אכן מספקת תמורה חיובית עודפת, אך בהחלט ייתכן שיש אפשרויות שונות למקסם את עלות ניהול ההשקעות ופוטנציאל התשואה בהתאמה.

מוכנים לקרן השתלמות מצויינת?
קבלו מאתנו את ההצעה הטובה ביותר. נקודה

קרן השתלמות של מנהלי השקעות אחרים

לא בטוחים לגבי מיטב דש? בחרו מבין מנהלי ההשקעות המובילים בענף.

8 מסלולים >

6 מסלולים >

14 מסלולים >

28 מסלולים >

9 מסלולים >

11 מסלולים >

13 מסלולים >

152 מסלולים >