הפניקס אקסלנס פרופיל בית השקעות

הפניקס אקסלנס תעודת זהות

מייסד: דוד חכמי
שנת הקמה: 1949
מיקום משרדים: גבעתיים
מוצרים עיקריים: ביטוח, פנסיה, ניהול השקעות

קצת על הפניקס אקסלנס

אי שם בשנת 1949 הקים דוד חכמי את חברת "הפניקס ישראלי" (השם הראשון של חברת הפניקס שאנחנו מכירים היום). דוד הוא בנו של יוסף חכמי, מנהל בנק Barclays בישראל בזמנו, חכמי ייצג חברות ביטוח זרות ובניהם גם הפניקס.

חברת הפניקס ה"מקורית" שהוקמה בשנת 1949 עסקה בעיקר בתחום הביטוח בישראל, זאת שהענף כולו השתנה כמעט בצורה מלאה והתפתח, כך גם חברת הפניקס החלה לפתח עוד מוצרים ושירותים בין אם באופן ישיר או באמצעות חברות בת וכיום היא מציעה כמעט כל פתרון ושירות בתחום תחת קורת גג אחת.

בשנים האחרונות בוצע מיזוג של בית ההשקעות הצעיר והדינמי אקסלנס וחברת הביטוח הפניקס, צעד אשר בהחלט מינף ו"שידרג" את אופי ניהול ההשקעות של הפניקס ונתן לה מראה ושפה צעירה אשר בהחלט פונה למשקיעים מכל סוג.

בבחינת ניהול השקעות, אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב מאוד של מסלולי השקעות, רמות חשיפה וסיכון מגוונות בכל המוצרים. החל מקרנות פנסיה סולידיות במסלול שקלי ועד קרנות הון סיכון וחוב נדל"ן זר.

כך שכל משקיע יוכל למצוא את הפתרון הנכון ביותר עבורו וזאת נוסף לביטחון והמוניטין שבא עם חברה בסדר הגודל והוותק של הפניקס.

קופות גמל משוייכות בעיקר לתחום הפנסיה והפרישה, זהו מוצר פנטסי הכולל יתרונות רבים, לכן ניהול קופת גמל בחברת ביטוח גדולה וותיקה בשילוב בית השקעות צעיר ודינמי הפך את הפניקס אקסלנס למטרה אטרקטיבית למשקיעים רבים בכל הגילאים.

ניהול קרן השתלמות בחברת הביטוח הפניקס אקסלנס מציע מגוון יתרונות, העיקרי שבהם הוא איכות ניהול ההשקעות המגיע בעיקר מאקסלנס. 

הפקדה לקופת גמל להשקעה בחברת הפניקס אקסלנס יכולה לפנות לקהל משקיעים רלוונטי אשר חוסך בעיקרו לצעירים וילדים וכך נעזר גם במגוון הביטוחים שמציעה הפניקס. 

פוליסות החיסכון של הפניקס אקסלנס היא אולי גולת הכותרת של ניהול ההשקעות. כבר שנים שהפניקס מובילה את איכות ניהול ההשקעות ושילוב של נכסים לא סחירים בפוליסת החיסכון אשר עוזרים לייצב את ביצועי הפוליסה גם במים סוערים של שוק מאתגר.

קרן פנסיה היא מוצר ביטוחי לפני שהיא מוצר פנסיוני, שכן היא מכילה מרכיבי ביטוח וכיסויים מפני אובדן כושר עבודה וקצבת שארים ולכן בחירה בקרן פנסיה של חברת ביטוח גדולה ומבוססת היא לרוב החלטה מושכלת.

הפניקס אקסלנס תיק השקעות

בית ההשקעות אקסלנס מככב בתחום ניהול ההשקעות הסחיר, הוא מציע מלבד מסחר עצמאי גם שירות של תיק השקעות מנוהל אשר מלווה בשירות לקוחות יוצא מן הכלל. 

לחברת הפניקס אקסלנס יש מספר קרנות השקעה בנדל"ן בארץ ובעולם, אלו פרוייקטים מרובים המותאמים לאופי לקוחות שונה. לכן חשוב לבצע התאמה נכונה בין משקיע לעסקה.

עזרו לנו להחליט, את מי הייתם רוצים שנפגוש לשיחה מבית הפניקס אקסלנס?