אודות אתר לירות

נשמח מאוד שתכירו אותנו 🙂

אתר לירות הינו פורטל מתקדם להצגה והשוואה של מוצרים פיננסים מתוך מטרה להעלות את המודעות לאפיקים חכמים וטובים לניהול החסכונות שלנו, הן הנזילים והן המיועדים לפנסיה.

אתר לירות הוא אתר עצמאי לחלוטין ובבעלות פרטית. לאתר לירות אין קשר עסקי לאף אחד מהגופים המוסדיים בענף הפנסיה ואינו מקבל מהם תשלום אודות פרסום כזה או אחר.

בעלות האתר

אתר לירות נמצא בבעלות חברת לירות דיגיטל, אשר פועלת במרץ לדאוג שכל תכני האתר עדכניים ורלוונטיים, זאת באמצעות מערכות טכנולוגיות אשר יודעות לפשט ולהציג את המידע הפיננסי המסובך אודות הפנסיה שלנו בתצוגה קלה ונוחה.

חברת לירות דיגיטל הוקמה על ידי אבי סלם, יזם דיגיטלי עם ניסיון של שנים בתחום בנייה ושיווק אתרים.

מטרת אתר לירות

הקמנו את האתר בשנת 2017 מתוך מטרה קרובה לליבנו והיא לסייע לקהל החוסכים המבוגר להבין יותר בכל הנושאים הקשורים לחיסכון פנסיוני, הטבות מס, השקעות ועוד. אנו מאמינים גדולים שכאשר הקוראים שלנו לומדים יותר באמצעות המידע המוצג באתר, הם צוברים ביטחון כלכלי ומחזירים את השליטה על הכסף שלהם לידיים שלהם.

אתר לירות מעניק את האפשרות לבדוק ולהשוות, מה עשה הכסף שלכם, הן בקרנות הפנסיה, בקופות גמל, פוליסות חיסכון באמצעות ממשק קל, נוח ופשוט. כזה שלא מצריך רקע פיננסי כלשהו.

אתר לירות מציע את הקופות והמסלולים במספר קטגוריות עיקריות: קופות גמל, קופות גמל להשקעה, חיסכון לכל ילד, קרנות השתלמות, קופה מרכזית לפיצויים, תיקי השקעות והשקעות אלטרנטיביות. את הקופות והמסלולים בקטגוריות הרלוונטיות חילקנו לרמות סיכון ואופי ניהול ההשקעות של אותה קופה.

באתר לירות תמצאו עמוד ייעודי ונפרד לכל קופה ומסלול המפרט את כל המידע הציבורי והנגיש לגבי אותה קופה כגון: תשואות בפרקי זמן שונים, שווי נכסים, פילוח השקעות, פירוט נכסי השקעה ועוד.

בעמוד השוואת קופות, תוכלו למעשה לנהל השוואה מלאה ומפורטת של כל הקופות הרלוונטיות, לפי הפרמטרים שתבחרו כגון: תשואה, סטיית תקן, יתרת נכסים ועוד.

לירות, מאפשר לכל קורא, בין אם הוא רשום לאתר ובין אם לא, לנהל רשימת מועדפים של קופות נבחרות אותם ירצה לבחון לטווח ארוך ולהתעדכן בכל הנוגע אליהם.

אתר לירות עושה שימוש בנתונים החשופים לציבור ומקורם במאגרי מידע ממשלתיים של משרד האוצר ורשות שוק ההון. אלו מוצגים באתרים בפיקוח ממשלתי: גמלנט, ביטוחנט ופנסיהנט.

אתר לירות אינו מתיימר לבצע שקלול, ייעוץ, הכוונה או המלצה חד משמעית לטובת קופה או גוף כזה או אחר אלה דווקא להיפך. המטרה הינה להציג בצורה נוחה וקלה את המידע שגם ככה נגיש לציבור ובאמצעות חווית משתמש נוחה, למשוך את הציבור לברור, להשוות ולחפש את הקופה המתאימה לו ביותר.

התוכן באתר לירות

באתר לירות ישנו מגזין איכותי של תכנים רלוונטים בכל הנושאים הפופולריים כגון: קופות גמל, קרנות השתלמות, פוליסות חיסכון ועוד. בנוסף במגזין תוכלו למצוא עדכונים וחידושים באתר, הוספת פיצ'רים ועוד.

התכנים באתר כתובים בצורה קלה לעיכול כך שתסייע לכל קורא להבין קצת יותר בכסף שלו, הן בתחום החיסכון לפנסיה והן בתחום ההשקעות הנזילות.

הכותבים באתר הינם בעלי רישיון ממשרד האוצר, בכירים בבתי השקעות, חברות ביטוח, פמלי אופיס וסוכנויות ביטוח. חשוב להדגיש כי אתר לירות יפנה אך ורק לגופים אשר יבחר לפרסם באתר ללא כל תמורה, חסות או דרישה מצידם. כלומר, רק גופים שאנו באמת חושבים שיש מקום להציג ולא מתוך אינטרס כלכלי.

נותני שירות לקוראי האתר

מלבד הצגת נתונים חשובים אודות קופות ומסלולים, אתר לירות מאפשר לקוראים להשאיר פרטי התקשרות ולקבל שירות אישי, הן באופן טלפוני או בפגישה. 

לטובת מתן השירות, חברת לירות דיגיטל חברה לפמלי אופיס בשם "לירות פיננסים". 

לירות פיננסים פועל כפמלי אופיס המנהל מעל מיליארד שקל למגוון רחב של לקוחות ובכל אפיקי ההשקעה. כל אחד מאנשי הצוות בלירות פיננסים מחזיק תואר רלוונטי בכלכלה ורישיון מוסמך ממשרד האוצר. 

יתרה מזאת, חשוב להבהיר שצוות לירות פיננסים אינו רשאי לגבות כסף בעבור השירות המוצע והראשוני שניתן וזאת על מנת שלא למנוע מקוראים לקבל את המידע החשוב לגביהם. 

 

מקום פעילות האתר

אתר לירות מנוהל במשרדי חברת לירות דיגיטל, הנופר 2, בית מנצור, רעננה.

איור דמויות של נציגי שירות
רוצים לפנות אלינו? בשמחה!

כל שאלה, הערה או בקשה, אנחנו נשמח לשמוע

כל הזכויות שמורות לאתר לירות
אלפי מבקרים כבר נרשמולניוזלטר המשובח שלנו

הרשו לנו לשלוח לכם מדי פעם עדכונים חשובים הנוגעים לכסף שלכם, בין אם בנושא פנסיה או השקעות מעבר לים.