הפניקס אקסלנס קרן השתלמות

0.95
הלכה איסלאמית
0.01
שקלי טווח קצר
0
כללי
0
משולב מניות
0
מניות
0
אג"ח ללא מניות
0
אג"ח
0
פאסיבי
0
כללי
0
חו"ל - פאסיבי
0
כללי
0
פאסיבי
0
חו"ל - פאסיבי
0
משולב במניות - פאסיבי
0
משולב במניות - פאסיבי
0
פאסיבי
0
פאסיבי
-0.41
אג"ח ללא מניות
-0.45
משולב מניות
-0.72
משולב מניות
-1
אוכלוסיית יעד
-1.15
כללי
-1.25
הלכה יהודית
-1.32
פאסיבי
-2.07
חו"ל - פאסיבי
-2.96
מניות

קרן השתלמות הפניקס אקסלנס

חברת הפניקס אקסלנס מנהלת ביד רמה סכום דו ספרתי של נכסים בקרנות ההשתלמות על פני כל מסלולי ההשקעה.

חברת הביטוח הפניקס התמזגה יחד עם בית ההשקעות אקסלנס ויחד רכשו את הקופות של הלמן אלדובי ואיי בי איי. אלו צעדים משמעותיים בדרכה של הפניקס להתבסס כגוף מקצועי ומוביל בניהול מוצרים פנסיונים כגון קרן השתלמות.

עד כה נראה שהמיזוג אינו גרע מהיכולת של הפניקס לשרת את ציבור המשקיעים הן בתפעול והן בביצועי הקופות השונות, יתרה מכך, לא נראה שהיה שינוי ניכר בעלויות ניהול ההשקעות. זאת הוכחה לכך שהפניקס אכן מתנהלת כגוף מקצועי אשר יודע לשמור על תודעת שירות ולספק תמורה הולמת.

אם כך, האם חברת הביטוח הפניקס על כל היתרונות שלה צריכה להיות גוף מנהל לקרן השתלמות בכל תיק נכסים? ייתכן, אך מכיוון שיש מבחר גדול מהממוצע של מסלולי השקעה, נדרשת בדיקת התאמה נכונה לכל משקיע.

קרן השתלמות הפניקס אקסלנס דמי ניהול

דמי ניהול בקרן ההשתלמות הפניקס אקסלנס נקבעים בהתאם למדרג דמי ניהול אשר מתעדכן מעת לעת בהתאם להחלטות הנהלת החברה.

על פניו, חברת הפניקס שומרת על תחרותיות וכדאיות בנושא דמי הניהול של קרן ההשתלמות מול הגופים המתחרים וזאת שוב, על מנת להעניק ערך רב לחוסכים.

קרן ההשתלמות הפניקס אקסלנס מצליחה בטווחי זמן שונים להעניק יחס תמורה חיובית עודפת למשקיעים, כלומר התשואה בניכוי דמי הניהול ושאר עלויות ניהול ההשקעות. יחד עם זאת, מומלץ לבדוק עם הפניקס אקסלנס מהו מדרג דמי הניהול העדכני ביותר של קרן ההשתלמות.

הפניקס אקסלנס קרן השתלמות מסלולים

פירוט קרנות ההשתלמות המנוהלות על ידי הפניקס אקסלנס כולל תשואה ופירוט אחזקות.

הפניקס אקסלנס קרן השתלמות הפקדה

הפקדה לקרן השתלמות הפניקס אקסלנס אפשרית במספר דרכים, חברת הפניקס אקסלנס רגילה להציע שירות ברמה גבוהה על פני מגוון רחב של תחומים ומוצרים והפקדה לקרן השתלמות אינה שונה.

משקיעים בעלי קרן השתלמות במעמד עצמאי יוכלו לבצע הפקדה חודשית או מזדמנת ללא הגבלה בעזרת העברה בנקאית יזומה, הוראת קבע או מסירת צ'ק ישירות למשרדי החברה.

במקרה של העברה בנקאית, ראשית יש צורך לוודא את פרטי חשבון הבנק הייעודי למסלול ההשקעה שבחרתם, לאחר מכן יש לשלוח אסמכתא בנקאית המאשרת את ההעברה בצירוף צילום תעודת זהות על מנת לשייך את סכום ההעברה לקופה הנכונה.

במידה ובחרתם לבצע הפקדה באמצעות מסירת צ'ק, יש לצרף אליו טפסי הפקדה חתומים ולמסור אותם ישירות למשרדי החברה או איש מקצוע מטעמם. לאחר 3 ימי עסקים יתקבל אישור הפקדה המאשר את ביצוע ההפקדה.

מעסיקים אשר מבקשים להפקיד עבור כל העובדים שלהם, יבצעו העברה בנקאית יזומה על מלוא הסכום של כלל העובדים וישלחו דוח פיצול לחברת הפניקס אקסלנס לפיו יחלקו את הסכום בין קופות העובדים.

הפניקס אקסלנס קרן השתלמות תשואות

קרנות ההשתלמות של הפניקס אקסלנס מנוהלות ברובם על ידי ועדת ההשקעות של בית ההשקעות אקסלנס, זהו גוף ניהול השקעות אשר הוכיח בעבר את היכולת שלו להציג ביצועים תחרותיים אל מול הגופים המובילים בענף.

גם כאן, הציגה קרן ההשתלמות של אקסלנס במסלול 100% מניות תשואה דו ספרתית מרשימה מאוד לשנת 2019 לצד בתי השקעות מתחרים.

בטווחי זמן שונים, הצליחו קרנות ההשתלמות של הפניקס אקסלנס להתבסס במקומות הראשונים בטבלת התשואות, מה שגרם למשקיעים רבים למצוא את דרכם לקופות השונות של הפניקס.

לא רק אקסלנס מובילה בניהול ההשקעות של קרנות ההשתלמות, חברת הביטוח הפניקס חרטה על דגלה שילוב איכותי וחכם של נכסים לא סחירים כחלק מתמהיל ההשקעות.

נראה שהשילוב בין השניים מניב פירות למשקיעים ותורם לצמיחה של קרנות ההשתלמות של הפניקס אקסלנס אשר מנהלת מעל 10 מיליארד ₪.

מוכנים לקרן השתלמות מצויינת?
קבלו מאתנו את ההצעה הטובה ביותר. נקודה

קרן השתלמות של מנהלי השקעות אחרים

לא בטוחים לגבי הפניקס אקסלנס? בחרו מבין מנהלי ההשקעות המובילים בענף.

8 מסלולים >

6 מסלולים >

14 מסלולים >

9 מסלולים >

11 מסלולים >

13 מסלולים >

15 מסלולים >