מור קרן השתלמות

3.76
מניות חו"ל
2.49
מניות ישראל
0.95
מניות
0.82
כללי
0.46
כללי
0.33
אג"ח קונצרניות
0.28
אג"ח ממשלתי
0.26
משולב מניות
0
כספית
-0.91
אג"ח ממשלתי

קרן השתלמות מור

בית ההשקעות מור הצליח להפתיע את המשקיעים ונכנס לתחום קרנות ההשתלמות בסערה עם ביצועים יוצאי דופן וביסס את מעמדו כגוף מוביל ואיכותי.

מור בית ההשקעות הוא כנראה הגוף המדובר ביותר לאחרונה וזאת בזכות איכות ניהול ההשקעות שהציג בשנתו הראשונה כגוף אשר מנהל מוצרים פנסיונים, בין היתר גם קרן השתלמות, עם תשואות קשה להתווכח והלקוחות לא נשארו אדישים והציפו את בית ההשקעות בבקשות הצטרפות.

קרן ההשתלמות של מור מנוהלת על פני מספר מסלולי השקעה ברמות סיכון שונות כאשר כולן כפופות לוועדת השקעות מבריקה אשר אחראית לביצועים גבוהים כבר מההתחלה.

את דרכו התחיל בית ההשקעות כגוף אשר מנהל תיקי השקעות בלבד, לימים רכש את פלטפורמת הגמל "אינטרגמל" וכעת הוא מציע ניהול השקעות ברמה גבוהה בכל המוצרים הרלוונטיים.

קרן השתלמות מור דמי ניהול

דמי הניהול בקרן ההשתלמות של מור נחשבים אומנם ל"פרמיום" אך בטווח הוגן וממוצע בין בתי ההשקעות המובילים, מרגע פתיחת הפעילות, בית ההשקעות הציג למשקיעים תמורה חיובית עודפת על עלות ניהול ההשקעות שלהם.

בנוסף, נראה שמדרג דמי הניהול מתעדכן מעת לעת ומציג גמישות יתרה ותגובה מהירה לתנועות בשוק, נתון הצבירה נטו המשקף את קצת גיוס המשקיעים מתחילת הפעילות מראה שנושא דמי הניהול אינו מהווה עבורם כל מכשול או אתגר בשאלה האם להצטרף לקרן ההשתלמות של מור.

מור קרן השתלמות מסלולים

רשימת קרנות ההשתלמות בניהול של מור בית ההשקעות כולל תקציר תשואה.

מור קרן השתלמות הפקדה

בית ההשקעות מור רכש את פלטפורמת ניהול מוצרים פנסיונים "אינטרגמל" וזאת על מנת להעניק שירותים רחבים יותר המסתמכים על איכות ניהול ההשקעות של מור.

מערכת התפעול הקיימת של מור בית ההשקעות מתגאה ביכולת שלה לקלוט ולהעניק שירות מלא ומהיר על פני כל המוצרים. אחת הפעולות הנפוצות היא הפקדה לקרן השתלמות בין אם הפקדות חודשיות לעובדים שכירים ובין הפקדות סוף שנה לעצמאיים.

אם כך, בית ההשקעות מור מציע לקהל העמיתים שלו מספר אפשרויות הפקדה כגון העברה בנקאית או הפקדה באמצעות צ'ק.

במקרה של העברה בנקאית, יש צורך לבקש מסניף הבנק אסמכתא המאשרת את ביצוע ההעברה ואותה לשלוח לבית ההשקעות בצירוף צילום תעודת זהות של העמית.

במידה ותבחרו להפקיד באמצעות צ'ק, תוכלו למסור את הצ'ק ישירות לבית ההשקעות מור או לאיש מקצוע מטעמם.

עובדים שכירים נהנים מתהליך חלק יותר שכן המעסיק מבצע את ההעברה עבורם באופן מרוכז כל חודש ואילו בית ההשקעות מפצל את הסכום לקופות השונות.

מור קרן השתלמות תשואות

בית ההשקעות מור הציג תשואות יוצאות דופן בכל קני מידה מרגע פתיחת הדלתות לקהל המשקיעים הן בקרנות ההשתלמות והן במוצרים הפנסיונים הנוספים.

בשנת 2019 קרן ההשתלמות של מור במסלול המניות הציגה תשואה דו ספרתית של מעל 50%. זהו נתון כמעט דמיוני ולכן משקיעים לא נותרו אדישים ואכן קרן ההשתלמות של מור גייסה כ-2 מיליארד ₪ אך ורק במסלול המניות.

כמובן שתנאי השוק צריכים לאפשר פוטנציאל תשואה גבוה כל כך ולכן אין אפשרות להתחייב או להבטיח שהתוצאות יחזרו על עצמן ברמות האלו, אך עדיין זאת עדות חזקה לכך שוועדת ההשקעות במור יודעים למקסם את הביצועים של שוק ההון.

המסלול הכללי של מור הציג גם כן תשואה דו ספרתית בשנת 2019 ומאז פתיחת הקרן גייס פי 2 מאשר מסלול המניות.

מוכנים לקרן השתלמות מצויינת?
קבלו מאתנו את ההצעה הטובה ביותר. נקודה

קרן השתלמות של מנהלי השקעות אחרים

לא בטוחים לגבי מור בית ההשקעות? בחרו מבין מנהלי ההשקעות המובילים בענף.

8 מסלולים >

6 מסלולים >

14 מסלולים >

28 מסלולים >

9 מסלולים >

11 מסלולים >

13 מסלולים >

15 מסלולים >

152 מסלולים >